دیجیتال مارکتینگ با سرعت بالایی تغییر کرده است. حتی برخی از بازاریان معتقدند که بازاریابی در دو سال گذشته بیش از 50 سال گذشته تغییر کرده است.

این روزها بیشتر استارت آپ ها دیجیتال مارکتینگ را در پیش گرفته اند. اما همه اسلحه هایی که بازاریابان دیجیتال در زرادخانه خود دارند به همان اندازه موثر نیستند. برخی از استراتژی های دیجیتال مارکتینگ بسیار پر زحمت و پر هزینه هستند درحالی که برخی دیگر بسیار ساده و موثراند.

آیا می دانید برای تقویت رشد تجارت خود باید کدام استراتژی دیجیتال مارکتینگ را در پیش بگیرید؟

در این پست، من قصد دارم 10 مورد از بهترین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای استارت آپ ها به اشتراک بگذارم. پس از خواندن این پست، شما یک تصویر واضح از استراتژی های سودآور دیجیتال مارکتینگ برای استارت آپ خود خواهید داشت.

مطالعه بیشتر: 8 نکته برای نامگذاری استارت آپ

بیایید کمی به موضوع استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ ها عمیق تر شویم.

1. بازاریابی از طریق ایمیل

علی رغم پیش بینی منسوخ شدن آن در دنیای بازاریابی، ایمیل ها هنوز هم کارایی دارند و بازدهی خوبی از سرمایه (ROI) را به بازاریابان ارائه می دهند.

در یک نظرسنجی اخیر که توسط Demand Metric و انجمن داده و بازاریابی (DMA) انجام شد، نتیجه گیری شد که بازاریابی از طریق ایمیل بازدهی قابل توجه 122٪ دارد.

این چهار برابر بیشتر از سایر کانالهای بازاریابی بود که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. این کانال ها شامل جستجوی پولی، پست مستقیم و رسانه های اجتماعی بودند.

چه استارتاپی این نوع ROI را در بازاریابی از طریق ایمیل نمی خواهد؟ و بهترین چیز در مورد بازاریابی از طریق ایمیل این است که برای اجرای یک کمپین ایمیل نیازی به هزینه زیاد نیست.

اگرچه بازاریابی از طریق ایمیل بسیار موثر است، اما همه استارت آپ ها قادر به استفاده از قدرت واقعی دیجیتال مارکتینگ از طریق ایمیل نیستند. اما برخی از مارک ها در بازاریابی از طریق ایمیل سرآمد هستند.

در اینجا چند نکته در مورد راه اندازی یک کمپین موفق دیجیتال مارکتینگ از طریق ایمیل آورده شده است:

 • چیزهای زیادی به یک موضوع موضوع بستگی دارد – آن را جذاب و پرمحتوا کنید
 • در کپی ایمیل خود از اصطلاحات اصطلاحی اجتناب کنید – با زبانی متقاعد کننده و ساده بنویسید
 • متن را بشکنید تا اسکن آن آسان باشد
 • درباره مزایایی که قرار است ارائه دهید صحبت کنید
 • ایمیل ها را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کنید
 • امضای ایمیل حرفه ای را وارد کنید

طبق گزارشی که اخیراً توسط نیولد استامپ منتشر شده است، 82٪ مشاغلی که در مکاتبات تجاری خود امضای ایمیل حرفه ای دارند، از آنها برای ایجاد آگاهی از برند استفاده می کنند. به دنبال آن ترافیک به وب سایت های آنها هدایت می شود و منجر به تولید می شود.

بنابراین، نباید قدرت پیام های روزمره کاری خود را دست کم بگیرید. با استفاده از Newoldstamp ، می توانید یک امضای تعاملی HTML به صورت آنلاین ایجاد کنید و تمام امضاهای تیم خود را از یک داشبورد منحصر به فرد مدیریت کنید.

برای برنامه ریزی، طراحی و ارسال ایمیل های خود می توانید از راه حل نرم افزار بازاریابی ایمیل مانند Sendinblue نیز استفاده کنید.

همچنین دارای یک گزینه اتوماسیون بازاریابی از طریق ایمیل است که به شما کمک می کند توالی های پاسخ خودکار را تنظیم کنید که هر زمان گیرنده های شما اقدامی انجام می دهند ، فعال می شوند.

مطالعه بیشتر: مقایسه محتوای کوتاه در مقابل محتوای بلند

2. بازاریابی شبکه های اجتماعی

این روزها رسانه های اجتماعی به ابزاری قدرتمند برای بازاریابی تبدیل شده اند.

طبق گزارش Social Media Examiner ، 90٪ بازاریابان تأیید کرده اند که شبکه های اجتماعی برای مشاغل آنها مهم است. و 89٪ از بازاریابان اظهار داشتند که ابتکاراتشان در شبکه های اجتماعی باعث افزایش مواجهه با شرکت هایشان شده است.
از نظر من بازاریابی در شبکه های اجتماعی دومین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ ها است.

در زیر لیستی از مزایای ارائه شده توسط بازاریابی شبکه های اجتماعی آورده شده است:

 • باعث افزایش میزان مواجهه و بازدید می شود
 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی مشتریان وفاداری را توسعه می دهد
 • این رتبه بندی جستجو را بهبود می بخشد و منجر به تولید می شود
 • این رهبری فکر را برقرار می کند
 • افزایش فروش

بنابراین، چگونه می توانید برند خود را در شبکه های اجتماعی رشد دهید؟

برای ایجاد اقتدار در شبکه های اجتماعی ، باید مرتباً محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید. شما باید ضمن ارسال مطالب خود ، ثبات خود را حفظ کنید و همچنین با مخاطبان خود درگیر شوید.

این وظایف می توانند کاملاً چالش برانگیز باشند. به همین دلیل ، استفاده از ابزاری برای بازاریابی شبکه های اجتماعی مانند HubSpot کمک می کند.

با استفاده از آن ، می توانید یکپارچه محتوای رسانه های اجتماعی ایجاد کرده و به صورت دستی در سیستم عامل هایی مانند Facebook ، Twitter ، Instagram و LinkedIn ارسال کنید. همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند تا پست های خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید از جریان مداوم محتوا اطمینان حاصل کنید.

دیگه چی؟

به شما امکان می دهد با مخاطبان خود درگیر شوید و همچنین موارد ذکر شده اجتماعی خود را نیز کنترل کنید.

اگرچه مشاغل به طور فزاینده ای از بازاریابی در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند ، اما همه آنها این کار را به روش صحیح انجام نمی دهند. بسیاری از آنها مرتکب اشتباهات مهلکی در بازاریابی در شبکه های اجتماعی می شوند.
چگونه می توانید از این اشتباهات جلوگیری کنید؟

اول از همه، شما باید کانال بازاریابی شبکه های اجتماعی مناسب را انتخاب کنید، سپس یک استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی را توسعه دهید. فقط به این دلیل که یک کسب و کار از طریق توییتر به موفقیت بزرگی دست پیدا می کند ، به این معنی نیست که از طریق آن نیز به همان موفقیت دست خواهید یافت.

اگر مشتریان بالقوه شما در فیس بوک هستند، فیس بوک را به عنوان مرکز توجه خود قرار دهید. به همین ترتیب ، اگر مخاطبان شما در این شبکه حرفه ای هستند ، تلاش های خود را در LinkedIn هدف قرار دهید. برای راه اندازی شما ، بهترین کانال رسانه های اجتماعی محلی است که مشتریان بالقوه شما بیشتر در آنجا معاشرت می کنند.

یک مشاور خوب بازاریابی شبکه های اجتماعی ابتدا شخصیت مشتری را ایجاد می کند ، سپس شروع به ایجاد یک استراتژی شبکه اجتماعی برای تجارت خود می کنید.

3. بازاریابی کلیکی (Google AdWords)

بازاریابی پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) روشی است برای استفاده از تبلیغات موتور جستجو برای بازدیدکنندگان از وب سایت شما. PPC ابزاری قدرتمند برای بازاریابی برای تولید آگهی های آماده فروش است.

هنگامی که من به دنبال “عینک آفتابی در نیویورک” می گردم ، در اینجا نحوه نمایش تبلیغات PPC آمده است:
هیچ استارتاپی نباید از بازاریابی پرداخت به ازای هر کلیک چشم پوشی کند.

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک مزایای عملی بسیاری از جمله:

 • با تبلیغ مناسب می توانید در زمان مناسب به مشتریان خود برسید
 • ROI بالا زیرا فقط در صورت کلیک یک فرد علاقه مند باید هزینه آن را پرداخت کنید
 • کنترل میزان هزینه ای که می خواهید صرف کنید
 • لازم نیست منتظر نتایج باشید
 • داده ها و بینش ها برای کمک به تیز کردن سایر استراتژی دیجیتال مارکتینگ

کمپین های PPC به سرعت بودجه را تمام می کنند. بنابراین برای مهندسی یک کمپین موفقیت آمیز که بیشتر از کلیک ها تبدیل ایجاد می کند، به نوعی تخصص نیاز دارید.

مطالعه بیشتر: آینده هوش مصنوعی در دیجیتال مارکتینگ

4. بهینه سازی موتور جستجو

شما یک وب سایت با طراحی عالی ایجاد کرده اید و صفحات سرویس را برای تمام خدماتی که ارائه می دهید ایجاد کرده اید. و شما فکر می کنید بازدید کنندگان می آیند. درست؟

اشتباه!

صدها وب سایت فقط در جای شما وجود دارد. وقتی مشتریان بالقوه کلمات کلیدی مرتبط با تجارت شما را جستجو می کنند ، چگونه وب سایت شما می تواند در بالا ظاهر شود؟

اینجاست که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نقشی تعیین کننده دارد.

بهینه سازی موتور جستجو نه تنها باعث افزایش بازدید از وب سایت شما می شود بلکه باعث ایجاد اعتماد می شود.

اگر وقتی مشتریان بالقوه شما کلمات کلیدی مربوط به محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند ، وب سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالایی دارد، این تصور را ایجاد می کند که شما یک شرکت معتبر هستید.

بهینه سازی موتور جستجو برای هر استارتاپ ضروری است. فقط مطمئن باشید که بهترین روش های جستجوگرها را برای وب سایت خود دنبال می کنید.

شما چه کار دیگه ای میتوانید انجام دهید.

برای بهبود سئوی وب سایت خود ، باید دائماً آن را پیگیری کنید. برای این کار استفاده از SEMrush را توصیه می کنم. این ابزار ابزاری همه در یک برای نیازهای SEO شماست.

این به شما کمک می کند تا تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی را انجام دهید ، رتبه بندی SERP خود را ردیابی کنید ، رقبایتان را رصد کنید و همچنین به شما امکان می دهد در مقایسه با آنها در چه مکانی قرار بگیرید.

سئو در استراتژی دیجیتال مارکتینگ
سئو در استراتژی دیجیتال مارکتینگ

SEMrush همچنین ایجاد لینک برای وب سایت خود را برای شما آسان می کند و همراه با یک حسابرس وب سایت داخلی است که به شما کمک می کند مشکلات مربوط به وب سایت خود را نیز دریابید.

با این حال، استارت آپ های مرتبط با سئو با چالش های زیادی روبرو هستند. با استخدام یک شرکت خوب جستجوگرها می توانید از پس این چالش ها برآیید.

5. Influencer Marketing

روند Influencer Marketing بسیار سریع در حال رشد است. در یک مطالعه مشاهده شد که 84٪ از بازاریابان انتظار دارند حداقل 12 ماه آینده حداقل یک کمپین Influencer Marketing راه اندازی کنند.

94٪ از بازاریابان در یک نظرسنجی معتقد بودند که Influencer Marketing تأثیرگذار است.

بازاریابی اینفلوئنسر ابزاری بسیار موثر برای استارتاپ ها برای رشد برندهایشان است. و بهترین چیز این است که در مقایسه با کانال های سنتی بازاریابی ارزان است.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا شرکت های نوپا باید بازاریابی تأثیرگذار را در پیش بگیرند:

 • بیشتر مشتریان از کانال های سنتی بازاریابی در امان مانده اند
 • بازاریابی اینفلوئنسر نسبت به سایر استراتژی های تبلیغاتی هزینه کمتری دارد
 • بازاریابی تأثیرگذار به راحتی قابل اجرا است
 • جنبه دهان به دهان بازاریابی تأثیرگذار باعث ایجاد اعتماد برای برند شما می شود
 • مشتریان به دلیل اصالت تأثیرگذاران با برند شما درگیر می شوند

هنگامی که در حال شروع کار خود هستید ، ممکن است نتوانید در تأثیرگذاران بزرگ بازاریابی دیجیتال طناب بزنید.

بنابراین، چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگر بودجه زیادی ندارید ، باید یک Influencer کوچک برای شروع کار خود پیدا کنید. آنها معمولاً نرخ تعامل بالاتری نسبت به Influencer Marketer کلان دارند و به دلیل دنبال کنندگان کمتر، هزینه های قابل توجه پایینی می گیرند.

6. بازاریابی محتوا

این روزها بازاریابی محتوا برای کسب و کارها ضروری شده است، خواه در دامنه B2B یا B2C کار کنید.

به آمارهای زیر از موسسه بازاریابی محتوا نگاه کنید:

90٪ سازمانهای B2C به شدت به بازاریابی محتوا پایبند هستند و 88٪ بازاریابان B2B موافق هستند که بازاریابی محتوا قسمت مهمی از برنامه های بازاریابی آنهاست.

چرا بازاریابی محتوا اینقدر موثر است؟

وقتی استراتژی محتوای خود را برای دنبال کردن مراحل مختلف سفر خریدار خود ترسیم می کنید ، محتوای مفیدی را ایجاد می کنید که مخاطب هدف شما دوست دارد آن را بخواند زیرا این امر مشکلات آنها را برطرف می کند. این در نهایت باعث ایجاد اعتماد و افزایش نرخ تبدیل می شود.

با اتخاذ استراتژی های بازاریابی محتوا برای شروع فعالیت خود ، می توانید:

 • قابلیت مشاهده برای برند خود را افزایش دهید
 • با مشتریان خود روابط پایدار برقرار کنید
 • آگاهی از برند و شناخت برند را افزایش دهید
 • ایجاد اعتبار و اقتدار
 • رهبری فکری ایجاد کنید

به عنوان یک پاداش اضافی، بازاریابی محتوا از تلاش های شما در زمینه SEO و SMO پشتیبانی می کند. محتوای بیشتری برای وبلاگ وب سایت و پست های رسانه های اجتماعی خواهید داشت.

بنابراین، چگونه می توانید به طور منظم محتوای با کیفیت بالا ایجاد کنید؟

ارائه ایده های محتوای جدید می تواند چالش برانگیز باشد. همچنین پیگیری موارد پرطرفدار می تواند مشکل باشد.

با این حال، HubSpot می تواند این مشکل را برای شما حل کند. این می تواند به شما کمک کند محتوای عملکرد بالا را برای هر کلمه کلیدی پیدا کنید. این می تواند به شما کمک کند بفهمید که آیا باید آن کلمه کلیدی خاص را هدف قرار دهید.

اما این تمام نیست.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد تأثیرگذاران را در جایگاه خود پیدا کنید. سپس می توانید برای همکاری با آنها ارتباط برقرار کنید و اقتدار خود را حتی بیشتر کنید.

باید به یاد داشته باشید که بازاریابی محتوا به ندرت نتیجه سریع می دهد. قبل از شروع به مشاهده نتایج بازاریابی محتوا ، زمان می برد. اما تاثیری که ارائه می دهد طولانی مدت است.

مطالعه بیشتر: نحوه راه اندازی و کسب درآمد از بلاگ در سال 2021 (تضمینی)

7. هدف گذاری مجدد تبلیغات

شما شروع کار خود را شروع کردید زیرا با ایده تجاری خود قانع شدید. چرا؟ این ایده تجاری شما بود ، بنابراین به آن اعتقاد داشتید.

اما ممکن است مشتریان بالقوه شما هنگام مراجعه به وب سایت شما متقاعد نشوند. آنها قبل از اینکه واقعاً مشتری شما شوند ، به یک یا چند برهنه احتیاج دارند.

تبلیغات مجدد هدف گذاری شما را تکان می دهد.
تبلیغ مجدد هدف چیست و چگونه کار می کند؟

هدف گذاری مجدد وسیله ای برای بازاریابی است که در آن شما تبلیغات مربوطه را به کسانی که قبلاً از وب سایت شما بازدید کرده اند نشان می دهید.

وقتی مشتری بالقوه ای به وب سایت شما می آید ، یک پیکسل (قطعه ای بدون مانع از JavaScript) در مرورگر وب وی قرار می گیرد. به عبارت دیگر ، مرورگر مشتری احتمالی شما کوکی شده است.

بعد چه اتفاقی می افتد؟

و هنگامی که این مشتری از وب سایت های دیگر بازدید می کند ، پلتفرم هدف گیری مجدد توسط آن پیکسل اطلاع داده می شود و مشتری با توجه به صفحه هایی که در وب سایت شما بازدید کرده است ، تبلیغات مربوطه را به او ارائه می دهد.

با استفاده از تبلیغات هدفمند مجدد ، می توانید آن دسته از بازدیدکنندگانی را که قبلاً به محصولات یا خدمات شما علاقه نشان داده اند تبدیل کرده و نرخ تبدیل خود را افزایش دهید.

8. بازاریابی ویروسی

به عنوان یک شرکت نوپا ، هیچ راهی بهتر از ایجاد ویروسی در اینترنت برای ایجاد هیاهوی شدید در مورد نام تجاری خود وجود ندارد. ایجاد محتوایی که ویروسی می شود می تواند موفقیت یک شبه شما را کسب کند.

علاوه بر این، بازاریابی ویروسی اساساً نتیجه تلاش ترکیبی سایر تکنیک هایی است که قبلاً در مورد آنها بحث کردیم. Blendtec نمونه کاملی از توانایی های آن است.

یک روز آنها واقعاً هیچ یک از بلندرهای درجه یک خود را نمی فروشند. یک ویدیوی ویروسی از توانایی آن برای ترکیب تقریباً هر چیزی و سفارشات شروع به جلب توجه می کند. صادقانه بگویم ، این یک ترفند هوشمندانه توسط بازاریاب مارک بود.
پس چگونه ویروسی می شوید؟

به بیان ساده ، با انجام کاری فوق العاده خنده دار و احتمالاً عجیب (مانند این تفکر خارج از چارچوب Blendtec). از شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا به بهترین وجهی توجه خود را جلب کرده و به اشتراک بگذارید.

مطمئناً برای مدت زمان خاصی باعث افزایش عمده بازدید در وب سایت خود خواهید شد. و هنگامی که از حالت نسبتاً مبهم به روند تبدیل شده اید ، کار شما نیمه تمام است. البته نیمه دیگر ، تبدیل این ترافیک عظیم به مشتریان خریدار است.

به عنوان یک استراتژی ، من چندین کسب و کار B2C را دیده ام که به خوبی از آن استفاده می کنند. Dollar Shave Club نمونه درخشان دیگری است که پتانسیل آن را نشان می دهد. به عنوان یک پاداش ، همچنین یک استراتژی کمی صرفه جو است.

9. بازاریابی وابسته

با بازاریابی وابسته می توان به عنوان یک خواهر یا برادر بازاریابی تأثیرگذار رفتار کرد. این امر همچنین به نفوذ مردم برای فروش کمک می کند. به همین دلیل است که شما باید فکر کنید که آن را با فعالیت تأثیرگذار خود ادغام کنید.

در بازاریابی شرکت های وابسته ، می توانید آرام بنشینید و آرام باشید زیرا دیگران برای شما بازاریابی می کنند. این یک نسخه نسبتاً ساده برای قرار دادن چیزها است. رد مسئولیت – من قسمت عقب نشسته را توصیه نمی کنم زیرا هرگز نباید تنها استراتژی شما باشد.

بازاریابی وابسته چیست؟

شما شرکت های وابسته را برای نام تجاری خود استخدام می کنید تا سود شما را جلب کند. می توان آنها را به عنوان فروشندگانی در نظر گرفت که به صورت پورسانت کار می کنند. این کمیسیون کاملاً به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید. این که آیا آنها را مطابق با فروش تولیدی آنها پرداخت می کنید یا به ازای هر محصول با هزینه ثابت.

اما چگونه این فروش ها را پیگیری می کنید؟ این کار را از طریق پیوندهای وابسته انجام می دهید که پیوندهای سفارشی هستند و با آنها همکاری می کنید. آنها پیوند را با محافل رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند که به نوبه خود می توانند از این لینک برای بازدید از سایت شما و خرید استفاده کنند.

برای تولید این پیوندهای سفارشی می توانید از ابزارهایی مانند Google Analytics استفاده کنید. علاوه بر این ، حتی می توانید تعداد فروش های وارد شده از هر لینک را پیگیری کنید تا عملکرد شرکت های وابسته خود را پیگیری کنید.

10. مراجعه به بازاریابی

یکی از بهترین راه های تبلیغ برند شما این است که به مشتریان خود اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهند. راه اندازی یک برنامه ارجاع می تواند یکی از بهترین شرط بندی ها در چنین شرایطی باشد. شما می توانید یک کد ارجاع با هر یک از مشتریان خود به اشتراک بگذارید ، و آنها می توانند آن را در حلقه های خود به اشتراک بگذارند.

بنابراین ، این چه کاری انجام می دهد؟

وقتی هرکسی از حلقه های خود از نام تجاری شما خرید می کند ، می توانید برای مشتری ارجاع دهید یا تخفیف رایگان ارائه دهید. این می تواند به آنها انگیزه دهد تا افراد بیشتری را ارجاع دهند و به شما در رشد استارت آپ خود کمک کنند.

برای تنظیم برنامه ارجاع ، می توانید از ابزارهایی مانند InviteReferrals استفاده کنید. این ابزار می تواند به شما کمک کند کمپین ارجاع خود را در رسانه های اجتماعی ، وب سایت یا برنامه تلفن همراه با سهولت تنظیم کنید. با استفاده از این ابزار می توانید تجزیه و تحلیل عمیقی در مورد کمپین خود دریافت کنید.

سوالات متداول

Q1 بهترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال کدامند؟

الف. سئو ، بازاریابی محتوا ، تبلیغات ، بازاریابی از طریق ایمیل و بازاریابی در شبکه های اجتماعی از محبوب ترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال هستند. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند ، بنابراین بهترین استراتژی می تواند برای بازاریابان مختلف متفاوت باشد.

Q2 چگونه یک استراتژی بازاریابی آنلاین برای یک استارتاپ ایجاد می کنید؟

الف) مهمترین نکته ای که باید هنگام ایجاد استراتژی بازاریابی برای یک شرکت نوپا به خاطر بسپارید ، مقرون به صرفه بودن آن است.

از این نظر ، SEO احتمالاً اولین چیزی است که هر استارتاپی باید روی آن سرمایه گذاری کند و روی آن تمرکز کند. و ، SEO همزمان با بازاریابی محتوا همراه است ، بنابراین این نیز باید بخشی از استراتژی بازاریابی استارت آپ باشد.

روند اساسی ایجاد یک استراتژی بازاریابی ، باید شامل تعیین اهداف به عنوان اولین قدم باشد. سپس شما برای دستیابی به آن اهداف برنامه ریزی می کنید و بر این اساس تاکتیک های بازاریابی خود را انتخاب می کنید.

Q3 بازاریابی دیجیتال چگونه به استارتاپ ها کمک می کند؟

الف) بازاریابی دیجیتال چیزی است که هر مشاغل نیاز به سرمایه گذاری در آن دارد ، خواه یک شرکت نوپا یا یک شرکت باشد. در مورد استارتاپ ها ، این می تواند به گسترش آگاهی از برند و تولید هدایت کمک کند ، زیرا این اولویت های اصلی هر کسب و کار جدید است.

Q4 چگونه می توانم کسب و کار نوپای خود را تبلیغ کنم؟

الف – شما می توانید ترکیبی از تاکتیک های بازاریابی را برای ارتقا کسب و کار نوپای خود استفاده کنید. به عنوان مثال سئو ، یک استراتژی خوب برای جابجایی ارگانیک به وب سایت شما است. رسانه های اجتماعی یکی دیگر از بسترهای مهم است که شما باید برای گسترش آگاهی در مورد تجارت خود استفاده کنید. اگر بودجه دارید و می خواهید سریع نتیجه بگیرید ، تبلیغات می تواند به شما کمک کند تا فوراً منجر شوید.

Q5 برخی از بهترین روشهای بازاریابی برای استارتاپها چیست؟

الف. همانطور که در بالا ذکر شد ، سئو ، بازاریابی محتوا و بازاریابی در شبکه های اجتماعی از بهترین روش های بازاریابی برای استارتاپ ها است. همه اینها استراتژیهای بازاریابی نسبتاً مقرون به صرفه ای هستند که نتایج بسیار خوبی را نشان می دهند.

Q6 اهمیت بازاریابی برای یک استارت آپ چقدر است؟

الف) بازاریابی برای یک شرکت نوپا بسیار مهم است زیرا برای گسترش آگاهی در مورد تجارت مورد نیاز است. شما به عنوان یک تجارت جدید ، باید محصولات هدف و خدمات خود را به مشتریان هدف خود آگاه کنید و راه بازاریابی دیجیتال است.

Q7 بهترین شیوه های بازاریابی شبکه های اجتماعی برای استارتاپ ها چیست؟

الف) اولین و مهمترین بهترین روش شروع صحیح و ایجاد یک طرح جامع بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. این باید شامل اهداف شما ، انتخاب سیستم عامل ها ، تحقیقات رقبا ، استراتژی محتوا و موارد دیگر باشد. همچنین باید درباره صدای مارکی تصمیم بگیرید که به طور مداوم برای تمام محتوای رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید.

Q8 روند بازاریابی دیجیتال برای سال 2021 چیست؟

الف. دو مهمترین روند بازاریابی دیجیتال برای سال 2021 افزایش محتوای ویدئویی و محتوای زودگذر است (مانند Stories). این دو در سال 2021 بر استراتژی های بازاریابی دیجیتال بازاریابان مسلط خواهند شد. به غیر از این ، تجارت اجتماعی نیز در سال 2021 به رشد خود ادامه خواهد داد و جریان اصلی آن خواهد بود.

برای شروع آماده هستید؟

ایجاد یک استارت آپ موفق یک نبرد پر سر و صدا از یک رقابت شدید در دنیای تجارت امروز است. با این حال، با انتخاب استراتژی دیجیتال مارکتینگ مناسب، می توانید در میان رقبا متمایز شوید.

بازاریابی از طریق ایمیل، بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک، بهینه سازی موتور جستجو، تبلیغات هدف گذاری شده، بازاریابی محتوا، بازاریابی ویروسی و بازاریابی وابسته ثابت شده است که بازده سرمایه گذاری بالایی دارد.

شما چطور؟ آیا می خواهید استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای استارتاپ ها یا نکته ای به این لیست اضافه کنید؟ آنها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.