همانطور که می‌دانید هنگام تهیه لوازم الکتریکی می‎‌بایست دقت بیشتری به خرج داد و آنها را از مراکز معتبر فروش لوازم الکتریکی عمده و تک خریداری نمود. در واقع مراکز مورد اطمینانی که به فروش لوازم الکتریکی عمده و تک می‌‎پردازند کالاهای دارای اصالت و گارانتی را به شما ارئه خواهند داد تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید از خدمات آن استفاده نمایید.

 

نکته بسیار مهمی که در تهیه لوازم الکتریکی  مطرح می‌شود این است که هدف شما از خرید آن وسیله چیست و چه کارایی از آن انتظار دارید؟ توجه به این نکته سبب انجام خریدی موفق خواهد شد. در حقیقت گاهی اوقات سطح انتظار ما از یک وسیله الکتریکی مثل هواکش متفاوت بوده و انتظار قدرت بیشتر و یا صدای کمتری داریم و عدم توجه به این موارد باعث می‌شود از خرید خود رضایت نداشته باشیم. بنابراین فرقی نمی‌کند که از فروشندگان لوازم الکتریکی هستید و یا از مصرف کنندگان؛ آن چیزی که اهمیت دارد این است که در انتخاب وسایل مورد نظر خود اهتمام بیشتری ورزیده و مارک و برند و نیز ظرفیت دستگاه را با دقت بررسی نمایید.

در وضعیت اقتصادی کنونی وعدم ثبات قیمت‎‌ها یکی از مهم‌‎ترین مسائل در فروش لوازم الکتریکی عمده و تک قیمت کالاها می‎‌باشد. از این رو بسیاری از افراد از این اوضاع سوء استفاده کرده و کالاهایی تقلبی و باکیفیت پایین  را با قیمتی ارزان‌‎تر در اختیار خریداران قرار می‌دهند. برای جلوگیری از چنین رخدادی بهتر است قبل از خرید یک وسیله در خصوص برند مورد نظر خود و چگونگی تشخیص اصل و تقلبی بودن آن تحقیق نمایید.

قیمت و خرید هواکش صنعتی

تهویه و جا به جایی هوا در بسیاری از امکان مثل کارخانه‌‎جات، کارگاه‎‌ها، انبارها، آشپزخانه‌‎های رستوران‎‌ها و… اهمیت ویژه‎‌ای دارد. این اهمیت در فصول گرم سال دوچندان است چرا که تجمع هوای گرم در محیط‌‎های بسته موجب خفگی هوا، تجمع ذرات مواد مختلف، آلودگی هوا و درنتیجه بیماری کارکنان می‌شود. از این رو می‌بایست متناسب با ابعاد هر فضا هواکش‌‎های مخصوصی در آنجا نصب شود. قیمت این هواکش‎‌ها متناسب با نحوه عملکرد حجم هوادهی، اندازه پره‎‌ها و میزان صدا و برند آن تعیین می‌شود. که برای اطلاع از این قیمت‌ها می‌توانید به سایت‎‌های مخصوص فروش لوازم الکتریکی عمده و تک مراجعه نمایید.

آشنایی با انواع هواکش

هواکش‎‌های صنعتی را به دوگونه می‌توان تقسیم بندی کرد. نوع اول که براساس ساختار و نحوه نصب آن بوده و شامل هواکش‌‎های پروانه‌‎ای، لوله محوری و پره محوری می‌‎باشد. نوع دیگر دسته بندی هواکش‎‌ها به میزان قدرت و یا حجم هوادهی آن‌‎ها مربوط است و براساس این ویژگیی‎‌ها آن‌‎ها را به سه کلاس مختلف دسته بندی می‌کنند. این دسته بندی در مراکز فروش لوازم الکتریکی عمده و تک به این صورت است که به هواکش‎‌هایی با قدرت و قیمت بالاتر کلاس‎‌های بالاتر و  به هواکش‌‎های دارای قدرت پایین‌‎ترو ارزان‎‌ترکلاس‎‌های پایین‌‎تری تعلق می‌گیرد. اما توجه کنید که پایین بودن کلاس یا قیمت یک هواکش دلیلی برناکارآمد بودن آن نیست بلکه به این معناست که این هواکش برای محیط‎‌های بزرگ که به  تهویه حجم زیادی از هوا نیاز دارند مناسب نیست ولی در فضاهای کوچک جوابگو خواهد بود.

مزیت هواکش صنعتی

مزیت هواکش‎‌های صنعتی به عملکرد و نقشی که در تهویه هوا دارند مربوط می‌شود. یعنی این هواکش‌‎ها با تأمین هوای تازه از ایجاد بوی نامطبوع و کهنه و نیز راکد بودن هوا جلوگیری به عمل خواهد آورد. همچنین این هواکش‌‎ها، در مکان‎‌های مختلفی که با آب در ارتباط هستند می‌تواند میزان رطوبت فضا را کاهش دهد. قیمت و خرید هواکش صنعتی

معرفی دو هواکش صنعتی پر مصرف

  • هواکش 7 پره فلزی بکوارد (بدون قاب) سری ایلکا پروانه 30 سانت دمنده؛ این هواکش در 8 سایز و27 مدل جهت تأمین هوای تازه در صنعت تأسیسات طراحی شده است. هواکش 77 پره بکوارد با قابلیت نصب آسان بر روی دیوار و سقف و ظرفیت هوادهی بالا و موتور اکسترنال روتور و نیز عدم ایجاد آلودگی صوتی در هنگام کار کردن می‌تواند رضایت شما جلب نماید.
  • هواکش صنعتی فلزی با پروانه فلزی 30 سانت 155 وات دمنده؛ هواکش وات دمنده به صورت تخلیه آزاد و برای نصب روی پنجره و یا دیوار استفاده می‌شود. قرارگیری یک لایه رنگ بر روی تنه آهنی آن از زنگ زدگی آن جلوگیری خواهد کرد. این محصول به دسته کلاس B تعلق داشته  وبه صورت تکفاز (50HZ- 220V)  و دارای درجه حرارتی می‎‌باشد.

 کلید و فیوز مینیاتوری

نیروی برق در کنار تمام امکاناتی که برای انسان فراهم می‎‌آورد سبب ایجاد خطراتی برای جان و مال او نیز می‌شود. از این رو نیاز است تا از خودمان در برابر این خطرات حفاظت نماییم. فیوز‎‌های مینیاتوری یا به اختصار MCB از جمله وسایل ضروری هستند که امکان استفاده‎‌ی بی‎‌خطر از وسایل برقی مختلف را برای ما فراهم می‎‌آورند و به صورت معمول در سایت‌‎‎ها و مراکز فروش لوازم الکتریکی عمده و تک موجود می‌باشند.

قیمت و خرید فیوز مینیاتوری

در مراکز و یا سایت‎‌های فروش لوازم الکتریکی عمده و تک ممکن است با قیمت‌‎های متفاوتی از کلید و فیوز مینیاتوری روبه رو شوید که این قیمت‌‎ها بر اساس کیفیت و برند آن تعیین می‌شود. در واقع برای خرید کلید و فیوزهایی با کیفیت بالاتر قطعاً می‌بایست هزینه بالاتری را نیز متقبل شد. قیمت و خرید کلید و فیوز مینیاتوری

معرفی دو کلید و فیوز میینیاتوری پر مصرف

  • كليد مينياتوری AC و 3 پل 63 آمپر (10K) کانل؛ این کلید مینیاتوری دارای 3 پل بوده و قادر است جریان برقی برابر 63 امپر را از خود عبور دهد. این کلید مینیاتور در صورت مواجه با جریان عبوری بیش از حد مجاز می‌تواند به صورت اتوماتیک جریان برق را قطع نماید.
  • كليد مينياتوری AC و 3 پل 32 آمپر (10k) کانل؛ این کلید مینیاتوری نیز دارای 3 پل بوده و می‌تواند جریان برقی با برابر 32 آمپر را از خود عبور دهد. و در صورت مواجه با جریانی با میزان بالاتری آمپر می‌تواند مانند حالت قبل جریان برق ورودی را قطع نماید. تنها تفاوتی که در این کلید مینیاتوری با حالت قبلی وجود دارد در حدکثر میزان جریان برقی است که می‌توانند ازخود عبور دهند که این مسئله سبب به وجود آمدن اختلاف قیمت بین این دوحالت شده است.

در صورت تمایل به خرید لوازم الکتریکی می‌توانید به سایت الکتروتک که در زمینه فروش لوازم الکتریکی عمده و تک فعالیت دارد مراجعه نموده و بعد از بررسی مشخصات فنی محصولات مورد نظر خود، آن را تهیه فرمایید. این فروشگاه محصولات با کیفیت و مرغوب ایرانی را در خور وضعیت اقتصادی کشور در اختیار هموطنان خود قرارداده است. جهت ارتباط با الکتروتک و خرید به صورت عمده و یا تک به آدرس electro-tech.ir مراجعه نمایید.