یکی از محبوب ترین وجذاب ترین شبکه های اجتماعی که در اختیار کاربران می باشد برنامه اینستاگرام است. این برنامه در حال حاضر بیش از 500 میلیون کاربر فعال روزانه دارد. اما باید بدانید که این برنامه علی رغم قابلیت های جدید و جذابی که دارد محدودیت هایی هم دارد که قصد داریم در این مقاله در مورد آن ها و روش های حل آن مطالبی را در اختیارتان قرار دهیم.

یکی از محدودیت های اینستاگرام این است که شما نمی توانید پست یا استوری هایی که به اشتراک گذاشته شده اند را دانلود کنید. چرا که بعضی وقت ها، پستی را در اینستاگرام مشاهده می کنید که دوست دارید آن را در گالری گوشی خود داشته باشید اما قادر به دانلود کردن آن نیستید. از این رو برخی برنامه ها مانند اوجی اینستا در اختیار کاربران قرار می گیرند. شما می توانید با استفاده کردن از چنین برنامه هایی، این مشکلات را برطرف کنید. با ما همراه باشید و ادامه مطالب را مطالعه کنید.

اوجی اینستا چیست؟

یکی از بهترین قابلیت هایی که این برنامه دارد دانلود عکس و فیلم می باشد. نسخه مود شده این برنامه، در واقع نوعی نسخه هک شده از اینستاگرام است که قادر هستید از امکاناتی بهره مند گردید که در نسخه اصلی نمی توانستید از آنها استفاده کنید. درست است که همه از اینستاگرام استفاده های زیاد می کنند و مورد اعتماد همه است اما گاهی شاید نتوانید برخی از کار ها را با این برنامه انجام دهید.

می توان گفت که اوجی اینستا، نسخه اصلاح شده از اینستاگرام است. البته باید بدانید که این برنامه روی گوشی های آیفون قابل استفاده نیست. ظاهر این برنامه مانند اینستاگرام است.

Og Instagram امکانات برنامه

از جمله مهمترین مزیت های دیگری که این برنامه دارد، اماکن نصب همزمان دو اینستاگرام در یک گوشی می باشد. شما با نصب آن نیازی ندارید که نسخه اصلی اینستاگرام را حذف کنید و از این برنامه می توانید به عنوان اپلیکیشن جانبی جهت مدیریت سایر اکانت هایتان استفاده کنید.

با استفاده کردن از برنامه اوجی اینستا می توانید دو اکانت مختلف روی گوشی خود داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید. تمامی عکس ها و فیلم های دلخواه خود را سریع دانلود کنید.

را روی دستگاه اندروید بدون از دست دادن چت Og Instagram plus چگونه

نصب کنیم؟

برای این کار برنامه را دانلود و سپس نصب کنید. این فرآیند بسیار سریع و آسان است. این فرآیند را بدون از دست دادن چت می توانید به روش زیر انجام دهید:

APK دانلود فایل

نصب روی دستگاه اندرویدی

برای نصب کردن به تنظیمات بروید و روی این گزینه ها کلیک کنید.

Security-unknown sources

سپس بعد از اجازه دادن برای نصب این برنامه، به قسمت دانلود بروید.

ضربه بزنید تا برنامه به راحتی نصب شود.Oginsta apk پسروی

اگر اکانت داشته باشید اطلاعات خود را وارد کنید و وارد اکانت خود گردید. اگر اکانت نداشته باشید می توانید یک حساب جدید باز کنید.

نسخه اصلاح شده اینستاگرام Og instagram ویژگی های

با توجه به جانبی بودن این برنامه، می توانید تمامی امکانات نسخه اصلی را در این برنامه هم مشاهده کنید. در این بخش برخی از ویژگی های دیگر این برنامه را در اختیارتان قرار می دهیم:

اماکن دانلود مستقیم از اینستاگرام: عکس ها و ویدیو های پیج های خصوصی و عمومی را دانلود کنید.

تمامی فالوور های خود را بشناسید: با استفاده از قابلیت اینداکتور می توانید از پیج ها بازدید کنید و بررسی کنید که آیا آن ها شما را فالو کرده اند یا خیر؟

امکان نمایش و بزرگ کردن پروفایل تمامی پیج ها

امکان اشتراک گذاری پست ها با آدرس مستقیم و ارسال به برنامه های دیگر مانند واتساپ و…

تنظیم کردن کلیپ های ویدیویی برای پخش صوتی

امکان مشاهده کردن استوری های بقیه به صورت هیدن و مخفی

نحوه دانلود فیلم و عکس و داستان با اوجی اینستا

دانلود پست های فید اینستاگرام

برنامه اوجی اینستا را باز کنید و پستی را که می خواهید دانلود کنید باز کنید. در منو گزینه دانلود را مشاهده می کنید. از طریق این گزینه پست را دانلود کنید.

دانلود استوری های اینستاگرام

استوری مورد نظر را باز کنید و روی منو در پایین استوری توجه کنید. گزینه دانلود را پیدا کرده و دانلود کنید.

اینستا پلاس چیست؟

اینستا پلاس هم مانند اوجی اینستا، اصلاح شده نسخه اصلی اینستاگرام می باشد. در مورد قابلیت هایی که این برنامه دارد می توانید به موارد زیر اشاره کرد:

امکان دانلود کردن عکس و فیلم بدون نیاز به برنامه های جانبی

دانلود محتوا های مورد علاقه تان و یا کپی کردن لینک دانلود آن ها

امکان زوم کردن تصاویر و پست ها با استفاده از قابلیت دابل تب

می توانید دو بار روی عکس مورد نظر ضربه بزنید و به راحتی تصاویر را زوم کنید.

امکان دانلود استوری

داشتن حالت روح

دارای امکان رمزگذاری برای ورود به اپلیکیشن

اما تفاوت اوجی اینستا و اینستا پلاس در چیست؟

برنامه های زیادی مشابه برنامه اینستاگرام در بازار وجود دارند. اما در میان همه آنها، اوجی اینستا و اینستا پلاس از بهترین ها می باشند. تفاوت هایی میان این دو برنامه وجود دارد. با نصب کردن اینستا پلاس، اینستاگرام اصلی از کار می افتد. به این علت بهتر است از اوجی اینستا استفاده کنید.

برای نصب دو اینستاگرام در اندروید app cloner استفاده کردن از برنامه

جهت داشتن اینستاگرام روی گوشی می توانید از این برنامه استفاده کنید. چرا که این برنامه به شما این امکان را می دهد تا از برنامه مورد نظر یک کپی داشته باشید و به صورت مجزا از آن استفاده کنید.

نحوه کار:

بعد از نصب برنامه، در صفحه ابتدایی گزینه ادد آپ را بزنید و اینستاگرام را انتخاب کرده و روی این گزینه بزنید.

برای نصب دو اینستاگرام روی آیفون App cloner استفاده از

اوجی اینستا روی آیفون نصب نمی شود به این دلیل باید از برنامه آپ کلنر استفاده کنید. بعد از نصب یک کد تایید ارسال می گردد، ایمیل خود را چک کنید و کد تایید را وارد کنید. یک رمز عبور تعیین کنید. سپس می توانید برنامه مورد نظر را به برنامه ها اضافه کنید و استفاده کنید.