لودر ماشینی است که در بسیاری از پروژه های عمرانی از آن استفاده می شود. لوازم یدکی لودر کوماتسو تراکتوری است که شامل مکانیزم هیدرولیکی می باشد. این ماشین دارای جام بزرگ و بازوی نسبتا کوتاه می باشد. لودر ها در انواع مختلفی به تولید می رسند. لودر ها در انواع چرخ لاستیکی و چرخ زنجیری و بکهو لودر به تولید می رسند که خود به دسته بندی های گوناگون تقسیم بندی می شوند. قطعات لودر با توجه به نوع لودر شامل تفاوت هایی می باشد بنابراین برای خرید قطعات لودر باید با توجه به نوع و مدل لودر اقدام نمایید. یکی از قطعات با کیفیت لودر ، قطعات لودر کوماتسو می باشد. برند کوماتسو یکی از برند های معتبر و  شناخته شده است که این برند ژاپنی طرفداران زیادی دارد. کمپانی کوماتسو یکی از شرکت های بزرگ صنایع سنگین در جهان می باشد که این شرکت ژاپنی چندملیتی قطعات انواع ماشین آلات سنگین را به تولید می رساند. کمپانی کوماتسو در سال 1917 در شهر توکیو ژاپن تاسیس شد. انواع محصولات این کمپانی موترو های دیزلی، قطعات هیدرولیک و اکسل است و کوماتسو از برند های معتبر تولید کننده ی بلدوزر، لودر  بلدوزر و… می باشد. محصولات این کمپانی دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

فروشگاه پارت یدک راهسازی یکی از مراکز تخصصی پخش مستقیم لوازم یدکی لودر کوماتسو و سایر برند ها می باشد. برای خرید لوازم یدکی لودر کوماتسو به صورت مطمئن به سایت پارت یدک راهسازی مراجعه کرده و خریدتان را از این مجموعه ی معتبر انجام دهید تا در زمان کوتاه برای شما ارسال شود.

لوازم یدکی لودر کوماتسو

تعویض قطعات لودر کوماتسو

در زمان هایی لوازم یدکی لودر کوماتسو دچار شکستگی یا فروسودگی می شوند و نیاز است که نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. خرید قطعه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در زمان خرید قطعات لودر کوماتسو دقت زیادی داشته باشید. برای این که بتوانید کارکرد مطلوبی را از لودر مشاهده کنید ،باید از قطعات با کیفیت استفاده نمایید. قطعات با کیفیتی مانند قطعات لودر کوماتسو می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند اما برای خرید این قطعات نیز باید به اصل بودن این قطعات دقت داشته باشید زیرا امروزه قطعات فیک و تقلبی در بازار بسیار یافت می شود و این موضوع موجب شده افراد زیادی به دام کلاهبرداران بیفتند و قطعات فرعی و تقلبی را به جای قطعات اصلی خریداری نمایند. مراکز معتبر و خوشنام مانند مرکز پارت یدک راهسازی دارای سابقه ی چندین ساله هستند و اعتبار زیادی دارند بنابراین این مراکز تنها لوازم یدکی لودر کوماتسو اصلی را ارائه می کنند.

انواع لوازم یدکی لودر کوماتسو

لوازم یدکی لودر کوماتسو شامل انواع قطعاتی است که موجب کارکرد این ماشین می شوند. لودر ها به منظور انتقال خاک و کندن گودال و بارگیری ماشین های بزرگ و… به کار می روند و این تجهیزات غول پیکر در پروژه های عمرانی بسیار مفید واقع می شوند. برای خرید قطعات لودر کوماتسو باید اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید تا بتوانید خرید قطعات لودر کوماتسو را به درستی انجام دهید بهتر است از افراد آگاه در این زمینه کمک بگیرید. به طور کلی لوازم یدکی لودر کوماتسو شامل موارد زیر می باشد:

  • موتور دیزلی
  • قطعات هیدرولیک
  • قطعات حرکتی
  • اتصالات بخش جلویی لودر
  • شاسی و میز کنترل

لوازم یدکی لودر کوماتسوw120

قطعات یدکی لودر کوماتسو

لوازم یدکی لودر کوماتسو شامل انواع اجزایی است که بخش های مختلف این ماشین را تشکیل می دهند. وجود هر یک از این قطعات مهم بوده و در صورتی که هر یک از قطعات دچار مشکل شود نیاز است که نسبت به تعمیر و تعویض قطعه اقدام کنید. در ادامه به برخی از لوازم یدکی لودر کوماتسو اشاره می کنیم.

  • موتور دیزلی

موتور از مهم ترین قطعات لودر کوماتسو می باشد و نیروی محرکه ی مورد نیاز لودر را موتور دیزلی تامین می کند. محل قرارگیری موتور در لودر های جدید در بخش پشت راننده است، به دلیل ایجاد تعادل و سهولت در کنترل این محل برای موتور در نظر گرفته شده است. در برخی از لودر ها که دارای جام و بیل هستند ، محل قرار گیری موتور در بخش جلویی ماشین می باشد.

  • شاسی لودر

شاسی لودر در انواع لودر چرخ زنجیری به شکل یک تکه ساخته می شود. اما در انواع لودر های چرخ لاستیکی شاسی کمرشکن است. در انواع لودر هایی که درای شاسی کمر شکن هستند، بخش جلویی و عقبی به وسیلهی مفصل به هم اتصال دارند.

  • قطعات هیدرولیک

لوازم یدکی لودر کوماتسو در نوع هیدرولیک لودر به منظور انتقال نیروی محرکه ی موتور به جام مورد استفاده قرار می گیرند. برای این که قطعات هیدرولیک دارای طول عمر بالاتری باشند از روغن هیدرولیک استفاده می شود زیرا در مقابل فرسایش و خوردگی در امان خواهند بود.

  • بیل در لودر

وجود بیل در لودر ها به منظور بارگیری راحت تر در نظر گرفته می شود همچنین تخلیه بار به وسیله ی بیل آسان تر انجام می گیرد زیرا قدرت مانور بیل بیشتر از لودر می باشد.

  • زیربندی لودر

قطعات زیربندی لودر در هر یک از لودر ها به شکل مختلف است به طور مثال برای لودر های چرخ زنجیری ، این قطعات لودر کوماتسو طوری در نظر گرفته شده تا لودر بتواند به راحتی در محیط های ناهموار حرکت کند و این چرخ ها به صورت زنجیری است اما در لودر های چرخ لاستیکی ، لاستیک ها طوری در نظر گرفته شده تا لودر بتواند در محیط های هموار حرکت کند.

فروش قطعات لودر کوماتسو با قیمت ارزان

فروش لوازم یدکی لودر کوماتسو توسط تامین کنندگان انجام می گیرد فروشندگانی که در زمینه ی فروش قطعات لودر فعالیت دارند ، انواع لوازم یدکی لودر کوماتسو را ارائه می کنند. برای خرید قطعات لودر کوماتسو به سراغ معتبرترین ها بروید تا بتوانید قطعات لودر کوماتسو ا در نوع اصلی خریداری کنید. لوازم یدکی لودر کوماتسو اصلی تنها با کیفیت هستند و می توانند کارایی خوبی را داشته باشند. قیمت گذاری انجام شده بر روی لوازم یدکی لودر کوماتسو با توجه به مدل آن در نظر گرفته می شود. به طور کلی فروش قطعات لودر کوماتسو بسیار زیاد است و دلیل آن کیفیت بالای قطعات برند کوماتسو می باشد. تنها برخی از فروشندگان لوازم یدکی لودر کوماتسو ، می توانند انواع قطعات این لودر ها را تامین کنند بنابراین برای خرید انواع قطعات لودر کوماتسو می توانید به سایت پارت یدک راهسازی مراجعه کنید و خرید لوازم یدکی لودر کوماتسو را به صورت مطمئن انجام دهید.

لوازم یدکی لودر کوماتسو w90

خرید لوازم یدکی لودر کوماتسو اورجینال

امروزه استفاده از ماشین آلات سنگین و راهسازی افزایش پیدا کرده و زمینه ای را برای وجود قطعات تقلبی و بی کیفیت ایجاد نموده است بنابراین در زمان خرید لوازم یدکی لودر کوماتسو باید دقت زیادی داشته باشید تا بتوانید قطعات لودر کوماتسو اصلی را تهیه کنید. مراکز معتبری که دارای سابقه ی طولانی مدت در زمینه ی ارائه ی انواع قطعات ماشین الات راهسازی هستند و مشتریانشان همواره از خرید هایشان رضایت دارند ، می توانند انواع لوازم یدکی لودر کوماتسو اصل و اورجینال را ارائه دهند. فروشگاه پارت یدک راهسازی یکی از مراکز معتبر فروش قطعات لودر کوماتسو و سایر قطعات ماشین آلات راهسازی است. به منظور خرید قطعات لودر کوماتسو با مراجعه به سایت پارت یدک راهسازی می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. این مرکز فروش لوازم یدکی لودر کوماتسو همواره قطعات با کیفیت را ارائه نموده و دارای مشتریان دائمی زیادی می باشد.

https://partyadakrahsazi.com