پیش بینی می شود درآمد تبلیغات محلی ایالات متحده در سال جاری بیش از 161 میلیارد دلار باشد و ناشران دیجیتال سخت تلاش می کنند تا قطعه خود را از این پای تهیه کنند. در تلاش برای افزایش درآمد حاصل از تبلیغات نمایشی و محتوای حمایت شده ، ناشران در حال تلاش برای ایجاد استراتژی های جدید برای جذب تبلیغات بالقوه هستند.

علی رغم آغاز پرفراز و نشیب سال ، تبلیغ کنندگان تا حد زیادی به امید ارتباط دوباره با مخاطبان محلی به ناشران فوق محلی بازگشتند. بسیاری از ناشران دیجیتال گزارش می دهند که تبلیغ کنندگانی که به دلیل Covid-19 در بهار امسال هزینه تبلیغات خود را کاهش داده اند ، به قوت خود بازگشتند. علاوه بر این ، مشاغل محلی که قبلاً تبلیغات آنلاین نکرده بودند اکنون بودجه های تبلیغاتی خود را به عنوان راهی برای بازگرداندن مصرف کنندگان در این زمان اقتصادی که چالش برانگیز است ، افزایش می دهند.

اخبار محلی و مجلات آنلاین در حال حاضر در جستجوی کانالهای تبلیغاتی بیشتر برای کسب و کارهایی هستند که به دنبال هدف قرار دادن مصرف کنندگان در جوامع خود هستند. نه تنها ناشران اخبار محلی راهی را برای هدف قرار دادن خوانندگان براساس مجاورت به تبلیغ دهندگان می دهند ، بلکه مخاطبان آنها نیز متشکل از افراد بسیار متمول و مرفه هستند. این دقیقاً همان نوع مخاطبی است که اکثر مشاغل در تلاشند آن را هدف قرار دهند و انتشارات ابرمرکزی را به یک کانال تبلیغاتی مطلوب تبدیل کنند.

علیرغم افزایش علاقه در بین تبلیغ کنندگان مشاغل محلی ، ناشران دیجیتال هنوز هم باید “فروش” برنامه های تبلیغاتی خود را انجام دهند. به منظور جلب تبلیغات بالقوه ، ناشران اخبار دیجیتال و ناشران مجلات آنلاین سعی در آزمایش استراتژی های جدید دارند که بر فرصت های آینده برای رشد و خوش بینی اقتصادی متمرکز است.

در اینجا سه ​​استراتژی برای جذب تبلیغات بالقوه آورده شده است که ناشران با موفقیت زیادی از آنها استفاده می کنند.

استراتژی های برتر برای جلب تبلیغات

[tie_index]گوش شنوا باشید[/tie_index]

1. گوش شنوا باشید.

مشاغل محلی طی شش ماه گذشته مشکلات زیادی را متحمل شده اند. از سفارشات سرپناه در سرتاسر کشور گرفته تا محدودیت های جدید در خرید و ناهار خوری در فضای داخلی ، مشاغل با مقررات پیچیده ای روبرو هستند که به سختی می تواند سود خود را بدست آورد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که تکرارهای فروش محلی گوش شنونده باشند. نمایندگان فروش محلی به جای آنکه صاحبان مشاغل را با گزینه های فروش تهاجمی و ارسال برگه های طولانی مطابقت دهند ، باید فکر کنند و اجازه دهند صاحبان مشاغل با لیست خواسته های خود به آنها مراجعه کنند. کسب و کارها در حال حاضر به دنبال کدام محصولات تبلیغاتی هستند؟ چگونه این نشریه می تواند نیازهای مشاغل جامعه خود را بهتر تأمین کند؟ اینها س questionsالاتی است که تیم های فروش محلی باید در تلاش برای پاسخ دادن به تبلیغات بالقوه در این فضای آشفته کسب و کار باشند.

[tie_index]جایگزینی برای غول های فناوری باشید[/tie_index]

2. جایگزینی برای غول های فناوری باشید.

مشاغل محلی هر ساله میلیون ها دلار برای تبلیغات در گوگل و فیس بوک هزینه می کنند. به جای تلاش برای رقابت با سیستم عامل های جهانی فناوری ، ناشران اخبار محلی و مجلات آنلاین باید توجه خود را بر روی آنچه روی میز می آورند ، در نظر بگیرند. ابتکارات مربوط به حریم خصوصی در سال گذشته یکی از موضوعات داغ مورد بحث بوده است ، به ویژه با اجرای قانون حمایت از حقوق مصرف کننده در کالیفرنیا ، و قوانین سختگیرانه تبلیغات آنلاین در افق.

ناشران محلی می توانند با تمرکز بر آنچه که سیستم عامل های فناوری جهانی از آن برخوردار نیستند ، تبلیغات بالقوه را به خود جلب کنند. مشخصات در اینجا بدیهی است که به نشریه و نقش آن در جامعه بستگی دارد ، اما اکثر ناشران محلی و ناشران مجله های شهری ارتباطات تنگاتنگی با مخاطبان محلی دارند و آنها توانایی دسترسی به مشترکان خود را از طریق چندین کانال از جمله ایمیل ، رسانه های اجتماعی ، و احتمالاً حتی پست مستقیم.

اگرچه ارائه جدیدترین ابزارهای تبلیغاتی و طیف گسترده ای از قالب های تبلیغاتی مهم است ، اما توانایی جذب تبلیغات بالقوه در واقع تمرکز بر ارتباطات محلی و خدمات مشتری شخصی است که شرکت هایی مانند Facebook و Google نمی توانند ارائه دهند.

[tie_index]با قالب های تبلیغاتی خود خلاق باشید[/tie_index]

3. با قالب های تبلیغاتی خود خلاق باشید.

به نظر می رسد Google قفل تبلیغات جستجوی پرداخت شده و سایر تبلیغاتی را که در وب سایت های سراسر شبکه نمایش خود نشان می دهند ، دارد. برای جدایی از یکدیگر ، ناشران محلی باید انواع قالب های تبلیغاتی را که می فروشند و خلاقیت با سایر پیشنهادات تبلیغاتی خود را افزایش دهند. یک مثال در اینجا شامل محتوای حمایت شده یا محتوای بومی است. محتوای بومی نقش مهمی در کسب درآمد دارد ، به ویژه برای ناشران دیجیتال که می خواهند جریان درآمد خود را متنوع کرده و از CPM های نامرغوب خارج شوند. محتوای حمایت شده از شکل و لحن انتشار تقلید می کند و فقط در وب سایت خود ناشر زندگی می کند. تبلیغ کنندگان ، همانطور که برای درج در خبرنامه های الکترونیکی ، هزینه پرداخت می کنند ، برای محتوای پشتیبانی شده نیز حق بیمه پرداخت می کنند.

هر چه ناشر خلاقیت بیشتری داشته باشد ، شانس جذب مشتری تبلیغات جدید بیشتر است. این مورد همیشه وجود داشته است ، اما این امر به ویژه در حال حاضر صادق است ، زیرا مشاغل در جستجوی روشهای معتبر برای برقراری ارتباط با مردم در مناطق محلی خود هستند