با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش دنیای مجازی، کم کم تمامی کسب و کارها جهت تبلیغ و معرفی برند خود به اینترنت روی آورده اند. امروزه بخش عظیمی از مشاغل و یا حتی خدمات در فضای مجازی حضور دارند. دنیای امروزی وابسته به اینترنت است و بسیاری از مردم بخش عظیمی از کارهای روزانه همانند خرید، کارهای بانکی، دریافت خدمات و یا حتی رزرو وقت دکتر را با استفاده از اینترنت و فضای مجازی انجام می دهند.

فرض کنید در یک خیابان پر رفت و آمد در حل قدم زدن هستید؛ فروشگاه لباس، املاکی، مطب پزشک، دکه روزنامه فروشی و… همگی در این خیابان جای گرفته اند. این تنها یک بخش کوچک از دنیای واقعی است. دنیای مجازی را هم همانند دنیای واقعی باید در نظر گرفت که افراد بدون اینکه از منزل خارج شوند تمامی این فروشگاه ها را در قالب وب سایت های مختلف مانند سایت فروشگاهی، سایت خبری، سایت املاک، وب سایت پزشکی و… مشاهده می کنند.

در خواب هم کسب درآمد کنید. زندگی در دنیای مجازی همانند دنیای واقعی جریان دارد و بر خلاف دنیای مجازی ساعت کاری ندارد. در تمامی ساعات شبانه روز فروشگاه مجازی شما باز است و می توانید به فروش محصولات بپردازید.

شما می توانید با خرید یک وب سایت متناسب با کسب و کار خود در سریع ترین زمان به رقبای مجازی خود بپیوندید و از همین حالا شروع به کسب درآمد کنید.

برای جلب نظر و اطمینان مخاطب بایستی بتوانید او را مجاب کنید که از میان رقبا شما را انتخاب کند. رسیدن به این هدف در زمره داشتن یک وب سایت استاندارد هدفمند است. اگر برای داشتن یک وب سایت عجله دارید و انتظار برای طراحی آن از حوصله شما خارج است، با خرید سایت یک روزه وارد بازار دنیای مجازی شوید و شعبه دیگری در اینترنت برای خود راه اندازی کنید.

خرید سایت را با وب نبض تجربه کنید. داشتن یک وب سایت برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یک دغدغه اصلی محسوب می شود. چرا که گوی رقابت به دنیای مجازی کشیده شده و هر فروشگاه کوچکی در دنیای مجازی ادعای رقابت می کند. بنابراین از هدر دادن وقت جلوگیری کنید و همین امروز خود را به میدان رقابت مجازی برسانید.

مطالعه بیشتر: بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی ایران (واسط و مستقیم)

ویژگی های خرید سایت از وب نبض

 • سیستم فروش حرفه ای

سایت های آماده ای که توسط وب نبض به فروش می رسد یک سیستم منسجم و قدرتمند است که با هر نوع محصولی سازگار می باشد. تنها کافیست عکس و اطلاعات محصول خود را درون وب سایت بارگذاری کنید تا یک وب سایت زیبای فروشگاهی داشته باشید.

 • دسته بندی محصولات

یک وب سایت فروشگاهی برای اینکه از نظر مخاطب مرتب و در دسترس دیده شود می بایست دسته بندی محصولات داشته باشد. خرید سایت از وب نبض این امکان را به شما می دهد که برای محصولات خود یک دسته بندی داشته باشید تا مخاطب در وب سایت شما سردرگم نشود.

 • قابلیت اتصال به درگاه پرداخت

یک وب سایت فروشگاهی معتبر می بایست دارای قابلیت اتصال به درگاه های پرداختی معتبر باشد. با خرید سایت از شرکت وب نبض می توانید صاحب درگاه پرداخت معتبر نیز باشید.

 • بخش وبلاگ حرفه ای

مهم ترین بخشی که سبب می شود وب سایت شما در صفحات برتر گوگل دیده شود داشتن یک وبلاگ حرفه ای است. تمامی سایت های ارائه شده توسط وب نبض دارای قابلیت بلاگ حرفه ای است.

 • اپلیکیشن موبایل

بخش عظیمی از مردم برای سرچ در موتورهای جستجو از موبایل استفاده می کنند. برخی سایت ها تنها برای صفحه رایانه ای طراحی شده اند و اگر در موبایل بازگشایی شوند یک صفحه بهم ریخته دیده می شود. اما با خرید سایت از وب نبض می توانید اطمینان حاصل کنید که تمامی سایت های ارائه شه از اپلیکیشن موبایل برای اندروید و IOS پیروی می کنند.

 • ارائه نمونه کار

در صورتی که دارای یک شرکت خدماتی هستید و می خواهید نمونه کار خود را به مشتریان جهت جلب اعتماد معرفی کنید، می توانید با خرید سایت از وب نبض در وب سایت شرکتی خود پروژه های خود را به مشتریان معرفی کنید.

 • سریع مثل موشک

با خرید سایت از شرکت وب نبض، سرعت لود سایت تضمین شده است. در واقع با خرید سایت آماده از این شرکت قدم اول برای سئو سایت را ما برداشته ایم.

 • آموزش نحوه کار با وب سایت

پس از خرید سایت از وب نبض می توانید یک فیلم آموزشی رایگان جهت آموزش نحوه کار با وب سایت برای شما شرح داده می شود. بدین ترتیب شما می توانید وب سایت خود را به راحتی مدیریت کنید.

مراحل خرید سایت از وب نبض

 1. سایتی که متناسب با کسب و کار شماست را انتخاب کنید. (می توانید دموی سایت را پیش از خرید مشاهده کنید) پس از تایید نمای ظاهری سایت خرید خود را تکمیل کنید.
 2. دامنه ای که می خواهید سایت شما بر روی آن قرار گیرد را به ما اعلام کنید. برای این کار می توانید از اسم شرکت و با برند خود استفاده کنید تا وب سایت شما اختصاصی تر باشد.
 3. وب سایت خود را مطابق خواسته خود می توانید تحویل بگیرید و اطلاعات شرکت خود را در آن بارگزاری کنید.

روش های خرید سایت

روش های متنوعی برای خرید سایت و داشتن یک وب سایت اختصاصی وجود دارد که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم. اگر اطلاعات کافی در مورد انواع وب سایت، ویژگی های هر وب سایت و روش های خرید آن نداشته باشید، حتما انتخاب روش مناسب برای شما سخت و گیج کننده خواهد بود. برای این کار می توانید از مشاوره رایگان متخصصین وب نبض بهره مند شوید و بهترین روش را برای خود اتخاذ کنید.

 • راه اندازی صفر تا صد سایت

اولین مورد برای خرید سایت، طراحی آن به صورت اختصاصی برای شماست. منظور از راه اندازی سایت، ساخت سایت با توجه به خواسته های شما می باشد. این روش برای خرید سایت شامل چندین مرحله می شود: خرید دامنه و ثبت آن، خرید هاست برای نگهداری فایل های مربوط به وب سایت شما، سفارش طراحی سایت، طراحی سایت توسط وب نبض مطابق با درخواست های شما، بارگذاری اطلاعات محصولات و یا خدمات شرکت شما، آموزش نحوه کار با وب سایت. در صورتی که با خرید دامنه و هاست آشنایی ندارید متخصصین ما می توانند در این زمینه شما را یاری کنند.

 • خرید سایت آماده

در صورتی که برای داشتن یک وب سایت عجله دارید و می خواهید نهایتا دو روزه وب سایت خود را در موتورهای جستجو ببینید، خرید سایت آماده برای فروشگاه و یا شرکت شما را توصیه می کنیم. در این حالت تمامی مراحل فوق که در بخش طراحی سایت بیان شد، توسط شرکت وب نبض انجام شده است و کافیست نام دامنه خود را به مهندسین ما اعلام کنید و اطلاعات محصولات و یا خدمات خود را در اختیار ما بگذارید. در این حالت طی دو روز می توانید سایت خود را در موتورهای جستجو مشاهده کنید.

 • خرید قالب آماده

این روش برای کسانی توصیه می شود که اطلاعات اولیه ای در مورد طراحی سایت دارند و می توانند به تنهایی تمامی مراحل فوق و به عرصه رساندن یک وب سایت را پیش ببرند. در این حالت می توانید از سایت های فروش قالب آماده، یک قالب متناسب با کسب و کار خود خریداری کنید و شروع به طراحی و درون ریزی اطلاعات خود کنید.

روش های خرید سایت و داشتن یک وب سایت به نام برند شما بیان شد. با توجه به ویژگی های بیان شده در مورد هر روش می توانید، روشی را که متناسب با خواسته شماست انتخاب کنید.

 

با خرید سایت کسب و کار خود را روق بخشید

می دانید روزانه چندین نفر به دنبال کسب و کار شما در موتورهای جستجو می باشند؟

می دانید چندین میلیون نفر هنوز برند شما را نمی شناسند؟

اگر تاکنون اقدام به خرید سایت نکرده اید، بازار بزرگی از تجارت کشور را از دست داده اید و مطممئنا رقبای شما از این بابت سود می برند. عجله کنید. فردا دیر است…

با خرید سایت از شرکت وب نبض می توانید برای کسب و کار خود علاوه بر بازار واقعی در بازار مجازی هم سهمی داشته باشید و مشتریان جدیدی در بازار مجازی بدست آورید. برای این کار تنها کافیست مطابق با کسب و کار خود در میان وب سایت های آماده، وب سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تنها با یک کلیک راه اندازی و تحویل سایت به همراه هاست و دامنه را به وب نبض بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن سایت خود را تحویل بگیرید. البته این اول راه است. برای رسیدن به نتایج برتر گوگل و قرار گرفتن در حوزه رقابت وب نبض می تواند وب سایت شما را به گوگل و دیگر موتورهای جستجو معرفی کند تا سایت شما هم در صفحات گوگل سهمی داشته باشد.

 

با خرید سایت از وب نبض چه مزایایی کسب می کنید؟

با وجود اینکه معمولا توصیه می شود برای داشتن یک وب سایت حتما از پایه آن را طراحی کنید. ولی با خرید سایت نیز صاحب مزایایی  می شوید که در این بخش برای شما بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

 • آنلاین سازی سریع کسب و کار با خرید سایت آماده

با استفاده از خرید سایت فروشگاهی، خدماتی، آموزشی و … این امکان وجود دارد که بتوانید کسب و کار خود را هرچه سریع تر آنلاین کنید و از طریق مجازی به فروشگاه خود رونق بخشید. با توجه به اینکه در سال های اخیر خریدها و سفارشات به صورت آنلاین انجام می شود راه اندازی یک سایت مجازی و ارائه تصاویر و قیمت محصولات یکی از راه های ایده آل برای جذب مشتری است.

 • محدود نبودن به زمان و مکان

داشتن وب سایت یکی از روش هایی است که سبب می شود فروشگاه و یا خدمات شما محدود به زمان و مکان نباشد. فرقی نمی کند در چه ساعتی از شبانه روز است، از طریق وب سایت شما می توانید در هر ساعتی به قروش محصولات خود بپردازید. به عبارت دیگر فروشگاه شما با داشتن وب سایت شبانه روزی است. همچنین در دنیای واقعی فروشگاه شما محدود به یک مکان است و تنها بخشی از مردم محصولات شما را مشاهده می کنند ولی در دنیای مجازی و با داشتن وب سایت فروشگاه و محصولات شما توسط تمامی افراد در هر نقطه از کشور و یا حتی جهانی قابل دیدن است و شما مشکل محدودیت مشتری ندارید.

 • راه اندازی سریع

یکی از مزایای ویژه خرید سایت این است که شما بسیار سریع می توانید سایت را در اختیار داشته باشید. طراحی یک سایت عموما بین 20 الی 30 روز می تواند به طول انجامد ولی با خرید سایت بسیار سریع تر می توانید به موارد دلخواه خود دست یابید.

 • هزینه کمتر

بسیاری از مردم با شنیدن هزینه طراحی سایت از این کار خودداری می کنند و عطایش را به لقایش می بخشند. طبیعی است که هزینه طراحی سایت از صفر و مطابق با نیازهای شما بالا باشد. در صورتی که خرید سایت آماده به این صورت نیست و شما با پرداخت هزینه خیلی کمتر می توانید صاحب وب سایت شوید.

 • جذب مشتریان بیشتر

با خرید سایت آماده به راحتی می توانید در زمان کوتاه تری مشتریان بسیاری را به سمت فروشگاه خود جذب کنید و فروش بیشتری نیز خواهد داشت. در واقع با خرید وب سایت در زمان و هزینه صرفه جویی می کنید.

 • فراگیر بودن

وب سایت های آماده ی که در توسط وب نبض به فروش می رسد محدود به زمینه کاری خاصی نیست و شما با هر عنوانی می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید. وب نبض در تمامی زمینه های شخصی، تفریحی، هنری، فروشگاهی، شرکتی و … آماده فروش وب سایت های آماده است.

 • سهولت در اعمال تغییرات

در بیشتر موارد کسانی که اقدام به خرید سایت می کنند تمایل دارند تغییرات لازم در وب سایت را خودشان انجام دهند. سایت های وردپرسی به صورت اپن سورس هستند و کدها در اختیار کاربران قرار داده می شود. البته برای اعمال تغییرات نیازی به کدنویسی و یا تغییر کد نیست و به راحتی می توانید صفحاتی که دوست ندارید حذف کنید و صفحات جدیدی به وب سایت خود اضافه کنید.

 • زیباسازی آسان

در برخی قالب های برای ایجاد جلوه های ویژه می بایست کد نویسی صورت پذیرد که عملی زمان بر است و عموم کسانی که صاحب وب سایت هستند از کد نویسی سر رشته ای ندارند. ولی در قالب های وردپرس با چند کلیک به سادگی می توان این امکانات را در اختیار داشت.

 • برندسازی

تا زمانی که کسب و کاز شما فیزیکی است، افراد محدود در مکان شما مشتریان شمت هستند و تنها از طریق دهان به دهان برند شما به دیگران معرفی می شود که روشی بسیار کند است و در دراز مدت می توان نتیجه آن را دید. با خرید سایت به راحتی می توانید به صورت سراسری در کل کشور کسب و کار خود را معرفی کنید و برند خود را به همه بشناسانید. لذا با خرید سایت می توان مقوله برندسازی را سرعت بخشید.

 • تبلیغات ارزان

داشتن وب سایت در صفحات برتر موتورهای جستجو نوعی تبلیغ محسوب می شود. در نظر داشته باشید خرید سایت به تنهایی کافی نیست و برای رسیدن به صفحات اول وب سایت شما بایستی سئو شود. زمانی که شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرید کاربران به وب سایت شما اعتماد می کنند.

 

وب نبض و خرید سایت

شرکت وب نبض در زمینه طراحی و خرید سایت بسیار کارآمد می باشد. این شرکت با ارائه قالب های زیبا، متنوع و کارآمد در زمینه خرید سایت توانسته است اعتماد مشتریان را کسب کند. وب نبض در تلاش است که کسب و کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن به اوج خود برسد.

اگر به دنبال خرید یک سایت حرفه ای برای کسب و کار خود هستید بدون شک وب نبض بهترین انتخاب است. پس از مشاهده هر یک از قالب های آماده می توانید انتخاب خود را با مهندسین ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان وب سایت شما را برای کسب و کار شما درون ریزی کنند.

 

خرید سایت مشاغل

 • خرید سایت شرکتی

خرید و داشتن یک سایت شرکتی امروزه بیش از پیش درک می شود. دنیای امروزی بر پایه اینترنت و فضای مجازی استو در صورتی که شرکت شما در بستر نت فعالیتی نداشته باشد می توان گفت وجود خارجی ندارد. در واقع داشتن یک وب سایت بر روی وجهه شما از دید مخاطبین نیز تاثیر مثبت خواهد داشت.

در کنار داشتن یک دفتر کاری شیک می بایست یک وب سایت شیک با طراحی اصولی نیز لازم است. چرا که به راحتی می توانید کسب و کار خود را به کل کشور ارتقا دهید. به عنوان مثال با داشتن یک شرکت طراحی داخلی نیازی نیست که برای دیدن نمونه کار از مشتریان بخواهید به دفتر کار مراجعه کنند. به راحتی می توانید نمونه کارهای خود را در وب سایت به نمایش بگذارید. با خرید سایت سریع تر می توانید به این مهم دست پیدا کنید.

 • خرید سایت خدماتی

از دیگر خدماتی که در شرکت وب نبض انجام می شود ارائه سایت خدماتی است. برای اینکه خدمات خود را به گوش مشتریان و عموم مردم برسانید نیازی به تبلیغات کاغذی و صرف وقت و هزینه اضافی نیست. در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید لیستی از خدمات خود را در دید انظار عمومی قرار دهید. مشتریان شما فقط با یک کلیک می توانند از خدمات شما بهره مند شوید. ذستیابی به این فرصت بزرگ تنها با خرید و راه اندازی سریع وب سایت امکان پذیر است.

 • خرید سایت فروشگاهی

از زمانی که ویروس کرونا شایع شده است علنا می توان گفت مدارس به خانه ها منتقل شده است. داشتن یک وب سایت آموزشی برای هر مدرسه ای یک نیاز اساسی محسوب می شود. با استفاده از این وب سایت شما می توانید آموزش برخی از دروس خود را در سایت بارگذاری کنید که علاوه بر دانش آموزان شما دیگر دانش آموزان در مناطق دیگر نیز می توانند از این آموزش بهره ببرند. ولی برای داشتن وب سایت فرصت محدود است بنابراین می توانید با خرید یک وب سایت آماده هرچه سریع تر وب سایت خود را به بهره برداری برسانید.

 • خرید سایت حقوقی

یکی از پر جستجوترین کلمات در گوگل کلمه وکیل می باشد. کمتر کسی برای یافتن یک وکیل خوب خیابان به خیابان دفاتر وکالت را زیر و رو می کند. ولی چگونه می توان از میان تعداد انبوه وکلا، وکیل مورد نظر خود را بدست آورد. برای معرفی خود تنها کافیست یک وب سایت حقوقی داشته باشید. با خرید سایت حقوقی می توانید خود را در سطح کشوری معرفی کنید.

 • خرید سایت پزشکی

عمده ترین مسائل در زمینه پزشکی خرید و فروش لوازم پزشکی و یا نوبت گیری از طریق وب سایت است. با توجه به شیوع کرونا مردم ترجیح می دهند که نوبت پزشکی خود را در منزل رزرو کنند و تنها در زمان موقر در مطب حضور داشته باشند. اما طراحی سایت کمی زمان بر است و رزرو نوبت پزشکی امری ضروری. با خرید سایت پزشکی به سهولت می توانید در زمان صرفه جویی کنید.

 • خرید سایت بازرگانی

وب سایت های بازرگانی به دلیل اینکه یک پل ارتباطی میان مشتریان داخلی و خارجی محسوب می شوند بسیار ضروری می باشند. داشتن وب سایت حرفه ای در این حوزه کاری سبب می شود تا شما در زمینه کاری خود حرفه ای تر عمل کنید و از سایر رقبای خود پیشی بگیرید. پس بهتر است فرصت را غنیمت بشمارید و هرچه سریع تر نسبت به خرید سایت بازرگانی اقدام کنید.

 

سوالات متداول

 • آیا سایت های آماده شما وردپرسی است؟

تمامی سایت های آماده موجود در وب نبض به صورت وردپرسی هستند که کار کردن با آن ها بسیار ساده است.

 • چقدر زمان می برد تا یک سایت آماده راه اندازی شود؟

زمان راه اندازی سایت آماده بین یک الی دو روز زمان می برد. پس از خرید سایت از جانب مشتری، ثبت دامنه و راه اندازی آن توسط شرکت وب نبض انجام می شود و اطلاعات سایت برای شما ارسال می گردد. بنا به درخواست مشتری می توان اطلاعات شرکت و یا محصولات شما را در سایت آماده درج کنیم.

 • پس از خرید سایت چگونه درج محتوا کنیم؟

منوی اولیه توسط شرکت وب نبض برای شما درج می شود. برای ادامه کار و آموزش درج محتوا، وب نبض یک فیلم آموزشی در اختیار شما قرار می دهد که با مشاهده این ویدیو می توانید با نحوه درج محتوا آشنا شوید.

 • آیا برای سایت مهلت تست وجود دارد؟

در تمامی سایت های موجود در وب نبض به مدت 7 روز فرصا تعویض سایت و یا عودت وجه وجود دارد.

 • سایت های وردپرسی از امنیت بالایی برخوردار هستند؟

در حالت کلی وردپرس نسبت به cms از امنیت بالایی برخوردار است. اما هر سیستمی می تواند نواقصی داشته باشد. تلاش وب نبض ارائه یک وب سایت با بالاترین امنیت است.

 • آیا بلافاصله پس از خرید سایت باید روی سئوی آن کار کرد؟

فرایند سئو سایت از زمان طراحی شروع می شود و برخی نکات اولیه برای سئو توسط شرکت وب نبض رعایت شده است. اما در حالت کلی برای رسیدن به نتایج برتر گوگل، بلافاصله پس از خرید سایت نسبت به سئوی آن می بایست اقدام کنیید.

 • با خرید سایت در ایجاد صفحه جدید محدودیت داریم؟

شما می توانید به تعداد بی نهایت صفحه برای وب سایت خود اتخاذ کنید ولی در نظر داشته باشید فضای هاست شما باید جوابگوی تعداد صفحات سایت شما باشد. در رابطه با انتخاب هاست بهتر است قبل از خرید با متخصصین وب نبض مشورت کنید.

 • آیا هر کسب و کاری به وب سایت نیاز دارد؟

در دنیای امروزی که اینترنت حرف اول را می زند بسیاری از مشاغل کاملا آنلاین هستند و هیچ مکان فیزیکی برای آن ها در نظر گرفته نشده است. لذا داشتن سایت برای هر کسب و کاری مفید است.

 • آیا در سایت های آماده پشتیبانی در دسترس است؟

بله! در سایت های آماده وب نبض به صورت 24 ساعته از وب سایت های خود پشتیبانی می کند.

 • چگونه یک سایت با دامنه دلخواه خریداری کنیم؟

در تمامی سایت های آماده ای که از شرکت وب نبض خریداری می شود، نام دامنه را مشتری انتخاب کرده و این نام کاملا اختصاصی است. همچنین ثبت دامنه بین المللی نیز در سایت های آماده امکان پذیر است.