بهبود رتبه بندی وب سایت خود در جستجوی Google هم یک هنر و هم یک علم است. در حالی که همه ما خواهان نتایج فوری هستیم ، واقعیت این است که افزایش قابلیت مشاهده در جستجوی Google به زمان نیاز دارد. برخی از افراد می گویند که با اجرای یک استراتژی بهینه سازی موتور جستجو ، دیدن نتایج کامل ممکن است 12 ماه طول بکشد.

چالش های رتبه بندی خوب در جستجوی Google فقط مربوط به صنعت اخبار محلی نیست. ناشران دیجیتال با هر شکل و خطی همان مبارزات را دارند ، زیرا آنها تلاش می کنند تا وقتی افراد کلمات کلیدی خاص و اصطلاحات مربوطه را جستجو می کنند اولین وب سایت هایشان نیست.

اگر نشریه شما در صفحه اول Google برای کلمات کلیدی موردعلاقه شما ظاهر نشود ، خطر جدی برای از دست دادن بازدیدکنندگانی را دارید که می توانند به طور مشترک به مشترکین پولی تبدیل شوند. با رشد نشریات ، هم از نظر برجستگی و هم از نظر تعداد کارکنان ، اهمیت ناشران بیشتر در تعداد بازدید صفحه ، نمایش تبلیغات و کلیک در هر هفته بیشتر می شود. بهترین راه برای افزایش این اعداد استفاده از یک استراتژی جستجوی موثر است. هرچه تعداد افرادی که مقالات نشریه شما را در Google می یابند بیشتر باشد ، وب سایت شما بیشتر بازدید می کند و فرصت بیشتری برای تبدیل به دست می آورید.

چند دلیل مهم دیگر که چرا ناشران باید به افزایش قابلیت مشاهده در جستجوی Google اهمیت دهند عبارتند از:

افزایش قابلیت مشاهده در جستجوی Google منجر به افزایش ترافیک ارگانیک می شود
سطوح بالاتر بازدید منجر به فرصت های بیشتری برای کسب درآمد می شود
داشتن بینش در مورد رتبه بندی خوب در جستجوی Google می تواند تصمیمات سرمقاله شما را راهنمایی کند ، یا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام موضوعات را بیشتر بپوشانید
در اینجا 12 نکته برای افزایش قابلیت مشاهده در جستجوی Google آورده شده است:

 1.  مشخص کنید کدام کلمات کلیدی باعث ایجاد ترافیک می شوند. برای سنجش میزان رتبه بندی شما بر روی کلمات کلیدی مهم ، باید با شناسایی کلمات کلیدی مورد علاقه خود شروع کنید. ناشران دیجیتالی تقریباً محتوای بی پایان برای کار دارند و شناسایی یک کلمه کلیدی جهان مهم است. کلمه کلیدی جهان کل تعداد کلمات کلیدی یا عباراتی است که برای هدایت ترافیک جستجوی ارگانیک به یک وب سایت استفاده می شود. وب سایت های بسیار بزرگ ، مانند اکثر وب سایت های خبری ، می توانند از 5000 تا 20000 عبارت کلیدی در کلمه کلیدی خود داشته باشند.
 2.  پیگیری را برای نظارت بر رقابت تنظیم کنید. ناشران دیگری که در رتبه بندی تخصصی شما قرار دارند برای چه چیزی نیستند؟ بیشتر ناشران با یک نمونه کوچک ، جایی بین 30 تا 50 عبارت ، شروع به کار می کنند که آنها را از طریق حسابرسی بازار شناسایی و ردیابی می کنند. برای اجرای حسابرسی اساسی بازار خود ، فقط کلمات کلیدی را که شناسایی کرده اید Google کنید و پیگیری کنید که وب سایت هایی در صفحه یکی از نتایج Google نشان داده می شوند. این ناشرانی هستند که برای مشاهده Google با آنها رقابت می کنید.
 3.  وب سایت های رقبا را علیه کلمه کلیدی جهان خود اجرا کنید. با انجام این کار درک بهتری از قابلیت مشاهده Google خواهید داشت. با استفاده از این دانش ، شما می خواهید برای افزایش قابل مشاهده بودن در جستجوی Google اهدافی تعیین کنید و با انجام مراحل لازم برای تحقق بخشیدن به اهداف خود ، به کار بپردازید.
 4.  از تجزیه و تحلیل استفاده کنید. تجزیه و تحلیل باید نزدیک به بالای هر لیست مانند این باشد. بررسی دقیق گزارش های ماهانه مرحله مهمی در هنگام افزایش قابلیت مشاهده در جستجوی Google است. گزارش های ماهانه تجزیه و تحلیل باید پست های برتر و نحوه تعامل آن پست ها با کلمه کلیدی جهان را نشان دهند. با گذشت زمان ، تلاش خود را برای استفاده از کلمات کلیدی و عباراتی که به احتمال زیاد مقالات شما در صفحه اول نتایج Google قرار دارند ، هماهنگ خواهید کرد.
 5.  عناوین ، توضیحات و آدرس های متا را بررسی کنید. اگر صفحات مقاله شما دارای عناوین متا ، توضیحات و URL های منحصر به فرد نیستند ، ممکن است ترافیک ارزشمندی را از دست دهید. یک عنوان متای بهینه سازی شده ، افراد را فریب می دهد تا از طریق صفحه وب شما کلیک کنند. بهترین توصیفات متا دقیق ، مختصر و بهینه شده بر اساس تحقیقات کلمات کلیدی است.
 6.  همه تنظیمات برای افزایش قابلیت مشاهده به کمک یک توسعه دهنده وب نیاز ندارند. بسیاری از تغییرات کوچک وجود دارد که ناشران می توانند به تنهایی انجام دهند. به عنوان مثال ، قرار دادن کلمات کلیدی بیشتر در عناوین یک مرحله ساده است که ناشران می توانند برای بهبود سئو جستجو کنند. هنگام نوشتن عناوین ، مطمئن شوید که کلمه کلیدی اصلی را نزدیک به ابتدا وارد کنید. اگر یک عنوان خیلی طولانی به نظر می رسد ، یک عنوان با کلمه کلیدی اصلی و یک زیر عنوان با کلمه کلیدی ثانویه ایجاد کنید.
 7.  محتوای با بهترین عملکرد را بهینه کنید. Google هنگام تعیین رتبه بندی جستجو ، سن را در نظر می گیرد ، بنابراین مقاله ای که امروز در صفحه اول نتایج جستجو نشان داده می شود ، ممکن است ماه آینده در رتبه بندی کاهش یابد. برای بالا نگه داشتن مقالات در سطح بالایی ، ناشران باید هر از گاهی مطالب را به روز و بازنشر کنند. در طی این فرآیند کلمات کلیدی خود را مدیریت کنید و فاکتورهایی مانند تراکم کلمات کلیدی و عبارات عنوان را پیگیری کنید ، زیرا اینها می توانند بر نتایج جستجو تأثیر بگذارند.
 8.  اخبار Google را دست کم نگیرید. ناشران دیجیتال می توانند از Google News برای جابجایی بازدید به وب سایت های خود استفاده کنند. از طریق مجموعه ای متنوع از ویژگی ها ، Google محصول Google News خود را توسعه داده است تا به مردم کمک کند به سرعت و به راحتی با انتشارات درگیر شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اطمینان از نمایش مقالات خود در Google News ، مرکز ناشر Google را بررسی کنید.
 9.  محبوبیت داده های ساختاری به این معنی است که ناشران نمی توانند علامت گذاری طرحواره را در وب سایت های خود داشته باشند. نشانه گذاری طرح (Schema Markup) کدی است که به Google کمک می کند اطلاعات بیشتری به کاربران خود بدهد و همچنین به وب سایت ها در مقایسه با وب سایت هایی که علامت گذاری طرحواره اجرا نشده اند ، متمایز می شود. اگر وب سایت شما علامت گذاری طرحواره ندارد ، پس برای افزودن آن باید با توسعه دهنده وب خود مشورت کنید.
 10.  از تقویم سرمقاله استفاده کنید. هنگامی که ناشران مشخص کردند کدام 50 یا 100 مقاله برتر بیشترین بازدید را به وب سایت های خود دارند ، می توان یک تقویم سرمقاله ایجاد کرد که شامل محتوای متمرکز بر همان موضوعات باشد. بهترین تقویم های سرمقاله شامل برنامه هایی برای زمان به روزرسانی محتوای با بالاترین رتبه و زمان انتشار مجدد آن است ، زیرا این دو مرحله ساده هستند که باعث می شوند صفحات در نتایج Google رتبه بالایی داشته باشند.
 11.  اطمینان حاصل کنید که مقاله ها در دستگاه های تلفن همراه آسان خوانده می شوند. Google هنگام تعیین رتبه بندی سرعت صفحه و قابلیت مشاهده موبایل را در نظر می گیرد. اگرچه اکثر نشریات خبری محلی همچنان محتوا را با در نظر گرفتن رایانه های رومیزی بهینه می کنند ، اما تلاش برای تجربه تلفن همراه بدان معنی است که شروع به طراحی صفحات به گونه ای است که خواندن مطالب در صفحه های گوشی های هوشمند و صفحه رایانه های لوحی را برای افراد آسان تر کند ، ایده خوبی است.
 12.  بررسی های نگهداری معمول را انجام دهید. کار هرگز تمام نشده است. حتی هنگامی که یک استراتژی جستجوی Google را به طور کامل تنظیم کرده اید و به نظر می رسد خوب کار می کند ، می خواهید مرتباً اعلام حضور کنید تا مطمئن شوید که مقالات شما هنوز در جستجوی Google رتبه بندی شده اند.