هنگامی که شما در حال ساخت یک نشریه دیجیتالی هستید و از منابع مختلفی پشتیبانی می کنید ، چه کسی به شما کمک می کند همه آن را کنار هم نگه دارید؟ چه کسی فروشندگان شما را متصل و پاسخگو نگه می دارد؟ چه کسی استراتژی شما را منسجم نگه می دارد؟ چه کسی برای اطمینان از اینکه برنامه ها و سیستم عامل هایی که استفاده می کنید برای به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه (ROI) با یکدیگر کار می کنند ، بررسی می کند؟ در بهترین حالت ، شما یک آژانس توسعه وب در کنار خود دارید که ضمن توسعه تجارت نشر دیجیتال ، مشاوره و پشتیبانی می دهد.

در طول سال ها ، با ناشران دیجیتال از همه راه ها کار کرده ایم ، ما گرایش به تخصص بیش از حد را مشاهده کرده ایم. ناشران دیجیتال به طور فزاینده ای مشاورانی را استخدام می کنند که در یک موضوع خاص یا تخصصی تخصص دارند. متخصص سئو تنها مشاوره ای در زمینه بهینه سازی موتور جستجو ارائه می دهد. طراح گرافیک فقط چند ایده آرم در اختیار ناشر قرار می دهد ، اما از ارزیابی طراحی وب سایت به طور کلی خودداری می کند. به عنوان ناشر دیجیتال ، هیچ سوالی وجود ندارد که شما می توانید چیزهای زیادی را از متخصصان و مشاوران خارجی بیاموزید. اما چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که توصیه هایی که آنها ارائه می دهند با سایر استراتژی هایی که سعی در اجرای آنها دارید مغایرت ندارد؟ بهترین روش برای موفقیت آمیز بودن انتقال شما هنگامی که به طور فعال در حال کار برای رشد تجارت انتشارات خود هستید و به طور بالقوه می توانید همزمان یک وب سایت کاملاً جدید راه اندازی کنید ، چیست؟

استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ که در کار با ناشران دیجیتال تخصص دارد ، روشی است که بالاترین میزان بازگشت سرمایه را ارائه می دهد.

انتخاب مشاوران ، توسعه دهندگان و آژانس های مناسب برای کار و همچنین بهترین بسترها برای استفاده ، کار ساده ای نیست. ناشران دیجیتال امروز گزینه های زیادی برای انتخاب دارند. به سرعت می تواند طاقت فرسا شود. برای این منظور ، ما لیستی از چک لیست تهیه کرده ایم که مشخص می کند یک آژانس توسعه وب باید برای مشتریان ناشر خود چه کاری انجام دهد.

7 خدمتی که آژانس دیجیتال مارکتینگ باید برای ناشران ارائه دهد

  1. ایجاد استراتژی های هدف گرا

در حالت ایده آل ، یک آژانس توسعه وب باید به مشتریان خود در ایجاد مشاغل آنلاین پر رونق که تولید ROI مثبت دارند ، کمک کند. تحقق این هدف به معنای همکاری مشترک برای توسعه وب سایت هایی است که خوانندگان را درگیر خود کرده و احساس وفاداری را تقویت می کنند. شما به عنوان ناشر دیجیتال ، باید از آژانس توسعه وب خود انتظار داشته باشید که آخرین استراتژی های هدف گرا را برای ساختن وب سایتی که اقدامات بازدید کننده مورد نظر شما را ایجاد می کند ، در اختیار شما قرار دهد.

  1. ایجاد کانال های درآمد جدید

اشتراک ، عضویت ، تبلیغات ، تجارت الکترونیکی و کانال های بازاریابی وابسته فقط آغاز کار است. یک آژانس برتر توسعه وب می تواند ناشران را با ابزارهای لازم برای درآمدزایی از کانال های جدید ، فراهم کند. شرکای آژانس همچنین باید به جدیدترین داده های پس زمینه و تجربه شخصی دسترسی داشته باشند تا بدانند چه کانال هایی بیشترین تأثیر را در خط تولید ناشر دارند.

  1. مهاجرت بدون دردسر

بله ، کلمات بدون دردسر و مهاجرت می توانند با هم ترکیب شوند. وقتی نوبت به مهاجرت یک وب سایت از سیستم مدیریت محتوای قدیمی به وردپرس می رسد ، تجربه واقعاً مهم است. عواقب تلاش برای انجام این کار خودتان ، یا کار با یک توسعه دهنده وب که تجربه زیادی در روند کار ندارد ، می تواند گسترده باشد. غیرمنتظره نیست که ناشران بایگانی خود را در حین انجام فرآیند هنگامی که بخواهند آن را به تنهایی انجام دهند ، از دست بدهند. به همین دلیل ما همیشه به ناشران توصیه می کنیم که به طور انحصاری با توسعه دهندگانی که در مهاجرت وب سایت تخصص دارند کار کنند.

  1. ارائه پاسخ های صحیح در جلو

همه ما س questionsال داریم. وظیفه توسعه دهنده وب این است که پاسخ س questionsالات شما را پیدا کند تا بتوانید هنگام طراحی وب سایت جدید و استراتژی درآمد آنلاین خود ، آگاهانه ترین تصمیمات را بگیرید. باز هم ، اینجاست که تخصص صنعت مطرح می شود. یک آژانس توسعه وب که به طور گسترده با ناشران دیجیتال کار می کند ، برای پاسخگویی به سوالات شما مجهزتر از یک توسعه دهنده وب است که قبلاً هرگز با ناشر کار نکرده است. این مورد را هنگام انتخاب نمایندگی برای کار با دقت در نظر بگیرید.

  1. کمک به انتخاب بهترین فناوری

سیستم های مدیریت محتوا فقط آغاز کار است. ناشران دیجیتال امروز از برنامه های بازاریابی ایمیل ، سازندگان فرم ثبت نام ، ابزارهای مدیریت خبرنامه ، ابزارهای مدیریت پروژه ، سیستم عامل های پردازش پرداخت ، پلاگین های SEO و موارد دیگر استفاده می کنند. با داشتن بسیاری از قطعات متحرک ، داشتن نمایندگی مهم است که می داند چگونه همه اجزای سازگار با یکدیگر است. ما در Web Publisher PRO به ناشران توصیه می کنیم از وردپرس استفاده کنند زیرا امکانات بسیار زیادی را برای ناشران دیجیتال فراهم می کند. حتماً یک توسعه دهنده با تخصص خاص صنعت را انتخاب کنید ، بنابراین می توانید جدیدترین اطلاعات مربوط به برنامه ها و ابزارهایی را که ناشران دیگر برای رشد تجارت خود استفاده می کنند ، به دست آورید.

.

  1. نظارت بر نگهداری وب سایت

هر ناشری به یک توسعه دهنده برای نظارت بر نگهداری اولیه وب سایت احتیاج ندارد یا نمی خواهد. برخی از ناشران فقط می خواهند یک توسعه دهنده برای مهاجرت یا ایجاد یک وب سایت کمک کند ، و نه چیز دیگر. با این حال ، اگر یک وب سایت حرفه ای دارید و از طریق تبلیغات ، فروش اشتراک یا یک دایرکتوری آنلاین یکپارچه از وب سایت خود درآمد کسب می کنید ، نگهداری مداوم وب سایت چیزی است که باید از آن بپرسید.

  1. آرامش خاطر به شما

در اینجا بزرگ است. شما به عنوان ناشر دیجیتال به یک آژانس توسعه وب که به آن اعتماد دارید نیاز دارید. شما به شخصی احتیاج دارید که بتواند به شما آرامش خاطر دهد. ما در وب نبض برای بهینه سازی مشاغل خود با مشتری ها یک به یک کار می کنیم. ما می خواهیم ناشرانی که با آنها کار می کنیم اطمینان داشته باشند که در بهترین دست ممکن هستند ، زیرا روند مهاجرت یک وب سایت یا ایجاد یک وب سایت جدید می تواند اعصاب خردکن باشد. مهم نیست کدام آژانس را انتخاب می کنید ، آنها باید به شما آرامش دهند تا بتوانید بر انتشار یک نشریه دیجیتال پر رونق تمرکز کنید.