دایرکتوری های آنلاین که بهترین رستوران ها ، پزشکان ، دندانپزشکان ، وکلا و مدارس را در یک منطقه خاص به نمایش می گذارند در بین ناشران دیجیتال محبوب شده اند. لیست دایرکتوری آنلاین نه تنها می تواند به سئو کمک کند ، بلکه می تواند منبع جدیدی از درآمد مکرر را برای ناشران فراهم کند. اگر شما به درآمد زایی از یک دایرکتوری علاقه مند هستید ، درک روش های مختلف مهم است.

این مقاله در مورد ارتقا یک رویکرد یا سیستم عامل بر روی روش دیگر نیست. وقتی نوبت به کسب درآمد از یک فهرست می رسد ، هر ناشر تنظیمات خاص خود را دارد. هر کدام از روش های کسب درآمد را که انتخاب کنید ، از طریق لیست فهرست ها فرصت کسب درآمد جانبی را پیدا خواهید کرد. اگرچه برای بهترین موفقیت ، شما باید بستر مناسب برای انتشار خود را انتخاب کنید و ممکن است بسته به تنظیمات کسب و کار و مشخصات وب سایت موجود متفاوت باشد.

کسب درآمد از یک پوشه هیچ رازی ندارد. ناشرانی که بیشترین موفقیت را دارند ، انتظارات مناسب و تمایلی برای تلاش پیش رو دارند.

تاخیر در رضایت

ساخت یک فهرست آنلاین از ابتدا زمان می برد. قبل از انتخاب روشی که برای کسب و کار شما بهترین نتیجه را داشته باشد ، آماده باشید که زمان قابل توجهی را برای تحقیق در مورد گزینه های مختلف درآمد صرف کنید. اگر وقت خود را هنگام طراحی فهرست خود بگذارید ، درآمدزایی از یک فهرست بسیار ساده تر خواهد بود.
درست مثل رژیم گرفتن یا شروع یک تمرین روزمره ، برای دیدن نتایج هنگام راه اندازی فهرست راهنمای آنلاین زمان لازم است. برخی از ناشران قبل از اینکه به نتایج مالی دلخواه خود برسند ، از این ایده پیش می روند یا فهرست های خود را می بندند. این یک اشتباه بزرگ است.

ناشرانی که مفهوم رضایت تأخیری را درک می کنند موفقیت بیشتری در فهرست های آنلاین کسب می کنند. وقتی از فهرست راهنمای کسب درآمد می کنید ، دیدن نتایج ممکن است چند ماه طول بکشد. راه اندازی دایرکتوری و پر کردن فهرست با لیست ، زمان بر است. ایجاد آگاهی از فرصت های پشتیبانی از لیست نیز به زمان نیاز دارد.

حتی قبل از اینکه فهرست شما سود کسب کند ، باید آن را پر از محتوای تازه نگه دارید. این ممکن است به معنای افزودن دستی لیست های جدید یا بارگذاری لیست های دسته ای از منبع دیگر در فهرست شما باشد. تأثیر رویکردهای مختلف را با دقت ارزیابی کنید.

دروس هنگام کسب درآمد از یک فهرست

سیستم عامل ها ، ابزارها و رویکردهای کسب درآمد که هنگام راه اندازی فهرست انتخاب می کنید ، در موفقیت کلی فهرست شما نقش زیادی دارند. صرف نظر از رویکردی که استفاده می کنید ، این درس ها را در ذهن داشته باشید.

[tie_index]تیم فروش خود را درگیر کنید[/tie_index]

1)تیم فروش خود را درگیر کنید.

آیا شما یک تیم فروش داخلی دارید که به طور منظم با تبلیغ کنندگان کار می کند؟ حتماً آنها را از همان ابتدا در فهرست آنلاین خود درگیر کنید. از آنجایی که فروشندگان شما با تبلیغ کنندگان ارتباط برقرار می کنند ، احتمالاً ایده خوبی دارند که آن تبلیغات ها مایل به پرداخت چه نوع محصولاتی هستند. هنگام ساخت فهرست راهنمای آنلاین خود ، از بینشهای تیم فروش خود بهره مند شوید و در نهایت محصول باهوش تری خواهید داشت که فروش آن برای آنها آسان تر است.

[tie_index]تیم تحریریه را نیز فراموش نکنید[/tie_index]

2)تیم تحریریه را نیز فراموش نکنید.

برای موفقیت مالی ، یک دایرکتوری آنلاین باید لیست های پشتیبانی شده یا تبلیغاتی زیادی داشته باشد. اما این تمام نیست. دایرکتوری های آنلاین موفق همچنین مخاطبان زیادی از خوانندگان را در بر دارند. با تیم تحریریه خود تماس بگیرید تا بفهمید خوانندگان به چه نوع مطالبی علاقه مند هستند. آیا خوانندگان بیشتر روی لیستی از رستوران های برتر یا پزشکان برتر کلیک می کنند؟ البته هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید هر دو را انجام دهید ، اما باید با محصولی شروع کنید که به احتمال زیاد باعث ایجاد بازدید از صفحه و جذب مخاطبان فعلی شما می شود.

[tie_index]چقدر می خواهید عملی شوید؟[/tie_index]

3)چقدر می خواهید عملی شوید؟

بیشتر ناشران دوست دارند که با استفاده از ابزارهای پرداخت خودکار می توانند از یک فهرست استفاده کنند ، این بدان معناست که برای فروش لیست های پرداختی نیازی به تعامل با تبلیغ کنندگان ندارند. اگر این رویکردی است که شما به آن علاقه دارید ، پس یک پورتال خود سرویس ایده آل است. اگر می خواهید با تبلیغ کنندگان تعامل داشته باشید ، ممکن است بخواهید از پورتال خود سرویس صرف نظر کنید و به جای آن به یک فروشنده وظیفه مدیریت لیست های پولی را اختصاص دهید.

[tie_index]در تجزیه و تحلیل جستجو کنید.[/tie_index]

4)در تجزیه و تحلیل جستجو کنید.

هنگامی که از یک فهرست راهنمای کسب درآمد می کنید ، همیشه می خواهید به تجزیه و تحلیل ها توجه کنید. آیا عمودی های فهرست خاص تعداد صفحات بیشتری نسبت به سایرین ایجاد می کنند؟ آیا لیست های خاصی نسبت به بقیه کلیک های قابل ملاحظه ای دارند؟ فهرست چگونه بر روی وب سایت موجود شما تأثیر می گذارد؟ اینها همه س questionsالاتی است که می توان با نگاهی به تجزیه و تحلیل وب سایت به آنها پاسخ داد.

[tie_index]به کار در آن ادامه دهید.[/tie_index]

5)به کار در آن ادامه دهید.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، تعداد بسیار کمی از دایرکتوری ها از روز اول موفقیت مالی بزرگی دارند. تولید درآمد قابل توجه از طریق فهرست آنلاین کمی کار می کند و این یک شبه اتفاق نمی افتد. اگر فهرست شما بازدیدهای زیادی از صفحه را ایجاد می کند ، اما تعداد کمی از لیست های پولی را در اختیار شما قرار می دهد ، شروع به جستجوی دلیل این امر می کنید. برعکس ، اگر مشاغل علاقه مند به تبلیغات در فهرست شما هستند ، اما خوانندگان روی لیست ها کلیک نمی کنند ، این چیزی است که باید مرتب کنید. تجزیه و تحلیل می تواند درک کند که در هر یک از این سناریوها چه اتفاقی می افتد. همچنین ممکن است کارمندان شما ایده هایی داشته باشند. فقط از دایرکتوری که درست از راه دور سود نمی دهد منصرف شوید. برای رسیدن به اهداف مالی خود به کار خود ادامه دهید.