در این مقاله به راهکارهایی برای افزایش امنیت صفحه اینستاگرام می پردازیم و ارتباط امنیت صفحه اینستاگرام و مدیریت صفحه اینستاگرام را به شما می گوییم. مدت زیادی است که صفحه من توسط کسی هک شده و تمام اطلاعات شخصی صفحه لو رفته است. در آن لحظه هیچ کاری نمی توانستم انجام دهم. اما بعد از آن من یک تجربه واقعا عالی داشتم و اکنون می دانم که چه ترفندهایی را برای افزایش امنیت صفحه اینستاگرام خود باید انجام دهم. اگر می خواهید امنیت صفحه خود را افزایش دهید با ما همراه باشید.

در گذشته، رسانه های اجتماعی فقط بستری برای زمان و سرگرمی بودند. با این حال، با گذشت زمان، تغییراتی در اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام به وجود آمده است که به کاربران امکان استفاده موثر از آن ها را می دهد. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که در سال های اخیر بیشترین تغییرات را داشته است. این روزها بسیاری از کاربران اینستاگرام حتی توانسته اند در این شبکه اجتماعی درآمد فوق العاده ای کسب کنند.

امروزه اینستاگرام برای خود دنیایی است و همین امر حفظ امنیت در این شبکه اجتماعی را به یکی از اصول اجرایی آن تبدیل کرده است. اینستاگرام دارای انواع صفحه است; برای اینکه بتوانید چندین صفحه در هر منطقه پیدا کنید. اما اصولی که برای افزایش امنیت صفحه اینستاگرام باید رعایت شود هیچ ربطی به فعالیت آن صفحه ندارد.

مطالعه بیشتر: تولید محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام چطور هک می شود؟

اینستاگرام چطور هک می شود ؟

اینستاگرام ممکن از با روش های مختلف و بسیار زیادی هک شود. ما در پایین مرسوم ترین روش های هک اینستاگرام را بررسی کردیم و شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با روش ها و ابزار های آن وارد لینک هک اینستاگرام شوید.

از یک متخصص امنیت صفحه کمک بگیرید

صدها شغل از طریق این شبکه اجتماعی ایجاد شده است، زیرا این روزها فعالیت در اینستاگرام بسیار رایج شده است. یکی از این مشاغل، متخصص امنیت صفحه در اینستاگرام است. کارشناسان امنیت صفحه اغلب توسط کاربران اینستاگرام استفاده می‌شوند که صفحات آن‌ها تعداد فالوور بالایی دارند. لایک صفحاتی که فالوورهای خارجی اینستاگرام را خریداری می کنند. علاوه بر این، برخی از کاربرانی که زمان کافی برای امنیت صفحات خود صرف نمی کنند نیز از این گروه کمک می گیرند.

در اینستاگرام، کارشناسان امنیت صفحه با تجربه بالا و دریافت پول از شما، امنیت صفحه تمام وقت را تامین می کنند. این مانند استخدام یک نگهبان برای آپارتمان خود است. سعی کنید از متخصصان امنیتی استفاده کنید که تجربه کار بر روی حداقل چند صفحه را دارند.

حساب خود را خصوصی کنید

دومین ترفند برای افزایش امنیت اکانت اینستاگرام شخصی سازی اکانت است. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که به صفحه ای در اینستاگرام رفته اید و آن را قفل کرده اید. اگر به صفحات ویژه دقت کنید، هیچ پست یا محتوایی را مشاهده نخواهید کرد. در اینستاگرام می توانید صفحه خود را عمومی و خصوصی کنید.

در واقع، اینستاگرام نمی‌خواهد حساب شما خصوصی بماند. با این حال، این ویژگی را برای احترام به خواسته های شخصی کاربران خود ایجاد کرده است. شخصی سازی صفحه اینستاگرام کار سختی نیست. مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا باید وارد صفحه اینستاگرام خود شوید و به منوی پروفایل خود بروید.
 • حالا باید به قسمت تنظیمات بروید.
 • سپس فقط روی گزینه privacy در صفحه ای که به آن هدایت می شوید کلیک کنید.
 • در مرحله بعد باید از بین گزینه های موجود گزینه Account Privacy را انتخاب کنید.
 • حالا کافیست در مرحله آخر روی گزینه Privacy Account کلیک کنید.

شما به راحتی می توانید صفحه خود را به حالت خصوصی تغییر دهید. اکنون هیچ کاربری نمی تواند بدون اجازه شما به محتوای صفحه دسترسی پیدا کند. اگر می خواهید از قیمت تولید محتوای اینستاگرام مطلع شوید، روی لینک کلیک کنید.

برای افزایش امنیت صفحه اینستاگرام یک رمز عبور قوی ایجاد کنید

ایجاد یک رمز عبور قوی یک راه عالی برای افزایش امنیت صفحه اینستاگرام شما است. این روزها بسیاری از هکرها در تلاش هستند تا پسورد صفحه اینستاگرام کاربران را پیدا کنند، وارد حساب کاربری او شده و سپس رمز عبور را به دلخواه تغییر دهند. اگر هنوز تازه کار هستید و می خواهید یک صفحه اینستاگرام ایجاد کنید، توصیه می کنیم از یک رمز عبور قوی برای صفحه خود استفاده کنید.

برخی از کاربران هستند که تنها از سال تولد برای رمز عبور صفحه اینستاگرام خود استفاده می کنند. به طور طبیعی، این می تواند بسیار ناخوشایند باشد و به راحتی رمز عبور شما را حتی برای کسانی که می شناسید فاش کند. برای ایجاد یک رمز عبور قوی، موارد زیر را امتحان کنید:

 • از کاراکترهای بزرگتر استفاده کنید.
 • از کاراکترهای کوچکتر استفاده کنید.
 • حتما از اعداد استفاده کنید.
 • از کاراکترهایی مانند @ و & استفاده کنید.

احراز هویت دو مرحله ای امنیت صفحه اینستاگرام

تایید دو مرحله ای اینستاگرام

این روزها، ترفندهای تایید دو مرحله ای برای اکثر پلتفرم ها استفاده می شود. اکنون این قابلیت در اینستاگرام ایجاد شده است و با استفاده از آن می توانید امنیت صفحه اینستاگرام را افزایش دهید. حتما از خود بپرسید که این احراز هویت چه تاثیری بر امنیت صفحه دارد؟ در واقع، بهتر است بدانید که تایید 2 مرحله ای اینستاگرام شامل یک لایه امنیتی در صفحه شما می شود.

قبل از استفاده از تایید 2 مرحله ای، یک هکر برای ورود به صفحه اینستاگرام شما فقط به رمز عبور حساب کاربری نیاز دارد. اما با تایید دو مرحله ای صفحه اینستاگرام، هکر علاوه بر رمز صفحه به کد تایید شما نیز نیاز دارد. تایید دو مرحله ای در اینستاگرام اصلا کار سختی نیست، کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

 • ابتدا وارد صفحه اینستاگرام خود شوید و به قسمت پروفایل خود بروید.
 • حالا روی آیکون منو کلیک کنید و از بین گزینه های موجود فقط گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.
 • حال باید از بین گزینه های موجود گزینه امنیتی را انتخاب کنید.
 • سپس باید گزینه Two Factor Authentication را در صفحه ای که به آن هدایت می شوید انتخاب کنید.
 • در این مرحله روی Get Started کلیک کنید.
 • در قسمت بعدی بر روی گزینه Authentication Application کلیک کنید.
 • اکنون یک کد تایید دو مرحله ای به شما داده می شود که هر بار که وارد صفحه اینستاگرام خود می شوید باید از آن استفاده کنید.

فعالیت های ورود به سیستم را در امنیت صفحه اینستاگرام بررسی کنید

یکی از ویژگی های عالی اینستاگرام برای بهبود امنیت صفحه، کنترل فعالیت های ورودی است. در واقع می توانید ببینید که خود و حتی سایر ادمین ها به کجا به صفحه اینستاگرام خود دسترسی داشته اید. این به شما امکان می دهد همیشه امنیت صفحه اینستاگرام خود را بررسی کنید.

برای استفاده از این قابلیت به قسمت امنیت رفته و سپس Login Activity را انتخاب کنید. در این قسمت می توانید فعالیت های ورود به صفحه خود را کنترل کنید.