نمی توان انکار کرد که محیط استخدام فنی که امروز در آن قرار داریم بسیار متفاوت از یک سال پیش به نظر می رسد. پس از یک جنون وحشی در استخدام، اکنون احتمالاً آونگ را به سمت دیگر چرخانده‌اید و به محدودیت‌های منابع خیره شده‌اید – همه اینها در حالی است که سعی می‌کنید بفهمید چگونه می‌توانید ارزش بیشتری از سرمایه‌گذاری خود بگیرید. به علاوه، هوش مصنوعی مولد (AI) اکنون در ترکیب قرار گرفته است و به طور اساسی روش مهندسین شما را در ساخت نرم افزار تغییر می دهد.

همه اینها ممکن است شما را متعجب کند: آیا ما هنوز داوطلبان مهندسی خود را به بهترین شکل ممکن ارزیابی می کنیم؟ و چگونه می توانم بدانم که هستیم؟

تعدادی سوال وجود دارد که برای بهبود استراتژی استخدام خود باید به آنها پاسخ دهید:

  • تاثیر فرآیند استخدام ما در نتیجه نهایی چیست؟
  • آیا فرآیند استخدام فنی ما کارآمد و مؤثر است، به خصوص در مقایسه با سایر شرکت های صنعت ما؟
  • چگونه می توانیم بگوییم که یک نامزد برای تکمیل ارزیابی از هوش مصنوعی مولد استفاده کرده است؟ آیا می توانیم به نتایج ارزیابی خود اعتماد کنیم؟
  • در عین حال، آیا ما باید داوطلبان را قادر به استفاده از هوش مصنوعی مولد کنیم، زیرا در تیم های ما عادی شده است؟
  • چگونه می‌توانیم دیدگاه عمیق‌تر و جامع‌تری درباره هر نامزد به دست آوریم تا تصمیمات استخدامی بهتری بگیریم؟
  • اینجاست که CodeSignal می تواند کمک کند. آخرین پیشرفت‌های محصول ما بینش‌ها و ویژگی‌هایی را ارائه می‌کند که برای شکوفایی در چشم‌انداز استعدادهای امروزی که به سرعت در حال رشد است، نیاز دارید.

این پیشرفت ها هستند.. 🥁

کسب اطلاعات بیشتر: 10 شغل برتر هوش مصنوعی و آنچه شامل می شود 

داشبورد تحلیل اجرایی

داشبورد جدید Executive Analytics ما عملکرد فرآیند استخدام شما را به صرفه جویی در هزینه، کاهش زمان و معیارهای کیفیت نامزد متصل می کند. این به شما امکان می دهد:

  • میزان پس انداز را تعیین کنید: میزان زمان و پولی را که سازمان شما صرفه جویی می کند، مشاهده کنید و بازده بازگشت سرمایه خود را ثابت کنید.
  • معیارهای استخدام خود را اصلاح کنید: فرآیند استخدام خود را با توانایی اندازه گیری معیارهای کلیدی مانند زمان تا استخدام و هزینه به ازای هر استخدام ردیابی و بهبود دهید.
  • از کیفیت نامزد اطمینان حاصل کنید: توزیع امتیاز ارزیابی خود را با همتایان خود در صنعت مقایسه کنید، و همچنین بینشی در مورد مهارت کلی کسب کنید.
  • عمیق تر در استخر کاندیدای خود غوطه ور شوید: توزیع جغرافیایی استخر نامزد خود را ببینید، در مورد ترجیحات نامزد اطلاعاتی کسب کنید، و احساسات تجربه کاندیدای سطح بالا را بررسی کنید، همه اینها می تواند استراتژی منبع یابی و فرآیند استخدام شما را مشخص کند.
هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل: ما پاسخ هایی برای سوالات داغ شما داریم
هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل: ما پاسخ هایی برای سوالات داغ شما داریم

تجزیه و تحلیل پیش از صفحه نمایش

با استفاده از تجزیه و تحلیل پیش از صفحه CodeSignal که به شما امکان می دهد یک فرآیند استخدام فنی پیشرو در صنعت را با معیارهای عملکرد کلیدی و معیارها برای هر ارزیابی ایجاد کنید، روی معیارها حتی نزدیکتر بزرگنمایی کنید. از تجزیه و تحلیل پیش از صفحه برای موارد زیر استفاده کنید:

بهره وری فرآیند را افزایش دهید: با معیارهای قیف حیاتی، به شما این امکان را می دهید که گلوگاه هایی را که در آن ریزش نامزدها از معیار بیشتر است، شناسایی و برطرف کنید.
از کیفیت نامزد اطمینان حاصل کنید: توزیع امتیاز خود را با سایر همتایان خود مقایسه کنید.
حجم مصاحبه را مدیریت کنید: حجم مصاحبه خود را با بینش هایی در مورد اینکه چگونه آستانه امتیاز بر میزان قبولی نامزد شما تأثیر می گذارد، به طور مؤثر تنظیم کنید.
دیدگاه جامعی از مجموعه نامزد خود داشته باشید: بینشی در مورد مهارت مهارت، ترجیحات نامزدها، و احساسات کلی تجربه نامزد کسب کنید تا فرآیند بهتری را برای کاندیداها و تیم های استخدام به طور یکسان ارائه دهید.

امتیاز سوء ظن

ما امتیاز تشابه خود را با بهبودهای محصول افزایش داده‌ایم که توانایی پلتفرم ما را برای پرچم‌گذاری فعالیت‌های مشکوک در طول ارزیابی CodeSignal افزایش می‌دهد. با امتیاز سوء ظن جدید ما، می‌توانید یکپارچگی فرآیند استخدام خود را با علامت‌گذاری فعالیت‌های مشکوک بالقوه از منابع مختلف، از جمله سرقت ادبی با کمک هوش مصنوعی، ارسال‌های قبلی نامزدها و موارد دیگر حفظ کنید. امتیاز سوء ظن:

هر راه حل را برای شناسایی الگوهای میلیون ها مصاحبه و ارزیابی انجام شده در پلت فرم CodeSignal تجزیه می کند.
به فراتر از کد نگاه می کند تا فعالیت های مرتبط با استفاده از کمک کدگذاری هوش مصنوعی یا منابع غیرمجاز را شناسایی کند.
این عوامل را ترکیب می‌کند تا به هر نتیجه یک سطح اعتماد اختصاص دهد، و به شما نسبت به نتایج نامزدهای خود اطمینان می‌دهد و در عین حال مواردی را که نیاز به بررسی بیشتر دارند علامت‌گذاری می‌کند.

بینش مهارتی عمیق تر

اعتماد به یکپارچگی راه حل یک نامزد اولین گام برای ایجاد یک استخدام عالی است. نفر بعدی در حال حفاری عمیق تر در مهارت های آنها است. با امتیاز کیفیت کد جدید و بینش هوش مصنوعی ما، بینش دقیقی از عملکرد یک نامزد در ارزیابی CodeSignal دریافت می‌کنید.

امتیاز کیفیت کد: بینش های جهت دار در مورد کیفیت کد یک نامزد دریافت کنید – نه فقط درستی راه حل آنها.
بینش هوش مصنوعی: با خلاصه کردن عملکرد ارزیابی یک نامزد با نکاتی آسان برای مخاطبان فنی و غیر فنی، تصمیم‌گیری را ساده کنید.

دستیار کدنویسی مجهز به هوش مصنوعی، Cosmo

در نهایت، ما مفتخریم که جدیدترین عضو انجمن CodeSignal را معرفی کنیم: Cosmo! ما Cosmo را ساختیم، یک دستیار کدنویسی مجهز به هوش مصنوعی که در IDE ما ادغام شده است، تا به داوطلبان اجازه دهد در حین ارزیابی CodeSignal از قدرت هوش مصنوعی استفاده کنند. با Cosmo، نامزدها می‌توانند پشتیبانی فوری برای پیمایش در پلتفرم CodeSignal دریافت کنند – و از انقلاب هوش مصنوعی، درست همانطور که در حین کار انجام می‌دهند، با توانایی نوشتن کد، راه‌حل‌های اشکال‌زدایی و موارد دیگر بهره ببرند.

بعلاوه، مکالمه نامزد با Cosmo را می توان ضبط کرد و در دسترس شما قرار داد و بینشی در مورد اینکه کاندید چقدر می تواند هنگام کدنویسی از هوش مصنوعی مولد استفاده کند، ارائه می دهد.