درست است ، ما هنگام ساخت وب سایت شما منحصراً با WordPress کار می کنیم. ما در گذشته از سیستم عامل های مختلفی استفاده کرده ایم اما اکنون فقط از وردپرس استفاده می کنیم. در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که چرا معتقدم وب سایت شما باید با استفاده از وردپرس نیز ساخته شود.

باورهای غلط رایج در مورد وردپرس

  • “وردپرس این است که چیز فریبنده وبلاگ نویسی نیست؟”
  • “چرا وقتی می توانم وردپرس را رایگان دریافت کنم به یک طراح وب پرداخت می کنم؟”
  • “وردپرس کشیدن و رها کردن است ، من به یک طراح وب مناسب که کد را بلد باشد نیاز دارم.”

قبلاً بارها این نگرانی ها را شنیده ام. معمولاً از اولین کسانی که صاحبان مشاغل تازه کار خود را شروع می کنند یا توسعه دهندگان وب به سبک قدیمی که خیلی سرسخت هستند و نمی توانند روش خود را تغییر دهند. در هر صورت زمان آن است که رکورد را مستقیم تنظیم کنید.

WordPress.org در مقابل WordPress.com

قبل از ادامه ، فقط می خواستم چیزی را پاک کنم. ما از WordPress.ORG برای ساخت وب سایت شما استفاده می کنیم و هر آنچه در این مقاله صحبت می کنیم با اشاره به آن است. WordPress.COM متفاوت است. این یک محصول جداگانه در کنار هم است و معمولاً به عنوان یک ابزار وبلاگ نویسی استفاده می شود و بسیار محدود کننده است. من آن را برای یک وب سایت تجاری توصیه نمی کنم.

در زیر من 9 دلیل را بیان کردم که wordpress.org تنها پلتفرمی است که شما همیشه به آن نیاز خواهید داشت.

1. می توانید خودتان به راحتی تغییرات ایجاد کنید

اول و مهمترین دلیل این است که من عاشق وردپرس هستم. شما ، به عنوان مشتری ، بر وب سایت کنترل دارید ، بدین معنی که مجبور نیستید بابت هر تغییر کوچک ، به طراح وب خود پرداخت کنید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که بدین معنی است که پس از ساخت سایت می توانید موارد را خود اضافه کنید ، ویرایش و حذف کنید.

همراه با یک ویرایشگر ابتدایی که به این شکل است
همانطور که می بینید ، بسیار شبیه به پالت قالب بندی در Microsoft Word یا هر ارائه دهنده ایمیل مانند Outlook یا Gmail است.

اگر هنوز نگران منحنی یادگیری هستید ، لطفاً این کار را نکنید. ما برای همه مشتریان خود فیلم های آموزشی مفیدی در مورد نحوه استفاده از وردپرس ارسال می کنیم. ما به شما نحوه ایجاد تغییرات و به روز نگه داشتن سایت را آموزش خواهیم داد. همچنین منابع زیادی در وب وجود دارد که نحوه استفاده از آن را به شما آموزش می دهند ، برخی از آنها را در پایین صفحه آورده ام.

2. کنترل کامل بر طراحی

برخی فکر می کنند وردپرس یک بستر اساسی است و امکان شخصی سازی زیاد را ندارد. این است که به سادگی این مورد نیست. وردپرس به ما امکان می دهد وب سایت هایی کاملاً سفارشی ایجاد کنیم که متناسب با تجارت شما باشند.

برخی از سیستم عامل ها اجازه سفارشی سازی پیشرفته را نمی دهند که ایجاد وب سایت های واقعا عالی را دشوار می کند. آنها فقط گزینه های اساسی دارند که نتایج اساسی را ارائه می دهند. داشتن کنترل کامل مهم است و ممکن است این گزینه را با سایر سیستم عامل ها نداشته باشید.

ما وب سایت شما را با استفاده از برنامه های Adobe مانند Photoshop و Illustrator طراحی می کنیم. قبل از اینکه یک خط کد را لمس کنیم ، آن را دقیقاً همانطور که می خواهیم درست می کنیم. سپس با انتقال هر یک از عناصر طراحی به طور همزمان ، سایت شما را بر روی وردپرس ایجاد می کنیم. تجارت شما منحصر به فرد است و وب سایت شما نیز شایسته آن است.

3. افزونه های رایگان و پولی

یکی دیگر از مزایای بزرگ استفاده از وردپرس این است که می توانید “موارد اضافی” اضافی را به وب سایت خود نصب کنید. این پلاگین ها نامیده می شوند و زندگی شما را بسیار آسان می کنند.

بیایید فقط بگوییم که شما می خواهید یک گالری عکس به وب سایت خود اضافه کنید ، این کار با جستجوی کتابخانه پلاگین های وردپرس برای “گالری تصاویر” به راحتی قابل دستیابی است. سپس می توانید لیست گسترده ای از افزونه های رایگان و پولی را مرور کنید ، که بیشتر آنها در کمتر از یک دقیقه قابل نصب هستند و می توانید تصاویر خود را اضافه کنید.

بیش از 45000 افزونه در کتابخانه وردپرس وجود دارد و اگر بدانید که می خواهید چه کاری انجام دهید ، بسیاری از کارها قابل انجام است. در زیر لیستی از ویژگی های شما را که می خواهید در وب سایت خود داشته باشید اضافه کرده ام. من همچنین پیوندی به یک افزونه رایگان اضافه کرده ام تا بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

یک مرکز خرید آنلاین – Woocommerce
دکمه های اشتراک شبکه های اجتماعی – شراهولیچ
گالری تصاویر – گالری Envira
فرم ثبت نام از طریق ایمیل – مشترکان ایمیل
توصیفات خود را نمایش دهید – توصیفات قوی

در حالی که وب سایت شما را ایجاد می کنیم ، بدیهی است آنچه شما نیاز دارید را نصب خواهیم کرد ، با این وجود ممکن است بخواهید ویژگی های اضافی را پس از فعال شدن اضافه کنید و افزونه ها گزینه خوبی هستند.

استفاده از افزونه ها مزایای بسیار خوبی دارد. تصور کنید که مجبورید همه چیز را از ابتدا بسازید – گالری ، تقویم ، فرم تماس و غیره همه اینها هزینه دارد و می تواند هزینه های وب شما را به صورت مارپیچ ارسال کند. بیشتر اوقات یک افزونه رایگان آنچه را برای کسری از هزینه نیاز دارید به شما ارائه می دهد.

4. قالب های رایگان و پولی

وردپرس به شما امکان می دهد تا به راحتی الگوهای از پیش ساخته شده را به راحتی نصب کنید. تقریباً مانند افزونه ها ، 1000 تم رایگان و پولی برای انتخاب وجود دارد که هرکدام سبک و طرح خاص خود را دارند.

اگر ما در حال ساخت وب سایت شما هستیم ، لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا همه چیز از ابتدا ساخته شده است. با این حال ، خوب است بدانید که اگر می خواهید در آینده سبک وب سایت خود را تغییر دهید ، می توانید این کار را با استفاده از یک الگوی شخص ثالث انجام دهید.

وردپرس کتابخانه الگوی خود را دارد که می توانید برای دیدن اینکه آیا چیزی مورد پسند شما قرار می گیرد ، مرور کنید

5. کمک آنلاین رایگان

بدیهی است که اگر وب سایت شما را بسازیم ، همیشه خوشحال خواهیم شد که در صورت امکان به آنها کمک کنیم ، اما در نهایت بیشتر مشتریان ما نیز خودشان چیزهای زیادی یاد می گیرند.

وردپرس محبوب ترین CMS در نوع خود است. این بدان معنی است که اگر در این راه گیر کنید ، احتمال اینکه بتوانید مقالات و ویدیوها را به صورت آنلاین برای کمک به شما پیدا کنید ، وجود دارد.

پشتیبانی از وردپرس

وردپرس انجمن پشتیبانی خاص خود را دارد که عضویت در آن رایگان و بسیار مفید است.

گوگل

گوگل اولین مشکلی است که اکثر مردم به آنجا می روند. یک جستجوی ساده در Google برای “نحوه نصب گالری تصاویر در وردپرس” اطلاعات بیش از حد کافی به شما می دهد.

یوتیوب

یوتیوب منبع بسیار خوبی برای کمک به وردپرس است. اگر مثل من هستید و از دید بیشتری برخوردار هستید ، تماشای چند ویدیوی Youtube در وقت شما صرفه جویی می کند.

Udemy

Udemy یکی دیگر از منابع عالی است. از نظر فنی Udemy یک سرویس پولی است اما آنها گاه به گاه دوره های رایگان وردپرس دارند. در اینجا یک لینک بی پروا از من به شما وجود دارد.

6. پشتیبانی پرداخت شده

گاهی اوقات ، پشتیبانی رایگان وردپرس آن را کاهش نمی دهد. اگر به کمک و مشاوره فوری بیشتری نیاز دارید ، شرکت هایی که می توانند کمک کنند کم نیستند.

اگر به دنبال یک دوره وردپرس عمیق هستید که بتواند A-Z مورد نیاز شما را برای شما راهنمایی کند ، WP101 گزینه بسیار خوبی است. آنها همچنین دارای یک انجمن بسیار مفید هستند که در آن می توانید س questionsالات دیگری بپرسید و از یک عضو تیم اختصاصی پشتیبانی بگیرید. برای من ، جامعه WP101 مزیت واقعی این سرویس است. همچنین قیمت آن با شروع از 19 دلار در سال بسیار ارزان است.

اگر شما یک تکنوفوب هستید و به پشتیبانی فنی (برای خودتان انجام داده اید) نیاز دارید ، ممکن است بخواهید چیزی مانند Go WP را در نظر بگیرید که ماهانه پشتیبانی اختصاصی با حدود 79 دلار در ماه ارائه می دهد. آنها تغییرات کوچکی را برای شما ایجاد می کنند و عملکرد سایت شما را بدون مشکل حفظ می کنند.

همچنین می توانید تعداد زیادی از متخصصان وردپرس در Upwork را که به صورت ساعتی برای استخدام در دسترس شما هستند ، پیدا کنید. شما می توانید شغل خود را ارسال کنید و از افراد بخواهید که با شما تماس بگیرند یا می توانید به راحتی به جستجوی فریلنسر در پایگاه داده Upwork بپردازید و براساس مهارت ها ، بررسی ها ، قیمت هر ساعت و غیره به صورت جداگانه به آنها نزدیک شوید.

7. وردپرس (تقریبا) با هر چیزی کار می کند

این دلیل دیگری است که ما عاشق استفاده از وردپرس هستیم. ما هرگز نگران ادغام نرم افزار شخص ثالث با وب سایت شما نیستیم.

به دلیل محبوبیت گسترده ، شرکت ها تمایل دارند وردپرس را خم کنند. چه ارائه دهنده خدمات ایمیل مانند Mailchimp باشد و چه پردازنده پرداخت پیشرو در صنعت مانند Stripe ، باید با وردپرس سازگار باشد.

بسیاری از شرکت های تولید کننده نرم افزار افزونه های وردپرس خود را ایجاد می کنند زیرا می دانند اهمیت آن چقدر است. آنها همچنین می فهمند که اگر این کار را برای مردم آسان نکنند ، مشتریان زیادی را از دست می دهند. ایجاد نرم افزار دوستانه وردپرس به نفع همه است.

8. موتورهای جستجو عاشق وردپرس هستند

طبق تجربه من ، وب سایت های وردپرس همیشه در موتورهای جستجو رتبه بهتری نسبت به سایر سیستم عامل ها مانند جوملا ، Wix و Squarespace دارند.

چرا این هست؟

ساختار URL را تمیز کنید

URL صفحه شما در نحوه رتبه بندی وب سایت شما توسط Google بسیار مهم است. آنها به کلمات کلیدی موجود در URL شما نگاه می کنند تا تعیین کنند برای چه رتبه بندی کنید. وردپرس بسیار عالی است زیرا به شما امکان می دهد برای هر صفحه URL منحصر به فردی ایجاد کنید و مانند بسیاری از موارد دیگر هیچ چیز آشفته ای اضافه نمی کند.

سرعت وب سایت

برخی دیگر از سیستم های مدیریت محتوا و سازندگان وب سایت با تعداد زیادی کد غیرضروری ساخته شده اند. این کد اضافی می تواند باعث سنگین شدن و بارگیری آرام سایت شود. از طرف دیگر وردپرس نسبتاً سبک است و اکثر مضامین و افزونه ها با توجه به این موضوع ساخته می شوند. موارد استثنایی وجود دارد اما به طور کلی وب سایت های وردپرس سریعتر عمل می کنند.

پلاگین های SEO که به شما امکان می دهد صفحات خود را به راحتی بهینه کنید
هر صفحه در وب سایت شما باید برای موتورهای جستجو بهینه شود. به این ترتیب شانس بیشتری برای رتبه بندی در صفحه اول Google دارید.

صدها افزونه مختلف وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها روشهای مختلف جستجوگرها را برای بهبود SEO خود استفاده کنید اما شاید پرکاربردترین افزونه Yoast باشد.

پلاگین Yoast SEO

افزونه Yoast SEO رایگان است و می توانید از آن در چندین وب سایت استفاده کنید. این مجموعه دارای تعداد زیادی ویژگی است که می توانید با استفاده از آنها موتور جستجوی وب سایت خود را دوستانه تر کنید

9. موبایل دوست

داشتن یک وب سایت دوستانه تلفن همراه دیگر یک چیز لوکس نیست ، بلکه یک ضرورت است. و اگر می خواهید Google و کاربران خود را راضی نگه دارید ، باید مطمئن شوید که وب سایت شما تست دوستانه تلفن همراه را پشت سر گذاشته است.
وقتی وب سایت شما را می سازیم ، آن را پاسخگو می کنیم. این به این معنی است که وقتی در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی مشاهده می شود بسیار عالی به نظر می رسد. این چیز جدیدی نیست و به هر حال باید اتفاق بیفتد اما با وردپرس روند کار را بسیار آسان می کند.

پلاگین های پاسخگو

بیشتر افزونه ها برای پاسخگویی ساخته شده اند. این به این معنی است که آنها در صفحه های کوچکتر بسیار عالی به نظر می رسند و ما مجبور نیستیم آنها را دستی تنظیم کنیم که باعث صرفه جویی در وقت ما می شود.

الگوهای پاسخگو

باز هم ، زیرا ما در حال ساخت وب سایت شما برای شما هستیم. شما واقعاً به الگویی احتیاج نخواهید داشت اما خوب است بدانید که اگر در آینده چنین کاری می کردید ، پاسخگو خواهد بود.

می توانید وب سایت خود را پاسخگو نشان دهید
وردپرس دارای تعدادی ابزار است که در واقع می تواند وب سایت شما را از غیر پاسخگو به پاسخگو تبدیل کند. این بدان معناست که اگر گوگل دستورالعمل های خود را در آینده تغییر دهد ، می توانید از این ابزار برای ماندن در خط استفاده کنید.

در کل ، وردپرس ارائه یک وب سایت کاملاً پاسخگو را برای ما آسان می کند.

خلاصه

9 دلیل که ما فقط برای ساخت وب سایت شما از وردپرس استفاده می کنیم ، آن را دارید. همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، من عاشق وردپرس هستم و امیدوارم که بعد از خواندن این مقاله ، دلیل آن را بفهمید. من باید بتوانم به ابزاری که 100٪ استفاده می کنم اعتماد کنم تا بتوانم به ساخت بهترین وب سایت های ممکن ادامه دهم.

به شما
آیا قبلاً از وردپرس استفاده کرده اید؟ چطور اینو پیدا کردی؟ دوست دارم افکار شما را در نظرات زیر بشنوم