همه چیز می تواند در یک لحظه تغییر کند. هر بار که گوگل الگوریتم جستجوی خود را به روز می کند ، سئوکاران کمی منتظر می مانند که منتظر نتیجه آن باشند. توجه نکنید که اغلب به روزرسانی ها برای مهمترین نتیجه نگه داشتن نتایج جستجو ضروری است ، اما تغییرات به ظاهر جزئی هنوز هم می توانند تأثیر زیادی در ترافیک وب سایت داشته باشند.

متأسفانه سئوکاران معمولاً در جزئیات پشت صحنه که به روزرسانی الگوریتم می شوند محرمانه نیستند. چرا Google تغییراتی را ایجاد می کند که ایجاد می کند؟ این تغییرات چه تأثیری بر بازدید وب سایت در کوتاه مدت دارد؟ در مورد چشم انداز بلند مدت چطور؟ Google دقیقاً چگونه تصمیم دارد وب سایتها را ارزیابی کند تا مشخص کند کدام سایتها در صفحه اول نتایج جستجو برای کلمات کلیدی مشخص نشان داده می شوند؟

حتی باهوش ترین بازاریاب های سئو نیز جواب همه این سالات را نمی دانند. گوگل به طور عمدی سطح بالایی از رازداری را در مورد الگوریتم های جستجوی خود حفظ می کند. آنچه سئوکاران و بازاریابان دیجیتال باهوش می دانند بهترین ابزارهای جستجوگرها برای استفاده برای بهبود رتبه هر وب سایت در جستجوی Google است.

ابزارهای جستجوگرها برای استراتژی جستجوی ارگانیک یک نشریه بسیار مهم هستند. آنها به سئوکاران کمک می کنند تا عناصر وب سایتهای خود را که مهمترین آنها را Google می داند ، مورد استفاده قرار دهند. در این پست وبلاگ ، ما بر روی 10 ابزار جستجوگرها طراحی خواهیم شد که برای کمک به ناشران دیجیتال وب سایت های خود را مانند بازاریاب های جستجوی واقعی تجزیه و تحلیل می کنند.

[tie_index]Google’s Webmaster Tools[/tie_index]

1. Google’s Webmaster Tools

Google’s Webmaster Tools اولین جایی است که سئوکاران دیجیتال باید تصمیم بگیرند که تمرکز خود را بر روی SEO جستجو کنند. Google Webmaster Tools به صورت رایگان برای استفاده و برای تجزیه و تحلیل اساسی وب سایت طراحی شده است و استفاده از آن را برای مبتدیان آسان می کند. یکی از محبوب ترین ویژگی ها ، PageSpeed ​​Insights است که سرعت هر وب سایت یا وب سایت موبایلی را اندازه گیری می کند. با اهمیت یافتن سرعت صفحه برای ناشران ، PageSpeed ​​Insights ویژگی است که ناشران می خواهند آن را بررسی کنند.
هزینه:مجانی

[tie_index]Ahrefs[/tie_index]

2. Ahrefs

برای سئوکاران که در تحقیقات کلمات کلیدی به کمی کمک اضافی نیاز دارند ، Ahrefs یک راه حل پیشرفته است که ارزش بررسی دارد. Ahrefs یک وب سایت را بررسی می کند و پروفایل های کلمات کلیدی ، پیوندها و رتبه بندی ها را تولید می کند ، بنابراین سئوکاران می توانند در مورد محتوایی که منتشر می کنند هوشمندانه تصمیم بگیرند. چهار ابزاری اصلی که سئوکاران می خواهند در اینجا استفاده کنند ، Ahrefs’s Site Explorer ، Content Explorer ، Keyword Explorer و Site Audit هستند.
هزینه: 99 دلار در ماه برای برنامه Lite

[tie_index]Moz’s Pro Tools[/tie_index]

3. Moz’s Pro Tools

در دسته تحلیل وب سایت ، Moz’s Pro Tools یکی از بهترین راه حل های موجود است. این به عنوان یک راه حل همه در یک برای سئوکارانی است که می خواهند رتبه خود را در جستجوی Google بهبود بخشند ، با ابزارهایی که به طور خاص برای شناسایی فرصت های جدید در جستجوگرها ، ردیابی رشد وب سایت و ایجاد گزارش های سفارشی طراحی شده اند. ابزار Crawl Test از خزنده وب Moz استفاده می کند تا 3000 پیوند را در یک URL خاص تجزیه و تحلیل کند.
هزینه: دوره آزمایشی رایگان

[tie_index]Yoast SEO[/tie_index]

4. Yoast SEO

Yoast SEO احتمالاً محبوب ترین ابزار بین SEO برای سئوکاران است که وب سایت های خود را در وردپرس اجرا می کنند. Yoast SEO سئوکاران را در هنگام بهینه سازی وب سایت های خود برای Google در هر مرحله پیاده می کند. کاربران حق بیمه می توانند در مورد Yoast SEO تحقیق درباره کلمات کلیدی انجام دهند. آنها همچنین می توانند با استفاده از ابزارهایی برای بهینه سازی کلمات کلیدی و مشاهده پیش نمایش صفحه ، ببینند که صفحات وب آنها در گوگل ، فیس بوک و توییتر چگونه خواهد بود. مانند دیگر ابزارهای جستجوگرها در این لیست ، Yoast SEO مهمترین صفحات ناشر را زیر نظر خواهد گرفت و هشدارهایی را برای شما ارسال می کند که حداقل 6 ماه صفحه به روز نشده باشد.
هزینه: نسخه رایگان

[tie_index]BuzzStream[/tie_index]

5. BuzzStream

BuzzStream ابزاری برای ایجاد پیوند برای سئوکاران است. این نرم افزار تحت وب به سئوکاران کمک می کند تا محتوای خود را برای ایجاد پیوند و ایجاد سر و صدا تبلیغ کنند. به طور گسترده ای یکی از کم هزینه ترین گزینه ها برای ایجاد لینک است. سئوکاران می توانند از ابزارهای BuzzStream برای تحقیق در مورد اهداف بالقوه ارتباطی بر اساس صنعت و مدیریت کلیه ارتباطات خارجی پیرامون فرآیند ایجاد پیوند استفاده کنند.
هزینه: دوره آزمایشی رایگان

[tie_index]Check My Links[/tie_index]

6.Check My Links

Check My Links یک افزونه جستجوگر لینک شکسته است که خبرنگاران و سردبیران می توانند با استفاده از آنها خطاهای مقالات خود را قبل از شروع به کار پیدا کنند. Check My Links تمام پیوندهای فعال در یک صفحه را با رنگ سبز و تمام پیوندهای خراب را با رنگ قرمز برجسته می کند. این امر به خبرنگاران اطمینان می دهد که پیوندها در همه صفحات مقاله قبل از کلیک بر روی “انتشار” کار می کنند و احتمال رتبه بندی مقالات در نتایج جستجوی Google را افزایش می دهد.
هزینه: مجانی

[tie_index]SEMrush[/tie_index]

7. SEMrush

SEMrush یک پلت فرم مدیریت دید آنلاین است که متفاوت از سایر ابزارهای جستجوگر جستجو در این لیست عمل می کند. SEMrush که در درجه اول برای سئوکاران که می خواهند تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهند ، طراحی شده است ، داشبورد بسیار مفصلی ایجاد کرده است که سئوکاران می توانند معیارهای مربوط به همه صفحات وب سایت های خود را مشاهده کنند. یکی از محبوب ترین ویژگی های SEMrush کاربران را قادر می سازد یک صفحه وب را وصل کنند تا ببینند آن صفحه برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی شده است. همچنین کاربران می توانند میزان جستجوی ماهانه آن کلمات کلیدی را مشاهده کنند. سئوکاران می توانند از SEMrush برای مقایسه عملکرد سایت خود با وب سایت های رقبا و تجزیه و تحلیل بک لینک از وب سایت های دیگر به وب سایت خود استفاده کنند.
هزینه:مجانی

[tie_index]All in One SEO Pack[/tie_index]

8. All in One SEO Pack

All in One SEO Pack افزونه دیگری است که برای سئوکاران در بستر وردپرس طراحی شده است. این ویژگی دارای بسیاری از ویژگی های Yoast SEO است ، اما قابل تنظیم تر است. سئوکاران می توانند از بسته همه در یک SEO برای ویرایش پرونده های robots.txt ، ویرایش پرونده های .htaccess بدون FTP و “رباتهای بد” از جمله ارسال هرزنامه ارجاع استفاده کنند. All in One SEO Pack پشتیبانی از Google AMP و Google Analytics و همچنین پشتیبانی از SEO در مورد انواع پست های سفارشی را ارائه می دهد.
هزینه:مجانی

[tie_index]remove’em[/tie_index]

9. remove’em

remove’em ابزاری برای حذف بک لینک است. این برنامه نظارت و سرویس برای بازیابی پنگوئن را ارائه می دهد که به طور خودکار داده پیوند را از ارائه دهندگان اصلی مانند Moz و Ahrefs برای کشف پیوندهای بد دریافت می کند. Remove’em برای سئوکاران که به کمک اضافی در زمینه پاکسازی پیوندهای نامناسب به وب سایت خود نیاز دارند ، ابزارهای خود سرویس و کمک تخصصی ارائه می دهد. این ابزار همچنین ابزارهای ردیابی کمپین را برای اندازه گیری همه چیز از کیفیت پیوند و امتیازدهی تا تکمیل تماس و گزارش های تأیید شده شخص ثالث به سئوکاران ارائه می دهد.
قیمت: 99 دلار در ماه

[tie_index]Linkody[/tie_index]

10. Linkody

ردیاب لینک دهنده Linkody یک روش فوق العاده دقیق برای درک عملکرد SEO خارج از صفحه است. سئوکارانی که برای مدیریت کمپین های ایجاد لینک خود به ابزارهای نظارتی نیاز دارند ، می توانند از لینکدی در هنگام کشف ، ردیابی و حتی “رد کردن” لینک های شخص ثالث استفاده کنند. Linkody همچنین پیوندهای ناشر را بررسی می کند و با از بین رفتن یا خراب شدن پیوندها ، اعلان های فوری را ارسال می کند. Linkody به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن را برای همه آسان می کند.
هزینه: دوره آزمایشی رایگان