همانطور که از قبلاً می دانید، ایمیل یکی از موثرترین تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ است. که باعث می شود نرم افزار بازاریابی ایمیل شما یکی از ابزارهای اصلی در جعبه ابزار بازاریابی شما باشد.

در اینجا برخی از دلایلی که بازاریابان هنوز ایمیل را دوست دارند ذکر شده است:

این بالاترین میزان بازگشت سرمایه را به خود اختصاص می دهد ، 44000٪ ، یا 44 دلار به ازای هر 1 دلار برای این کار.
ایمیل به شما امکان تقسیم بندی مخاطبان هدف خود را می دهد ، بنابراین می توانید پیام های بازاریابی خود را برای هر گروه مخاطب شخصی سازی و شخصی سازی کنید.

بسیاری از برنامه های نرم افزار بازاریابی از طریق ایمیل اشتراک های رایگان رایگان را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید با بودجه بسیار کم شروع به کار کنید.

نرم افزار بازاریابی دیجیتال روند طراحی و قالب بندی خبرنامه های الکترونیکی با ظاهری حرفه ای را ساده می کند ، حتی اگر تجربه زیادی نداشته باشید.

اندازه گیری نتایج کمپین های بازاریابی ایمیل با راه حل مناسب بازاریابی دیجیتال آسان است.

58٪ از افراد صبح اول ایمیل خود را چک می کنند ، اما فقط 14٪ ابتدا شبکه های اجتماعی را بررسی می کنند.

امیدوارم، شما ایمیل های بازاریابی دیجیتال را برای افرادی که ترجیح می دهند آن را دریافت کنند ارسال می کنید، این بدان معناست که با مخاطبی که قبلاً درگیر شده و برای تبدیل شدن رسیده است، ارتباط برقرار می کنید.

توضیحات کامل ایمیل مارکتینگ

شما می توانید در هر مرحله از سفر مشتری، از آگاهی تا انتها تا حفظ ، از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.
در اینجا برخی از نمونه های مورد علاقه ما برای بازاریابی ایمیل در هر مرحله وجود دارد:

اطلاعیه

شما می دانید که تاکنون کارها را به درستی انجام داده اید ، زیرا این مخاطب اطلاعات تماس آنها را وارد کرده و با دریافت ایمیل های شما موافقت کرده است. اکنون می خواهید آنها اشتراک خود را تأیید کرده و با کمپین های بازاریابی دیجیتال شما تعامل کنند.

بهترین ایمیل های آگاهی ساده ، واضح و در عین حال شخصیت نشان می دهند ، مانند این ایمیل از Buzzfeed.
توجه
در مرحله بعدی، می خواهید مشترکان خود را درگیر باز کردن و خواندن محتوای بازاریابی دیجیتال خود کنید. شما هنوز نمی خواهید با پیشنهادات و تبلیغات تخفیف خیلی سخت گیر شوید ، اما می خواهید ارزش خواندن ایمیل های خود را داشته باشید.

به عنوان مثال Poncho، هر روز صبح به روزرسانی های پیش بینی وضعیت هوا را ارسال می کند. همانطور که مشاهده می کنید ، طراحی خوش هیجان و شوخی های سرگرم کننده ، محتوای واقعی را از بین نمی برد.

تصمیم گیری

اکنون مخاطبین شما می دانند که از شما کپی بازاریابی دیجیتال عالی انتظار دارند ، وقت آن است که یک پیشنهاد تخفیف جذاب، اطلاعات فروش انحصاری یا یک دعوت فریبنده برای مشاهده مجموعه ، منو یا محصول جدید خود ارائه دهید.

یک مثال عالی این ایمیل زیبا ، بازیگوش و چشم نواز MeUndies است.

نگهداری

همانطور که می دانید ، بازاریابی دیجیتال با خرید پایان نمی یابد. وقت آن است که ایمیل های پیگیری شده مانند این نامه از Birchbox را تشویق کنید تا مشتریان خود را تشویق کنید که برای اطلاعات بیشتر به آنها مراجعه کنند.

این یک روش هوشمندانه برای ارائه تخفیف ویژه برای مشتریان مکرر است ، با عنوان “ما چیزی را در جعبه ماه فوریه شما فراموش کردیم!” که شما را مجبور می کند فقط برای بررسی موارد از دست رفته آن را باز کنید.

اما ایمیل نمی تواند همه کارها را انجام دهد

اگرچه بازاریابی از طریق ایمیل بسیار جذاب است ، شما می دانید که نمی توانید به عنوان تنها کانال بازاریابی دیجیتال خود به آن اعتماد کنید. شما باید سایر اقدامات بازاریابی دیجیتال را هماهنگ کنید تا یک قیف بازاریابی دیجیتال بین کانال صاف و موثر ایجاد کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم به روش های اصلی که کانالهای بازاریابی دیجیتال می توانند با هم کار کنند تا میزان کلی جذب و نگهداری مشتری شما را افزایش دهند ، تبدیل را افزایش دهند و ارزش مادام العمر را افزایش دهند.

رسانه های اجتماعی ارگانیک

بازاریابی شبکه های اجتماعی یک روش قدرتمند بازاریابی دیجیتال برای ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه جدید است. حفظ نمایه رسانه های اجتماعی بالا با ارسال های ارگانیک منظم ، باعث افزایش آگاهی از برند می شود ، در حالی که بازاریابی تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا چشم های بیشتری داشته باشید.

سیستم عامل هایی مانند Facebook ، LinkedIn ، Instagram و موارد دیگر شما را قادر می سازند تا با مخاطبان خود مکالمه دو طرفه انجام دهید ، به سرعت به شکایات ، پیشنهادات یا ستایش ها واکنش نشان دهید تا اعتبار شرکت شما را به عنوان پاسخگو و مراقب تقویت کند.

پیروان را با اطلاعات منظم ، پیشنهادات و پیش نمایش های مخفیانه پرورش دهید تا زمانی که در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند و سپس می توانید از نرم افزار دیجیتال بازاریابی برای تست A / B ، نظارت بر نرخ تبدیل و اندازه گیری پاسخ مشتری استفاده کنید.

PPC و کمپین های پولی

کمپین های تبلیغاتی پولی با استفاده از Facebook Ads ، Google Adwords و کمپین های جستجوی پولی در سایر موتورهای جستجو می توانند روش های بسیار م effectiveثری برای جمع آوری ثبت نام های جدید برای لیست ایمیل بازاریابی شما باشند.

با تحقیقات مناسب در مورد کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مناسب ، می توانید سرنخ های جدید متناسب با مخاطب مورد نظر خود را جذب کرده و آنها را به صفحه های مقصد هدایت کرده و از طریق کپی صفحه لندینگ با دقت کلمات ، آنها را به مشترکان تبدیل کنید.

سئو

ترکیبی از کلمات کلیدی مناسب ، محتوای ارزشمند ، دارایی های مرتبط و یک وب سایت سریع و بدون اشکال، سئو را افزایش می دهد تا سایت شما را به صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) سوق دهد.

تعدادی از ترفندها برای بهبود سئو وجود دارد، مانند استفاده از برچسب های متا ، افزودن توضیحات تصویر alt و تمیز کردن پیوندهای خراب.

سئو خوب به این معناست که وقتی کسی موضوعی مرتبط با تجارت شما را جستجو می کند ، وب سایت شما در بالای SERP ها یا در نزدیکی آن نشان داده می شود.

برای هدایت بالای ترافیک قیف به صفحات فرود شما ایده آل است ، بنابراین می توانید آنها را به مشترک تبدیل کنید.

هنگامی که مشتریان بالقوه از طریق جستجوگرها به وب سایت شما دسترسی پیدا کردند و متوجه شدند که با نیازهای آنها مرتبط است ، می توانند در لیست ایمیل شما مشترک شوند و محتوای منظم شما را دریافت کنند.

بازاریابی محتوا

ایمیل خود نوعی بازاریابی محتوا است، 87٪ از بازاریابان B2B گزارش می دهند که در 12 ماه گذشته از مبارزات ایمیل به عنوان بخشی از بازاریابی محتوای خود با موفقیت استفاده کرده اند.

همانطور که گفته شد، بازاریابی محتوا فراتر از فقط ایمیل و تولید محتوا است. مهمتر از همه، شامل نوشتن پست های جذاب وبلاگ با محتوای ارزشمند است که بازدیدکنندگان آن را مفید می دانند.

محتوای جذاب شما منجر به تبلیغات جدید می شود و ارقام موجود را برای ادامه ارتباط با تجارت خود به شما کمک می کند ، به شما کمک می کند در میان مردم برجسته شوید و بازدیدکنندگان را به اشتراك در ایمیل های شما از اشتیاق به مطالعه بیشتر راهنمایی می كنید.

ترافیک وابسته

بسته به حوزه شغلی شما ، بازاریابی وابسته می تواند یک کانال دیجیتال بازاریابی دیجیتال را ثابت کند.

برنامه بازاریابی شرکت های وابسته به این معنی است که شما با شرکای وابسته ، که ممکن است وبلاگ نویس ، تأثیرگذار رسانه های اجتماعی یا صاحبان وب سایت باشند ، ارتباط برقرار می کنید و هرکدام از آنها پیروان و خوانندگان خود را دارند. شما هر بار که مشترک جدیدی را به لیست شما هدایت می کنند به آنها کمیسیون پرداخت می کنید.

چند مدل مختلف بازاریابی وابسته وجود دارد که برخی از آنها به ازای هر کلیک پرداخت می کنند و برخی دیگر به ازای مشترک جدید پرداخت می کنند.