یندگی پکیج بوتان درکرج  با داشتن موجودی پکیج در مدلهای مگا اسمارت 26000 دو مبدل فن دار و جنیوس 24000 تک مبدل فن دار اماده رائه فروش این پکیج شوفاژ دیوازی ها می باشند. پکیج دیواری گرمایشی بوتان تولید شده بر اساس پیشرفته ترین استانداردهای بین المللی ساخته شده و دارای دو مبدل جداگانه برای مدار گرمایش و آبگرم مصرفی می باشد. همچنین دارای دو مبدل حرارتی اصلی و ثانویه و به علت استفاده از نرم افزاری متمایز از دیگر دستکاه های مشابه، آبگرم مصرفی مطلوب و با درجه حرارت ثابتی را تامین می نمایند. پکیج بوتان مجهز به پمپ گردش آب در قسمت حرارت مرکزی با ایرونت (هواگیری) اتوماتیک، فن مکنده جهت خروج گازهای احتراق و سازگارترین سیستم برای گرمایش از کف می باشد.

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل ، آب گرم مورد نیاز برای شو فاژ ها را در زمستان فراهم می کند. استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژ خانه مرکزی مزایای بسیاری دارد .پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است.از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

مکان قابل نصب پکیج بوتان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

  • بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمایشی نباشد
  • حداقل فاصله ی دستگاه با دیوار روبه رو یک متر باشد
  • فاصله ی دستگاه با دیوار یا کابینت مجاور از دو طرف کمتر از ۱۵ سانتی متر نباشد
  • فاصله ی دستگاه تا زمین نباید کمتر از ۱۲۰ سانتی متر باشد
  • فاصله ی کلاهک تعدیل دودکش به طور عمودی تا دریچه ی دودکش نباید کمتر از ۳۰ سانتی متر باشد
  • نکته ی قابل توجه این است که کلاهک تعدیل پکیج دیواری باید حداقل ۳۰ سانتی متر پایین تر از دودکش نصب گردد. تا آن جا که می شود باید دستگاه را پایین تر از دریچه دودکش نصب کرد زیرا زیاد شدن فاصله ی پکیج از دریچه باعث بیشتر شدن مکش دستگاه می شود.
  • چنانچه می خواهید پکیج را داخل کابینت نصب کنید و قصد دارید از نوع دیواری دودکش دار استفاده کنید حتما درب کابینت کرکره ای باشد چرا که دستگاه برای سوخت نیاز به اکسیژن دارد و با این روش دستگاه قادر است اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط تامین کند.
  • ظرفیت پکیج گرمایشی با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و نوع عایقبندی مشخص می شود، پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 35000 برای فضای 240 متر مربع مناسب می باشد. طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی می باشد.

خطاهای پکیج بوتان – ارور پکیج بوتان

کد YL : افت فشار مدار آب گرمایش

کد FY : معیوب بودن پرشر هوا – مسدود بودن دودکش

کد DH : عدم تشخیص یا تشکیل شعله

کد HS : مشکل در NTC مدار برگشت شوفاژ

کد CS : مشکل در NTC مدار رفت شوفاژ

کد SY : در خروجی آب گرم مصرفی اشکالی وچود دارد

کد GS : بدون عبور کردن آب از مبدل شعله روشن میشود

کد CO : آب دستگاه در معرض یخ زدگی است

خطاها یا ارور پکیج بوتان

تاسیسات بابامرادی به عنوان نمایندگی پکیج بوتان در کرج اماده ارائه خدمات پس از فروش در حوزه استان البرز می باشد.

کد e0 : سنسور فشار /اب

کد e1 : شعله دچار مشکل شده و تشکیل نمیشود

کد e2 : معیوب بودن سنسور آب مصرفی

کد e3 : معیوب بودن سنسور شوفاژ

کد e4 : مسدود بودن دودکش

کد e5 : وجود نقص در پرشر

کد e6 : عدم تشکیل یا تشخیص شعله

کد e7 : شعله غیر واقعی

کد e8 : تجاوز دمای آب شوفاژ از ۸۵ درجه

کد e9 : ترموستات حد فعال شده

کد ee : آب گرم مصرفی نامطلوب

کد ef : تجاوز دمای آب گرم مصرفی از ۸۰ درجه

کد el : سنسور جریان ورودی پکیج

تاسیسات بابامرادی با ارایه خدمات تعمیر و سرویس پکیج بوتان توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید

شرکت ایران رادیاتور

در این بخش می توانید اطلاعات فنی، تصاویر، موجودی، لیست قیمت و قیمت فروش پکیج گرمایشی دیواری ایران رادیاتور iran radiator را مشاهده نموده و مقایسه و خرید نمایید. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در مدلهای ECO3 ،EcoFour و Luna3 با ظرفیت های 24000، 28000 و 30000 دو مبدله فن دار با راندمان بسیار بالا و کمترین صدا در هنگام کارکرد، ساخت کشور ایتالیا می باشند. پکیج های گرمایشی ایران رادیاتور دارای مبدل اولیه ساخته شده از لوله های مسی ضد رسوب و مبدل ثانویه آبگرم استنلس استیل بوده که جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی بطور جداگانه می باشد. این دستگاه دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری در بالکن در نظر گرفته شده است مناسب می باشد. (در مدلهای محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد). از دیگر ویژگی های پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور می توان به سیستم عیب یاب الکترونیک، سیستم ضد یخ زدگی، قابلیت استفاده در سیستم هاي گرمایش ازکف ،سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش، قابلیت کارکرد با گاز طبیعی و گاز مایع، کارکرد با حداقل فشار آب، مجهز به مبدل ثانویه صفحه اي استیل اآبگرم بهداشتی و سیستم حفاظت از بی آبی توسط پرشر سوئیچ اشاره نمود. تمامی دستگاه های پکیج دیواری ایران رادیاتور دارای پانل کنترل دیجیتال به همراه نمایشگر LCD، تجهیزات ضد یخ زدگی، درجه حفاظتی IPX5D و سنسور دمای بیرونی می باند.

خیلی از مردم عادت دارند که بلافاصله بعد از این که مشکلی در روند کار لوازم خانگی خود احساس کردند شخصا دست به کار شده و اقدام به تعمیر غیرتخصصی آن ها کنند.
این در حالی است که در صورتی که شما دانش تخصصی تعمیر پکیج دیواری و آبگرمگن ایران رادیاتور را نداشته باشید ممکن است آن را دچار مشکلات بیشتری نمایید که هزینه های زیادتری نیز برای از بین بردن آن ها لازم باشد.
بنابراین در صورت بروز هرگونه خرابی و مشکل در پکیج ایران رادیاتور از ابتدا با نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران تماس حاصل کرده و از شرایط بهره مندی از خدمات تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور مطلع شوید.
ما بهترین و متخصص ترین تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور در سطح شهر کرجرا گرد هم آورده ایم و با قیمت استثنایی آماده ارائه خدمات تعمیرات زیر نظر نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرج  میباشیم.

کد خطای  پکیج ایران رادیاتور

کد خطای E01

عدم تشکیل یا تشخیص شعله

کد خطای E02

انسداد دودکش – خطای کلید حد ترموستات دود در مدل های بدون فن و انسداد دوکش – خطای پرشرسوئیچ دود در مدل های فن دار

کد خطای E03

خطای عملکرد NTC شوفاژ و یا رسوب گرفتگی مبدل اصلی

کد خطای E04

خطای عملکرد NTC مصرفی

کد خطای E05

اشکال در مدولاتور شیر گاز (شعله مینیمم است)

کد خطای E06

افزایش بیش از حد دما به بیش از ۹۰ °c

کد خطای E07

اشکال در پمپ و یا عدم گردش آب

کد خطای E08

افت فشار آب مدار گرمایش

کد خطای E09

فعال شدن کلید حرارتی

 

پکیج پایونیر

 

شرکت ، با بیش از سه دهه تجربه در زمینه تاسیسات ساختمانی ،از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در زمینه محصولات گرمایشی ( پکیج و رادیاتور ) با نام تجاری پایونیر آغاز نمود.

پکیج پایونیر مدل UNIQUE 24FO با دارا بودن راندمان حرارتی 90 %، گزینه ای مناسب برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد. که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می‌نماید.

پکیج پایونیر مدل UNIQUE 24FO دارای دو مبدل حرارتی گرمایشی و آب گرم مصرفی(مبدل صفحه ای) با کمترین میزان رسوب گیری می باشد.

با توجه به شرایط آب وهوائی وموقعیت ساختمان پکیج پایونیر مدل UNIQUE 24FO قابل استفاده در آپارتمان های تا ۲۱۰ متر مربع(۲۴ KW) و ۲۸۰ متر مربع (۲۸ KW) می باشد.

پکیج پایونیر مدل UNIQUE 24FO مجهز به شیر سه طرفه اتوماتیک و همچنین سیستم هواگیری اتوماتیک نیز می باشد.

 

کدخطا پکیج پایونیر

 

چشمک زن شدن ۳۰ LED

خطای عملکرد NTC شوفاژ و یا رسوب گرفتگی مبدل اصلی

چشمک زن شدن ۴۰ LED

خطای عملکرد NTC مصرفی

چشمک زن شدن ۵۰ LED

افت فشار آب مدار گرمایش

چشمک زن شدن ۶۰ LED

انسداد دودکش – خطای کلید حد ترموستات دود در مدل های بدون فن و انسداد دوکش – خطای پرشرسوئیچ دود در مدل های فن دار

چشمک زن شدن ۷۰ LED

افزایش بیش از حد دما به بیش از ۹۰ °c

چشمک زن شدن ۸۰ LED

عدم تشکیل یا تشخیص شعله

چشمک زن شدن ۳۰ LED + 40

اشکال در مدولاتور شیر گاز (شعله مینیمم است)

چشمک زن شدن ۶۰ LED + 80

اشکال در پمپ و یا عدم گردش آب

 

کد خطا مدل اسمارت

 

خطا E0

نداشتن آب – شارژ آب در سیکل گرمایش + هواگیری.

خطا E1

عدم تشکیل شعله – گاز – جرقه زن . هوای ورودی چک شود.

خطا E3

سنسور NTC مدار گرمایش خراب یا اتصال کوتاه کرده است.

خطا E4

پرشر سوئیچ هوا – برد به فن دستور داده است اما پرشر هوا باز می ماند – پرشر هوا – فن – دودکش – شیلنگ سیلیکونی و ونتوری چک شود.

خطا E5

پرشر سوئیچ هوا – قبل از دستور برد به فن ( پرشر هوا اتصال دارد) – پرشر هوا – فن – دودکش – شیلنگ سیلیکونی و ونتوری چک شود.

خطا E6

شعله نادرست – اختلال در مقدار شعله – فشار گاز کم – شیر گاز معیوب است.

خطا E7

عدم گردش آب – پمپ و هوا چک شود – نشتی دستگاه گرفته شود و یا گرفتگی ها برطرف شود.

خطا E8

دمای گرمایش بالای ۵ درجه – سنسور NTC – برد کنترل – مسیر مدار گرمایش و محفظه احتراق.

خطا E9

عملکرد سنسور حد – دمای محفظه احتراق بالای ۹۵ درجه – خرابی سنسور حد و اتصال کوتاه کردن آن – مسدودی مبدل و … .

خطا EC

عدم ارتباط بین برد و نمایشگر و کنترل – کابل ارتباطی را چک کنید – احتمال خرابی نمایشگر یا خرابی برد کنترل.

خطا EE

سنسور NTC آبگرم مصرفی – خرابی سنسور و یا اتصال کوتاه .

خطا EF

دمای آّبگرم مصرفی بیش از ۸۵ درجه – دبی آب ورودی کم است – مبدل صفحه ای چک شود – یکی شدن آب مصرفی و گرمایشی – کارتریج شیر ۳ طرفه چک شود.

خطا EL

نقص در سنسور فلوسوئیچ – درخواست آبگرم مصرفی باشد – ولی دستگاه روشن نشود – سنسور – روتور فلوسوئیچ و یا برد الکترونیکی.

تاسیسات بابامرادی به عنوان نمایندگی پکیج گلد ایران در کرج اماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات پکیج می باشد و مرجع تعمیرات پکیج در استان البرز می باشد.