چگونه دیجیتال مارکترها باید پیروان کانال های رسانه های اجتماعی خود را به خوانندگان وفادار در وب سایت های خود تبدیل کنند؟ این سوالی است که حتی موفق ترین ناشران فوق محلی نیز با آن دست و پنجه نرم کرده اند ، زیرا آنها به دنبال استراتژی های موفق برای تبدیل ترافیک از کانال های اجتماعی هستند.

یافتن پاسخ آسان نیست ، تا حدی به این دلیل که شبکه های اجتماعی بسیار سخت تلاش می کنند تا مردم را در آن جا نگه دارند. حتی در حالی که سیستم عامل هایی مانند توییتر مشارکت در پخش اخبار را با رسانه های مهم تبلیغ می کنند و یوتیوب اخبار فوری را به صفحه اصلی خود اضافه می کند ، ناشران محلی هنوز وظیفه دارند که بفهمند چگونه می توانند ترافیک را از کانال های اجتماعی تبدیل کنند و خوانندگان را به سایت های خود جذب کنند. .

در اینجا پنج استراتژی آورده شده است که دیجیتال مارکترها برای تبدیل ترافیک از کانال های اجتماعی باید اجرا کنند.

[tie_index]زود و اغلب در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.[/tie_index]

1. زود و اغلب در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

اگرچه فیس بوک از نظر مصرف اخبار محلی یک پلت فرم غالب است ، اما به سختی تنها کانال آنلاین است که خوانندگان به طور منظم از آن بازدید می کنند. در لحظه پخش یک مقاله جدید ، ناشران (به همراه خبرنگاران و سردبیران) باید پیوند را در تمام کانال های اجتماعی خود از جمله فیس بوک ، توییتر و احتمالاً LinkedIn به اشتراک بگذارند. در حالت ایده آل ، پیوندها به داستان ها باید طبق یک برنامه منظم روزانه به اشتراک گذاشته شود ، به طور متوسط ​​3 تا 10 پست در حساب های فیس بوک خود دیجیتال مارکترها و توسط ویراستاران یا گزارشگران منفرد در طول یک روز افزایش می یابد. ناشران باید حداقل پنج بار در روز توییت کنند و حداقل 1.5 بار در روز برای حداکثر نوردهی در اینستاگرام ارسال کنند.

[tie_index]پیام هایی ارسال کنید که بومی هر کانال است.[/tie_index]

2. پیام هایی ارسال کنید که بومی هر کانال است.

صرف وقت برای یادگیری در مورد آنچه خوانندگان در هر کانال به دنبال آن هستند و نحوه تعامل آنها با محتوا بصورت آنلاین ، می تواند سود طولانی مدت را پرداخت کند. تغییر صدا و افزودن یک تصویر جذاب متناسب با کانال می تواند منجر به افزایش تعداد کلیک و تعامل شود. در حقیقت ، طبق تحقیقات شرکت Adobe ، پست های رسانه های اجتماعی با تصاویر 650٪ تعامل بیشتری نسبت به پست های متنی ایجاد می کند. اینستاگرام و اسنپ چت مخاطبان کمتری نسبت به فیس بوک و توییتر دارند ، بنابراین لحن ارسال در این کانال ها باید کمی جوان تر باشد. نگاهی گذرا به اینکه کدام پست ها بیشترین جذابیت را در هر کانال اجتماعی ایجاد می کنند می تواند اطلاعات خوبی در مورد موفقیت در نوع پیام ارائه دهد.

[tie_index]افراد متقاضی بیشتر را رها کنید.[/tie_index]

3. افراد متقاضی بیشتر را رها کنید.

ارسال ایده آل در شبکه های اجتماعی به خوانندگان اطلاعات کافی را می دهد تا به مقاله علاقه مند شوند ، اما نه آنقدر که دلیلی برای کلیک برای اطلاعات بیشتر نداشته باشند. نکته کلیدی در اینجا این است که افراد را به دار آویزان بگذارید. بهترین راه برای تبدیل ترافیک از کانال های اجتماعی این است که خوانندگان را با یک کلیفنجر یا سوالی که فقط در سایت خود ناشر می تواند پاسخ دهد ، بگذارید. به عنوان مثال ، در یک توییت که مقاله ای را در مورد یک سرقت اخیر تبلیغ می کند ، می توان نوشت: “دزدها شب گذشته وارد فروشگاه اسباب بازی XYZ شدند. ببینید چه مدرکی از خود به جای گذاشته اند. [پیوند] »این پیام به خوانندگان اطلاعات كافی را می دهد تا به آنها اطلاع دهد كه چه اتفاقی افتاده است ، اما با این وجود از آنها می خواهد برای كامل ماجرا ، روی وب سایت كلیك كنند.

[tie_index]محتوا را چندین بار به اشتراک بگذارید – اما اسپم نباشید.[/tie_index]

4. محتوا را چندین بار به اشتراک بگذارید – اما اسپم نباشید.

بازده سرمایه گذاری – یا تلاش در این حالت – وقتی ناشران چندین بار مقاله ها را به اشتراک می گذارند بیشتر است. ابزارهای هوش محتوایی مانند Chartbeat برای درک ایده آل تعداد دفعاتی که باید محتوا برای حداکثر توزیع به اشتراک گذاشته شود مفید هستند. برای ناشران که حساب کاربری ندارند ، بررسی ساده تجزیه و تحلیل کافی است. بیشتر ناشران می دانند که سه عدد جادویی است ، تا آنجا که تعداد مقاله های شخصی باید چند بار در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. اما مراقب باشید ارسال مطالب منسوخ شده یا ارسال اسپم به افراد با ارسال پیام مشابه twic ، به عنوان راهی برای تبدیل ترافیک از کانال های اجتماعی ، طرحی است که می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

[tie_index]به گروه های مربوطه بپیوندید یا گروه های جدید ایجاد کنید.[/tie_index]

5. به گروه های مربوطه بپیوندید یا گروه های جدید ایجاد کنید.

گروه های آنلاین که حول علائق مشترک هستند می توانند مکانی عالی برای یافتن و تعامل باشند و به طور بالقوه به یک مدافع وفادار تبدیل شوند. بیش از 1 میلیارد نفر از گروه های فیس بوک استفاده می کنند ، بنابراین این کانال می تواند مکانی عالی برای شروع باشد. به چند گروه فعال با محوریت موضوعات محلی بپیوندید – به عنوان مثال بیشتر جوامع از قبل گروه هایی برای بحث در مورد جرایم محله تشکیل داده اند – یا گروه جدیدی را راه اندازی کنید. برای تبدیل موفقیت آمیز ترافیک از کانال های اجتماعی از این طریق ، ناشران باید خود را به عنوان منابع اطلاعاتی قابل اعتماد و دقیق تنظیم کنند. علاوه بر ایجاد نمایه های خود در جوامعی که تحت پوشش آنها هستند ، گروه ها در Facebook و LinkedIn همچنین می توانند منبع خوبی برای اطلاعات پس زمینه و ایده های داستان های آینده باشند.