در این مطلب قصد داریم تا یک ربات تلگرامی بسیار مفید برای انلاین شاپ ها را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن بتوانید به صورت خودکار و سریع برای بسته های پستی خودتان لیبل و فاکتور بسازید.

روشی  هوشمند برای تولید لیبل روی جعبه با فاکتورلند:

لیبل ساز فاکتورلند با استفاده از هوش مصنوعی، به طور خودکار آدرس ها و اطلاعات محصولات شما را درک کرده و لیبل های حمل و نقل را به شکل سریع و کارآمد تولید می‌کند. با دسترسی آسان به ربات تلگرامی، کاربران می‌توانند در لحظاتی به فاکتورساز و لیبل ساز هوشمند دسترسی یابند.

 فاکتورساز آنلاین فاکتورلند به شکلی زیبا و رسمی:

فاکتورساز فاکتورلند به عنوان یک پلتفرم با هوش مصنوعی، به کسب و کارهای آنلاین این امکان را می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به نیروی انسانی اضافی، سفارشات خود را ثبت و فاکتورهای رسمی را صادر کنند. مزیت این ربات این است که شما با استفاده از ان میتوانید همیشه و در هر ساعت برای مشتریان خودتان فاکتور صادر کنید.

لینک ربات فاکتورلند:

برای ساخت لیبل بسته های پستی شما میتوانید همین الان وارد سایت فاکتورلند به آدرس https://factorland.ir  بشوید و مستقیما وارد ربات تلگرامی شوید و از ان استفاده کنید.

فاکتورلند در واقع یک پلتفرم آنلاین هست اما از انجایی که شما نیاز دارید به راحتی به ان دسترسی داشته باشید بنابراین ربات آن در تلگرام برای شما ایجاد شد و در دسترس است.

همچنین میتوانید در تلگرام آیدی @factorland_bot را باز کنید.

طراحی فاکتور حرفه‌ای: برای فروشگاه‌ها و آنلاین شاپ‌ها

اگر شما یک انلاین شاپ در اینستاگرام هستید و یا فروشگاه حضوری دارید خیلی راحت میتوانید برای مشتریان خودتان به صورت حرفه ای و راحت فاکتور بسازید.

مثلا خیلی از کسب و کارهای انلاین میخواهند برای اعتبار بیشتر در داخل بسته ی محصول یک فاکتور قرار بدهند. در اینجا شما میتوانید از فاکتورساز آنلاین فاکتورلند استفاده کنید تا با استفاده از آن در چند ثانیه یک قاکتور که شمال همه ی آیتم های سفارش داده شده و قیمت و تعداد ان است.

 لیبل های ویژه برای محصولات حساس و شکستنی

شما با استفاده از ربات تلگرامی فاکتورلند میتوانید برای محصولات حساس و شکستنی خودتان در لیبل های ایجاد شده تگ شکستنی را ایجاد کنید.

در زیر تصویر یک لیبل ایجاد شده با فاکتورلند را مشاهده میکنید که دارای تگ محصولات شکستنی است.

لیبل ساز آنلاین برای بسته های پستی

ذخیره‌سازی سفارشات شما در فاکتورلند:

تمامی سفارشاتی که در فاکتورلند ثبت میکنید در آن ذخیره میشود. شما میتوانید امار فروش و خیلی موارد دیگر را مشاهده کنید. از جمله لیست شماره ی مشتریانتان برای کمپین های تبلیغاتی و پیامکی مورد استفاده قرار بدهید.

همچنین بعدها با بررسی میزان و امار فروشتان در ماه ها و فصل های مختلف میتوانید از ان برای تصمیم های مهم در کسب و کار خودتان استفاده کنید.

همچنین به زودی در آپدیت های بعدی شما قابلیت ایجاد ادمین را خواهید داشت و ادمین های شما میتوانند سفارشات را در لیست سفارشات شما اضاف کنند.

 تنوع در طراحی در لیبل ها و فاکتورها:

ربات تلگرامی فاکتورلند به شما این قابلیت را میدهد که در طراحی ها و تم های مختلفی بتوانید فایل ها را بسازید. بنابراین بسته به سلیقه ی خودتان میتوانید یکی از انها را انتخاب کنید.

اینکار کمک میکند که شما بر ساسا محصول و نوع مخاطبی که دارید بتوانید تم ها و طراحی های مختلفی برای لیبل های روی بسته و فاکتورهای داخل جعبه طراحی کنید.

فاکتورلند: ساخت فاکتور و لیبل با هوش مصنوعی