شما آماده استخدام یک شرکت طراحی سایت هستید؟

فقط یک مشکل وجود دارد، از کجا شروع می کنید؟

جستجوی آژانس مناسب برای طراحی سایت و فریلنسر برای کار با آن دشوار است. هزاران شرکت وجود دارد. پس چگونه می دانید چه کسی را انتخاب کنیم؟

در اینجا چهار روش وجود دارد که می توانید آژانس / فریلنسر مناسب خود را پیدا کنید و اینکه وقتی تحقیق می کنید باید به دنبال چه مواردی باشید.

بیایید شروع کنیم …

1. از دوستان و خانواده بپرسید

آیا کسی را می شناسید که در گذشته وب سایتی طراحی کرده باشد؟ از آنها بپرسید آیا می توانند طراح وب را پیشنهاد دهند.

نکات مثبت

معمولاً می توان به خانواده و دوستانتان اعتماد کرد تا افراد خوب را به شما توصیه کنند. آنها پشت شما هستند و بنابراین فقط طراحانی را که احساس می کنند کار خوبی انجام داده اند، توصیه می کنند.

نکات منفی

احتمال این است که دوستان و خانواده شما ممکن است اطلاعات زیادی در مورد طراحی وب نداشته باشند. مطمئناً پسر عموی شما فکر می کند دوستشان یک طراح وب عالی است ، اما آیا آنها شناخت کافی از صنعت را دارند تا توصیه خوبی ارائه دهند؟
درخواست شخصی از خانواده و خانواده بهترین گزینه در هنگام جستجوی طراح وب نیست ، مگر اینکه شخصی از خانواده شما از طراحی خوب مطلع شود.

2. جستجوی گوگل

این احتمالاً رایج ترین روشی است که افراد می توانند یک طراح وب سایت پیدا کنند. به Google بروید و “شرکت طراحی وب” یا “طراحی وب + شهر خود” را تایپ کنید. صفحات شرکت های بالقوه ای که می توانید با آنها کار کنید به شما ارائه می شود.

نکات مثبت

شما می بینید که چه وب سایت هایی در نتایج جستجو عملکرد خوبی دارند. فقط توجه داشته باشید که در قسمت بالای تبلیغات پولی کلیک نکنید.
شما خواهان کسی هستید که به صورت محلی “طراح وب مستقل کمبریج” یا مورد خاص “طراحی وب وردپرس” را دنبال کنید.

نکات منفی

فقط به این دلیل که یک شرکت در صفحه اول گوگل است ، آنها را به بهترین طراح وب برای شما تبدیل نمی کند.
سایر شرکتهای خارج از آنچه را جستجو کرده اید از دست می دهید. به عنوان مثال ، چرا وقتی در آنجا افراد دیگری هستند که می توانند شگفتی هایی برای تجارت شما ایجاد کنند ، فقط بر طراحان وب محلی تمرکز کنید؟
جستجوی گوگل ابزار تحقیق خوبی است. می توانید بررسی ها ، اطلاعات بیشتری درباره این شرکت ، پیوندها به شبکه های اجتماعی آنها و غیره پیدا کنید ، اما این چیزی نیست که ما برای یافتن یک طراح وب به آن اعتماد کنیم.

3. گروه های رایگان در رسانه های اجتماعی

بسیاری از ما عضو گروه های فیس بوک هستیم که مربوط به صنایع ما هستند. چرا اگر کسی از طراحان خوب وب سایت سراغ دارد ، در آنجا نمی پرسید؟

نکات مثبت

پاسخ ها از طرف افراد صنعت شماست ، که از تجارت اطلاع دارند و تجربه طراحی وب سایت را دارند
با دیدن سایت های آنها می توانید نمونه های واقعی را ببینید تا کیفیت طراحی را ببینید

نکات منفی

گاهی اوقات ، افراد فقط دوستان یا خانواده خود را به جای توصیه های بی طرفانه به شما توصیه می کنند
این موضوعات ممکن است طاقت فرسا شود ، گاهی اوقات با بسیاری از توصیه ها!
به طور کلی ، این یک نقطه شروع خوب برای یافتن یک آژانس طراحی وب مناسب است ، اما هنوز هم به دنبال آن باید تحقیقات خود را انجام دهید.

4. جوامع تجاری برتر

اگر به یک جامعه تجاری پولی (که ما اعضای آکادمی بازاریابی محتوا و Andrew and Pete’s، Atomic هستیم) می پیوندید ، خوب است که توصیه هایی برای طراحی وب سایت بخواهید.

نکات مثبت

شما در حال دریافت توصیه هایی از تجار مشابه خود هستید
“فروش” کمتری نسبت به گروه های فیس بوک وجود دارد و احتمالاً توصیه های مفیدی خواهید یافت

نکات منفی

برای عضویت باید هزینه کنید. توصیه نمی کنیم فقط برای یافتن توصیه هایی برای طراحان وب هزینه پرداخت کنید ، اما ارزش آن را دارد که برای پشتیبانی و مشاوره تجاری به گروهی از این دست بپیوندید
ما توصیه می کنیم از چند مورد از این موارد استفاده کنید و سپس تحقیقات لازم را در مورد پنج ده آژانس / فریلنسر که تشکیل داده اید انجام دهید.

با این حال ، کار شما هنوز انجام نشده است.

این فقط مرحله یک است.

توصیه ما این است که از 4 مرحله بالا برای جمع آوری لیستی از شرکت های بالقوه استفاده کنید و سپس از مراحل زیر استفاده کنید تا حتی بیشتر آنها را کاهش دهد.

بنابراین ، هنگامی که تحقیقات خود را انجام دادید و برخی از آژانس های بالقوه را برای کار یافتید ، چه کاری باید انجام دهید تا بفهمید که آنها به اندازه کافی خوب هستند؟

بررسی ها و توصیفات

بررسی ها مکان خوبی برای شروع هنگام تحقیق در مورد یک شرکت هستند. به مرورهای Google ، سایتهایی مانند FreeIndex و بررسیها در Facebook نگاه کنید. هر شرکت شایسته ای باید 90٪ بررسی خوب یا بیشتر داشته باشد. اگر آنها نظرات بدی دارند ، به نحوه پاسخگویی شرکت نگاه کنید.

نمونه کارها

هر طراح وب نیمه شایسته باید نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارد. نگاهی به آن بیندازید. اغلب ، مشتریان آنها مواردی مانند تصاویر را به وب سایت اضافه می کنند ، بنابراین اگر موارد کوچکی وجود دارد که دوست ندارید ، بحث در مورد آنها آسان است. اگر با این وجود ، طراحی های آنها شنیع است ، ادامه دهید!

محتوای آنها

به وبلاگ و کانال YouTube آنها نگاه کنید. آنها چقدر با بازاریابی محتوایی خود فعال هستند؟ آیا آنها مفید هستند؟ به نظر می رسد که آنها چیزهای خود را می دانند؟ این می تواند یک روش عالی برای قضاوت درباره میزان مشاوره یک طراح وب در طی مراحل کار باشد. اگر محتوای آنها فقط مربوط به آنها است ، بررسی کنید که آیا آنها واقعاً “بازاریابی محتوا” می کنند و آیا می خواهید با آنها کار کنید.

اگر محتوای آنها از سال 2018 به روز نشده است ، ادامه ندهید!