شبکه های اجتماعی به عنوان ابزاری قدرتمند برای بازاریابی ظهور کرده اند. 90٪ برندها از رسانه های اجتماعی برای افزایش آگاهی از برند استفاده می کنند. در حالی که ، 77٪ آنها برای مدیریت شهرت تجاری خود به شبکه های اجتماعی وابسته هستند و 61٪ آنها برای هدایت فروش از آن استفاده می کنند.

واضح است که شبکه های اجتماعی ، برای مشاغل ، اکنون بخشی اساسی از استراتژی بازاریابی آنها است. اما آیا می دانید چرا؟

اکثر مصرف کنندگان از شبکه های اجتماعی برای تحقیق در مورد محصول و ارتباط با مارک ها استفاده می کنند. بر اساس گزارشی از GlobalWebIndex ، 46٪ از افراد 16-24 ساله در رسانه های اجتماعی تحقیقات مربوط به محصولات را انجام می دهند.

بنابراین ، فعال نبودن در شبکه های اجتماعی دیگر گزینه ای برای برندها نیست. سوال این است که چگونه می توانید آن را به طور موثر انجام دهید.

نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی برای رشد تجارت

رسانه های اجتماعی بیشتر از به اشتراک گذاشتن آخرین به روزرسانی ها در مورد زندگی شما هستند. رسانه های اجتماعی برای تجارت یک بازی کاملاً متفاوت با توپ است. اگر در استفاده از رسانه های اجتماعی برای اهداف تجاری تازه کار هستید ، ممکن است احساس کنید ماهی در آب نیست. اما ما برای شروع کار چند نکته و ترفند داریم.

بیایید نگاهی به بهترین راه های استفاده از رسانه های اجتماعی برای رشد تجارت بیندازیم.

شماره 1: حضور رسانه های اجتماعی خود را متنوع کنید

وقتی از رسانه های اجتماعی برای اهداف تجاری استفاده می کنید ، باید پیش قدم باشید.

شما باید حضور خود را در چندین سیستم عامل رسانه اجتماعی ایجاد کنید تا بتوانید دامنه نام تجاری خود را افزایش دهید. فعال بودن فقط در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی ممکن است دسترسی شما را از نظر جمعیتی مخاطبان محدود کند.

ثانیا ، حضور کسب و کار شما در کانال های مختلف به شما کمک می کند تا قابلیت مشاهده آنلاین خود را داشته و رتبه بندی موتور جستجو را تقویت کنید.

برخی از محبوب ترین سیستم عامل هایی که اکثر مشاغل از آنها استفاده می کنند شامل فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، لینکدین و یوتیوب است. Pinterest این روزها نیز مورد توجه قرار گرفته است.
در حالی که هر سیستم عامل چیزی برای ارائه دارد ، تقریباً مدیریت همه سیستم عامل ها تقریباً غیرممکن است. همانطور که می گویند ، مهم نیست که جک یا جین در همه معاملات باشد ، هیچ کس مسلط نیست.

بنابراین ، شما باید سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را که برای کسب و کار شما بهترین هستند انتخاب کنید و حضور پررنگی در آنها ایجاد کنید.

برای کشف بسترهای مناسب برای تجارت خود ، ابتدا باید به برخی از س questionsالات اساسی مانند:

تجارت شما در کدام یک از دسته های زیر قرار دارد – B2B ، B2C یا هر دو؟
مخاطب هدف شما چه کسانی هستند؟
مخاطبان هدف شما از کدام سیستم عامل ها استفاده می کنند؟
آیا رقبای شما نیز از این سیستم عامل ها استفاده می کنند؟
هنگامی که پاسخ این سوال ها را یاد گرفتید، درک اینکه کدام یک از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را باید برای تجارت خود هدف بگیرید آسان تر خواهد بود.

طبق گفته های استاتیستا ، فیس بوک به عنوان یک پلت فرم ترجیحی برای هر دو بازاریاب B2B و B2C در راس لیست است. LinkedIn یکی دیگر از بسترهای اصلی است که مشاغل B2B باید بر روی آن تمرکز کنند.

اگر بازاریابی B2C انجام می دهید ، مثلاً در صنعت رستوران یا صنعت مد بگویید ، Instagram و Facebook دو سیستم عامل ایده آل هستند. به همین ترتیب ، اگر آژانس تجاری یا م anسسه ای دارید ، LinkedIn می تواند به شما کمک کند.

شما باید حضور آنلاین خود را در سیستم عامل هایی که مخاطبان شما در آن فعال هستند ایجاد و حفظ کنید.

طبق نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو ، 73 درصد بزرگسالان آمریکایی از یوتیوب استفاده می کنند. این نظرسنجی کاربران شبکه های اجتماعی را بر اساس گروه های جمعیتی آنها تفکیک می کند.

شماره 2: اهداف رسانه های اجتماعی را تعریف کنید

رمز موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تجارت شما در تنظیم اهداف مناسب KPI و شبکه های اجتماعی نهفته است. بدون درک دقیق اهداف تجاری شما ، اندازه گیری و بهینه سازی اثربخشی استراتژی اجتماعی شما دشوار است.

شما باید آنچه را که می خواهید از طریق مبارزات اجتماعی خود بدست آورید به روشنی بیان کنید. برخی از رایج ترین رسانه های اجتماعی برای اهداف تجاری عبارتند از:

ایجاد آگاهی از برند
مدیریت شهرت برند
افزایش تعامل جامعه
افزایش فروش
رانندگی بیشتر در ترافیک
تعیین اهداف برای موفقیت در شبکه های اجتماعی برای تجارت شما بسیار مهم است. بنابراین ، شما باید بر تعیین اهدافی تمرکز کنید که S.M.A.R.T. باشد ، به این معنی:

خاص: هدف شما باید مشخص باشد و باید همزمان بر روی یک هدف واحد تمرکز کنید. به عنوان مثال ، شما می خواهید فالوورهای اینستاگرام خود را رشد دهید.
قابل اندازه گیری: اهدافی را که می توانید اندازه بگیرید مشخص کنید. به عنوان مثال ، شما می خواهید تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را دو برابر کنید.
قابل دستیابی: آیا دستیابی به هدف شما عملاً امکان پذیر است؟ واقع بینانه فکر کنید که آیا در شرایط فعلی امکان دارد تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام خود را دو برابر کنید.
مرتبط: اهداف شما در شبکه های اجتماعی باید با اهداف تجارت شما همسو باشد.
مبتنی بر زمان: همیشه برای رسیدن به اهداف خود در شبکه های اجتماعی ضرب الاجل تعیین کنید. به عنوان مثال، شما می خواهید در طی دو ماه تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام خود را دو برابر کنید.

شماره 3: تجزیه و تحلیل رقبا

همیشه عاقلانه است که یک تجزیه و تحلیل رقبا انجام دهید تا مشخص کنید کدام استراتژی ها برای رقبای شما خوب کار می کنند. شما می توانید تحلیل کنید که کدام استراتژی ها را برای جلب مشتری در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند ، چه نوع محتوایی را ارسال می کنند و چه کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند.

از آنجا که این یک کار وقت گیر است ، توصیه می کنم برای سهولت کار از ابزارهای مناسب استفاده کنید. SpyFu ابزاری عالی برای تجزیه و تحلیل رقبا است.
SpyFu به شما امکان دسترسی به لیست کلمات کلیدی را می دهد که رقبا برای جذب ترافیک استفاده می کنند. همچنین می توانید عباراتی را که برای آنها رتبه بندی شده اند ، دریابید.

پس از دستیابی به داده ها ، شما قادر به ایجاد یک استراتژی محتوای بهتر و تبلیغات اجتماعی برای کسب و کار خود برای ایجاد ترافیک بیشتر خواهید بود.

شماره 4: تقویم محتوای رسانه های اجتماعی خود را برنامه ریزی کنید

هنگام در نظر گرفتن اهمیت محتوا در رسانه های اجتماعی ، مهم است که متوجه شوید “محتوا” یک اصطلاح کل نگر است. محتوا شامل پست های متنی ، فیلم ها ، تصاویر ، GIF ، اینفوگرافیک ، الگوهای رفتاری برای بازاریابی و موارد دیگر است.

نقش مهمی در اجرای برنامه های تجاری و دستیابی به اهداف شبکه های اجتماعی دارد. می توانید محتوای رسانه های اجتماعی را برای موارد زیر ایجاد و به اشتراک بگذارید:

بهبود شناخت برند
آموزش مخاطبان هدف خود
تشویق به درگیری مخاطبان
الهام بخشیدن به جامعه
بهبود خدمات مشتری

درگیر کردن محتوای شبکه های اجتماعی می تواند به شکاف بین برند شما و مشتریان کمک کند. این می تواند به شما کمک کند روابط طولانی مدت با مخاطبان خود ایجاد کنید که در نهایت به شما در رسیدن به اهداف خود کمک می کند.

در اینجا نحوه ایجاد تقویم محتوای رسانه های اجتماعی موثر برای مشاغل خود آورده شده است.

1. انواع محتوایی را که می خواهید استفاده کنید مشخص کنید

شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع محتوایی برای فعالیت های رسانه های اجتماعی کسب و کار شما مناسب است. گرچه عکس و پیام متنی رایج ترین فرم ارسال مارک های محتوایی است ، اما فیلم ها به طور فزاینده ای محبوب می شوند.

به گفته ویزول ، در حال حاضر حدود 81٪ مشاغل تجاری از فیلم ها به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می کنند. حدود 85٪ سازمان ها فیلم ها را به عنوان بخشی مهم از استراتژی بازاریابی در نظر می گیرند.

طبق آمارهای فعلی ، یوتیوب محبوب ترین پلتفرم اشتراک ویدیو در بین بازاریابان است. مهمتر از همه ، این دومین پلت فرم محبوب رسانه های اجتماعی با بیش از 1.9 میلیارد کاربر است.

بعلاوه ، تبلیغ کنندگان آمریکایی احتمالاً هزینه تبلیغات ویدئویی خود را تا سال 2021 به 22.18 میلیارد دلار برسانند.

علاوه بر این ، مشاغل همچنین از Instagram Stories برای موفقیت در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. 64٪ مارک ها قبلاً از Instagram Stories استفاده کرده اند یا قصد دارند آنها را در استراتژی های اجتماعی خود بگنجانند.

2. از قدرت قصه گویی استفاده کنید

با استفاده از قدرت قصه گویی می توانید تعامل خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید. داستان پردازی خلاق می تواند ابزاری قدرتمند برای جذب و جذب کاربران باشد. همچنین می تواند به شما در ایجاد اعتبار برند خود کمک کند.

قصه گویی هنری است که به برند شما معنی و دلیلی برای ماندن در تجارت می دهد. شما باید داستان های قدرتمندی در مورد مارک ، محصولات و خدمات خود بسازید و به اشتراک بگذارید که می تواند مخاطبان شما را آزار دهد.

3. محتوای اجتماعی خود را با کلمات کلیدی بهینه کنید

مهم است که محتوای رسانه های اجتماعی خود را برای کلمات کلیدی مرتبط بهینه کنید. این می تواند به شما در بهبود قابلیت مشاهده محتوای خود در نتایج جستجوی مرتبط کمک کند. به نوبه خود ، توجه شما را به تجارت شما جلب می کند.

اما استراتژی های بهینه سازی کلمات کلیدی برای محتوای ویدیویی و محتوای مبتنی بر متن متفاوت است. همچنین براساس سیستم عامل هایی که استفاده می کنید تفاوت دارند.

اگر در حال ارسال ویدیو در YouTube هستید ، باید از کلمه کلیدی مورد نظر در عنوان استفاده کنید. همچنین باید توضیحات ویدئویی را اضافه کنید که با کلمات کلیدی بهینه شده و شامل هشتگ های مربوطه باشد.
به عنوان مثال ، من “چگونه نان تست فرانسوی درست کنم” را در YouTube جستجو کردم. در دو نتیجه برتر ، فیلم هایی با عناوین واضح با کلمه کلیدی مورد نظر ، “فرانسوی نان تست” ذکر شده است.

برای پست های ویدئویی در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر ، باید زیرنویس های جذاب را با کلمات کلیدی صحیح قرار دهید. همچنین باید هشتگ های مرتبط اضافه کنید تا پست ها و داستان های شما بیشتر دیده شود.
همین مورد برای زمان ارسال تصاویر ، اینفوگرافیک ها و همه انواع دیگر محتوای رسانه های اجتماعی اعمال می شود.

محتوای با کیفیت همراه با کلمات کلیدی مرتبط و مناسب ، می تواند به افزایش دسترسی آلی کمک کند. برای این منظور می توانید از Google Keyword Planner ، ابزار کلید واژه و سایر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی Google استفاده کنید.

4. در مورد فرکانس ارسال تصمیم بگیرید

یک صفحه کسب و کار هر چند وقت یک بار باید در شبکه های اجتماعی پست کند؟

پاسخ مشخصی برای این سوال وجود ندارد. این کاملاً به میزان محتوای شما ایجاد می کند ، اینکه آیا یک کمپین موضوعی را اجرا می کنید و اگر از قبل برنامه ارسال قبلی دارید بستگی دارد.

اگر محتوای مرتبط و مفیدی که به راحتی در دسترس است ، می توانید روزانه ارسال کنید. هر کاری که تصمیم به انجام آن دارید ، اطمینان حاصل کنید که یک برنامه را دنبال کرده و سعی کنید فاصله زمانی بین پست های خود را افزایش ندهید.

ارسال منظم در شبکه های اجتماعی الگوریتم های رتبه بندی آنها را ترجیح می دهد و به محتوای شما کمک می کند تا دید بیشتری پیدا کند. همچنین بیانگر این است که شما فعال هستید و به مشتریانتان احساس مثبتی در مورد تجارتتان می دهد.

من می دانم که ارسال منظم به آسانی به نظر نمی رسد. این امر مستلزم برنامه ریزی مناسب و پیروی از برنامه است. به همین دلیل است که باید برای برنامه ریزی پست های خود از ابزارهای بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

برخی از ابزارهایی که می توانند به شما در برنامه ریزی محتوای رسانه های اجتماعی برای مشاغل شما کمک کنند عبارتند از:

 • Hootsuite
 • Buffer
 • Later
 • Rignite
 • Meet Edgar
 • kuku.io

با کمک این ابزارها می توانید پست ایجاد کنید ، فیلم ها و تصاویر را بارگذاری کنید و برای انتشار در چندین پروفایل رسانه های اجتماعی محتوای زمان بندی کنید.

شماره 5: با پیروان خود درگیر شوید

فعال بودن در شبکه های اجتماعی به معنای تقویت روابط عمیق با مخاطبان است و همه چیز از زمانی شروع می شود که با پیروان خود درگیر شوید.

رفتارهای مصرف کنندگان در حال تکامل است. آنها می خواهند با افراد واقعی که به آنها گوش می دهند ارتباط برقرار کنند. و بهترین مکان برای برقراری ارتباط با پیروان خود و ایجاد احساس ارزش برای آنها رسانه های اجتماعی است. کسب و کار شما باید تلاش کند تا در شبکه های اجتماعی پاسخگو باشد.

وقتی به نظرات پاسخ می دهید یا مانند آن ضربه می زنید ، حرکات شما پیوند عاطفی بین شما و پیروانتان ایجاد می کند. این می تواند به تبدیل شدن آنها به مشتریانی وفادار کمک کند.

76٪ از مردم انتظار دارند كه مارك ها به نظرات خود در رسانه هاي اجتماعي پاسخ دهند و 83٪ نيز ترجيح مي دهند ظرف يك روز يا كمتر پاسخ دهند.
همچنین ، 90٪ از هزاره ها انتظار دارند که مشاغل در طی یک روز به نظرات خود در شبکه های اجتماعی پاسخ دهند.
دنباله زیر توییت ها نشان می دهد که بافر چگونه به نظرات مشتریان خود پاسخ داده است.
فیلتر کردن اعلان ها ، ردیابی نظرات و پاسخ سریع به پست ها هنگامی که وظایف مهم دیگری برای مدیریت دارید ، ممکن است دشوار باشد. این امر به ویژه درصورتی که شغل شما با نیروی کار محدودی کار کند ، بیشتر صدق می کند.

برای سهولت کار ، می توانید از ابزارهایی مانند Spredfast ، Sprout Social ، Social Report و SocialHub برای کمک استفاده کنید.

این ابزارها شما را قادر می سازد تا ذکرها ، پسندیدن ها و نظرات برندها را ردیابی و نظارت کنید. همچنین می توانید از آنها برای فیلتر کردن پیام ها و پاسخ به آنها براساس اولویت استفاده کنید. این می تواند به شما کمک کند اطمینان حاصل کنید که پاسخ های دیرهنگام اعتبار کسب و کار شما را در رسانه های اجتماعی خدشه دار نمی کند.

تعامل با طرفداران و دنبال کنندگان محدود به پاسخ دادن به نظرات آنها نیست. در کنار ارسال مطالب مرتبط ، می توانید در شبکه های اجتماعی محبوب ، مسابقات ، نظرسنجی ها و جلسات زنده را نیز برگزار کنید تا با مخاطبان خود درگیر شوید.

شماره 6: محتوای تولید شده توسط کاربر را تبلیغ کنید

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) به محتوای ایجاد شده توسط مشتریان ، بازدید کنندگان ، طرفداران و پیروان شما گفته می شود. برخی از نمونه های متداول محتوای تولید شده توسط کاربر شامل retweets ، نام تجاری ، نظرات و بررسی محصولات است.

UGC می تواند باعث جذابیت و ارزش بیشتر برند شما شود. علاوه بر این ، می تواند به شما در ایجاد اعتماد و اعتبار نام تجاری خود کمک کند. از آنجا که محتوای تولید شده توسط کاربر تبلیغاتی یا پولی نیست ، مصرف کنندگان آن را معتبرتر و معتبرتر می دانند.

مصرف کنندگان 2.4X بیشتر احتمال دارد UGC را معتبرتر از محتوای بازاریابی ایجاد شده توسط مارک ها بدانند. همین گزارش توسط Stackla همچنین نشان داد که محتوای تولید شده توسط کاربر بر تصمیمات خرید 79٪ از مصرف کنندگان تأثیر می گذارد.

دانیل ولینگتون یکی از مارک های موفق است که در هنر استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر تسلط دارد.

آنها مصرف کنندگان را به استفاده از هشتگ ، “#danielwellington” و ارسال عکس با ساعتهای خود ترغیب می کنند. سپس آنها بهترین تصاویر را انتخاب می کنند و آنها را بعنوان بخشی از کمپین “#DWPickoftheDay” دوباره منتشر می کنند.
شما باید محتوای تولید شده توسط کاربر را تقویت کنید تا میزان دسترسی و اعتبار نام تجاری خود را در رسانه های اجتماعی افزایش دهید. استراتژی های زیر می تواند به شما کمک کند کاربران را به ایجاد محتوای مثبت در مورد نام تجاری خود ترغیب کنید:

با مصرف کنندگان ، طرفداران و پیروان خود به طور مرتب در ارتباط باشید.
کمپین هایی با هشتگ های اختصاصی ایجاد کنید و از دنبال کنندگان بخواهید هنگام ارسال محتوا در شبکه های اجتماعی از این هشتگ ها استفاده کنند.
با مصرف کنندگان صادق و شفاف باشید.
به آنها اجازه دهید نظرات خود را به طور مستقل به اشتراک بگذارند.
وقتی طرفدارانتان نظرات خود را به اشتراک می گذارند از آنها تشکر کنید.

شماره 7: عملکرد رسانه های اجتماعی خود را پیگیری کنید

فقط به روشی که مشاغل به طور منظم پیشرفت خود را ردیابی می کنند ، لازم است که بر عملکرد رسانه های اجتماعی خود نیز برگه ای داشته باشید.

داشتن یک استراتژی برای پیگیری فعالیت های اجتماعی خود برای موفقیت در مبارزات انتخاباتی بسیار مهم است. چه یک بازاریاب B2B یا B2C باشید ، باید بینشی در مورد عملکرد کلی مطالب و فعالیت های رسانه های اجتماعی خود کسب کنید. این به شما اطمینان می دهد که اهداف خود را در مهلت تعیین شده به انجام برسانید.

58٪ از بازاریابان ارزیابی اثربخشی فعالیتهای خود در شبکه های اجتماعی را به عنوان یک چالش اصلی عنوان می کنند.

ارزیابی عملکرد مبارزات انتخاباتی به شما کمک می کند ROI بازاریابی در شبکه های اجتماعی را اندازه گیری کنید.

می توانید نوع پست ها و تبلیغات در شبکه های اجتماعی را که بیشترین بازدید ، فروش و فروش را دارند ، شناسایی کنید. همچنین می توانید چالش هایی را شناسایی کنید که مانع رشد کسب و کار شما می شوند.

سپس این داده ها می تواند به شما کمک کند کمپین های اجتماعی آینده خود را برای دستیابی به نتایج بهتر بهینه کنید.

به راحتی می توانید نحوه واکنش مشتریانتان نسبت به محتوای سهم شما را تعیین کنید. در صورت نیاز می توانید استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی خود را تغییر دهید.

اگر در تلاش برای ردیابی نتایج استراتژی شبکه های اجتماعی کسب و کار خود هستید ، ابزارهای ذکر شده در زیر ممکن است به شما کمک کنند:

 • Google Analytics
 • Buffer
 • Facebook Analytics
 • Twitter Analytics
 • Hootsuite
 • UTM.io

شماره 8: تبلیغات و کمپین های اجتماعی پولی

برای همگام شدن با رقابت و باقی ماندن در راس شبکه های اجتماعی با ارسال های ارگانیک به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. اگر می خواهید دید اجتماعی خود را افزایش دهید ممکن است پست های ارگانیک برای تجارت شما کافی نباشد.

تبلیغات ، کمپین ها و تبلیغات تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا از این رقابت جدا شوید. این می تواند اطمینان حاصل کند که پیام شما در زمان مناسب به گروه های مناسب مردم می رسد.

صنعت تبلیغات شبکه های اجتماعی دومین صنعت تبلیغات دیجیتال است. پیش بینی می شود هزینه تبلیغات شبکه های اجتماعی در سراسر جهان تا سال 2023 به 187.6 میلیارد دلار برسد.

تبلیغات ، کمپین ها و تبلیغات تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا از این رقابت جدا شوید. این می تواند اطمینان حاصل کند که پیام شما در زمان مناسب به گروه های مناسب مردم می رسد.

صنعت تبلیغات شبکه های اجتماعی دومین صنعت تبلیغات دیجیتال است. پیش بینی می شود هزینه تبلیغات شبکه های اجتماعی در سراسر جهان تا سال 2023 به 187.6 میلیارد دلار برسد.

اما شما می توانید هزینه تبلیغات را بدون محدود کردن دسترسی و نمایش آنها کاهش دهید. شما فقط باید ترفندهای زیر را دنبال کنید:

همیشه مطالب مرتبط و با کیفیت بالا ارسال کنید. این معیار در Facebook به عنوان “نمره ارتباط” شناخته می شود. این عملکرد تبلیغات اجتماعی شما را تحت تأثیر قرار می دهد و همچنین می تواند CPC آنها را تحت تأثیر قرار دهد.
نمره ارتباط بالاتر می تواند CPC تبلیغات شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و میزان کلیک آنها (CPR) را بهبود بخشد.

پیشنهادات خود را محدود کنید و از تعیین بودجه روزانه برای تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام خودداری کنید.
در صورت امکان ، با پیشنهادات دستی در توییتر شروع کنید و پس از بازدید بیشتر ، قیمت های پیشنهادی را به تدریج افزایش دهید.
هنگام استفاده از تبلیغات LinkedIn برای افزایش بازگشت سرمایه ، “مخاطب همسان” را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند که تبلیغات شما به مخاطبان بسیار هدفمندی که احتمال بازدید و تبدیل آنها بیشتر است ، برسد.

اما شما می توانید هزینه تبلیغات را بدون محدود کردن دسترسی و نمایش آنها کاهش دهید. شما فقط باید ترفندهای زیر را دنبال کنید:

همیشه مطالب مرتبط و با کیفیت بالا ارسال کنید. این معیار در Facebook به عنوان “نمره ارتباط” شناخته می شود. این عملکرد تبلیغات اجتماعی شما را تحت تأثیر قرار می دهد و همچنین می تواند CPC آنها را تحت تأثیر قرار دهد.
نمره ارتباط بالاتر می تواند CPC تبلیغات شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و میزان کلیک آنها (CPR) را بهبود بخشد.

پیشنهادات خود را محدود کنید و از تعیین بودجه روزانه برای تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام خودداری کنید.
در صورت امکان ، با پیشنهادات دستی در توییتر شروع کنید و پس از بازدید بیشتر ، قیمت های پیشنهادی را به تدریج افزایش دهید.

هنگام استفاده از تبلیغات LinkedIn برای افزایش بازگشت سرمایه ، “مخاطب همسان” را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند که تبلیغات شما به مخاطبان بسیار هدفمندی که احتمال بازدید و تبدیل آنها بیشتر است ، برسد.

نتیجه

با تکامل الگوریتم های شبکه های اجتماعی ، مارک ها در حال بهبود استراتژی های شبکه های اجتماعی خود برای رشد تجارت خود هستند. امیدوارم راهنمای جامع ما به شما کمک کند تا از پتانسیل کامل رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

آیا شما نکات دیگری در مورد چگونگی استفاده از رسانه های اجتماعی برای رشد تجارت دارید؟ لطفا در یادداشت های زیر آنها را ذکر کنید.