فالوور یا دنبال کننده بخش مهمی در ا ینستاگرام است، اگر صاحب کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام هستید و دارای یک پیج می‌باشید بهتر است با خرید فالوور اینستاگرام و افزایش اعتبارتان فروشتان را چند برابر کنید؛ اما چگونه و از کجا میتوانیم فالوور اینستاگام بخریم؟ بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام کدام سایت است؟

پیدا کردن یک سایت برای خرید بسیار سخت است چون ممکن است اگر سایت خوبی را برای خرید انتخاب نکنید فالوور های بی کیفیت دریافت کنید؛ پس نگران نباشید همراه ما باشید تا باهم به معرفی بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم؛ اما قبل از آن بهتر است بدانیم چرا باید فالوور بخریم؟ و دلیل خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

دلیل خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

همانطور که گفته شد فالوور بخش مهمی در یک پیج اینستاگرامی است؛ اما چرا باید فالوور بخریم؟ ایا بهتر از خرید فالوور برای بالا بردن تعداد فالوورهای کانال وجود ندارد؟

باید گفت راه های زیادی برای بالا بردن فالوور وجود دارد اما بهترین روش خرید است چرا که در یک ساعت میتوانید برای خود 1000 فالوور داشته باشید اما فقط مزیت این یک مورد نیست، همراه ما بمانید تا تمام موارد را بررسی کنیم.

 • جلب توجه می کند و نشان می دهد که کسب و کار شما رونق و محبوبیت دارد.

 • به شما کمک می کند تا محصولات بیشتری را بفروشید، زیرا مردم بیشتر به یک پیج محبوب اعتماد می کنند و از آن خرید می کنند.

 • باعث ایجاد اعتماد و اعتبار در مشتریان بالقوه و فعلی می شود.

 • این یک راه سریع و آسان برای رشد سریع و موثر پیج شما است.

اکنون که دلیل خرید را دانستیم بهتر است به بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم تا بدانیم مناسب ترین سایت کدام است.

معرفی بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

سایت های زیادی وجود دارد که از طریق آن ها میتوانید فالوور های خود را افزایش بدهید اما بهترین کدام است؟

 • سایت کارینا

سایت کارینا یکی از قدرتمندترین و معتبرترین سایتهای خرید ممبر تلگرام است. این سایت بیش از ۵ سال سابقه فعالیت دارد و توانسته رضایت کاربران زیادی را جلب کند.

سایت کارینا فالوورهای اینستاگرام را از طریق روشهای مختلف و با قیمت مناسب تامین میکند. همچنین، این سایت سرعت تحویل بالایی دارد و ممبرها را ظرف مدت کوتاهی پس از سفارش تحویل میدهد.

علاوه بر این، سایت کارینا ممبرهای باکیفیتی را ارائه میدهد. این ممبرها واقعی و فیک هستند و تعامل زیادی با کانال یا گروه شما خواهند داشت.

دلیل خرید فالوور از کارینا چیست؟

البته فقط این نیست، مزیت های خرید فالوور از کارینا بسیار زیاد است:

 • قیمت ارزان ❤️ قیمت فالوور اینستاگرام در سایت کارینا ارزانتر از تمامی وبسایت های موجود در این زمینه می‌باشد، لذا می‌توانید برای تهیه سرویس در بخش بالای صفحه اقدام کنید.

 • افزایش سریع ❤️ مدت زمان اعمال سفارش فالوور حداکثر 1 ساعت طول می‌کشد، در واقع برای افزایش ۱۰۰۰ فالوور 1 ساعت کافی است، در حالی که در سایر سایت ها این زمان تا ۲۴ ساعت طول می‌کشد.

 • امنیت و محرمانگی ❤️ برای خرید نیازی نیست کلمه عبور چنل خود را به ما بفرستید، کافی است خودتان فقط لینک و یا آی دی کانال خود را وارد کرده و پرداخت کنید.

 • انجام سفارشات کاملا اتوماتیک ❤️ خدمات موجود در وبسایت کارینا به صورت کاملا اتوماتیک اعمال می‌شوند و مهم نیست در ساعت ۴ نصف شب سفارش دهید یا ۱۰ صبح.

 • دریافت هدیه ❤️ شما در هر سفارش ۱۰ تا ۵۰ درصد هدیه دریافت خواهید کرد.

شما از طریق این مجموعه نه تنها میتوانید فالوور های اینستاگرام را برای خود خریداری کنید بلکه خدمات دیگری اعم از خرید ممبر ارزان ایتا و خرید ممبر روبیکا ارائه میدهد که میتوانید برای بالا بردن اعتبار سایتتان نیز استفاده کنید.

 • سایت Bulkoid

سایت بعدی برای خرید Bulkoid است، سایت Bulkoid یک سایت خارجی است که فالوورهای بسیار با کیفیت ارائه میدهد اما این سایت برای کاربران ایرانی بسیار گران است اما خدماتی که ارائه میدهد بسیار با کیفیت هستند.

این مجموعه نه تنها در زمینه اینستاگرام خدماتی را ارائه میدهد بلکه میتوانید برای تلگرام، فیس بوک و توییتر فالوور خریداری کنید.

کارینا یا Bulkoid

 • سایت Thereporter

سایت بعدی که قصد دارم آن را به عنوان بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام معرفی کنم، سایت thereporter استو این سایت نیز همچون سایت Bulkoid یک سایت خارجی است.

اما به خاطر خدمات با کیفیتی که ارائه میدهد به راحتی میتوان آن را به عنوان بهترین سایت معرفی کرد.

این سایت نیز خدماتی دیگری همچون فالوور توییتر به صورت واقعی و فیک ارائه میدهد که میتوانید از آن برای بالا بردن اعتبار اکانتتان استفاده کنید.

در نتیجه

همانطور که بیان شد سایت های زیادی برای خرید فالوور توییتر وجود دارد که در این مقاله سعی فقط 3 مورد از آن ها را بیان کنیم.

اگر یک کاربر ایرانی هستید و قصد دارید ممبرهای خود را در برنامه هایی مانند اینستاگرام، ایتا، روبیکا و… بالا ببرید پیشنهاد بنده کارینا است که یک سایت ایرانی میباشد.

از این که تا این جا همراه ما بودید ممنونیم، پیشنهاد میکنم اگر صاحب یک کسب و کار در اینستاگرام هستید با خرید فالوور اعتبار کانالتان را چند برابر کنید.

سوالات متداول

 • بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام کدام سایت است؟

سایت های زیادی وجود دارد اما ی قابلیت و امکاناتی که وجود دارد کارینا بهترین مورد برای خرید فالوور اینستاگرام است.

 • آیا میتوانیم از کارینا فالوور توییتر نیز خریداری کنیم؟

خرید فالوور اینستاگرام فقط بخشی از امکانات کارینا است، برای خرید فالوور توییتر نیز کارینا بهترین مورد است، چرا که فالوورهای واقعی و هدفمندی را ارائه میدهد که میتوانید برای بالا بردن تعداد فالوور های خود از آن استفاده کنید.