درباره دوره‌های طلایی مجتمع فنی تهران بیشتر بدانید

مجتمغ فنی تهران شعبه انقلاب بیش از سه دهه است که در زمینه روشهای نوین آموزشی، کارآفرینی و همچنین توسعه صنعت ICT در کشور موفق عمل کرده است .

این مجتمع آموزشی با بهره‌گیری ار بهترین اساتید و تجهیزات آموزشی توانسته برای سال‌ها نامی درخشان در حوزه آموزش باقی بماند.

مجتمع فنی تهران شعبه انقلاب همواره در برگذاری دوره‌های نوین و پولساز پیش رو بوده و همین امر باعث جذب بیشتر مخاطبان برای شرکتب در دوره‌های آموزشی این آموزشگاه نامدار شده است.

بزرگترین دارایی ما اعتماد شما دانشپذیران عزیز است که با سال‌ها خدمت خالسانه به دست آمده و امیدواریم پاسخگوی اعتماد شما بوده باشیم برای قدرانی بیشتر از اعتماد شما عزیزان مچتمع فنی تهران تصمیم به برگذاری دو دوره طلایی و پولساز گرفته که در ادامه به توضیح این دو دوره آموزشی خواهیم پرداخت اما قبل از آن دلیل خواص بودن آن‌ها را باید توضیح بدیم که به این دلایل جزو دوره‌های طلایی مجتمع فنی تهران هستند:

  1.  تحت نظر بهترین اساتید این دوره برگذار خواهد شد
  2. این دوره‌های آموزشی دارای بازار کار فوق‌العاده‌ای هستند
  3. بلافاصله بعد از اتمام دوره شما می‌توانید وارد بازار کار شوید
  4. جزو شغل‌های آینده دار است
  5. و….

لازم به ذکر است که فقط این دو دوره آموزشی دارای خصوصیات بالا نیستند ما به طور خواص و ویژه در این مقاله به توضیح کامل دوره آموزشی باریستا و دوره آموزش حسابداری خواهیم پرداخت اگر به دنبال شغل مطمئن و پولساز هستید در ادامه نیز با ما همراه باشید.

دوره‌های طلایی مجتمع فنی تهران و آموزش بارستا

باریستا که کلمه ‌ای است ایتالیایی به معنی قهوه چی عزیزانی این شغل و حرفه را انتخاب می‌کنند در کافی شاپ‌ها ، هتل‌ها و… نوشیدنی های گرم بر پایه ی اسپرسو را آماده می کنند.

در دوره آموزش باریستا هنرجویان از صفر تا صد این هنر را از جمله ساختار دانه قهوه ، دم آوری‌ آن و…  را خواهند آموخت، توجه داشته باشید که آشنایی با ابزارها و دستگاه های آماده سازی و سرو قهوه را نیزوره آموزشی خواهید آموخت تا به باریستا کار حرفه‌ای شوید.

آموزش باریستا و قهوه‌چی خوب

تفاوت است بین یک باریستا یا قهوه‌چی خوب، حرفه‌ای و باریستا  بد و ناشی که مطمئن باشید که مشتریان شما حتما تفاوت این دو را درک خواهند کرد و همین امر است که باعث می‌شود مشتریان تصمیم بگیرند دوباره به کافه شما بازگردند یا خیر به طور مثال یک باریستای خوب می‌تواند علاوه بر مواردی که در منو موجود است، نوشیدنی های گرم دیگری را بر اساس سلیقه و نیاز مشتری تهیه و سرو کند.

علاوه بر آن باید توانای کنترل مسائل را از سفارش  مواد اولیه تا سرو نوشیدنی‌ها را داشته باشد، که همه این مسائل در دوره آموزش باریستا تحت نظر بهترین اساتید آموزش داده خواهد شد.

مزایای شرک در دوره آموزش باریستا

این شغل به دلیل تخصصی بودن، درجه نسبتاً بالایی در کافه‌ ها دارد و افرادی که در این سمت مشغول به فعالیت هستند، معمولاً با استفاده از یک پیش‌بند، جلیقه و یا ژاکت بزرگ از سایر کارکنان متمایز می‌شوند و تنها به تهیه انواع قهوه و نوشیدنی‌ های مختلف می‌پردازند.

اصلی‌ترین وظیفه‌ای که این شخص بر عهده دارد، تهیه قهوه و انواع نوشیدنی‌های گرم به‌صورت تخصصی است.

برخی از “باریستاها” یا همان “قهوه‌چی‌” های حرفه‌ای باتوجه‌ به دانش و هم چنین تجربه بالا در تهیه انواع نوشیدنی، اقدام به ترکیب برخی نوشیدنی‌ها با یکدیگر و در نهایت ایجاد یک نوشیدنی کاملاً جدید می‌کنند؛ به همین دلیل نیز اولین ویژگی این افراد، آشنایی با انواع قهوه،  نحوه درست کردن و هم چنین خواص مختلف آنها می‌باشد.

اگر به اطلاعات بیشتری از نحوه برگذاری این دوره جذاب داری به صفحه اصلی آموزش باریستا مراجعه نمائید تا پاسخ سوالات خود را دریافت نمائید.

چرا آموزش حسابداری جزو دوره‌های طلایی مجتمع فنی تهران است؟

درباره این سوال که چرا آموزش حسابداری جزو دوره‌های طلایی مجتمع فنی تهران است؟ باید گفت شما با آغاز این کسب و کار و مشغول شدن به عنوان یک حسابدار در یک شرکت آینده خود را تضمین خواهید کرد و همیشه جای پیشرفت و ارتقاع در این شغل وجود دارد اما این به شرطی است که تمام زیر و بم این کار را که ساده هم نیست را آموخته باشید و به عنوان یک حرفه‌ای کار خود را آغاز نمائید این هم فقط با دریافت مدرک تحصیلی امکان‌پذیر نیست اگر می‌خواهید به صورت تخصصی این رشته را آموزش ببینید می‌توانید دوره‌های آموزش حسابداری را گذرانده تا مراحل موفقیت را سریع‌تر و راحت‌تر طی نمائید.

دوره‌های آموزش حسابداری شامل موارد متنوعی است که به چند مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کزد:

  • اصول مدیریت سرمایه‌گذاری در بورس
  • اکسل در حسابداری
  • حسابداری بازرگانی
  • کارگاه حقوق و دستمزد
  • و…

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌های مرتبت با حسابداری و نحوه برگذاری دوره‌ها می‌توانید به صفحه دوره های حسابداری مراچعه نمائید.

سخن آخر : برای رسیدن به موفقیت فقط تصمیم گرفتن به موفق بودن کافی نیست باید آغاز کنید، آموزش ببینید و بعد از مدتی تلاش به بهره‌وری نیز برسید پس زمان را از دست ندهید و با شرکت در دوره‌های طلایی مجتمع فنی تهران از امروز برای موفقیت آینده‌ی خود برنامه‌ریزی کنید.