امروزه بسیاری از افرادی که به تازگی شغلی را راه اندازی کرده‌اند و یا افرادی که در زمینه‌های مختلف فعال هستند، از برنامه‌های کاربردی برای ساخت شماره تلفن‌های مجازی استفاده می‌کنند.

تعداد زیادی از این شماره تلفن‌ها با کدهای مختلف موجود هستند که این امر انتخاب مناسب شماره تلفن را کمی دشوار می‌کند اما اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خرید شماره تلفن از سایت‌های خارجی هستید، باید بدانید که هر کشوری چه کدی دارد و هر کد برای چه شهر و چه مناطقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مطلب به شما کمک می‌کند که با شناسایی بهترین سایت خارجی، شماره تلفن‌هایی با رتبه بالا که امروز در دسترس است را انتخاب نمایید. پس با ما همراه باشید.

سایت شماره مجازی خارجی

بهترین سایت خارجی ارائه دهنده خدمات شماره مجازی

تمامی افرادی که به دنبال شماره‌های تلفن مجازی هستند، به ویژگی‌های مختلف این شماره‌ها توجه دارند. در اصل با توجه به این ویژگی‌ها اقدام به خرید این شماره‌های تلفن می‌کنند. این ویژگی‌ها شامل توانایی پاسخگویی به تماس‌های شخصی و تجاری با استفاده از یک سیستم، پست صوتی، مدیریت چند خطی و مسیریابی تماس می‌شود.

با این حال، بهترین شماره‌های تلفن مجازی با قابلیت‌هایی همچون یک سرویس ‌دهنده خودکار، برنامه‌های افزودنی و پشتیبانی عالی به مشتری ارائه داده می‌شوند. علاوه بر این، این شماره‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند. بنابراین، هنگام انتخاب شماره تلفن مجازی پولی یا رایگان برای کسب و کار خود به دنبال این ویژگی‌ها باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

سایت google voice

Google Voice یک سرویس دهنده‌ی مجازی است که هیچ هزینه‌ای ندارد و به صورت رایگان شماره‌های تلفن شما را می‌سازد اما تمام ویژگی‌های کلیدی و راه‌حل‌های لازم برای ساخت شماره تلفن مجازی را به هر کسی که حساب Google دارد، می‌دهد.  همچنین این سایت دارای برنامه‌های کاربردی برای دستگاه‌های اندروید و iOS است و برای افرادی که به دنبال یک شماره تلفن اختصاصی برای کار هستند، Google Voice یک انتخاب مناسب به شمار می‌آید.

امکانات این سایت

 • متصدی خودکار
 • مدیریت تماس
 • برنامه‌های افزودنی و مسیریابی تماس
 • دارای انواع مختلف گزارش‌ها و تحلیل‌ها
 • رونویسی پست صوتی

شماره مجازی گوگل ویس

سایت dialpad

Dialpad یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات شماره تلفن مجازی است که بیشتر کسب و کارهای کوچک به دلیل مقرون به صرفه بودن و ارائه ویژگی‌های فراوان به کاربران، به سمت این سایت گرایش دارند. شماره تلفن مجازی ارائه شده توسط Dialpad دارای تمام ویژگی‌هایی است که برای ارتباط بی‌وقفه تجاری به آن نیاز دارید. با این حال، Dialpad با فراگیر نمودن سیستم‌های ارتباطی و برقراری ارتباط با سر تا سر جهان، یک انتخاب بسیار مناسب برای این کسب و‌ کارها به شمار می‌آید.

این سایت راه اندازی خطوط ارتباطی در دفاتر، شرکت‌ها و بخش‌های مختلف اداری و تجاری را در عرض چند دقیقه  تسهیل می‌بخشد. شما عزیزانی که این سایت را برای ساخت شماره مجازی انتخاب می‌کنید، می‌توانید از امتیاز همکاری نامحدود، چت، اس ام اس و اشتراک گذاری فایل‌ها در فضاهای مجاری مختلف بهره‌مند شوید. چشمگیرترین ویژگی Dialpad این است که به شما امکان شرکت در کنفرانس‌های ویدیویی و یادداشت برداری از تمامی گفته‌ها و شنیده‌ها را می‌دهند. بنابراین هیچ گاه از انتخاب این سایت برای ساخت شماره مجازی مورد نظر خود پشیمان نخواهید شد.

 

 امکانات این سایت

 • تماس نامحدود
 • چت و اس ام اس نامحدود
 • همکاری نامحدود
 • ویدئو کنفرانس رایگان با هوش مصنوعی

توجه داشته باشید که با Dialpad، یک سیستم تلفن کسب ‌و کار دریافت می‌کنید که با تمام ویژگی‌هایی که برای ایجاد یک کانال ارتباطی روان در سراسر سازمانتان نیاز دارید را در خود جای داده است.

سایت MightyCall

این سایت بهترین گزینه برای شرکت‌های کوچک و متوسطی است ​​که می‌خواهند ارتباطات داخلی و خارجی را بهبود بخشند. این سایت تمامی تماس‌های برقرار شده و دریافت ‌شده را از طریق شماره‌های رایگان خود مدیریت می‌کند و کاربران خود را قادر می‌سازد تا اطلاعات مشتری را به شیوه‌ای فوق‌العاده کارآمد دریافت کرده و ‌مورد استفاده قرار دهند.

 امکانات این سایت

 • تماس نامحدود
 • انتقال تماس به هر دستگاهی
 • امکان دریافت و برقراری تماس از طریق کامپیوتر با استفاده از تلفن نرم افزاری
 • شماره تلفن رایگان یا محلی بدون هیچ هزینه اضافی
 • اعلان ها و پست های صوتی
 • تبریک سفارشی
 • ویژگی های مشترک برای کار تیمی

فراموش نکنید که MightyCall با ابزارهای همکاری متعدد و ادغام نرم‌افزارهای تجاری به کاربران ارائه می‌شود. همین امر باعث شده است که این سایت به بهترین انتخاب برای مشاغلی تبدیل شود که به دنبال بهبود ارتباطات داخلی و خارجی خود هستند.

چگونه یک شماره تلفن مجازی رایگان دریافت کنم؟

شما مشتریان عزیزی که می‌خواهید شماره مجازی رایگان را از یکی از سایت‌های فوق دریافت کنید، می‌توانید با انتخاب سایتی که ارائه‌ دهنده تلفن مجازی دلخواهتان هست، انتخاب شماره‌ی مورد نظر و فعال کردن شماره در عرض چند دقیقه، یک شماره تلفن مجازی رایگان دریافت کنید و آن را برای ساخت اکانت مورد نظر خود، مصرف کنید. همچنین، برخی از ارائه دهندگان یک شماره رایگان ارائه می‌دهند که همیشه رایگان است. یعنی دیگر نیاز نیست که شما برای برقراری تماس و … هزینه‌ای را پرداخت نمایید.

شماره مجازی رایگان

چگونه از شماره مجازی استفاده کنم؟

امروزه سوال بسیاری از کاربران این است که چگونه می‌توانیم از شماره‌های مجازی استفاده کنیم. به طور کلی باید بگوییم که کاربرد این شماره‌ها نیز همانند کاربرد شماره‌های واقعی است‌. با استفاده از شماره تلفن مجازی شما می‌توانید از تلفن همراه خود برای برقراری تماس با دیگران استفاده کنید. در حالی که از تلفن موجود خود برای برقراری تماس استفاده می کنید، شماره‌ای که در انتهای گیرنده نشان داده می‌شود، شماره مجازی انتخابی شما خواهد بود.

 

کلام پایانی

ما در این مطلب در مورد شماره‌های مجازی خارجی و سایت‌هایی که خدمات این چنینی را به شما ارائه می‌دهند، صحبت کردیم. امروزه سایت‌های زیادی وجود دارند که اقدام به ارائه شماره مجازی به مخاطبان خود می‌کنند اما تمامی این سایت‌ها از اعتبار کافی برخوردار نشده‌اند. به همین دلیل ما در این مطلب چند مورد از سایت‌های معتبری که شماره‌های مجازی را به شما ارائه می‌کنند را معرفی کردیم تا اگر قرار است شماره‌ی مجازی انواع کشورها را دریافت کنید، از این سایت‌ها کمک بگیرید.

منبع:  https://number4.ir