اگر طراح سایت هستید که به دنبال کمک در مورد انتقال CMS به وردپرس هستید ، امروز برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 وردپرس به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان ، بیش از 75 میلیون سایت از وبلاگ های شخصی گرفته تا رسانه های خبری مهم را تحت قدرت قرار می دهد. طراحان سایت موفق با افزودن افزونه های وردپرس برای قابلیت های بیشتر ، پلتفرم را یک گام فراتر برده اند.

این نرم افزارهای کوچک که برای جامعه انتشارات طراحی شده اند ، عملکرد WordPress را به روشهایی افزایش می دهند که به افزایش درآمد و بهبود تجربه کاربر کمک می کند. از ایجاد تقویم رویدادها و دایرکتوری های تجاری ، تا فروش اشتراک ، افزونه های وردپرس بسیار متنوع و متنوع هستند. و در حالی که طراحان سایت کارآفرین به دنبال تنوع بخشیدن به منابع درآمد خود فراتر از تبلیغات سنتی هستند ، این افزونه ها نقش اصلی تری دارند.

در اینجا بهترین افزونه هایی است که طراحان سایت برای تسریع رشد سایت های خود استفاده می کنند.

Modern Tribe

تقویم رویدادها توسط Modern Tribe به طراحان سایت راهی برای افزودن تقویم های کاملاً پاسخگو به وب سایت هایشان ارائه می دهد. تقویم ها علاوه بر ظاهر حرفه ای ، که می توانند برای بازتاب بیشتر موضوع موجود در یک متن سفارشی شوند ، عملکرد پیشرفته ای دارند. به عنوان مثال ، رویدادها را می توان براساس دسته بندی سازماندهی و برچسب گذاری کرد. رویدادها ، مکان ها و برگزارکنندگان نیز می توانند به صورت عمده به عنوان ویژگی صرفه جویی در وقت به تقویم وارد شوند. افزونه وردپرس هنگامی که با افزونه Events Calendar Pro همراه است ، قابلیت های اضافی مانند رویدادهای تکراری را فراهم می کند.

Event Publisher PRO

آیا به دنبال راهی جدید برای کسب درآمد از وب سایت وردپرس خود هستید؟ با استفاده از Event Publisher PRO ، از Web Publisher PRO ، می توانید لیست رویدادها را به هر وب سایت اضافه کنید. Event Publisher PRO از ابزارهای سرویس دهی شخصی استفاده می کند ، بنابراین سازمان های محلی و خوانندگان می توانند لیست رویدادهای خود را ارسال کنند. طراحان سایت این امکان را دارند که برای لیست رویدادها هزینه دریافت کنند یا لیست های اصلی را رایگان نگه دارند. فرصت های فروش بیشماری برای مشاغل موجود وجود دارد که می خواهند لیست رویدادهای خود را با تصاویر بزرگتر یا متن پررنگ برجسته کنند. رویدادهای فردی تقویم همچنین می توانند به محتوای مرتبط مرتبط شوند ، که باعث ایجاد تعامل می شود و خوانندگان را از طریق وب سایت به صورت ارگانیک حرکت می دهد.

Memberful

افزونه Memberful وب سایت های وردپرس را با پلتفرم Memberful ادغام می کند ، به ویژه طراحان سایت فروش عضویت را به مخاطبان خود آسان می کنند. این پلاگین به طور خودکار داده های عضویت Memberful را با وردپرس همگام سازی می کند و یک ابزارک وب سایت با پیوندهایی برای ورود به سیستم و مدیریت حسابهای آنها ایجاد می کند. همچنین یک ویژگی ورود به سیستم تنها یک روش مفید برای طراحان سایت است که می توانند با ورود اعضای خود به سیستم Wordful به طور خودکار در وردپرس ، تجربه آنلاین را افزایش دهند. اعضای عضو علاوه بر وردپرس با Stripe و Mailchimp کار می کنند.

Broadstreet

Broadstreet با افزودن دایرکتوری های تجاری به وب سایت های خود ، طراحان سایت را قادر می سازد تا ارزش خود را به مشتری تبلیغ دهندگان خود راحت تر کنند. با استفاده از افزونه وردپرس این شرکت ، کاربران موجود Broadstreet می توانند دایرکتوری های تجاری قابل حمل تولید کنند. افزونه Broadstreet برای پر کردن جزئیات و عکسهای اصلی از مشاغل محلی ، وب را جستجو می کند. این دایرکتوری ها پس از راه اندازی ، به عنوان منبع درآمد اضافی طراحان سایت محسوب می شوند ، زیرا مشاغل مایل به پرداخت هزینه برای ارسال پیام یا افزودن عکس به نمایه خود هستند.

Co-Authors Plus

برای طراحان سایت مستقلی که می خواهند به نشریات خود جلوه و نشانی از یک اخبار بزرگتر بدهند ، Co-Autores Plus راه حل های مختلفی را ارائه می دهد. با استفاده از افزونه وردپرس ، طراحان سایت می توانند بدون ایجاد حساب های کاربری جداگانه در وردپرس ، چندین باینلاین را به پست های منفرد اختصاص دهند و برای نویسندگان مهمان ، باینلاین اضافه کنند. Co-Autores Plus برای نشان دادن نویسندگان همکار در هر جایی که نویسندگان عادی در یک سایت ذکر شده اند ، از جمله صفحات بایگانی و مطالب مشترک نویسندگان ، به برچسب های الگو متکی است. انواع پست سفارشی نیز با یک جعبه ورودی جستجو به عنوان نوع خود در دسترس است. Co-Author Plus می تواند به صورت سایت به سایت یا در سطح شبکه فعال شود.

WooCommerce

تنوع بخشیدن به جریان درآمد اغلب به معنای فروش آنلاین کالا است. با افزونه رایگان WooCommerce ، نطراحان سایت قادر به فروش کالاهای فیزیکی و دیجیتالی از طریق سایت های موجود در وردپرس هستند. WooCommerce با استفاده از ابزارهای خودکار برای بارگذاری تغییرات و اندازه های محصول ، همراه با ماشین حساب های حمل و نقل و توانایی ادغام با بیش از 140 درگاه پرداخت ویژه منطقه ، این کار را انجام می دهد. طراحان سایت که افزونه حق بیمه WooCommerce را بارگیری کرده اند می توانند اشتراک ماهانه را نیز بفروشند و می توانند تخفیف در بارگیری دیجیتال را به خوانندگان خود ارائه دهند.

Google Analytics

Google Analytics به ابزاری ضروری برای سایت های خبری آنلاین تبدیل شده است. با پلاگین Google Analytics برای وردپرس توسط MonsterInsights ، طراحان سایت می توانند به سرعت سایت های خود را از داخل داشبورد وردپرس خود به Google Analytics متصل کنند و نحوه تعامل خوانندگان با محتوای آنها را ببینند. افزایش ترافیک در زمان واقعی نشان داده می شود و تجزیه و تحلیل سطح صفحه به طراحان سایت کمک می کند تا دقیقاً کدام داستان ها ، بخش ها و حتی نویسندگان وب سایت های خود را در هر زمان بیشترین علاقه را نشان دهند. افزونه Google Analytics همچنین چگونگی یافتن سایت توسط خوانندگان و پیوندهای خروجی را که بیشتر از همه کلیک می شود ، ردیابی می کند.

Instant Articles

طراحان سایتی که به عنوان ابزاری برای بازاریابی به فیس بوک اعتماد می کنند ، می توانند از افزونه Instant Article for WP برای توزیع کارآمد مطالب استفاده کنند. مقالات فوری برای WP پشتیبانی از فیس بوک را که خود میزبان فیس بوک است ، اضافه می کند ، محتوایی که 10 برابر سریعتر از وب تلفن همراه معمولی بارگیری می شود. مقالات فوری مقالات را از قبل در برنامه موبایل فیس بوک بارگیری می کنند ، بنابراین بلافاصله برای خوانندگان بارگیری می شوند. با در اختیار داشتن این افزونه ، طراحان سایت می توانند به سرعت با استفاده از نشانه های معتبر از فراداده مقاله های خود ، در مقاله های فوری منتشر کرده و وضعیت هر ارسال را از طریق روند بررسی فیس بوک مشاهده کنند.

Directory Publisher PRO

Directory Publisher PRO برای تأمین نیاز طراحان سایت برتر دیجیتال ایجاد شده و محصولی انحصاری است که توسط Web Publisher PRO تولید شده است. طراحان سایت وردپرس از Directory Publisher PRO برای فروش حمایت مالی دایرکتوری و اجرای تبلیغات نمایشی در کنار دایرکتوری های منحصر به فرد خود استفاده می کنند. راهنماها را می توان برای نمایش بهترین رستوران ها ، پزشکان ، وکلا و مدارس تنظیم کرد. طراحان سایت این امکان را دارند که خود فهرست های فهرست را مدیریت کنند یا یک درگاه خود سرویس تنظیم کنند که در آن صاحبان مشاغل و اشخاص می توانند محتوای خود را منتشر کنند و برای لیست های فهرست شده پیشرفته پرداخت کنند. راهنماهای نصب شده با Directory Publisher PRO با طراحی کاربر پسند پاسخگوی موبایل هستند.

AMP

صفحات وب منتشر شده در قالب Accelerated Mobile Pages (AMP) به احتمال زیاد جایگاه اصلی را در نتایج جستجوی تلفن همراه Google دارند. پلاگین AMP WordPress تضمین می کند که مقاله های سایت به صورت پویا نسخه های سازگار با AMP تولید کرده اند ، بنابراین بلافاصله در هر دستگاه بارگیری می شوند. این پلاگین با افزودن / amp / به انتهای URL های پست ، محتوای AMP ایجاد می کند. افزونه AMP WordPress ابتکاری منبع باز است. اگرچه این یک الگوی پیش فرض دارد ، طراحان سایت این امکان را دارند که جنبه هایی مانند رنگ ها را از طریق کد تنظیم کنند.

SumoMe

داشتن یک مخاطب وفادار کلید رشد یک نشریه است. پلاگین SumoMe WordPress با استفاده از ابزارهای رایگان طراحی شده برای تشویق بازدید کنندگان آنلاین برای پیوستن به لیست ایمیل ها و به اشتراک گذاشتن محتوای مورد علاقه خود ، حفظ خواننده را به طور خودکار انجام می دهد. طراحان سایت می توانند پنجره های بازشو یا نوارهای شناور در بالا و پایین سایت های خود ایجاد کنند تا نرخ اشتراک ایمیل را افزایش دهند و از بازدید کنندگان جدید استقبال کنند. آنها همچنین می توانند از برجسته ها استفاده کنند تا خوانندگان بتوانند به سرعت توییتهای محبوب هر مقاله را توییت کنند. افزونه SumoMe شامل یک ویژگی نقشه حرارتی و ردیابی پیمایشی است ، که نشان می دهد مردم قبل از کلیک کردن روی یک سایت کلیک می کنند.

Yoast

طراحان سایت علاقه مند به بهبود رتبه بندی موتور جستجوی خود می توانند افزونه Yoast SEO را اضافه کنند. این افزونه تمام جنبه های فنی بهینه سازی موتور جستجو را کنترل می کند تا شانس رتبه بندی محتوای بسیار بالا در گوگل و بینگ را بهبود بخشد. یک ویژگی پیش نمایش قطعه به کاربران اجازه می دهد رندرهای صفحه های خود را در نتایج جستجو مشاهده کنند ، در حالی که ویژگی تجزیه و تحلیل صفحه بررسی می کند که آیا برچسب های alt حاوی کلمات کلیدی تمرکز هستند. کاربران Premium به ویژگی های پیشرفته مانند پیشنهادات پیوند داخلی ، اطلاعات آماری محتوا و مدیر هدایت دسترسی دارند. Yoast همچنین یک پلاگین News SEO ایجاد کرده است که با استفاده از نقشه های سایت XML News ، انتخاب RSS ویرایشگران و برچسب های کلمات کلیدی meta news ، سایت ها را برای Google News بهینه می کند.

Hotjar

افزونه Hotjar’s WordPress کارهایی را که بازدید کنندگان در یک وب سایت انجام می دهند ثبت می کند تا به طراحان سایت کمک کند نحوه دریافت محتوای خود را بهتر درک کنند. هنگام بازدید بازدیدکنندگان از یک سایت ، ضبط ها هر کلیک ، ضربه و حرکت مکان نما را ردیابی می کنند. نقشه های حرارتی فرصت های جدیدی را برای بهبود در طراحی سایت کشف می کنند. ضبط های Hotjar همچنین با ردیابی زمان و دلیل ترک بازدیدکنندگان از این فرم ها ، می توانند به طراحان سایت در بهبود کیفیت فرم ها و نظرسنجی های بازخورد کمک کنند.