در بازی کلش آف کلنز جنگ قبیله ای یک نبرد استراتژیک بین دو قبیله است. در جنگ قبیله ای دو مرحله وجود دارد، روز آماده سازی و روز نبرد. هر شرکت کننده می تواند دو بار در طول روز نبرد حمله کند. در پایان جنگ، قبیله ای هرکس ستاره های بیشتری از حمله به دست آورد، در جنگ قبیله ای برنده می شود. اگر هر دو قبیله به یک اندازه ستاره کسب کنند، طایفه ای برنده می شود که میزان تخریب کل بیشتری به دست آورد.

هر یک از اعضای قبیله ای که در طول جنگ قبیله حمله کند، مقداری لوت جایزه دریافت می کند، اما فقط قبیله برنده پاداش زیادی دریافت می کند. جنگ‌های قبیله‌ای برای شروع و شرکت در آن رایگان است، و برخلاف نبردهای چند نفره معمولی، قبیله‌ها می‌توانند انتخاب کنند که آیا و چه زمانی دوست دارند به جنگ بروند. قبیله ها مجبور نیستند در جنگ های قبیله ای شرکت کنند.

جنگ های قبیله ای دوستانه چیست؟

در جنگ های دوستانه قبیله ای در بازی کلش آف کلنز، شما می توانید قبیله حریف خود را انتخاب کنید. مانند نبردهای دوستانه معمولی، نیروها و طلسم ها مصرف نمی شوند (به استثنای حمله به نیروهای Clan Castle و جادوها)، و همچنین هیچ منبع یا جایزه ای به Clan XP داده نمی شود. طول روز آماده سازی و روز نبرد را می توان تا ۱۵ دقیقه تنظیم کرد.

در طول جنگ قبیله ای چه اتفاقی برای روستای من می افتد؟ آیا روستای من به جنگ می رود یا امن است؟

دهکده شما همیشه از حملات جنگ قبیله ای در امان است زیرا جنگ های قبیله ای در منطقه ای متفاوت از بازی معمولی انجام می شود: منطقه جنگی.

در منطقه جنگی، بازیکنان به جای روستاهای معمولی خود، پایگاه های جنگی را آماده کرده و به آنها حمله می کنند. منابع، غنائم و سپر دهکده شما در طول جنگ قبیله ای هرگز در خطر نیست.

اکانت کلش آف کلنز را چگونه خریداری نمایم؟

برای خرید اکانت کلش آف کلنز میتوانید به سایت مسترکلش مراجعه نمایید. علاوه بر اکانت کلش آف کلنز می توانید کلن، رویال و اکانت کلش رویال نیز خریداری نمایید که در ادامه لینک آن را خدمتتان ارئه می کنیم.

چگونه در جنگ های قبیله ای شرکت کنم؟

بازی کلش آف کلنز یک بازی کاملا استراتژیک است. برای شرکت در جنگ قبیله ای، زمانی که یک رهبر یا رهبر مشترک دکمه “شروع جنگ” را فشار می دهد، باید بخشی از یک قبیله باشید. اگر بعد از این مرحله به کلن بپیوندید، تماشاگر خواهید شد و نمی توانید فعالانه در جنگ قبیله ای شرکت کنید.

اگر در طول جنگ قبیله ای یک کلن را ترک کنم چه اتفاقی می افتد؟

پس از اینکه یک رهبر یا هم‌لیدر دکمه «شروع جنگ» را فشار داد، می‌توانید آزادانه آن را ترک کنید، به سایر قبیله‌ها بپیوندید و برای ادامه شرکت در جنگ قبیله به قبیله بازگردید. پایگاه جنگی شما در نقشه جنگ باقی خواهد ماند، حتی اگر شما را ترک کنید، بنابراین ترک یک قبیله تأثیری بر جنگ جاری نخواهد داشت.

با این حال، شما نمی توانید همزمان در بیش از یک جنگ قبیله ای شرکت کنید. اگر در حین شرکت در جنگ قبیله ای، یک قبیله را ترک کنید، تا زمانی که آن جنگ قبلی به پایان نرسد، نمی توانید در جنگ های قبیله ای دیگر شرکت کنید. سایر بازیکنان می توانند با بررسی نمایه خود متوجه شوند که شما هنوز بخشی از یک جنگ ناتمام هستید. تا زمانی که جنگ قبیله ای قبلی به پایان نرسیده است، شما را واجد شرایط جنگ نمی دانند.

حداقل نیازهای قبیله ای برای رفتن به جنگ چیست؟

تنها شرط این است که یک قبیله باید حداقل ۵ عضو واجد شرایط جنگ داشته باشد.

آیا می توانم جنگ قبیله ای را لغو کنم؟

قبل از اینکه یک قبیله حریف پیدا شود، می توانید با فشار دادن دکمه “لغو” جستجو را لغو کنید. با این حال، پس از پیدا شدن یک حریف، جنگ قبیله را نمی توان لغو کرد. روز آماده سازی بلافاصله شروع می شود.

چگونه قبیله ها برای جنگ قبیله ای تطبیق داده می شوند؟

برخلاف نبردهای چند نفره، تروفی ها هیچ تاثیری در تعیین حریف جنگ قبیله ای شما ندارند. پس از پیدا شدن یک قبیله مخالف، بلافاصله جنگ شروع می شود.

آیا قبیله هایی که تعداد متفاوتی از شرکت کنندگان را انتخاب کرده اند برای جنگ همسان خواهند بود؟

این ناعادلانه خواهد بود و کلش آف کلنز از نابرابری بیزار است. هر دو قبیله همیشه به تعداد یکسان پایگاه جنگی در جنگ قبیله ای خواهند داشت. ممکن است چند عضو در حالت تماشاگر قرار گیرند، یعنی آنهایی که توسط رهبر (همکار) برای شروع جنگ انتخاب شده اند (یا کسانی که واجد شرایط جنگ نیستند).

۵ در مقابل ۵ عضو کوچکترین اندازه ممکن برای یک جنگ قبیله ای معمولی است. سایر سایزهای احتمالی تیم عبارتند از: ۱۰ در مقابل ۱۰، ۱۵ در مقابل ۱۵، ۲۰ در مقابل ۲۰، ۲۵ در مقابل ۲۵، ۳۰ در مقابل ۳۰، ۴۰ در مقابل ۴۰ و ۵۰ در مقابل ۵۰.

آیا می توانم سربازان یا جادوها را در پایگاه جنگ خود آموزش دهم؟

نه. پایگاه جنگ فقط برای دفاع در جنگ های قبیله ای است. همه ارتش های مهاجم باید از دهکده معمولی شما بیایند.

آیا قبیله ها می توانند در جنگ قبیله ای با هم پیوند بخورند؟

بله، در صورتی که هر دو قبیله پس از پایان روز نبرد، تعداد یکسان ستاره و میزان تخریب کل یکسانی کسب کرده باشند، توسط کلش آف کلنز قرعه کشی امکان پذیر است. اعضای هر دو قبیله لوت پاداش خود را دریافت خواهند کرد، اما با جریمه. جریمه آنقدر سنگین نیست که اگر قبیله ببازد، اما باز هم بسیار کمتر از زمانی است که طایفه برنده می شد (۵۰%). هر دو قبیله در آمار “Wars Won” خود یک برد اضافی کسب نخواهند کرد و آمار “War Win streak” آنها نیز به صفر خواهد رسید (اگر قبل از تساوی صفر نبود).

غارت جایزه جنگ قبیله ای

پاداش برد جنگ چیست؟

جایزه برد جنگ غارتی است که در صورت پیروزی قبیله خود در جنگ به دست خواهید آورد. شما می توانید این جایزه را با حمله به پایگاه های جنگی دشمن و شکست دادن آنها افزایش دهید (تعداد ستاره های برنده شده مهم نیست). مراقب باشید، زیرا اگر در حمله ای علیه پایگاه جنگی دشمن شکست بخورید، پاداش برد جنگ شما مقدار بسیار کمتری افزایش می یابد! جایزه برنده جنگ فعلی شما همیشه در گوشه سمت چپ بالای نقشه جنگ نشان داده می شود.

اگر طایفه ما در جنگ پیروز نشود، آیا باز هم پاداشی دریافت می کنم؟

بله، اگر قبیله شما نتواند در جنگ پیروز شود، همچنان درصد کمی از پاداش برد جنگ خود را دریافت خواهید کرد.

آیا هم قبیله های من از پاداش برد جنگ من سود می برند؟

آیا آنها می توانند به من کمک کنند تا آن را افزایش دهم؟ خیر. جایزه برد جنگ شما کاملا متعلق به شماست و عملکرد شما را در جنگ منعکس می کند. اگر طایفه شما در جنگ پیروز شد، این مال شماست و فقط مال شماست که نگه دارید. فقط شما می توانید با برنده شدن در حملات خود در جنگ، پاداش را افزایش دهید.

مبالغ پاداش برد جنگ چگونه محاسبه می شود؟

پایه های مختلف ارزش مقادیر متفاوتی از لوت جایزه را دارند. هرچه قدرت دفاعی پایگاه جنگ بیشتر باشد، ارزش لوت پاداش بیشتری دارد. با ضربه زدن بر روی آن در نقشه جنگ در طول روز نبرد، می‌توانید میزان غارت جایزه‌ای که یک پایگاه جنگی دشمن ارزش دارد، ببینید.

آیا اگر کسی در جنگ های قبیله ای به من حمله کند منابع خود را از دست می دهم؟

نه، شما منابع خود را از دست نمی دهید. غارتی که در پایگاه جنگی شما در اختیار دشمنان است از دهکده شما نمی آید، بنابراین منابع شما امن هستند.

وقتی جنگ تمام شد، غارت پاداش من کجا می رود؟

غارت جنگ پاداش در خزانه داری Clan Castle شما ذخیره می شود. آنجا امن‌تر از انبارهای معمولی است، اما به یاد داشته باشید که مرتباً آن را جمع‌آوری کنید، زیرا خزانه‌داری شما فقط می‌تواند مقدار محدودی غارت جنگی را در خود نگه دارد.

جنگ های تمام شده

آیا می توانم جنگ های قبیله ای را پس از پایان آنها مشاهده کنم؟

آره! کل نقشه جنگ و همه بازپخش‌های نبرد برای مدتی پس از پایان جنگ در دسترس خواهند بود. به سادگی روی «مشاهده نقشه» در صفحه نتایج جنگ ضربه بزنید تا نحوه عملکرد شما، متحدان و دشمنانتان در طول جنگ گذشته را بررسی کنید.

با ضربه زدن روی “War Log” که در کنار توضیحات قبیله است، می توانید جنگ های قدیمی تر را نیز مشاهده کنید. لاگ جنگ تاریخچه جنگ‌های قبیله‌ای گذشته و امتیازات و دستاوردهای Clan XP را نشان می‌دهد. جنگ‌های قبیله‌ای اخیر را نیز می‌توان با ضربه زدن روی دکمه «جزئیات» به طور عمیق مرور کرد، اگرچه پس از مدتی این جزئیات در دسترس نخواهد بود.

چه اتفاقی می‌افتد اگر زمانی که سرور به تعمیر و نگهداری می‌رود، جنگ به پایان برسد؟

وقتی سرور به تعمیر و نگهداری می‌رود، Wars متوقف می‌شود. روزهای آماده سازی و نبرد با مدت زمانی که سرور تحت تعمیر و نگهداری است، تمدید خواهد شد.

چگونه می توانم یک جنگ قبیله ای جدید را پس از پایان آن شروع کنم؟

رهبران و رهبران مشترک می توانند از صفحه نمایش نتایج جنگ، قبیله را دوباره به جنگ ببرند.

Clan XP در کلش آف کلنز چیست؟

Clan XP یک سیستم تجربه برای Clans است، مشابه سیستم تجربه موجود برای بازیکن.

با جمع‌آوری کافی Clan XP، سطح قبیله شما بالا می‌رود، که می‌تواند امتیازهای ویژه قبیله را باز کند که برای همیشه به نفع قبیله شما است، و همچنین یک مرز ارتقا یافته برای نشان قبیله شما.

Clan Perks چیست؟

Clan Perks امتیازهای ویژه ای هستند که برای همیشه به نفع قبیله شما هستند. آنها طیف گسترده ای از مزایای، از افزایش پاداش برد جنگ تا کاهش زمان خنک شدن برای درخواست نیرو دارند.

هر زمان که سطح قبیله شما بالا می رود، قفل آن ها باز می شوند و/یا بهبود می یابند که به مقدار مشخصی Clan XP نیاز دارد. می‌توانید با ضربه زدن روی دکمه «Clan Perks» در زیر نوار Clan XP، امتیازاتی را ببینید که قبیله شما از آن‌ها بهره می‌برد، و همین دکمه را می‌توانید مستقیماً از Clan Path در سمت چپ بالای دهکده خانگی خود مشاهده کنید.

درآمد Clan XP چگونه تعیین می شود؟

در Clan Wars، Clan XP به سه روش به دست می آید: شکست دادن پایگاه های جنگی دشمن، به ثمر رساندن تعداد معینی ستاره در جنگ (به طور خاص، نسبتی از ستاره هایی که احتمالاً می توان به دست آورد) و برنده شدن در جنگ قبیله.

شکست دادن پایگاه های جنگی دشمن برای اولین بار، بسته به قدرت پایگاه جنگ، تا ۱۰ Clan XP اهدا می کند. اولین پیروزی در پایگاه جنگ، Clan XP کامل را اعطا خواهد کرد. هر حمله موفق بعدی، حتی اگر بهتر از اولین حمله موفق باشد، به تنهایی از طریق این روش هیچ گونه Clan XP را به همراه نخواهد داشت.

با کسب ۴۰ درصد از ستاره های موجود در جنگ قبیله، ۱۰ Clan XP و کسب ۶۰ درصد از ستاره های موجود، ۲۵ Clan XP دیگر را دریافت می کند. تعداد ستاره های موجود در جنگ به تعداد شرکت کنندگان در جنگ بستگی دارد. اندازه های بزرگتر به ستاره های بیشتری نیاز دارند.

در نهایت، برنده شدن در جنگ قبیله ای ۵۰ Clan XP جایزه می دهد. این مستقل از اندازه و نتیجه است. کلن برنده همیشه با ۵۰ Clan XP بدون در نظر گرفتن حاشیه پیروزی، پاداش می‌گیرد، و حتی اگر Clan XP که از ستاره‌های به ثمر رسانده شده است، به دلیل کسب ستاره کافی از سوی هیچ‌یک از طرفین، اعطا نمی‌شود. در صورت قرعه کشی، به هیچ یک از قبیله ها ۵۰ Clan XP تعلق نمی گیرد.

برای خرید اکانت کلش آف کلنز بهترین و سریع ترین راه سایت مستر کلش می باشد. در این سایت آگهی فروش اکانت کلش به صورت کاملا رایگان منتشر می شود.

منبع: mrclash