قالب وردپرس سفارشی چرا بهتر از داشتن یک سایت اختصاصی از پایه است؟ این سوالی است که محوریت بحث ما را شامل می شود. تقریبا هفده سال پس از اولین انتشار ، وردپرس (WP) همچنان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در کره زمین است. هنگام نوشتن این پست ، نسخه WP 5.2 بیش از 83.1 میلیون بار بارگیری شده است و این تعداد همچنان در حال رشد است.

وردپرس بسیار “دموکراتیک” است. این برای انواع مختلف وب سایت ها ، از وبلاگ های منفرد و غیرانتفاعی شروع می شود و به فروشگاه های آنلاین ختم می شود. WP توسط بسیاری از شرکتهای مشهور جهانی از جمله Mercedez-Benz ، Microsoft و Bloomberg مورد علاقه است. راز این محبوبیت باورنکردنی چیست؟

وردپرس یک پلتفرم منبع باز است ، تنظیم و مدیریت آن آسان است و از پشتیبانی گسترده جامعه برخوردار است. همچنین هزاران افزونه آماده برای پاسخگویی به تقریباً هر عملکرد تجاری ، به علاوه تعداد زیادی از مضامین برای انتخاب دارد.

ویژگی های یک وب سایت WP مهم است ، بدون شک در این مورد. گرچه این یک موضوع بصری جذاب و کاربردی است که می تواند در موفقیت یک کسب و کار نیز تأثیر بسزایی داشته باشد. در این پست ، ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چرا یک موضوع سفارشی به یک نوع آماده و رایگان یا پولی ترجیح داده می شود.

قالب چیست؟ چه نوع مواردی وجود دارد؟

قالب وردپرس سفارشی مجموعه ای از پرونده ها است که نحوه نگاه یک وب سایت و همچنین طرح محتوای آن را تعریف می کند. این پرونده ها شامل صفحه های سبک CSS ، الگوها ، تصاویر ، پرونده های جاوا اسکریپت ، فایل های PHP و تعدادی فایل دیگر است.

به طور خلاصه ، یک موضوع ظرفی است که بعداً با مطالب خود پر خواهید کرد.

هنگام رسیدن به مضامین ، سه گزینه وجود دارد.

می توانید یک تم وردپرس رایگان از وب سایت فروشنده رسمی بارگیری کنید.
شما می توانید یک تم برتر را در سایت های مختلف خریداری کنید.
شما می توانید یک طراح و توسعه دهنده حرفه ای استخدام کنید که یک تم سفارشی دقیقاً مطابق با مشخصات شما ایجاد کند.
در حالی که سفارشی کردن یک موضوع رایگان یا پولی با تغییر دادن کد آن امکان پذیر است ، ساخت یک تم از ابتدا برای کسب و کار شما بسیار سودمند است. در اینجا دلیل آن وجود دارد.

مزایای انتخاب یک موضوع سفارشی برای پروژه WP شما

شماره 1: یک قالب WP سفارشی دقیقاً اهداف ، چشم انداز و محتوای شرکت شما را مطابقت می دهد

شما می توانید تعداد زیادی از تم های زیبا را پیدا کنید ، به خصوص در میان موارد برتر. شما می توانید شکل و شکل ظاهری آنها را تغییر دهید ، در آخر متوجه شوید که تمام تلاش شما کاهش یافته است: این موضوع اهداف تجاری یا چشم انداز شما را نشان نمی دهد. این یک موضوع بسیار ظریف است که فقط متخصصان واقعی وردپرس از پس آن برمی آیند.

انتخاب رنگ یا قلم مناسب کافی نیست. یک لیست طولانی از سوالات وجود دارد که باید پاسخ دهید ، از جمله این موارد:

  • انتظار دارید با وب سایت خود به چه اهداف تجاری دست پیدا کنید؟ آیا برای اهداف نمایندگی ، تولید سرنخ ، یا فروش محصولات / خدمات است؟
  • صفحه اصلی شما قرار است شامل چه محتوایی باشد؟
  • قرار است چه نوع افرادی را هدف قرار دهید؟ تو در مورد آنها چه میدانی؟ چرا آنها می خواهند از سایت شما بازدید کنند؟
  • تنها پس از انجام تحقیقات عمیق ، غربالگری داده ها و درک نیازهای اصلی کسب و کار ، یک توسعه دهنده تم سفارشی به کدگذاری واقعی می پردازد. سفارشی کردن یک تم آماده در عمق مورد نیاز ممکن است زمان زیادی را صرف کند و هیچ تضمینی در مورد نتیجه مطلوب نداشته باشید.

شماره 2: یک قالب وردپرس سفارشی شما را از سایر افراد در NICHE شما متفاوت می کند

اگر از تم مشابه پسر دیگر استفاده کنید ، حتی پس از تغییر رنگ و محتوا ، مشتریان بالقوه شما شما را به یاد نمی آورند و احتمال ندارد دفعه دیگر به سایت شما بازگردند.

ممکن است فکر کنید که خرید یک موضوع برتر و تغییر آن به سلیقه شما ممکن است واقعاً شما را از سایر شرکت های صنعت خود متمایز کند. واقعیت غم انگیز این است که تقریباً 15٪ از بازار فقط با سه موضوع برتر خریداری شده است. این بدان معناست که حتی پس از ایجاد تغییرات اساسی در موضوعی که خریداری کرده اید ، طرح و ویژگی های آن شبیه مضامین مورد استفاده بسیاری از بازیگران بازار است.

برعکس ، یک تم سفارشی از سایر رقبای شما متمایز خواهد بود ، زیرا دارای طراحی منحصر به فرد خود است که شما ایجاد کرده اید. این امر به شناخت بهتر برند ، تعامل مشتری و در نتیجه فروش بهتر کمک می کند.

شماره 3: یک قالب وردپرس سفارشی به شما امنیت بیشتری می بخشد

امنیت برای هر شغلی از اهمیت بالایی برخوردار است. متأسفانه ، اینترنت با مجرمان سایبری از همه کالیبرها در تلاش است تا از آسیب پذیری ها در وب سایت ها استفاده کند. یکی از نقاط ضعف محبوبیت وردپرس این است که توسط هکرها مورد حمله قرار می گیرد. این آمار تکان دهنده: 90٪ کل سایتهایی که هکرها سال گذشته هدف قرار داده اند از طریق WP تأمین شده اند.

چگونه مجرمان اینترنتی معمولاً وارد وب سایت وردپرس می شوند؟ با بارگیری یک تم رایگان یا خرید یک حق بیمه و شکستن کد آن برای کشف نقاط نرم. پس از یافتن این موارد ، تنها کافی است در اینترنت به جستجوی وب سایت هایی بپردازید که از موضوع مورد نظر استفاده می کنند و از طریق حفره های امنیتی به آن سری می زنند.

هیچ هکی نمی تواند روی کد طرح زمینه سفارشی شما دست بگذارد. گرچه ایمنی کامل در برابر حملات سایبری را تضمین نمی کند ، اما می توانید مطمئن باشید که قالب وردپرس سفارشی شما از امنیت بیشتری نسبت به نصب تم رایگان یا تم برتر برخوردار است.

امنیت وردپرس
امنیت وردپرس

شماره 4: قالب وردپرس سفارشی، دوستار سئو

آیا می خواهید در میان اولین سایت های صفحات نتایج جستجوی Google رتبه بندی کنید؟ چه کسی نمی کند؟ سپس ، وب سایت خود را سئو کنید. در حالی که بیشتر تم های WP آماده ، به ویژه موارد ممتاز ، با ویژگی های بهینه سازی موتور جستجو ارسال می شوند ، برای ارتقا significant آنها از دیدگاه SEO ، همچنان باید برای شخصی سازی آنها مقدار قابل توجهی تلاش کنید.

همراه با کلمات کلیدی ، ساختار قالب وردپرس سفارشی همان چیزی است که به بهتر دیده شدن موتور جستجو کمک می کند. وقتی قالب وردپرس سفارشی خود را از ابتدا ساخته اید ، این فرصت را دارید که ساختار آن را از ابتدا تا انتها توسعه دهید تا خزنده ها بتوانند به راحتی محتوای شما را فهرست بندی کنند.

شماره 5: عملکرد عالی

بسیاری از تم های برتر با انواع و اقسام ویژگی های فانتزی که شاید کسب و کار شما واقعاً نیازی به آن نداشته باشد ، بیش از حد زیاد است. کد آن افزونه ها یک غرق کننده است که باعث می شود سایت شما مدت طولانی تری بارگیری شود. برای یک سایت تجاری ، سرعت بارگذاری یک عامل حیاتی است. اگر حداقل بیش از دو ثانیه طول بکشد ، بازدیدکنندگان به جای دیگری می روند. همراه با کاهش فروش ، این ضربه بزرگی به رتبه بندی SEO است ، زیرا نرخ گزاف گویی شروع به رشد و جهش می کند.

یک قالب وردپرس سفارشی شامل ویژگی های منحصر به فرد کسب و کار شما و موارد دیگر نیست. این باعث سبکتر شدن آن شده و باعث می شود قالب وردپرس سفارشی شما با سرعت بیشتری کار کند و به تجربه بهتر کاربر کمک می کند. علاوه بر این ، می توانید اطمینان داشته باشید که کد موضوع سفارشی شما برای از بین بردن اشکالات به طور گسترده آزمایش شده است. این همیشه در مورد تم های برتر نیست ، چه رسد به موارد رایگان.

شماره 6: توسعه دهنده قالب سفارشی پشتیبانی اولیه را ارائه می دهد

می توانید با انبوهی از موضوعات با مضمون از پیش ساخته شده ، چه رایگان و چه پولی برخورد کنید. ممکن است موضوع با یک یا چند افزونه ناسازگار باشد ، وب سایت شما کاملاً غیرفعال شود. شما به پشتیبانی حرفه ای نیاز خواهید داشت.

با این حال ، هزاران یا میلیون ها وب سایت ممکن است از این موضوع استفاده کنند. این بدان معناست که صاحبان آنها ممکن است با همین مشکل روبرو شده باشند و همچنین به کمک فنی نیاز دارند. به همین ترتیب ، ممکن است صبر کنید تا سنین حل شود. یک سناریوی کابوس برای هر مشاغل.

از طرف دیگر ، با یک قالب وردپرس سفارشی ، اگر مشکلی پیش آمد ، می توانید روی پشتیبانی فوری با کیفیت بالا حساب کنید. توسعه دهنده طرح زمینه همیشه در خدمت شما است ، آماده است تا هر لحظه از این موضوع شکایت کنید ، هرگونه تغییری را ایجاد کند یا اشکالی را برطرف کند.

شماره 7: یک قالب وردپرس را می توان به راحتی به روز کرد

بروزرسانی ها برای هر نرم افزاری مهم هستند. مضامین وردپرس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنها اطمینان می دهند که یک موضوع دارای آخرین ویژگی ها و همچنین وصله های امنیتی است که از یک سایت WP در برابر تهدیدات سایبری بهتر محافظت می کند.

با گذشت زمان ، ممکن است یک ارائه دهنده تم برتر با نادیده گرفتن به روزرسانی ها ، وب سایت شما را در معرض خطر قرار دهد. یک قالب وردپرس سفارشی در کل یک موضوع متفاوت است. در هنگام نیاز به به روزرسانی موضوع ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به توسعه دهنده آن اطلاع دهید. بنابراین ، بهترین تجربه کاربر برای مشتریان خود ، و برای شما – یک وب سایت پایدار و ایمن.

سخن نهایی

ما یک ایراد می شنویم و آن را اعتراف می کنیم: یک قالب وردپرس سفارشی گرانتر از یک موضوع پیش ساخته است. با این حال ، هنگامی که موفقیت در کسب و کار در معرض خطر است ، هر سانتی که برای یک قالب وردپرس سفارشی پرداخت می کنید ارزش آن را دارد. وب سایت شما مانند هیچ وب سایتی دیگر به نظر نمی رسد و همیشه از آخرین ویژگی های بازدیدکنندگان برخوردار است. همچنین از امنیت و سرعت بیشتری برخوردار خواهد شد ، در حالی که مشتریان بالقوه شما می توانند به راحتی آن را در فضای وب بی حد و حصر پیدا کنند.

اگر تصمیم دارید یک قالب وردپرس سفارشی داشته باشید ، چرا با وب نبض تماس نمی گیرید؟ بخش وردپرس ما دارای سابقه طولانی در پروژه های موفقیت آمیز تمام سطوح پیچیدگی است. شما می توانید طرح خود را برای ما ارسال کنید یا فقط ایده های خود را با ما در میان بگذارید و یک موضوع سفارشی با کیفیت بالا ، دوستار سئو ، مدرن ، ایمن و با عملکرد خوب برای وب سایت کسب و کار خود دریافت کنید.