لینکدین نسبت به سایر شبکه های اجتماعی مزایای زیادی دارد. به‌عنوان پلتفرمی که بیشتر بر برقراری ارتباط با سایر متخصصان متمرکز است، مکان بسیار خوبی برای شرکت‌ها برای تبلیغ نام تجاری و همچنین مأموریت و چشم‌اندازشان است. مردم تمایل دارند هنگام استفاده از آن تمرکز بیشتری داشته باشند، زیرا تمایل بیشتری به کسب و کار و حرفه دارد. خیلی ساده، از نظر ساخت شبکه با کیفیت و هدف قرار دادن مخاطبانی که می‌خواهید به آنها دسترسی پیدا کنید، شکستن شبکه آسان‌تر است.

مطالعه بیشتر: 7 راه برای تبدیل شدن به بهترین بازاریاب دیجیتال

در اینجا لیست خود من از هفت اقدام سریع و آسان است که می توانید برای بهبود تجربه لینکدین و جریان ارتباطی خود انجام دهید.

1. “ده جادویی”

به انجام 10 تعامل در روز فکر کنید، نظر بدهید، لایک کنید و به اشتراک بگذارید. هر یک از اینها یک تعامل است.

2. شبکه

به یاد داشته باشید که شبکه خود را بسازید و رشد دهید. با 10 نفر به انتخاب خود ارتباط برقرار کنید که احساس می کنید در شبکه شما ارزشمند هستند.

3. پروفایل

با نگاهی انتقادی به نمایه خود نگاه کنید و مطمئن شوید که واقعاً نشان می دهد که چه کسی هستید و برای چه چیزی ایستاده اید. اگر می‌خواهید پیدا شوید، مطمئن شوید که از همه کلمات کلیدی مناسب استفاده می‌کنید: پس یک جستجوی سریع انجام دهید و ببینید به کجا می‌رسید و از آنجا کار می‌کنید.

4. روال

سعی کنید و به پست کردن عادت کنید. اگر اصلاً پست نمی گذارید، سالی یک بار بهتر از هیچ است! اما در حالت ایده‌آل، باید هفته‌ای یک، دو یا سه بار پست بگذارید. به خاطر داشته باشید که اشتراک‌گذاری محتوا، مانند یک خبر یا به‌روزرسانی یک دوست، می‌تواند به عنوان یک پست حساب شود. ترفند این است که علامت خود را بر روی آن قرار دهید با شیب خود از آنچه از مردم می خواهید انجام دهند> و سپس می توانید شکوه نظرات، لایک ها و اشتراک گذاری های پست خود را بگیرید.

5. صدا

با یک پیام صوتی به کسی پاسخ دهید. حتی با یک پیام صوتی اقدام کنید. اگر کسی با شما تماس گرفت، با یک پرس و جو یا سوال، یک پیام صوتی برای او در پاسخ بگذارید… و ببینید چقدر می تواند قدرتمند باشد. آن را امتحان کنید!

6. عمل

در پست های لینکدین خود، درخواست اقدام کنید. فقط از مردم انتظار نداشته باشید که نظر بدهند، لایک کنند و به اشتراک بگذارند. اگر می خواهید کاری انجام دهند، از آنها بخواهید که به درستی نظر بدهند. می‌توانید از نظرسنجی‌ها و ابزارهای دیگر برای به دست آوردن تعامل استفاده کنید، اما از پرسیدن نترسید – مردم معمولاً پذیرا هستند و می‌خواهند خودشان را در آنجا نشان دهند.

7. منشن

این آخرین نکته روش من برای قرار گرفتن در مقابل دیگران و رسیدن به یک شبکه گسترده تر است. علاوه بر هشتگ ها، سعی کنید از @mentions استفاده کنید. حتی وقتی محتوایی را که کسی پست کرده است به اشتراک می‌گذارم – مثلاً یک پست DMI – محتوای او را به اشتراک می‌گذارم و می‌گویم: “با تشکر @DigitalMarketingInstitute.” به این ترتیب خودم و نمایه ام را در مقابل همه مخاطبان DMI قرار می دهم.

همه اینها راه های کاملاً قانونی برای برقراری ارتباط در لینکدین هستند. اما همین تاکتیک‌های کوچک هوشمندانه است که تفاوت را در دسترسی به افراد بیشتر و افشای بیشتر برند شما ایجاد می‌کند.