روشان فام کارخانه تولیدی انواع تینر است که با کیفیت بسیار عالی و با دوام در مشهد قرار دارد. کارخانه روشان فام با تولید تینر های بسیار با کیفیت توانسته است به فروش بالایی دست پیدا کند. برخی از انواع این تینر ها شامل:

  • تینر 646
  • تینر 647
  • تینر 650
  • تینر پلی اورتان اتومبیلی
  • تینر اپوکسی
  • تینر روغنی
  • تینر ترافیکی
  • و…

انواع تینر تولیدی روشان فام

چند نمونه از انواع بسیار متنوع تینر ها را برای شما بازگو کردیم. هر کدام از تینر ها دارای ویژگی و کاربرد های خاصی هستند که در صنعت رنگ استفاده زیادی می شوند. می توان برای براق کردن رنگ ها از آن استفاده کرد و می توان سطحی که قرار است رنگ آمیزی شود را با کمک تینر از هر آلودگی پاک کرد و می توان قلم موها و چرتکه های رنگ را با کمک تینر شستشو داد. این تینر ها برای رنگ های روغنی بسیار مناسب هستند و به همین دلیل می توان برای رساندن غلظت رنگ به میزان دلخواه استفاده کرد و از آنجایی که تینر ها تنوع بالایی دارند انتخاب یک تینر مناسب می توان روی خواص رنگ ها بسیار تاثیر گذار باشد.

معرفی مشخصات تینرهای روشان فام

برای تهیه تینر از کارخانه روشان فام باید قبل از خرید به برخی از خواص تینر ها توجه داشته باشید مانند قدرت حلالیت، سرعت تبخیر، نقطه جوش، PH، میزان رطوبت، دانسیته، درصد مواد غیر فرار و رنگ باید دقت حاصل فرمایید. به دلیل خواص زیادی که تینر ها روی رنگ ها می گذارند مانند سرعت و مدت زمان خشک شدن رنگ، ویسکوزیته، قابلیت برس خوری و قابلیت اسپری خواصی هستند که باید در هنگام خرید تینر مناسب دقت بسیاری داشته باشید. میزان ترکیب تینر با رنگ ها تا حدود زیادی نسبت به رنگ بستگی دارد. به عبارتی نسبت ترکیب رنگ با تینر تعیین می کند چه میزان تینر را مصرف کنیم و در داخل رنگ استفاده کنیم. این نسبت عموما 3 به 1 رنگ به حلال است. از دیگر مواردی که در میزان ترکیب رنگ با حلال تاثیر گذار است می توان به نحوه اجرای رنگ اشاره کنید.

مشخصات تینر های روشان فام

برای جزئیات هر کدام از این تینر ها می توانید با مراجعه به صفحه تینر اطلاعات کامل هر یک از محصولات را مشاهده کنید.

تینر ها قابلیت اشتعال زیادی را دارند به همین دلیل برای استفاده از آن باید بسیار مراقب باشید. فوم و پودر خشک دی اکسید کربن بهترین ماده ای است که برای خاموش کردن آتش سوزی از این ماده می توان استفاده کرد. بخارات این ماده نسبت به هوا سنگین تر است و به همین دلیل احتمال زیادی وجود دارد که حین خاموش شدن آتش شعله های آتش مجددا زبانه کشیده و به اطراف سرایت کند.

نحوه سفارش تینر ها

برای اطلاع از قیمت ها و نحوه سفارش محصولات می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. برای دسترسی آسان تر و پاسخگویی سریع تر می توانید به ایمیل روشان فام که در پایین صفحه نوشته شده است مراجعه کنید. کارخانه روشان فام همانطور که در پایین صفحه نوشته شده است در شهرک صنعتی چناران قرار دارد و دفتر مرکزی روشان فام در مشهد بولوار هفت تیر، برج آرمیتاژ واقع است و شماره های پاسخگویی در پایین صفحه نوشته شده است که می توانید برای خرید، اطلاعات محصولات و … تماس حاصل فرمایید.

نحوه سفارش تینر های روشان فام

نشانی کارخانه روشان فام

تماس با ما
کارخانه: مشهد، شهرک صنعتی چناران، فاز ۱، صنعت ۹ و ۱۱
دفتر مرکزی تیر: مشهد، بلوار هفت، برج آرمیتاژ، واحد ۸۰۶
۰۵۱-۴۶۱۳۹۲۰۰-۳

موبایل: ۰۹۱۵۳۱۱۹۲۰۷

ایمیل: info@rawshan.com

تلفن: ۰۵۱۴۶۱۳۹۲۰۲