اینستاگرام برای کسانی ساخته شده است که عاشق خلق کردن هستند. نوع خدمات تولید محتوای ویدیویی که در اینستاگرام برای بولد کردن برند شما مورد انتظار است، ایجاد اعتبار، تثبیت اقتدار و نفوذ و همراهی با شرکت شما در سفر ایده آل رشد می باشد. یکی از مهمترین جنبه های استفاده از اینستاگرام و خالق بودن این است که همیشه مخاطبان خود را افزایش دهید. اینستاگرام مکانی عالی برای جذب افراد بیشتری به کسب و کار شما است و راه های زیادی برای انجام آن وجود دارد. در ادامه از آژانس تبلیغات نکسوس به بررسی آموزش تولید محتوا در اینستاگرام رایگان خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید!

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام رایگان چگونه است ؟

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام رایگان | آژانس تبلیغات نکسوس

اینستاگرام با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه, یکی از محبوب ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در جهان است. این پلتفرم هیچ نشانه ای از کاهش سرعت محبوبیت را نشان نمی دهد. جای تعجب نیست که شرکت های بی شماری برای افزایش حضور آنلاین خود و افزایش ترافیک به خدمات تولید محتوای ویدیویی مراجعه می کنند. البته, درست مانند هر استراتژی اجتماعی, شما باید مطمئن شوید که به محتوای اینستاگرام خود از راه درستی برای رسیدن به نتایج عالی نزدیک می شوید. موفقیت در اینستاگرام در آژانس تبلیغات نکسوس چیزی فراتر از اشتراک گذاری عکس های بی شمار در اینترنت است. همچنین باید نحوه تعامل با فالوورهای خود را از طریق هر عکس، دایره، استوری و هشتگ مشخص کنید.

خدمات تولید محتوای ویدیویی در اینستاگرام چیست؟

از زمان معرفی Reels و Instagram Live، این شرکت اجتماعی، بیشتر بر روی گزینه‌های ویدیویی خود مثل تشویق مردم به اشتراک‌گذاری کلیپ‌ها و همچنین عکس ‌ها تمرکز کرده است. در عصری که ابزارهایی مانند TikTok در حال افزایش هستند, ویدیو می تواند کلید موفقیت شما باشد. در ادامه به ذکر انواع خدمات تولید محتوای ویدیویی در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

1. لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام درباره پخش زنده است. بر اساس مطالعات, 80 درصد از مشتریان ترجیح می دهند یک پخش زنده را به جای خواندن یک مقاله تماشا کنند. لایو اینستاگرام یک راه عالی برای ایجاد اعتبار برای برند شما با نشان دادن “پشت صحنه” شرکت شما به مخاطبان است. همچنین لایو اینستاگرام به علت رایگان بودن استفاده و سادگی آن باعث شده است تا قیمت خدمات تولید محتوای ویدیویی را بیش از پیش به صرفه تر کند.

2. استوری های اینستاگرام

استوری اینستاگرام شامل کلیپ های ویدیویی کوتاه (اغلب 15 ثانیه یا کمتر) که عموماً مفید و آسان برای استفاده هستند. این کلیپ ها که بسیار در خدمات تولید محتوای ویدیویی استفاده می شود در عرض 24 ساعت ناپدید می شوند مگر اینکه آنها را به نکات برجسته اکانت خود بچسبانید.

3. ویدیوهای اینستاگرام

ویژگی IGTV اینستاگرام و ویدیوی درون feed برای ایجاد یک ویژگی ویدیویی واحد یکپارچه شده اند. اکنون می توانید ویدیوهای کوتاه و طولانی بین 3 ثانیه تا 60 دقیقه ارسال کنید. این کار یک راه عالی برای ایجاد محتوای آموزنده، مانند دستورالعمل ها و نمایش محصولات است.

4. ریلز اینستاگرام

ریلز محبوب ‌ترین و خلاق ‌ترین خدمات تولید محتوای ویدیویی اینستاگرام آژانس تبلیغات نکسوس است که می‌توانید ویدیوهای سرگرم‌کننده و همه‌جانبه‌ای تا ۹۰ ثانیه ایجاد کنید تا داستان برند خود را خلاقانه بگویید.

تولید محتوا در اینستاگرام با فتوشاپ

خدمات تولید محتوای ویدیویی | آژانس تبلیغات نکسوس

اشتراک ‌گذاری کارتان در شبکه‌ های اجتماعی, به‌ویژه اینستاگرام, عالی است. اما اغلب می ‌شنویم که مردم شکایت می ‌کنند که کیفیت تصاویرشان هنگام انتشار از دست رفته. اگر از چند ترفند ساده فتوشاپ برای انتشار تصاویر اینستاگرام خود استفاده کنید, تا حدی بر کیفیت تصویر کنترل خواهید داشت. در ادامه یک آموزش سریع وجود دارد تا مطمئن شوید که محتوا های شما به یک آشفتگی پیکسلی تبدیل نمی شوند.
افرادی که در خدمات تولید محتوای ویدیویی فعالیت می کنند به این موضوع واقف هستند که اگر حداکثر عرض (طولانی ترین لبه) برای نسبت تصویری که استفاده می کنند بیشتر از 1080 پیکسل باشد، اینستاگرام آن را تا 1080 پیکسل فشرده می کند و کیفیت تصویر را از دست خواهند داد. ارتفاع تصویر ایده آل بین 566 تا 1350 پیکسل (بسته به افقی یا عمودی بودن تصویر) است.

قیمت خدمات تولید محتوای ویدیویی

برای تعیین کردن قیمت خدمات تولید محتوای ویدیویی آژانس تبلیغات نکسوس  می توانید پارامترهای مورد نظر خود را اندازه گیری کنید. مهم این است که در ساخت فیلم این کار انجام شود زیرا با کمک فیلم باعث می شود که مخاطب بسازید. راه حل های زیادی برای ارائه خدمات تولید محتوای ویدیویی وجود دارد که مهم ترین آنها یوتیوب است. برخی از سایت های داخلی مانند آپارات نیز وارد این عرصه شده اند و به عنوان پلتفرم به اشتراک گذاری ویدیو مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت خدمات تولید محتوای ویدیویی مقرون به صرفه آن را برای صاحبان وب سایت و مشاغل مفید می کند.

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام

خدمات تولید محتوای ویدیویی اینستاگرام | آژانس تبلیغات نکسوس

ایجاد جذابیت در قلب کار، فرایندی است که تمام کسب و کار ها باید انجام دهند. این عامل ساده به نظر می رسد,  اما همه ما می دانیم که نگهداری این خلاقیت برای مدت طولانی می تواند طاقت فرسا باشد، به خصوص زمانی که پلتفرم دائماً فعال است. پنج سال پیش، رشد اینستاگرام بسیار اسان بود. این فرایند ها در قبل شامل: در زمان مناسب پست گذاشتن,از هشتگ استفاده کردن خلاصه می شد. اما وقتی الگوریتم تغییر کرد, همه چیز عوض شد. در ادامه برای به بررسی تاثیر بیشتر خدمات تولید محتوای ویدیویی بر اینستاگرام را شرح خواهیم داد.

1. برای ساخت یک جامعه تمرکز کنید

تعداد فالوورها و نرخ تعامل معیارهای مهمی هستند, اما شما واقعا باید بر روی نوع جامعه ای که می سازید تمرکز کنید. هرچه بیشتر رابطه خود را با فالوور های خود تقویت کنید,مخاطبان شما بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد و شما را به عنوان بخشی معتبر از زندگی خود می بینند.

2. به طور منظم پست کنید

شما با استفاده از خدمات تولید محتوای ویدیویی می خواهید در ذهن مخاطبان خود و در تصور آنها بمانید و تنها راه برای انجام این کار این است که ثابت قدم باشید. پست ها و استوری ها عوامل بسیار مهم و تعیین کننده در قیمت خدمات تولید محتوای ویدیویی می باشند و به آن ها باید بسیار توجه کرد.

3. مطمئن شوید که محتوای شما درجه یک است

اینستاگرام یک پلتفرم بصری است و رقابت زیادی وجود دارد، بنابر این محتوای خاص بسیار مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد از خدمات تولید محتوای ویدیویی حرفه ای استفاده می کنند. زمانی را صرف کنید تا مطمئن شوید که تصاویر و ویدیوهای با بهترین کیفیت ممکن را به اشتراک می گذارید. مطمئن شوید که محتوای متنوع دارید تا طرح ویدیو شما همه یکسان به نظر نرسد.

4. به محتوای خود با هشتگ ها کمک کنید

در نهایت، شما می خواهید مطمئن شوید با استفاده از خدمات تولید محتوای ویدیویی  آژانس تبلیغات نکسوس ,محتوای شما در مقابل افراد مناسب قرار می گیرد. این کار را می توان با استفاده از هشتگ ها، برچسب گذاری برند ها و حساب های مربوطه و حتی افزودن تگ های موقعیت مکانی به تصاویر خود انجام داد. همچنین، با قرار دادن کلمات کلیدی ضروری در قسمت نام, مطمئن شوید که نام و بیوگرافی اینستاگرام شما سازگار با سئو است.

5. پست های خود را از قبل آماده کنید

به این سادگی نیست که برنامه را باز کنید و هر زمان که دوست داشتید یک عکس تصادفی ارسال کنید. تقویم ها کلیدی هستند و به شما امکان می دهند پست های بعدی خود را حداقل از یک هفته قبل برنامه ریزی کنید، اما یک ماه برای انباشت پست بسیار توصیه می شود. استفاده از خدمات تولید محتوای ویدیویی به شما نشان می دهد که چگونه همه چیز در feed شما به نظر می رسد و می توانید اطمینان حاصل کنید که محتوای پست های شما به موقع منتشر می شود.

6. محتوای خود را متنوع کنید

برخی از بهترین آموزش تولید محتوا در اینستاگرام رایگان می گویند که باید محتوای خود را به شکل متنوع تولید کنید تا کاربران بیشتری جذب شوند. این افراد از یک ابزار آنلاین مانند Canva برای ایجاد کارت های نقل قول یا نمایش اسلایدهای آموزنده استفاده می کنند که دنبال کنندگان آن ها می توانند در استوری های خود به اشتراک بگذارند.

7. تجزیه و تحلیل مداوم

اگر فراموش کنید محتوا را در لحظه پست کنید,صرف ساعت ها برای ایجاد محتوا بی معنی است. تحلیل عملکرد پست ها شما برای موفقیت در اینستاگرام ضروری است. قابل ذکر است، با خدمات تولید محتوای ویدیویی تمام روند تجزیه و تحلیل را برای شما انجام می دهند. شما باید بدانید که چه چیزی با مخاطبان شما طنین انداز می شود زیرا اگر آنها درگیر موضوعتان نباشند, رشد کانال شما غیرممکن خواهد بود.

خدمات تولید محتوای ویدیویی با آژانس تبلیغاتی نکسوس

آژانس تبلیغات نکسوس با دارا بودن سابقه ای درخشان در امر انجام خدمات تولید محتوای ویدیویی برای صنایع و شرکت های متعدد، توانسته است اعتماد کسب و کار ها را به خود جلب کند و باعث افزایش سود و بهره این شرکت ها شود. تولید محتوا و فرایند مارکتینگ برای کسب کار ها بسیاری مهم بوده و یکی از عوامل اصلی رشد این شرکت ها می شود. همچنین شما می توانید برای اطلاع از قیمت خدمات تولید محتوای ویدیویی با مشاوران این مجموعه به آدرس اینترنتی https://nexxus.ir  مراجعه و یا با شماره 09371273529 تماس حاصل فرمایید.