به عنوان دیجیتال مارکتر، اگر نمی دانند چه چیزی را دریافت می کنند ، نمی توانید انتظار داشته باشید که بیشتر افراد برای دسترسی به یک وب سایت خبری یا مجله آنلاین هزینه پرداخت کنند. محتوای رایگان چیزی است که افراد را به وب سایت شما سوق می دهد و آنها را ترغیب می کند تا مدتی در اطراف بمانند. به نظر می رسد که این ضد خلاف است ، اما انتشار محتوا به صورت رایگان در واقع اولین قدم است که به دنبال راه های کسب درآمد از وب سایت خود هستید.

در حالی که ما در اینجا در وب نبض زیاد در مورد فروش اشتراک صحبت می کنیم ، اشتراک تنها راهی نیست که دیجیتال مارکترها در سال 2020 درآمدزایی می کنند – به ویژه ناشران که هنوز بخشی از محتوای خود را به صورت رایگان می دهند. هرچه دیجیتال مارکترهای محتوای رایگان بیشتری بدهند ، تلاش آنها برای ایجاد درآمد خارج از کشور بیشتر است.

در این پست وبلاگ ، خواهید فهمید که دیجیتال مارکتر اخبار محلی و مجلات آنلاین چگونه از وب سایت های خود درآمد کسب می کنند در حالی که به طور رایگان “محتوا” می دهند. بیایید شروع کنیم

1. نمایش تبلیغات

یکی از ساده ترین راه های کسب درآمد از محتوای رایگان ، اجرای تبلیغات نمایشی است. نمایش آگهی هایی که در کنار محتوای سرمقاله رایگان پخش می شوند معمولاً آسان است ، این بدان معناست که در پایان دیجیتال مارکتر حداقل کار می شود.

دیجیتال مارکترهای اخبار محلی می توانند با شبکه های تبلیغاتی بزرگی مانند Google کار کنند یا می توانند مستقیماً به مشاغل محلی آگهی بفروشند و این تبلیغات را با استفاده از یک ابزار ویژه مدیریت آگهی قرار دهند. تبلیغات نمایشی در حالی که در کنار مقاله های رایگان اجرا می شود در مقایسه با مقاله هایی که در پشت دیوارپوش اجرا می شوند ، در واقع بهتر عمل می کند ، زیرا مقالات رایگان معمولاً بازدید بیشتری (و کلیک ها) را مشاهده می کنند.

اگر به دنبال بهترین راه ها برای کسب درآمد از محتوای رایگان هستید ، پس تبلیغات نمایش ساده ترین گزینه برای پیاده سازی است.

2. پیوندهای وابسته

اگر برنامه اشتراکی در کار ندارید و اهمیتی نمی دهید تبلیغات نمایشی را در وب سایت خود اجرا کنید، گزینه بعدی که بسیاری از ناشران بررسی خواهند کرد ، بازاریابی وابسته است.

بازاریابی وابسته نوعی بازاریابی مبتنی بر عملکرد است. ناشرانی که راهنماهای محصول یا محتوای مشابه را ارسال می کنند می توانند محصولی را که ذکر می کنند با استفاده از URL های ویژه ارائه شده توسط خرده فروشان تجارت الکترونیکی پیوند دهند. وقتی خوانندگان روی آن پیوندها کلیک می کنند و آن موارد را خریداری می کنند ، ناشر کمیسیون کمی برای فروش به دست می آورد.

پیوند دادن سهامداران در میان تأثیرگذاران شبکه های اجتماعی و وبلاگ نویسان به طرز باورنکردنی محبوب است ، اما در مورد اخبار محلی و جوامع انتشارات آنلاین نیز جذاب است. رمز موفقیت در پیوند وابسته به عنوان ناشر رسانه شفافیت است. ناشران حرفه ای باید همیشه استفاده از پیوندهای وابسته را در محتوای خود افشا کنند ، بنابراین خوانندگان از احتمال تعصب آگاه هستند.

3. کمک های مالی

آیا شما عاشق این محتوا هستید؟ آیا می خواهید بیشتر از آن را ببینید؟ انتشاراتی که به صورت غیرانتفاعی فعالیت می کند ، اغلب از مطالب رایگان برای درخواست کمک مالی از طریق خوانندگان بصورت آنلاین استفاده می کند.

پنجره های بازشو ، پرده ها ، تبلیغات نمایش داخلی و پیوندهایی که به طور برجسته در پایین صفحه مقاله قرار گرفته اند می توانند به گونه ای طراحی شوند که مردم را به پرداخت هزینه برای حمایت از نشریه ترغیب کنند – حتی در صورت عدم پرداخت آن از نظر فنی. باهوش ترین ناشران غیرانتفاعی از آزمایش A / B برای تعیین اینکه کدام فراخوان برای عمل (CTA) مثرتر است و کدام یک از انواع خوانندگان محتوا به احتمال زیاد بلافاصله قبل از کشیدن ماشه و تصمیم به اهدای استفاده می کنند ، استفاده می کنند.

4. فرصت های فروش متقابل

اگر برای دسترسی به محتوای وب سایت خود از خوانندگان هزینه نمی گیرید ، پس برای چه چیزی شارژ می کنید؟ خواه یک حساب Patreon ، پادکست بدون آگهی یا فیس بوک گروه فقط اعضا داشته باشید ، فرصت های زیادی برای استفاده از محتوای رایگان برای ارتقا ابتکارات درآمدزا وجود دارد. درست مانند کمک های مالی ، کلید موفقیت در این استراتژی طراحی CTA است که احساسات را به وجود می آورد و مردم را تشویق می کند بلافاصله ماشه را بکشند. انتشار منظم محتوای رایگان بهترین فرصت شما برای ایجاد ترافیک از موتورهای جستجو و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. با استفاده از استراتژی مناسب ، می توانید از این ترافیک بهتر استفاده کرده و بازدیدکنندگان اولین بار وب سایت را در پرداخت هزینه به خوانندگان تبدیل کنید.