چه به تازگی فارغ التحصیل شده باشید و چه در جستجوی شغل جدید هستید، همه ما می دانیم که جستجوی کار چقدر می تواند خسته کننده باشد. من که به تازگی فارغ التحصیل شده ام، آن را خیلی واضح به یاد دارم.

لینکدین به دلیل قابلیت های شبکه ای و ویژگی جستجوی کار، ابزاری عالی برای جستجوی شغل است. با این حال، نسخه رایگان محدودیت هایی را برای برقراری ارتباط با دیگران، مشاهده افرادی که به نمایه شما نگاه کرده اند و مقایسه شما با دیگران برای یک درخواست شغلی را تعیین می کند.

با LinkedIn Premium می‌توانید پیام ارسال کنید و با هر کسی ارتباط برقرار کنید و شبکه را به سطح جدیدی ارتقا دهید.

با نسخه پریمیوم، همچنین می توانید ببینید چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است، که به شما کمک می کند بفهمید چه کسانی علاقه مند به استخدام شما هستند. یکی از بهترین ویژگی‌ها این است که به شما می‌گوید در برابر سایر متقاضیان برای یک فرصت شغلی چگونه عمل می‌کنید، مهارت‌ها و سطح تحصیلات متقاضی را با سایر نامزدها مقایسه می‌کند.

در نهایت، با اشتراک، به LinkedIn Learning، یک پلت فرم یادگیری آنلاین مشابه MasterClass، دسترسی دارید. با آموزش لینکدین، به بیش از 5000 دوره ویدیویی که توسط کارشناسان صنعت تدریس می شود، دسترسی دارید.

چهار سطح عضویت وجود دارد: Career، Business، Sales Navigator Core، و Recruiter Lite. عضویت شغلی کم هزینه ترین گزینه با 39.99 دلار در ماه است در حالی که گران ترین طرح، Recruiter Lite، 139.99 دلار در ماه است. با این قیمت های سنگین، ارزش این را دارد که بدانید چگونه می توانید LinkedIn Premium را به صورت رایگان دریافت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: چگونه حساب توییتر خود را حذف کنید و از داده های خود محافظت کنید

چگونه LinkedIn Premium را به صورت رایگان دریافت کنیم

روش 1: یک حساب دانشجویی پرایم آمازون دریافت کنید

آمازون اشتراکی با تخفیف در خدمات Prime خود با 7.99 دلار در ماه به دانشجویان ارائه می دهد که نصف قیمت طرح معمولی است. با این اشتراک، تحویل رایگان دو روزه، یک روزه یا یک روزه برای همه سفارش‌های آمازون واجد شرایط دریافت می‌کنید و به ویدیو، موسیقی، خواندن، و بازی Prime دسترسی خواهید داشت. علاوه بر معاملات آمازون، از شرکای دیگر تخفیف دریافت می‌کنید، از جمله تحویل رایگان غذای Grubhub+ و مهمتر از همه، یک دوره آزمایشی رایگان شش ماهه LinkedIn Premium.

هنگامی که یک حساب دانشجویی پرایم آمازون دریافت کردید، توصیه من این است که برای شروع آزمایشی LinkedIn Premium صبر کنید تا زمانی که برای شروع جستجوی شغل خود آماده شوید تا بتوانید از مزایای آزمایشی کامل استفاده کنید.

همچنین: نحوه تغییر به عضویت دانشجویی پرایم آمازون

روش 2: یک ماه آزمایشی رایگان

اگر حساب لینکدین دارید، به طور خودکار واجد شرایط استفاده از لینکدین پریمیوم آزمایشی رایگان هستید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه «سریعتر استخدام شوید، لینکدین پرمیوم را رایگان امتحان کنید» در سمت چپ صفحه اصلی خود بزنید. همه می توانند از این ویژگی استفاده کنند زیرا محدود به دانشجو بودن شما نیست. اگر به فکر کاهش 39.99 دلار در ماه بودید، آزمایش روش خوبی برای فهمیدن اینکه آیا می خواهید سرمایه گذاری کنید است.

روش 3: دسترسی سربازان قدیمی

اگر یکی از سربازان فعلی یا سابق ارتش ایالات متحده هستید، به مدت یک سال به صورت رایگان به لینکدین پریمیوم دسترسی خواهید داشت. لینکدین این را به عنوان بخشی از تعهد خود برای کمک به کهنه سربازان در ارتباط با مشاغل موجود در سراسر آمریکا ارائه می دهد. تنها اخطار این است که برای واجد شرایط بودن، در حال حاضر نمی توانید یک حساب LinkedIn Premium داشته باشید.

سوالات متداول

مزایای عضویت در لینکدین پریمیوم چیست؟

با LinkedIn Premium، به اعتبارات InMail دسترسی پیدا می‌کنید، که به شما امکان می‌دهد بدون در نظر گرفتن اتصال به هر کسی پیام ارسال کنید. جزئیات بیشتر در مورد چه کسی نمایه شما را مشاهده کرده است. دسترسی به بیش از 17900 دوره آموزشی LinkedIn تحت رهبری متخصصان؛ و داده هایی در مورد نحوه مقایسه شما با دیگران برای یک لیست شغلی.

هزینه عضویت در LinkedIn Premium چقدر است؟

عضویت های پریمیوم لینکدین دارای سطوح مختلفی هستند. Career، Business، Sales Navigator Core، و Recruiter Lite از ارزان‌ترین تا گران‌ترین فهرست‌ها با قیمت‌های 39.99 دلار، 44.99، 79.99 دلار و 139.99 دلار در ماه فهرست شده‌اند.

آیا می توانم به صورت رایگان عضویت LinkedIn Premium دریافت کنم؟

از طریق روش های ذکر شده در بالا می توانید به صورت رایگان به LinkedIn Premium دسترسی داشته باشید. متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای داشتن یک حساب رایگان دائمی وجود ندارد.