توسعه یک برنامه تلفن همراه گران و وقت گیر است. علاوه بر این، میلیون ها برنامه تلفن همراه وجود دارد.

این برای شما چه معنی دارد؟

اگر می خواهید برجسته شوید، باید بر روی ایجاد یک استراتژی جامع تبلیغات برنامه تلفن همراه تمرکز کنید.

در واقع، ورود به بازار برنامه ها به درک عمیقی از رفتار مصرف کننده و برنامه ریزی گسترده نیاز دارد.

چمن سخت است. اما حضور در دستگاه های تلفن همراه برای بسیاری از مشاغل به یک ضرورت تبدیل شده است.

علاوه بر این، 88 درصد بیش از 4 ساعت بزرگسالان آمریکایی که روزانه با اینترنت تلفن همراه می گذرانند در برنامه ها اتفاق می افتد.

توسعه یک برنامه تلفن همراه گران و وقت گیر است. علاوه بر این ، میلیون ها برنامه تلفن همراه وجود دارد.

این برای شما چه معنی دارد؟

اگر می خواهید برجسته شوید، باید بر روی ایجاد یک استراتژی جامع تبلیغات برنامه تلفن همراه تمرکز کنید.

در واقع، ورود به بازار برنامه ها به درک عمیقی از رفتار مصرف کننده و برنامه ریزی گسترده نیاز دارد.

چمن سخت است. اما حضور در دستگاه های تلفن همراه برای بسیاری از مشاغل به یک ضرورت تبدیل شده است.

علاوه بر این، 88 درصد بیش از 4 ساعت بزرگسالان آمریکایی که روزانه با اینترنت تلفن همراه می گذرانند در برنامه ها اتفاق می افتد.

چگونه می توانید برنامه موبایل خود را به طور موثر تبلیغ کنید؟

بازار برنامه های موبایل رقابت سختی دارد.

به عنوان مثال، در ماه فوریه 2021 به تنهایی 29.5 هزار برنامه تلفن همراه در فروشگاه App Apple منتشر شد.

و این فقط یک فروشگاه است.

بنابراین ، برای برجسته سازی در دنیای برنامه ، به یک استراتژی جامع بازاریابی موبایل نیاز دارید. و در اینجا برخی از موثرترین استراتژی های تبلیغات برنامه تلفن همراه که می توانید استفاده کنید وجود دارد:

1. مخاطب هدف خود را بشناسید

این جام مقدس تمام استراتژی های بازاریابی است. شما نمی توانید محصول خود را تبلیغ کنید مگر اینکه بدانید مشتریان شما چه کسانی هستند و چه چیزی را دوست دارند. همین امر در مورد استراتژی های ارتقا app برنامه تلفن همراه صادق است.

چطور می تونی این کار رو بکنی؟

به جای تلاش برای دستیابی به همه ، تمرکز خود را بر روی دستیابی به مخاطبان خود بگذارید.

اطلاعات جمعیتی، گروه های سنی ، علایق و سبک زندگی گروه ایده آل مشتریان خود را مشخص کنید. این جزئیات می تواند به شما درک دهد که از کدام استراتژی بازاریابی باید برای تبلیغ برنامه تلفن همراه خود استفاده کنید.

در عین حال ، به کارهایی که رقبای شما برای جذب مشتری بیشتر انجام می دهند نیز توجه کنید. آنها احتمالاً مخاطبان هدف مشابهی دارند. بنابراین، حتی قبل از شروع تبلیغات برنامه تلفن همراه خود ، می توانید ایده خوبی در مورد نحوه جذب مشتری بدست آورید. به روند آنها نگاه کنید و سعی کنید آن را بهبود ببخشید.

2. پیش از راه اندازی برنامه، تبلیغات برنامه موبایل را شروع کنید

پس از آماده سازی ایده پردازی و تولید نمونه های اولیه ، برای بیشتر محصولات فیزیکی ، بخش بازاریابی فعال می شود. در اینجاست که برنامه های موبایل متفاوت هستند. حتی قبل از راه اندازی برنامه خود ، باید تبلیغ آن را شروع کنید.

چرا می پرسی؟

فروش سریع برنامه شما دارای دو مزیت اصلی است – افزایش آگاهی از برند و دریافت بازخورد. به شما امکان می دهد مشتریان بالقوه را درگیر کنید و از آنها بپرسید که دوست دارند در برنامه چه چیزی ببینند.

اگر قبلاً در حال آزمایش بتا هستید، آنها را به استفاده از برنامه تشویق کنید و به شما بازخورد بدهند. به صحبت های آنها گوش دهید و مناطقی را که می توانید پیشرفت کنید شناسایی کنید. پس از همه ، شما می خواهید مطمئن شوید که برنامه شما نیازهای مشتریان ایده آل شما را برآورده می کند.

3. وبلاگ خود را اهرم کنید

وب سایت شما می تواند یک سرمایه عالی برای استراتژی ارتقا app برنامه تلفن همراه شما باشد. در واقع ، این یک کانال ارتباطی است که می تواند در ایجاد آگاهی از برند ، ایجاد اقتدار و افزایش دید به شما کمک کند.

اگر در حال حاضر وب سایتی دارید که میزان بازدید بالایی دارد ، این یک جایزه است. برای جلب توجه برنامه های تلفن همراه خود می توانید از دسترسی سیستم عامل استفاده کنید.

می خواهید بدانید چگونه؟

به عنوان بخشی از استراتژی های ارتقا app برنامه تلفن همراه ، روش های مختلفی برای استفاده از یک وب سایت وجود دارد. به برخی از گزینه هایی که می توانید امتحان کنید نگاهی بیندازید:

ارسال های وبلاگ

از هر چهار کاربر برنامه، یک نفر از طریق موتور جستجو برنامه ها را کشف می کند. به گفته گوگل، جستجو به ویژه برای برنامه های مرتبط با فناوری، مسافرت و خدمات محلی بسیار مهم است.

این بدان معنی است که شما برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه خود نمی توانید فقط به کانال های دهان به دهان و شبکه های اجتماعی اعتماد کنید. شما باید مطمئن شوید که برنامه شما در موتورهای جستجو نیز قابل مشاهده است. واضح است که استراتژی تبلیغات برنامه تلفن همراه شما به طور غیر مستقیم با استراتژی سئو شما مرتبط است.

وبلاگ یکی از بهترین راه ها برای به روز نگه داشتن افراد در مورد برنامه شما و ایجاد حضور آنلاین شماست. همچنین مکان خوبی برای به اشتراک گذاشتن پست های منظم وبلاگ است که جزئیات ویژگی ها و کاربردهای اصلی برنامه تلفن همراه شما را شرح می دهد.

همچنین می توانید هنگام ایجاد برنامه تلفن همراه ، تجربیات خود را به اشتراک بگذارید یا از نظر مخاطبان خود بخواهید. هدف این است که احساس کنند در روند کار نقش دارند. این نه تنها آنها را مطلع نگه می دارد بلکه باعث ایجاد علاقه در برنامه موبایل شما می شود.

علاوه بر این، برای بهبود سئوی سایت خود از کلمات کلیدی مرتبط استفاده کنید و بک لینک با کیفیت دریافت کنید.

فراموش نکنید که در انتهای پست وبلاگ خود یک برنامه نصب CTA را اضافه کنید.

با کلیک روی پیوند، افراد باید به صفحه نصب برنامه شما بروند. یک صفحه فرود عالی ایجاد کنید که ارزش پیشنهادی برنامه شما را برجسته کند و افراد را مجبور کند روی دکمه نصب کلیک کنند.

اهرم سازندگان صفحه فرود که شما را قادر می سازد یک صفحه کاملاً تبدیل کننده ایجاد کنید.

اما صفحه فرود بهینه شده شما باید شامل چه مواردی باشد؟

 • یک عنوان جذاب
 • نام برنامه شما
 • فراخوانی برای اقدام
 • نسخه اصلی توضیح ارزش و مزایای برنامه. به عنوان مثال ، در صورت تبلیغ یک برنامه تجاری ، نسخه شما باید به سوالات مشتریان پاسخ دهد و دلیل بازدید آنها از صفحه اصلی شما را برآورده کند.
 • ویدئو و تصاویر جذاب محصول باعث افزایش داستان کپی بدن شما می شود
 • اثبات اجتماعی، به عنوان مثال، گواهی نامه ها، بررسی ها، تقدیرنامه ها و جوایز برنامه ، تعداد بارگیری ها و کاربران و غیره

بنرهای وب سایت و دکمه های دعوت به عمل

می خواهی یک راز را بدانی؟

بنرهای وب سایت معمولاً با تبلیغات پولی مرتبط هستند. اما می توانید از آنها به عنوان بخشی از استراتژی ارتقا app برنامه تلفن همراه خود نیز استفاده کنید.

با نصب یک بنر وب، از راه اندازی برنامه تلفن همراه خود خبر دهید و با قرار دادن آن در قسمت بالای صفحه اصلی خود ، از برجسته بودن آن اطمینان حاصل کنید.

این استراتژی برای آگاهی دادن به مردم در مورد راه اندازی برنامه تلفن همراه شما بسیار مناسب است. با این حال ، اگر برنامه شما در فروشگاه برنامه موجود است ، هدف شما باید افزایش بارگیری ها باشد. از استراتژی تبلیغات برنامه تلفن همراه Lyft الهام بگیرید.

در صفحه اصلی آنها، گوشه سمت راست فقط به نمایش برنامه های آنها در فروشگاه های مختلف برنامه اختصاص دارد. به زبان ساده ، این دکمه های برجسته فراخوان هستند که کاربران را به سمت بارگیری برنامه تلفن همراه سوق می دهند.

4. ایمیل ارسال کنید

بازاریابی از طریق پست پست الکترونیکی دنیای بازاریابی است. بازاریابان غالباً از آن چشم پوشی می كنند و طرفدار تبلیغات رسانه های اجتماعی هستند. این یک اشتباه است

هنوز قانع نشده اید؟

ایمیل مارکتینگ استراتژی ای است که می تواند شما را از رقبای خود برتر قرار دهد.

در اینجا برخی از آمار وجود دارد که نشان دهنده شایستگی بازاریابی از طریق ایمیل است:

 • 99٪ از کاربران ایمیل هر روز یکبار صندوق ورودی شخصی خود را بررسی می کنند.
 • بیش از 50٪ پاسخ دهندگان در ایالات متحده بیش از 10 بار در روز ایمیل های خود را بررسی می کنند. علاوه بر این ، آنها گفتند که دریافت به روزرسانی های مارک از طریق ایمیل را به رسانه های دیگر ترجیح می دهند.
 • میانگین نرخ باز ایمیل ها در سراسر جهان 22.02٪ با CTR 2.13٪ است.

واضح است که بازاریابی از طریق ایمیل می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری داشته باشید.

اما چگونه می توانید از بازاریابی ایمیلی به عنوان بخشی از استراتژی ارتقا app برنامه تلفن همراه خود استفاده کنید؟

می توانید یک سری ایمیل ایجاد کنید. در زنجیره ای از ایمیل ها می توانید تاریخ راه اندازی را اعلام کنید ، ویژگی های برنامه را لیست کنید و هر پیشنهادی که برای ورود به سیستم دارید را برای مشترکان ارسال کنید.

همچنین می توانید برای مشترکین خود خبرنامه های معمولی با محتوای ارزشمند در مورد استفاده از برنامه و به روزرسانی ها ارسال کنید.

اکنون، ما درک کرده ایم که ارسال ایمیل به صورت دستی به صدها مخاطب می تواند یک درد باشد. اما استفاده از ابزارهای بازاریابی ایمیلی به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را تقسیم بندی کرده و در عرض چند دقیقه ایمیل های نرم افزاری ایجاد کنید. آنها محتوای ایمیل و موضوع شما را شخصی سازی و بهینه می کنند تا ایمیل های شما توجه مخاطبین شما را به خود جلب کنند.

به هر حال، شما نمی خواهید ویژگی های عالی برنامه شما نادیده گرفته شود، درست است؟

برای راه اندازی برنامه All day 360 Fitness، آدیداس ایمیلی ارسال کرد که به کاربران می گوید برنامه جدید آنها چه پیشنهادی دارد. این ایمیل همچنین دارای دکمه های CTA بود که افراد را به سمت لینک بارگیری سوق می داد. با این استراتژی ارتقا strategy برنامه تلفن همراه ، آدیداس برنامه خود را ارتقا داد و همچنین بارگیری ها را انجام داد.

5. اهرم رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی نیروگاهی برای انواع بازاریابی است. بنابراین، مسلماً باید بخشی از استراتژی تبلیغات برنامه تلفن همراه شما باشد.

بنابراین چگونه از رسانه های اجتماعی برای تبلیغ برنامه استفاده می کنید؟

کانال های رسانه های اجتماعی را که مخاطبان هدف شما در آنها بیشتر فعال است ، بیابید. براساس این اطلاعات ، برای تبلیغ برنامه تلفن همراه خود در این سیستم عامل ها ، محتوا منتشر کنید.

اگر مخاطبان هدف شما در چندین کانال رسانه اجتماعی فعال هستند ، یک ابزار مدیریت رسانه های اجتماعی مانند HubSpot می تواند مفید واقع شود.

به شما امکان می دهد محتوای اجتماعی متناسب با دستورالعمل های شبکه هدف ایجاد کنید. این برنامه همچنین ارسال زمان برای زمان بهینه را تعیین می کند و نرخ تعامل را در هر پست دنبال می کند.

به این ترتیب می توانید یاد بگیرید که پست های مرتبط با برنامه شما در هر کانال اجتماعی چگونه کار می کنند. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید تلاش خود را بر روی کانالهایی متمرکز کنید که بیشترین کشش را دارند.

علاوه بر این ، می توانید از تبلیغات پولی برای ارتباط بیشتر با افراد و ایجاد یک سر و صدا فوری در اطراف برنامه خود استفاده کنید. از طریق این استراتژی ارتقا app برنامه تلفن همراه، می توانید تبلیغات خود را فقط برای مخاطبان هدف خود تنظیم کنید.

این یک استراتژی عالی بازاریابی برای تبلیغات برنامه تلفن همراه است زیرا به شما امکان کنترل بیشتر هدف قرار دادن مخاطبان خود را می دهد.

6. بهینه سازی فروشگاه برنامه (ASO)

برای تبلیغ موفقیت آمیز برنامه شما، App Store Optimization یکی از اصلی ترین استراتژی های بازاریابی برنامه تلفن همراه است که باید پیاده سازی کنید. این روند افزایش قابلیت مشاهده برنامه شما در فروشگاه های برنامه مانند فروشگاه Google Play Android و App Store Apple است.

این همچنین یک استراتژی عالی بازاریابی برنامه تلفن همراه برای مشاغلی است که می خواهند نصب های ارگانیک ، درآمد و تبدیل را افزایش دهند.

اما از چه استراتژی های بازاریابی برنامه تلفن همراه می توانید برای ASO استفاده کنید؟

کلمات کلیدی را در عنوان و توضیحات خود بگنجانید: کلمات کلیدی را به طور طبیعی در فروشگاه برنامه وارد کنید و اطمینان حاصل کنید که نام جذاب و به یادماندنی برای برنامه خود دارید.

بهینه سازی توصیف ها: فروشگاه Google Play را نمایه می کند و توصیفات شما را برای اهداف رتبه بندی تجزیه و تحلیل می کند. به همین دلیل ، باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای برنامه خود بگنجانید و کارهایی که انجام می دهد ، ویژگی های اصلی و سایر اطلاعات ارزشمند را به وضوح توصیف کنید.

از کلمات کلیدی به طور موثر استفاده کنید: کلمات کلیدی نقش بسزایی در استراتژی های بازاریابی برنامه تلفن همراه دارند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی مخاطبان هدف خود را هنگام جستجو در دنیای برنامه استفاده می کنید و بر آنها تمرکز می کنید.

شامل یک ویدیوی پیش نمایش و عکس های صفحه: برای افزایش میزان کلیک در فروشگاه برنامه ، عکسهایی را که جلب توجه می کند انتخاب کنید. علاوه بر این ، ویدیویی را ارائه دهید که به برنامه موبایل شما کمک کند برجسته شود.

امتیازات و بررسی های اهرم: اینها کیفیت و محبوبیت برنامه شما را به نمایش می گذارند. با این حال ، برای به دست آوردن آنها ، شما باید یک تجربه کاربری عالی ارائه دهید. سپس ، کاربران خود را به رتبه بندی و بررسی تشویق کنید.

تحلیل و بهینه سازی: استراتژی بازاریابی برنامه تلفن همراه خود را در فروشگاه برنامه تجزیه و تحلیل کنید و بسته به نتایج ، محتوای خود را بهینه کنید. اگر می خواهید بارگیری ها ، نصب ها ، تبدیل ها و درآمدتان را افزایش دهید ، استراتژی های بازاریابی تلفن همراه خود را دقیق تنظیم کنید.

7. با اینفلوئنسرها همکاری کنید

به افراد تأثیرگذار در جایگاه خود ضربه بزنید تا با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید و تعامل را ایجاد کنید. کلید همکاری برای ارتقا app برنامه تلفن همراه یافتن تأثیرگذارهای مناسب در جایگاه خود است.

آیا می توانم کاملاً با شما صادق باشم؟

بازاریابی تأثیرگذار جواب می دهد اما یافتن تأثیرگذار مناسب برای همکاری می تواند مشکل باشد. تحت تأثیر معیارهای پوچ مانند تعداد پیروان تأثیرگذار آسان است. با این حال ، تأثیرگذارانی که متناسب با دامنه یا اطلاعات جمعیتی مخاطبان شما نیستند ، به طور موثر برنامه شما را تبلیغ نمی کنند.

یک بستر بازاریابی اینفلوئنسر مانند Fourstarzz Media به شما کمک می کند تا بهترین تأثیرگذاران را پیدا کنید. وقتی چنین تأثیرگذارهایی برنامه شما را تبلیغ می کنند ، می توانید انتظار بازدید و تبدیل خوب داشته باشید.

آنها در حال حاضر برای مخاطبان هدف شما محتوا ایجاد می کنند. بنابراین دسترسی به کاربرانی که ممکن است به برنامه شما علاقه مند باشند آسان می شود. در عین حال ، ارسال یک پیام از طرف اینفلوئنسر در مورد برنامه شما می تواند به شما در گرفتن سریع بارگیری بیشتر کمک کند.

سوالات متداول

Q1 تبلیغ برنامه موبایل چیست؟

الف) تبلیغ برنامه موبایل به تمام تکنیک ها و استراتژی هایی گفته می شود که می توانند به شما کمک کنند در مورد برنامه خود با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید. این روش چگونه شما را افزایش می دهد ، تقاضا را افزایش می دهد و برنامه تلفن همراه خود را از دیگران در بازار متمایز می کند.

Q2 چگونه می توانم برنامه تلفن همراه خود را تبلیغ کنم؟

A. موارد زیر استراتژی هایی است که می توانید هنگام تبلیغ برنامه تلفن همراه خود استفاده کنید:

 • بفهمید مخاطبان شما چه کسانی هستند ، نیازهای آنها ، محتوایی که دوست دارند و چگونگی دستیابی به آنها بهتر است.
 • قبل از پرتاب آن را تبلیغ کنید.
 • پست های وبلاگ را با جزئیات ویژگی ها و ویژگی های برنامه منتشر کنید.
 • تبلیغ آن از طریق آگهی های وب سایت.
 • یک سری ایمیل با جزئیات ویژگی های برنامه ، تاریخ راه اندازی و هر گونه پیشنهاد ثبت نام ارسال کنید.
 • آن را در سیستم عامل های اجتماعی تبلیغ کنید.
 • شریک تأثیرگذاران

Q3 راهکارهای بازاریابی برنامه برای اولین بار چیست؟ چه نوع بازاریابی برای راه اندازی برنامه موبایل موثرترین است؟

A. موارد زیر استراتژی هایی است که می توانید برای اولین بار در بازاریابی برنامه استفاده کنید:

 • تبلیغ برنامه را حتی قبل از راه اندازی شروع کنید.
 • اگر در حالت تست بتا هستید ، کاربران را به آزمایش آن تشویق کنید و تجربیات خود را به اشتراک بگذارید. سپس از بازخورد کاربر آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید برنامه شما نیازهای آنها را برآورده می کند.
 • صفحه فروشگاه App خود را با کلمات کلیدی مرتبط ، توضیحات دقیق ، عکسهای صفحه با کیفیت ، فیلم های پیش نمایش برنامه و غیره بهینه کنید.
 • آن را در سیستم عامل های اجتماعی تبلیغ کنید.
 • شریک تأثیرگذارهای طاقچه
 • از کاربران بخواهید نظرات خود را بگذارند.

Q4 بهترین استراتژی های بازاریابی برنامه آیفون کدامند؟

A. اینها استراتژی های بازاریابی برنامه iPhone هستند که می توانید برای افزایش بارگیری و محبوبیت برنامه خود استفاده کنید:

 • برنامه های رقیب را از نظر عملکرد ، ویژگی ها ، رتبه بندی ها و بررسی ها تجزیه و تحلیل کنید.
 • تبلیغ آن را قبل از راه اندازی شروع کنید.
 • با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط ، فیلم های پیش نمایش ، عکس های صفحه برنامه و غیره ، قابلیت مشاهده برنامه iPhone خود را در نتایج جستجو در App Store بهبود بخشید.
 • تبلیغات متقابل در سایر برنامه های مرتبط و محبوب iPhone
 • پست های وبلاگ بهینه شده موتور جستجو در مورد برنامه ایجاد کنید و آنها را در رسانه های اجتماعی ، انجمن ها و غیره ارتقا دهید.

Q5 بدترین استراتژی های بازاریابی برنامه چیست؟

الف. برخی از اشتباهاتی که باید هنگام بازاریابی برنامه خود از آنها اجتناب کنید:

 • بیش از حد امیدوار کننده است اما تحویل نمی دهد.
 • عدم بهینه سازی محتوای شما در فروشگاه های برنامه.
 • بررسی برنامه از سوی کاربران دلگرم کننده نیست.
 • ایجاد ریز سایت بهینه شده برای برنامه شما.
 • عدم استفاده از تبلیغات رسانه های اجتماعی.
 • پاسخ ندادن به نظرات ، بررسی ها ، پیشنهادات و غیره به طور پیشگیرانه افراد

Q6 بهترین استراتژی های بازاریابی برنامه های کم هزینه کدامند؟

A. موارد زیر استراتژیهای تبلیغاتی برنامه است که شرکت شما هنگام کار با بودجه می تواند از آنها استفاده کند:

 • همکار با تأثیرگذارهای میکرو و نانو
 • برای تبلیغ برنامه از تبلیغات بنر و پنجره های بازشو در وب سایت خود استفاده کنید.
 • درباره برنامه خود یک پست وبلاگ عمیق ایجاد کنید.
 • در تمام ارتباطات ایمیل خود که تبلیغات برنامه شماست ، یک پاورقی اضافه کنید.
 • یک ویدیوی آزمایشی ایجاد کنید که در آن توضیح دهید که چه چیزی ، چگونه و چرا برنامه شماست.
 • برنامه خود را به غیر از Google Play در فروشگاه های برنامه دیگر بارگذاری کنید.

Q7 چگونه می توانم برنامه خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنم؟

A. موارد زیر روشهایی است که می توانید از بازاریابی شبکه های اجتماعی برای تبلیغ برنامه شرکت خود استفاده کنید:

 • یک حساب کاربری در سیستم عامل هایی که مخاطبان شما مرتباً تشکیل می دهند راه اندازی کنید این موارد می توانند
 • شامل فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، TikTok و غیره باشند.
 • جهت راهنمایی کاربران برای بارگیری یا نصب برنامه خود، تماسهای به عمل را شامل کنید.
 • پیوندهایی را که کاربران را به یک صفحه فرود هدایت می کند با برنامه خود به اشتراک بگذارید.
 • از تصاویر یا تصاویر جذاب برنامه خود استفاده کنید.
 • برای ایجاد پیش بینی برای راه اندازی یا ویژگی های جدید ، شمارش معکوس ایجاد کنید.
 • یک ویدیوی تبلیغاتی یا آزمایشی را به اشتراک بگذارید.
 • برای درگیر کردن مخاطبان خود از ویژگی هایی مانند Stories در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.
 • یک گروه برای برنامه خود در فیس بوک ایجاد کنید و از آن برای جمع آوری بازخورد استفاده کنید.
 • از کاربران بخواهید نظرات خود را در صفحه فیس بوک شما بگذارند.
 • از هشتگ های مربوطه استفاده کنید.
 • با تأثیرگذاران و مارک های دیگر همکاری کنید.
 • از تبلیغات پولی استفاده کنید.

Q8 چگونه کاربران را به سمت برنامه های خود جذب می کنید؟

A. موارد زیر استراتژی های جذب کاربر برنامه تلفن همراه است که می توانید استفاده کنید:

 • محتوای خود را در فروشگاه برنامه بهینه کنید. عنوان به یادماندنی، نماد برنامه قابل شناسایی، توضیحات جذاب، عکسهای صفحه ای چشم نواز ، ویدئو و کلمات کلیدی مرتبط را شامل کنید
 • از بنرهای هوشمند در وب سایت خود استفاده کنید.
 • اینفوگرافیک، فیلم، کتاب الکترونیکی، پست وبلاگ و … با کیفیت بالا ایجاد کنید.
 • کمپین های PPC ، تبلیغات رسانه های اجتماعی ، تبلیغات بینابینی و غیره را اجرا کنید.
 • ایجاد صفحات فرود طراحی شده برای تبدیل.
 • کمپین های تأثیرگذار را اجرا کنید.
 • برای آگاهی بخشی و ایجاد نصب در کاربران از مطبوعات و روابط عمومی استفاده کنید. برای روزنامه نگاران، وب سایت ها و وبلاگ نویسان یک جعبه مطبوعات ایجاد کنید و زمینه های خود را متناسب با نیاز مخاطبان تنظیم کنید.
 • ویدیوها را در صفحه فرود و کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
 • محتوای UGC را در رسانه های اجتماعی مشخص کنید.
 • از ایمیل برای تبلیغات ویژه در مورد ویژگی های جدید ، ارائه تخفیف ، به اشتراک گذاری به روزرسانی محصولات و غیره استفاده کنید.
 • برنامه ارجاع را اجرا کنید.
 • تبلیغ در کانال های سنتی، از جمله رادیو ، تلویزیون ، روزنامه و …
 • دوره های آزمایشی رایگان و نسخه های نمایشی به اشتراک بگذارید.

آیا آماده تبلیغ برنامه موبایل خود هستید؟

ایجاد یک استراتژی جامع تبلیغات برنامه تلفن همراه مستلزم این است که حتی قبل از راه اندازی برنامه خود، شروع به شلوغ کردن کنید.

برای بازخورد با مشتریان خود تماس بگیرید و برای همکاری با تأثیرگذاران تماس بگیرید. از رسانه های اجتماعی، بازاریابی از طریق ایمیل، وبلاگ خود و سایر رسانه ها برای تبلیغ برنامه خود و ایجاد سر و صدا در اطراف آن استفاده کنید.

آیا هیچ راهکار دیگری برای ارتقا برنامه تلفن همراه از دست ندادیم؟ لطفاً بینش خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.