اگرچه دوستان شما در یک شب جمعه به خارج از خانه سفر می کنند و در حالی که از “Sunday Funday” لذت می برند، می توانید تجارت خود را بسازید و زمینه های موفقیت خود را در آینده فراهم کنید. بنابراین بیایید در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار موفق امروز صحبت کنیم.

20 سالگی شما برای شلوغی در نظر گرفته شده است. همه ما با فناوری های جدید در حال شکوفایی هستیم. همه ما در توسعه برندهایی که به فناوری و بازاریابی دیجیتال وابسته هستند، برتری داریم.

چه می‌خواهید یک اینفلوئنسر اینستاگرام، یوتیوب‌بر حرفه‌ای، بازاریاب رسانه‌های اجتماعی شوید یا خدمات مدیریت فروشگاه آنلاین را شروع کنید، مهم این است که از نگاه کردن و تعقیب در زندگی دیگران دست بردارید و یاد بگیرید که روی کار خود تمرکز کنید.

1. Hustling را شروع کنید

همه ما به غیر از 9 تا 5 کار معمولی، آزادی قابل توجهی را که داریم دست کم می گیریم. این که آیا شغل خود را دوست ندارید و می خواهید بدانید که چگونه یک کسب و کار موفق راه اندازی کنید و آرزو دارید که رئیس خود باشید. پس باید کاری انجام دهید نه اینکه همیشه از کار وحشتناک خود شکایت کنید.

یک فنجان چای، یا هر چیزی که دوست دارید بعد از یک کار مصرف کنید و طبق برنامه خود از ساعت شش تا یازده عصر شروع به کار کنید.

هر روز شاهد فناوری جدیدی هستیم و اگر این فناوری منطقه شماست، شروع به ارسال نکات و ویدیوهای ترفند مربوط به این فناوری در YouTube کنید. خدمات مدیریت فروشگاه تجارت الکترونیک باز از طریق آمازون، eBay، Shopify و دیگران خرید کنید. اگر عاشق وبلاگ نویسی هستید، وبلاگ حرفه ای خود را بسازید. یا هر کاری را که دوست دارید انجام دهید.

همه این موارد می تواند به عنوان یک کار نیمه وقت اتفاق بیفتد. به یاد داشته باشید بهترین چیز در مورد آن؛ در تمام این موارد درآمد حاصل از شغل فعلی شما ثابت می ماند.

2. Early Bird معمولاً ابتدا کرم را می گیرد

مدیر عامل اپل، تیم کوک، مدعی است که صبح زود از خواب بیدار می شود و ساعت 4 و 30 صبح ایمیل می فرستد. برت یورمارک، جوان ترین مدیر اجرایی NBA، هر روز صبح حدود ساعت 3:30 از خواب بیدار می شود. بنابراین، وقتی صحبت از تجارت است، صبح زود بیدار شدن کلید اصلی است زیرا پرنده زودرس معمولاً ابتدا کرم را می گیرد.

به جای بازی دفاعی، تهاجمی بازی کنید. به شما این امکان را می دهد که روی توسعه کسب و کار خود کار کنید. زنگ ساعت خود را دور از تخت خود نگه دارید. این شما را وادار به بلند شدن از رختخواب می کند و همه ما می دانیم که بیدار شدن و بیدار شدن دو چیز جداگانه هستند. اگر واقعاً احساس تنبلی برای بیدار شدن از خواب دارید، می‌توانید تا پنج دقیقه پس از خاموش کردن زنگ ساعت خود، تا 50 بار فشاری انجام دهید.

3. از خود یک برند بسازید

من را شگفت زده می کند و من را شوکه می کند که چگونه مردم وقت خود را در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خود تلف می کنند یا صرف می کنند. آنها وب سایت شخصی ندارند که دانش و اطلاعات بیشتری در مورد آنها در اختیار مردم قرار دهد. حتی مردم حتی نمی دانند چگونه با آنها تماس بگیرند.

برای ساختن برند شخصی یا خودتان به عنوان یک برند، باید با خرید دامنه از GoDaddy یا Name Cheap یک وب سایت با نام خود بسازید. دامنه باید نام شما را داشته باشد. اگر دامنه نام شما در دسترس نیست، نام وسط خود را نیز قرار دهید، کار می کند. بنابراین URL باید مانند این باشد (مثال: NeilPatel.com)

بنابراین، وقتی دفعه بعد برای مصاحبه می روید، با دیدن اینکه چقدر مردم تحت تاثیر سایت حرفه ای شما قرار گرفته اند، شگفت زده خواهید شد.

4. در محتوا مشارکت کنید و متخصص شوید

اگر نویسنده هستید یا خدمات طراحی وب سایت، توسعه یا سئوی محلی ارائه می دهید، یا ممکن است هر چیزی باشد، باید روی آن محتوا بنویسید. با نوشتن در مورد موضوع تخصص خود، خود و برند شخصی خود را تقویت خواهید کرد. اعتبار را توسعه می دهد و فرصت های جدیدی را به شما ارائه می دهد که هرگز تصور نمی کردید.

شما می توانید در وب سایت های خاص خود مشارکت کنید. سایت های زیادی وجود دارند که فرصت «نوشتن برای ما» را ارائه می دهند. شما می توانید بک لینک های وب سایت شخصی خود را از آن سایت دریافت کنید. این باعث افزایش بازدیدکنندگان وب سایت و شهرت برند شما نیز می شود.

5. با شخص قابل اعتماد صحبت کنید

وقتی کارآفرین می‌شوید یا در راه تبدیل شدن به آن هستید، به تنهایی در یک جزیره زندگی می‌کنید یا زنده می‌مانید. هیچ کس هرگز نمی فهمد یا متوجه نمی شود که شما هر روز چقدر تلاش می کنید. دوستان شما با شغل 9 تا 5 نمی دانند که چقدر تجارت برای شما مهم است.

از آنجایی که فکر کردن و خواندن در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار موفق آسان است، اما مبارزه واقعی است، گاهی اوقات می توانید احساس تنهایی کنید، اما باید مطمئن شوید که فردی قابل اعتماد برای صحبت دارید. این می تواند برادر، پدر، مادر، دوست دختر شما یا کسی باشد که می توانید به او اعتماد کنید. اگر می‌خواهید رشد کنید، باید اجازه دهید کسی را در طول سفر طولانی خود داشته باشید.

6. صبور باشید

مشکلی که همه ما در عصر دیجیتال با آن روبرو هستیم این است که در زمانی زندگی می کنیم که همه بی تاب هستند. همه انتظار نتایج یک شبه را دارند. یکی از مشهورترین نقل قول های بیل گیتس: “بیشتر مردم به اشتباه حدس می زنند که در یک سال چه چیزی می توانند به دست آورند و آنچه را که در ده سال آینده می توانند به دست آورند، کمتر ارزش گذاری می کنند.”

اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، نیاز به صبر دارید. اهداف کوتاه مدت نسازید، به اهداف بلند مدت فکر کنید. اگر سن شما بین 20 تا 30 سال است، صبر تنها چیزی است که شما را از یک کارآفرین دیگر متمایز می کند. سریع حرکت کنید اما برای دستیابی به مزایای بلند مدت صبر خود را حفظ کنید.

7. کسب درآمد

هدف اصلی کسب درآمد برای کسب و کار شماست. کسب درآمد کاری است که هر کسب و کاری می تواند برای بقا انجام دهد. به عنوان مثال، در یک مسابقه فوتبال، یک تیم برای بردن بازی ها باید گل بزند. کسب و کار شما نیاز به تولید پول دارد تا به عنوان یک تجارت در نظر گرفته شود. اگر برای کسب و کار خود درآمد ایجاد نمی کنید، باید به زودی شروع کنید.

فقط یک سوال رقبای کارآفرین را از مدعیان کارآفرین جدا می کند: “آیا در حال کسب درآمد هستید؟”

8. با افراد موفق ملاقات کنید

با هر فرد موفقی که ملاقات می کنید، از شنیدن این که هیچ دستور العمل مخفی برای موفقیت در تجارت در دسترس نیست، شگفت زده خواهید شد. با این حال، خواهید آموخت که کار سخت چگونه به موفقیت و شانس بهتر منجر می شود.

علاوه بر این، هنگامی که به صحبت های فردی موفق در دنیای تجارت گوش می دهید، انگیزه و الهام خواهید گرفت. همچنین، ممکن است نکات مفیدتری در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار موفق دریافت کنید.

9. تبلیغات پولی و متخصص سئو شوید

به غیر از شرکت در جلسات سنتی شبکه، آیا روش کارآمدی برای توسعه کسب و کار خود می شناسید؟ بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تبلیغات برخی از روش های عالی برای ساخت برند شما هستند. یک آژانس سئو می تواند به شما در رتبه بندی در صفحه اول گوگل کمک کند تا افراد برای پرس و جو از فعالیت های خود بلافاصله به شما مراجعه کنند.

چه قصد دارید یک فروشگاه راه اندازی کنید یا یک تجارت بازاریابی وابسته خود را راه اندازی کنید، یا مدرکی از دانشکده حقوق دریافت کنید و کار خود را به عنوان یک وکیل شروع کنید، تبلیغات پولی، رسانه های اجتماعی و به طور اساسی سئو می تواند به هر کسب و کاری کمک کند.

به یاد داشته باشید، هیچ دوره یا مدرک دانشگاهی برای یادگیری سئو وجود ندارد. فقط دست های خود را کثیف کنید، ویدیوها را در یوتیوب تماشا کنید و مقالات را بخوانید. اگر در حال ایجاد یک کسب و کار هستید، برای ایجاد فروش هر روز نیاز به مهارت در این زمینه دارید. در غیر این صورت می توانید برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

10. در جایی که لازم است خرج کنید

آخرین اما نه کم‌اهمیت، برندگان واقعی در دنیای تجارت، افراد باهوش و باهوشی هستند که پول خود را دارند. وارن بافت سومین فرد ثروتمند جهان است. دلیلی وجود دارد که او دقیقاً در خانه ای زندگی می کرد که در سال 1958 به قیمت 58000 دلار خریداری کرد. هر پنی برای شروع یک کسب و کار مهم است. اگر زیاد خرج کنید، احتمالاً برای روزهای سخت آماده نخواهید بود.

بنابراین، این 10 نکته ما در مورد چگونگی راه اندازی یک کسب و کار موفق بود، امیدوارم از خواندن آنها لذت برده باشید و چیزی یاد بگیرید. 🙂