آیا به دنبال افزایش ترافیک سایت خود و فروش بیشتر از وب سایت خود در سال 2021 هستید؟ اگر می خواهید وب سایت شما بیشتر برای تجارت شما کار کند ، اولین قدم شما باید افزایش بازدید وب سایت خود باشید. توجه بیشتر به مطالب شما می تواند به معنای پرسش بیشتر از مشتریان و مشتریان احتمالی و در نهایت پول بیشتر در بانک باشد.

اما چگونه باعث می شود افراد بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند؟ در این پست ، ما به اشتراک می گذاریم که چگونه بازدید وب سایت خود را در طول 12 ماه در سال 2020 10 بار افزایش داده ایم و نکاتی را برای کمک به شما در این زمینه به شما ارائه می دهیم.

استفاده از وب سایت خود برای فروش

قبل از سال 2020 ، ما تقریباً هر ماه 250 تا 300 بازدید کننده از وب سایت خود داشتیم. در آن زمان ، تجارت ما به خوبی پیش می رفت – ما از مشتریان فعلی و قبلی خود تعداد زیادی ارجاع می گرفتیم ، و پروژه های کافی برای پرداخت قبض ها داشتیم. اما در حالی که مشغول کار در وب سایت های مشتریان خود بودیم ، از وب سایت خود غافل می شدیم.

ما ممکن است طراحان وب حرفه ای باشیم ، اما از آنچه تحت عنوان “شرم وب سایت” می نامیم رنج می بریم. دقیقاً مانند بسیاری از مشتریان ما قبل از شروع کار با ما ، ما از وب سایت خود مانند کارت ویزیت آنلاین استفاده می کردیم – یک بیلبورد با شکوه برای تجارت خود که در صورت تمایل افراد با ما به آنها بفرستیم.

اما اکنون باید از وب سایت خود استفاده کنید! وب سایت شما باید به عنوان “فروشگاه” برای مشاغل شما عمل کند و باید به شما در تولید هدایت و فروش کمک کند که محصولات یا خدمات خود را بفروشید.

همچنین ، چون هیچ محتوای وبلاگ برای وب سایت خود ایجاد نمی کردیم ، چیزی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی یا لیست ایمیل خود نداشتیم. و در نتیجه ، ما در حال ساختن نام تجاری خود نبودیم و تجارت ما به آهستگی رشد می کرد.

اما در سال 2020 ، ما شروع به تولید محتوای منظم برای وب سایت خود کردیم ، و همه چیز تغییر کرد.

انتشار محتوای منظم در وب سایت خود

به سرعت به سال 2018 بروید و ما به طور منظم ماهانه 2500-3000 بازدید از وب سایت خود داشتیم. با توجه به اینکه رقابت زیادی در بازار ما وجود دارد ، این آمار برای یک آژانس طراحی وب بد نیست. اما آنچه مهم است این است که ما در مقایسه با مکانی که یک سال قبل از آن بودیم ، بازدید وب سایت خود را 10 برابر افزایش دادیم. و این چیزی است!

بنابراین ما چه کار دیگری انجام دادیم؟

در آغاز سال 2020 ، ما از طریق مطالعه تصمیم گرفتیم که هر هفته یک قطعه جدید از محتوای وبلاگ ایجاد کنیم.

ما شروع به استفاده از وب سایت خود برای:

 • یک مارک شخصی بسازید.
 • بازدید بیشتری داشته باشید.
 • سوالات بیشتری داشته باشید.
 • فروش بیشتری انجام دهید.

اما چگونه این کار را انجام دادیم؟ و چگونه می توانید متعهد به ایجاد محتوای منظم در وب سایت خود شوید؟

1. معیار خود را اندازه بگیرید

آیا می دانید در حال حاضر هر ماه چه میزان بازدید از وب سایت خود انجام می دهید؟ طبق تجربه ما ، اکثر دارندگان وب سایت این کار را نمی کنند. بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، از Google Analytics خود استفاده کنید تا اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید.

2. از وقت خود به طور موثر استفاده کنید

قبل از سال 2020 ، ما احتمالاً در طی یک سال 2 یا 3 پست وبلاگ منتشر کرده بودیم. ما از این بهانه استفاده کردیم که بیش از حد مشغول کار مشتری بودیم و وقت نوشتن را پیدا نکردیم. اگر وقت خود را برای بازاریابی کسب و کار خود اختصاص ندهید ، تجارت شما بی حرکت خواهد ماند. و شاید در حال حاضر مشکلی نداشته باشد، اما در 6 ماه یا یک سال چه؟

در نتیجه انتشار منظم مطالب، کارهای بیشتری به دست ما رسید. اما مهمتر از همه ، مشتریانی را جذب می کردیم که مناسب کار ما باشند و هزینه بیشتری بپردازند. ما این کار را کردیم و هنوز وقت نوشتن هفتگی را پیدا کردیم. این فقط نشان می دهد که اگر فکر خود را قبول کنید و کار در کسب و کار و وب سایت خود را در اولویت قرار دهید، می توانید آن را محقق کنید. تمام کاری که ما باید انجام می دادیم این بود که از قبل برنامه ریزی کنیم و کارایی بیشتری داشته باشیم.

بنابراین برای استفاده بهتر از وقت خود چه کاری می توانید انجام دهید؟ آیا می توانید هفته ای چند ساعت وقت بگذارید و محتوا درست کنید؟ آیا ممکن است هر دو هفته یکبار به مدت نیم روز خود را بیرون ببرید و در وب سایت خود کار کنید؟ آنچه برای ما مفید بود برنامه ریزی محتوای ما از قبل بود ، به این ترتیب ، ما دقیقاً می دانستیم چه چیزی بنویسیم. ما این کار را با استفاده از یک برنامه ریز محتوا انجام داده ایم که اکنون به شما رایگان می دهیم. برای این کار فقط کافی است با ما در تماس باشید.

3. ایجاد پاسخگویی

آنچه واقعاً برای ما بسیار مفید بود شرکت در چالش تولید محتوا با دیگر صاحبان مشاغل بود. این انگیزه و مسئولیت پذیری لازم برای ادامه کار را هنگامی که کار سخت شد و همیشه مهلت های مقرر را رعایت می کردیم ، به ما داد. این کار همیشه آسان نبود و شامل یک کار شب آخر یک لحظه آخر بود. اما ما گروهی از مردم را داشتیم که از ما حمایت و تشویق می کردند. و این همه کمک به ما در رعایت ضرب الاجل ما بود.

بعلاوه، ما بازخورد هم گرفتیم و این به ما کمک کرد تا در تولید محتوا بهتر و سریعتر شویم.

4. به سوالات مشتریان خود پاسخ دهید

ما اصول کتاب “آنها از شما می پرسند” ، نوشته مارکوس شریدان را دنبال کردیم. ما آموختیم که وقتی مردم به خرید از شما فکر می کنند ، ابتدا تحقیق خود را انجام می دهند. و به طور معمول ، آنها به دنبال اطلاعات مربوط به قیمت ، خواندن بررسی ها و مقایسه ها و غیره می گردند.

فقط از خود بپرسید آخرین باری که خرید کردید چه کاری انجام دادید؟ قبل از خرید محصول / خدمات؟ تحقیق کنید ، درسته؟ حتی بدون تحقیق نمی توانیم توستر بخریم!

با استفاده از روش مارکوس شریدان ، ما ایده های زیادی پیدا کردیم. ما پست های وبلاگ را با قیمت های خود نوشتیم ، مقایسه ها و بررسی های مربوط به صنعت را ایجاد کردیم و معمولاً سعی کردیم به هر سوالی که مشتریان فعلی یا احتمالی ما از ما می پرسند، پاسخ دهیم. اساساً ، محتوای ما ابزاری برای خدمات مشتری بود.

برخی از پست های وبلاگ که ما در سال 2020 نوشتیم هنوز بیشترین بازدید کننده وب سایت ما را به خود جلب می کند. برای ایده گرفتن، در اینجا چند نمونه از مطالبی آورده ایم که در پاسخ به سوالات مشتریان خود نوشتیم:

به عنوان مثال آخرین پست وبلاگ ، یکی از پست های زیادی است که مشتریان پرداخت کننده را به سمت تجارت ما جذب کرده است. بنابراین ایجاد محتوایی که به سوالات افراد پاسخ می دهد نه تنها برای افزایش بازدید مفید نیست، بلکه باید برای ارائه تبلیغات و فروش نیز مورد استفاده قرار گیرد.

اگر می خواهید انتشار منظم مطالب را شروع کنید ، تمام سوالاتی را که مشتریان از شما می پرسند ضبط کنید. خواه از طریق تلفن ، از طریق ایمیل، هنگام مکالمه حضوری، تماس مربیگری یا مشاوره، آنها را یادداشت کنید. اگر یک مشتری (موجود یا احتمالی) از شما چیزی بخواهد، احتمال اینکه دیگران نیز این کار را انجام دهند وجود دارد. و اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و هنوز مشتری های زیادی ندارید، گروه های فیس بوک و مکالمات در شبکه های اجتماعی می تواند مکانی عالی برای شروع یافتن ایده ها باشد.

برای کمک به شما در برنامه ریزی کل این مطالب، می توانید ماتریس محتوا را بارگیری کنید ، این چارچوبی است که دقیقاً برای برنامه ریزی محتوای خود از کل سال استفاده می کنیم.

5. محتوای خود را برای جستجو بهینه کنید

هنگامی که ایده های مربوط به محتوا را از مشتریان خود جمع آوری کردیم ، سپس از ابزار تحقیق کلمات کلیدی برای بیان این سوالات به گونه ای استفاده کردیم که به مشتریان ایده آل ما کمک کند محتوای ما را در Google پیدا کنند. “بهینه سازی محتوای خود برای جستجو” به طور موثر به معنای استفاده از کلمات و عباراتی است که افراد هنگام جستجوی کسب و کار شما یا اطلاعات مربوط به آن به صورت آنلاین استفاده می کنند.

بنابراین برای تصمیم گیری هوشمندانه درباره عناوین و عناوین فرعی که در پست های وبلاگ خود استفاده می کنید ، از ابزار تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید. و پس از شناسایی کلمات کلیدی مربوطه ، مطمئن شوید که آنها را در این موارد گنجانده اید:

 • برچسب های عنوان
 • توضیحات متا
 • نامهای تصویر
 • و متن Alt روی تصاویر شما

اگر می خواهید در مورد چگونگی انجام این کار بیشتر بدانید، به پست وبلاگ ما سر بزنید: 11 دلیل برای رتبه بندی در Google و نحوه رفع آن. (ما آن را در پشت یک سوال واقعی نوشتیم، و این هنوز هم یکی از بهترین پست های وبلاگ در وب سایت ما است!).

همچنین می توانید چک لیست ما را از روش های دقیق بهینه سازی پست های وبلاگ خود بارگیری کنید.

در حالی که ما همیشه بهینه سازی محتوای شما را برای جستجو توصیه می کنیم ، اما با ایجاد محتوای محور سالات مشتری خود ، کلمات کلیدی پر بازدید را همیشه هدف قرار نمی دهیم. و با این حال ، برخی از پست های وبلاگ که به دنبال این روش نوشتیم ، هنوز هم بیشترین بازدید را به وب سایت ما جلب می کند ، مانند این پست: چرا ما اینقدر گران هستیم؟

6. به عمق موضوع بپردازید

اگر به برخی از پست های وبلاگ که به آنها پیوند داده ایم نگاه کنید، متوجه می شوید که محتوای ما همیشه کاملاً عمیق است. به طور کلی، هرچه تعداد کلمات بیشتر باشد، انتظار می رود بازدید بیشتری از پست وبلاگ خود داشته باشید. داده های کافی وجود دارد که ثابت کند هرچه بیشتر برای نوشتن تلاش کنید ، فرصت های بیشتری برای شما فراهم می شود:

 • کلمات کلیدی اضافی
 • پیوندهای داخلی
 • و تصاویر بهینه شده

همه اینها Google را تشویق می کند تا شما را در نتایج جستجو رتبه بالاتری کسب کند. بنابراین ایجاد بهترین محتوای مربوط به یک موضوع خاص را هدف قرار دهید و با ارسال ترافیک بیشتر Google به شما پاداش می دهد.

و اگر نگران این هستید که نتوانید محتوای طولانی مدت ایجاد کنید ، این کار را نکنید! شما به عنوان یک صاحب مشاغل، با اعتماد به نفس به سوالاتی که مشتریان روزانه از شما می پرسند پاسخ می دهید بدون اینکه دو بار در مورد آن فکر کنید. بنابراین به نوشتن پست های وبلاگ به عنوان یک روش کارآمد برای به اشتراک گذاشتن دانش موجود در ذهن خود نگاه کنید. بر این که چگونه زندگی را برای خوانندگان خود آسان تر می کنید تمرکز کنید – در حال آموزش ، آگاهی دادن و سرگرمی هستید. شما در حال خدمات هستید.

صادق و شفاف باشید. از دادن دانش خود نترسید – این کار بازپرداخت می کند ، زیرا انتظار افزایش ترافیک و سوالات را دارید. فقط به این واقعیت توجه داشته باشید که محتوای طولانی تر به معنای کسل کننده نیست. بنابراین کاربران نهایی خود (افرادی که محتوای شما را مصرف می کنند) را در ذهن داشته باشید و مطالب خود را جالب و مرتبط کنید.

7. بشویید و تکرار کنید!

هنگامی که این مراحل را یک بار دنبال کردید ، بشویید و تکرار کنید. این کار را یک هفته به صورت هفتگی انجام دهید و نتایج بزرگی را خواهید دید ، دقیقاً مانند ما. با ایجاد 25-30 پست وبلاگ در سال 2020 ، ما توانستیم بازدید وب سایت خود را 10 برابر کنیم. این کار سختی است ، اما تا زمانی که به آن متعهد شوید و راهی پیدا می کنید که خود را در برابر روند کار مسئول بدانید ، می توانید آن را عملی کنید!

مطمئناً ، گاهی اوقات آن را چالش برانگیز می دیدیم. وقتی برای اولین بار شروع کردیم ، خودمان را حدس زدیم و مطمئن نبودیم که کسی حتی می خواند. اما با گذشت زمان ، مردم شروع به مشاهده محتوای ما ، به اشتراک گذاری آن ، و تحسین ما می کردند. مخاطبان ما شروع به دیدن ما کردند به گونه ای دیگر ، زیرا ما این دانش فراوانی را داشتیم که اکنون در وب سایت ما برای دیدن جهانیان موجود است.

انتشار محتوای منظم موقعیت ما را در بازار تغییر داد. و این نوع بحثی را که می توانستیم هنگام تماس های فروش داشته باشیم تغییر داد. متوجه شدیم که افراد مقالات ما را قبل از تماس با ما بخوانند. و تا زمانی که با آنها صحبت کردیم ، آنها قبلاً به ما اعتماد داشتند. این روند فروش ما را بسیار سریعتر و آسان تر کرد.

و اگر متعهد به انتشار محتوای منظم در وب سایت خود هستید ، می توانید این نتایج را برای تجارت خود نیز بدست آورید. با بارگیری ماتریس محتوا که به شما کمک می کند کل محتوای خود را در سال ایجاد کنید ، می توانید کل این فرایند را شروع کنید. اما این فقط هر محتوا نیست، این محتوا در واقع به شما در فروش و فروش منجر خواهد شد.