DVR مخفف Digital Video Recorders است و به شما این امکان را می دهند فیلم امنیتی را که دوربین امنیتی دوربین مداربسته ضبط می کند ضبط کنید و در صورت لزوم آن را مشاهده کنید. در صورت تهدید امنیتی، یک سیستم DVR اطمینان می دهد که فیلم امنیتی را به عنوان مدرک دریافت کرده اید و همچنین به شما امکان می دهد مهاجم را شناسایی کنید. در واقع ، مشاغل در هر اندازه باید عادت داشته باشند که به طور منظم از اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنند ، زیرا در صورت آسیب فیزیکی یا سرقت از شما محافظت می کند.

سیستم های DVR موجود امروزه به طور همزمان قادر به ضبط فیلم از حداکثر 16 دوربین امنیتی مداربسته هستند. DVR ها همچنین مجهز به هارد دیسک هایی هستند که به شما امکان می دهد از فیلم های ضبط شده ذخیره و پشتیبان تهیه کنید. متناوباً ، محصولات پیشرفته DVR از فضای ذخیره سازی ابری پشتیبانی می کنند ، یا حتی با برنامه هایی همراه هستند که به شما کمک می کنند تا وقتی از سایت خود جریان های مستقیم را کنترل نمی کنید.هرگونه سوال در خصوص مشاوره نصب دوربین مدار بسته و همچنین دریافت شماره نصاب دوربین مدار بسته با کارشناسان خبره مجموعه تماس حاصل فرمایید.

تفاوت dvr و nvr در دوربین مدار بسته چیست؟

در حالی که DVR مخفف Digital Video Recorder است ، NVR مخفف Network Video Recorder است. NVR ها از دوربین های IP استفاده می کنند که از لحاظ فناوری پیشرفته هستند و توانایی ضبط و ذخیره فیلم های ویدیویی را به صورت خودکار – با کمک اتصال اینترنت دارند. از طرف دیگر ، سیستم های DVR از دوربین های آنالوگ استفاده می کنند. این دوربین ها خود قادر به ذخیره و ضبط تصاویر دوربین مداربسته نیستند. آنها فیلم های جریانی پردازش نشده را از طریق کابل های کواکسیال به یک DVR ارسال می کنند – سپس فیلم را پردازش می کند.

از نظر فنی: “DVR سیگنال های ویدئویی را رمزگذاری و ذخیره می کند ، در حالی که NVR ویدیویی را که دوربین رمزگذاری می کند ذخیره می کند.”

چگونه دوربین امنیتی خود را به DVR متصل می کنید؟

فیلم های زیادی وجود دارد که به شما نشان می دهد دقیقاً چگونه می توانید دوربین امنیتی دوربین مداربسته خود را با استفاده از DVR به یک مانیتور متصل کنید.

ویژگی رزولوشن در سیستم DVR چیست؟

نکته ای که باید هنگام ارزیابی ویژگی وضوح در سیستم DVR به خاطر بسپارید ، معیار «فریم در ثانیه» است ، زیرا این امر به شما اطمینان می دهد که فیلم امنیتی ضبط شده شما از کیفیت کافی بالایی برخوردار است.

«فریم در ثانیه» اساساً تعداد تصاویر ساکن یک DVR در ثانیه است. این عکس ها سرانجام برای ساخت یک فیلم با هم ترکیب می شوند. یک فیلم پخش شده در سینما با 30 فریم در ثانیه فیلمبرداری می شود. این بدان معناست که هر ثانیه فیلم شامل 30 تصویر ثابت است که به طور پی در پی برای ایجاد جریان متصل شده اند.

هرچه عدد FPS بیشتر باشد ، کیفیت تصویر نیز به همان مزان افزایش پیدا می کند و بهینه تر می شود. از آنجا که DVR ها وظیفه ضبط تصاویر ویدئویی شما را دارند ، باید اطمینان حاصل کنید که FPS مناسب را انتخاب کرده اید. فقط اطمینان حاصل کنید که می توانید چهره ها ، جزئیات و تغییرات مناطق پر خطر را به طور دقیق شناسایی کنید.

همچنین غیر معمول نیست که مواد بازاریابی DVR ها به 400 FPS مراجعه می کنند. اگرچه به نظر می رسد تکان دهنده باشد – به ویژه اگر با کیفیت 30 FPS دوربین های معمولی مقایسه شود – این به این معنی است که DVR می تواند در مجموع 400 FPS را در خود جای دهد ، اما این رقم در تعداد دوربین های امنیتی CCTV که در سایت خود دارید تقسیم می شود. بنابراین ، اگر شما یک سیستم مدار بسته از 20 دوربین امنیتی داشته باشید ، هر کدام به یک FPS 20 (400 FPS تقسیم بر 20 دوربین امنیتی) می رسند.

هنگام انتخاب سیستم DVR به دنبال چه چیزی باشید

هنگام تعیین مناسب ترین سیستم DVR برای سایت خود ، چه سوالاتی باید بپرسید؟

میزان fbs چقدر است؟

برای پوشش چه مساحتی نیاز دارید؟

به وضوح و وضوح تصویر تا چه اندازه نیاز دارید؟

آیا شما نیاز به افزودن دوربین های مدار بسته بیشتر به سایت خود دارید؟ در این صورت ، این ممکن است پتانسیل FPS DVR های شما را کاهش دهد.

میدان دید دوربین امنیتی شما چیست؟ فاصله کانونی لنز چقدر است؟ این ممکن است کیفیت تصویر اشیا یا قسمتهایی از سایت شما را که دورتر هستند ، تحت تأثیر قرار دهد و منجر به وضوح متناقض تصاویر شود. به عنوان مثال ، لنزهای بسیار عریض (180 درجه) برای نظارت بر امنیت کلی فوق العاده هستند ، اما به دلیل زاویه ، تلاش برای شناسایی چهره را تحریف می کنند و فیلم را غیر قابل استفاده می کند.

آیا صدا مهم است؟

همچنین لازم است به  VMSسیستم مدیریت فیلم برای همراهی دوربین امنیتی CCTV و تنظیم DVR نگاه کنید ، زیرا میانگین زمانی که کسی می تواند روی فیلم های ویدیویی متمرکز شود 20 دقیقه است: “VMS یا تجزیه و تحلیل داخلی می تواند شما را از فعالیت مشکوک آگاه کند.

بهترین DVR های دوربین های امنیتی چه ویژگی مشترکی دارند؟

همانطور که در مقدمه خود ذکر کردیم ، بهترین سیستم های DVR برای دوربین های امنیتی ویژگی های دیگری مانند یکپارچه سازی برنامه ها را به شما ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فیلم های ضبط شده – یا فیلم های زنده را در هر زمان ، در هر مکان ، حتی در مواقعی که در سایت نیستید ، تماشا کنید. و البته هرچه FPS بالاتر باشد DVR بهتر است.

برخی از بهترین سیستم های DVR همچنین شامل هشدارهای دید در شب ، تشخیص حرکت و تشخیص حرکت (که در یک برنامه به شما علامت گذاری می شوند) ، توانایی استفاده از هارد دیسک شخصی خود ، زمان ضبط طولانی و البته یک رابط کاربری عالی .