اگر هدفتان از استفاده از اینستاگرام، جذب لایک برای افزایش سود و درآمد است، باید بدانید که به دنبال روش‌هایی هستید که در نتیجه آن‌ها پست‌های شما به صفحه اکسپلور کاربران (ذره‌بین یا صفحه جستجو) برسانید. با توجه به الگوریتم جدید اینستاگرام برای افزایش لایک ، بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ارائه محتوای با کیفیت و جذاب است که توسط کاربران تحسین شود و باعث افزایش تعداد لایک‌ها و فالوورها شود. در ادامه بیشتر در خصوص الگوریتم‌های جدید 2023 صحبت می‌کنیم تا بتوانیم به شما در جهت افزایش لایک یاری برسانیم.

5 شاخص کلیدی برای افزایش لایک در اینستاگرام با الگوریتم جدید

همان‌طور که می‌دانید، اینستاگرام به‌صورت مشابه با گوگل، در بیان و توضیح الگوریتم‌های خود کمی سخت‌گیر است. این شرکت به‌ندرت اطلاعاتی را دربارهٔ الگوریتم‌های جدید خود منتشر می‌کند و این موضوع به‌عنوان یکی از نقاط ضعف آن ذکر می‌شود.

اما وقتی که اعتراض کاربران به تغییرات ایجاد شده در الگوریتم‌ها را مشاهده کرد، اینستاگرام در حرکتی غیرمنتظره، خبرنگاران را به شرکت خود دعوت کرد تا دربارهٔ الگوریتم جدید و تغییرات آن توضیحاتی را ارائه دهد. به‌موجب صحبت‌های سخنگوی اینستاگرام، برای رسیدن به لایک بیشتر، شاخص‌های مهمی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

1- زمان انتشار محتوا

زمان انتشار محتوا، یکی از عوامل مهمی است که در الگوریتم‌ جدید اینستاگرام حائز اهمیت است. در واقع اینستاگرام از همان ابتدای فعالیتش با تکیه بر این عامل، سعی در نمایش پست‌ها و محتواهای جدید به کاربران داشته است؛ بنابراین، برای جذب مخاطبان به محتوای خود و دریافت لایک بیشتر، علاوه بر ارائه محتوای جذاب و مرتبط، لازم است به زمان انتشار آن نیز توجه کنید.

2- علاقه کاربر به موضوع پست شما

در الگوریتم جدید اینستاگرام، توجه به علاقه کاربران بسیار مهم است. برای نمایش پست‌ها در فید هر کاربر، اینستاگرام به هر کاربر پست‌هایی را با توجه به علایق و سلیقه او نمایش می‌دهد. به‌عنوان مثال، اگر شخصی دائماً به دنبال پست‌های ورزشی، فوتبالی و غیره باشد، پست‌های مرتبط با ترفندهای خانه‌داری برای او جذاب نیست و احتمالاً نخواهد دید.

بنابراین، در صورتی که شما یک پست ورزشی منتشر کرده‌اید و به دنبال جذب کاربران با علاقه به این حوزه هستید، حتماً باید در ادامه همین موضوع را پیگیری کنید و پست‌های مرتبط با ورزش را منتشر کنید. به این صورت می‌توانید لایک بیشتری دریافت کنید. در غیر این صورت، احتمالاً پست‌های شما در فید کاربران با علاقه به ورزش نمایش داده نخواهد شد.

3- پست کردن عکس‌های جذاب

برای پست کردن عکس‌های جذاب در اینستاگرام به منظور افزایش تعداد لایک‌ها، می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید:

  • استفاده از فیلترها و افکت‌های جذاب برای جذابیت بیشتر عکس
  • پرهیز از استفاده از عکس‌های تکراری
  • استفاده از نور مناسب در زمان عکاسی
  • استفاده از هشتگ‌های مرتبط با عکس
  • ارائه نظر خوب در مورد عکس‌های دیگران برای ارتباط بیشتر با کاربران و افزایش تعداد فالوورها.

در الگوریتم جدید اینستاگرام برای افزایش لایک به پست کردن عکس‌های جذاب تأکید شده است. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم از این پارامتر چشم نپوشید.

4- استفاده از هشتگ‌های درست

استفاده از هشتگ‌ها یکی از روش‌هایی است که برای افزایش لایک و دیده شدن پست‌های اینستاگرام مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از هشتگ‌های مرتبط با موضوع پست، مخاطبانی که در جستجوی آن موضوع هستند، احتمالاً پست شما را بیشتر مشاهده خواهند کرد و بهترین حالت، پست شما را لایک و کامنت کنند.

اما برای استفاده صحیح از هشتگ‌ها، باید به دو نکته توجه کنید:

  • اول اینکه تعداد هشتگ‌ها را بین ۵ تا ۱۰ عدد نگه دارید و هشتگ‌ها را در انتهای پست قرار دهید.
  • دومین نکته این است که هشتگ‌های مورد استفاده باید مرتبط با موضوع پست شما باشند و نباید از هشتگ‌های تصادفی استفاده کنید.

با رعایت این دو نکته، استفاده از هشتگ‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا پست‌های خود را در اینستاگرام به بیشترین تعداد مخاطب رسانده و لایک‌های بیشتری دریافت کنید.

5- استفاده از کپشن‌های مؤثر

کپشن‌ها به عنوان یک قسمت مهم از پست‌های اینستاگرام، می‌توانند در جذب توجه مخاطبان و افزایش لایک‌ها و کامنت‌ها مؤثر باشند. برای استفاده مؤثر از کپشن‌ها، باید سعی کنید که به شکل خلاقانه و جالبی برای مخاطبانتان بنویسید. از اصطلاحات متداول و نوآورانه استفاده کنید و با استفاده از تصاویر و ویدئوهای جذاب، کپشن‌های خود را تزیین کنید. همچنین، قرار دادن سؤال یا دعوت به کامنت در کپشن های پست‌های خود، می‌توانند به افزایش تعامل با مخاطبان کمک کنند و درنتیجه افزایش لایک‌ها و فالوورها را به دنبال خواهند داشت.

فراموش نکنید که این 5 اصل در الگوریتم جدید اینستاگرام برای افزایش لایک از اهمیت زیادی برخوردار است.

راه میانبر و اصولی افزایش لایک قانونی

بهترین روش خرید لایک اینستاگرام است. شاید در نگاه اول خرید لایک های این شبکه اجتماعی را مطابق با الگوهای آن نبینید، اما ما میخواهیم به شما ترفندی را بگوییم که با آن می توانید درست مطابق الگوریتم های اینستاگرام در یک چشم به هم زدن تعداد لایک های خود را بالا ببرید.

  • اولین نکته در مورد خرید لایک اینستاگرام این است که سراغ هر سرویسی نروید. باید سرویس هایی را انتخاب کنید که لایک با کیفیت به پیج شما اضافه می کنند.
  • دومین نکته این است که لایک های زیاد در یک زمان برای پست های خود نخرید. این نکته کمک می کند که مطابق با الگوریتم های اینستاگرام پیش بروید. به این ترتیب باید سرویس هایی با تعداد لایک پایین بخرید و این سرویس ها را به مرور به پست های خود اضافه کنید.

یادتان باشد که برای اینکه این ترفند را اجرا کنید، در قدم اول باید سایت معتبری پیدا کنید. ما به شما خرید لایک باکیفیت از فالووران را پیشنهاد می کنیم.

استفاده از الگوریتم جدید اینستاگرام برای افزایش لایک ضروری است؟

استفاده از الگوریتم جدید اینستاگرام به منظور افزایش لایک، روشی مؤثر برای بهبود در نتیجه‌گیری از شبکه اجتماعی است. با تغییرات الگوریتم اینستاگرام در چند سال اخیر، این شبکه اجتماعی تلاش می‌کند که محتوایی را که مخاطبان بیشتری به آن علاقه دارند، به نمایش بگذارد؛ بنابراین، برای افزایش لایک و فالوورهای اینستاگرام، باید سعی کنید تا محتوای خود را بر اساس علاقه‌های و نیازهای مخاطبان خود شخصی‌سازی کنید. از این رو تأکید می‌شود به الگوریتم‌های جدید توجه کنید و طبق آن پیش روید تا در نهایت نتیجه خوبی را دریافت کنید.

سخن نهایی

بهترین راه برای افزایش لایک در اینستاگرام، تولید محتوای جذاب و خلاقانه است. باید سعی کنید تا تصاویر و ویدئوهای خود را با کیفیت بالا و مطابق با سلیقه مخاطبانتان بسازید. همچنین، از هشتگ‌های مرتبط با محتوای خود استفاده کنید تا به راحتی دیده شوید. در نهایت، برای بهبود در نتیجه‌گیری از الگوریتم جدید اینستاگرام برای افزایش لایک، باید سعی کنید تا انگیزه و علاقه مخاطبان خود را با استفاده از کپشن‌های جذاب و عکس‌های خلاقانه، افزایش دهید.