پلی استیشن پلاس چیست؟ یکی از محبوب ترین سرویس های بازی برای علاقه مندان به بازی های آنلاین است که به صورت دوره ای بازی های جدید یک نفره یا چند نفره را ارائه می دهد. به همین خاطر بر شهرت و محبوبیت جهانی آن در میان علاقه مندان گیم افزوده شده است. در این برنامه تخفیفات و پیشنهادات بسیاری برای کاربران معرفی می شوند که قابلیت های این برنامه را افزایش می دهند. در سال های اخیر چند آپدیت جدید برای این برنامه ارائه شده است که هر یک شامل چند اشتراک با قیمت های مختلف می شوند. شما می توانید، بر مبنای نیازهای خود هر یک از این اشتراک ها را خریداری کنید. در ادامه چندین اشتراک و اکانت این برنامه را معرفی می کنیم.

انواع اکانت پلی استیشن پلاس در ایران

اکانت پلی استیشن پلاس essential

بازی های پلی استیشن پلاس هر یک بر روی اکانت های مختلف این برنامه اجرا می شوند. هر یک از این اکانت ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و با هزینه های متفاوتی در دسترس قرار می گیرند. این اشتراک در میان قدیمی ترین اکانت های پلی استیشن دسته بندی می شود و قابلیت های مضاعفی برای شما به همراه نمی آورد. کلیه قابلیت های نسخه بازی های سونی بر روی این اشتراک نیز وجود دارند. با خرید این اکانت در طول هر ماه دو بازی رایگان دریافت خواهید کرد.

با استفاده از آن پیشنهادات و تخفیفات سونی نیز برای شما ارائه خواهند شد. این اکانت در کنار قابلیت های محدود، با قیمت به صرفه تری نیز ارائه می شود. هزینه خرید و استفاده از این اکانت ها بر اساس مدت زمان خرید آن مشخص می شود. این اشتراک ها به صورت یک ماهه، 4 ماهه و یک ساله در اختیار افراد قرار می گیرند. شما می توانید از فضای ابری اختصاص داده شده به کاربران این اکانت نیز برای ذخیره سازی بازی های خود استفاده کنید.

اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا

پلن های اشتراک پلی استیشن هر یک از قابلیت های ویژه ای برای کاربران برخوردار هستند و بر اساس علاقه مندی های افراد خریداری می شوند. در صورتی که امکانات اشتراک اسنشال برای شما کافی نیستند، اشتراک اکسترا را امتحان کنید. قابلیت های این اکانت بسیار بیشتر از اسنشال هستند و دومین سطح اکانت ها و اشتراک پلی استیشن پلاس محسوب می شود. هزینه فعال سازی آن نیز به مراتب بیشتر از اکانت اسنشال است.

در این اکانت ها به بسیاری از آپشن های برنامه دسترسی خواهید داشت که در اسنشال آن ها را در اختیار ندارید! قابلیت دانلود بازی ها نیز از مهمترین ویژگی های این برنامه کاربردی محسوب می شود.

انواع اکانت پلی استیشن پلاس در ایران

شما می توانید در این اکانت 400 بازی آنلاین را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید. برای این که بدانید، هیجان واقعی استفاده از پلی استیشن پلاس چیست، این اکانت کاربردی را خریداری کنید! قابلیت های این برنامه برای هر گیمری بسیار هیجان برانگیز هستند. این اکانت همه قابلیت های اشتراک های قدیمی تر را در اختیار کاربران قرار می دهد. قیمت این اشتراک نیز بر اساس بازه های زمانی انتخابی مشترکین تعیین می شود. هزینه خرید آن در کشورهای مختلف متفاوت است. در صورتی که اکانت انتخابی شما مدت زمان بیشتری داشته باشد، هزینه استفاده از آن نیز با تخفیفاتی همراه می شود.

اکانت پرمیوم پلی استیشن پلاس

بازی های پلی استیشن پلاس با اکانت های پریمیوم نیز در دسترس کاربران قرار می گیرند که همه امکانات و قابلیت های این دستگاه را در اختیار مشترکین قرار می دهد. سطح حرفه ای این اشتراک در رده اول قرار می گیرد. هزینه خرید آن از اکانت های اسنشال و اکسترا بیشتر است. به دنبال این هزینه های بالاتر، قابلیت های برنامه نیز برای کاربران بیشتر خواهد بود. در این برنامه از 340 بازی اضافی نیز بهره مند خواهید شد.

کاتالوگ ویژه بازی ها نیز در بخش هایی از این برنامه در دسترس شما قرار می گیرند. همچنین شما می توانید، از قابلیت استریم بازی نیز در این برنامه استفاده به عمل آورید. مهمترین قابلیت استفاده از این برنامه اجرای بازی ها پیش از خرید و عرضه آن ها است. این قابلیت شانس استفاده از بازی انتخابی را قبل از خرید برای شما فراهم می کند. به این ترتیب بازی مورد نظر را مورد ارزیابی قرار می دهید. تجربه بازی در حالت دمو رویای همه گیمرهای حرفه ای است! استفاده از کتابخانه های پلی استیشن NOW  نیز در این برنامه میسر می باشد.

اکانت پلی استیشن پلاس در ایران

اشتراک دلوکس

پلن های اشتراک پلی استیشن به این جا ختم نمی شوند! کمپانی سونی، یک اشتراک خاص و ویژه برای برخی از کاربران خود در نظر گرفته است که با استفاده از آن همه کاربران پلی استیشن پلاس قادر به استفاده از قابلیت های برنامه باشند. اشتراک دلوکس پلی استیشن پلاس برای کسانی که در منطقه زندگیشان از پلی استیشن پلاس NOW پشتیبانی نمی شود، به کار برده شده و مورد استفاده قرار می گیرد. این سرویس همه قابلیت های نسخه پریمیوم را دارد.

اما در این اکانت از قابلیت استریم بازی ها پشتیبانی نمی شود. شاید این تنها تفاوت این اکانت ها با هم باشد. به علاوه هزینه های سرویس دلوکس بسیار مناسب تر از اکانت پریمیوم پلی استیشن پلاس تعیین می شوند و این مسئله فرصت خوبی در اختیار گیمرهای حرفه ای قرار می دهد. شما می توانید با در نظر گرفتن نوع علاقه مندی های خود و قابلیت هایی که از این سرویس بازی انتظار دارید، یکی از انواع اکانت پلی استیشن پلاس را که تا به این جا معرفی کردیم، خریداری نمایید.

جمع بندی

در این گزارش در خصوص خرید پلاس و اکانت های گوناگون آن اطلاعاتی را ارائه کردیم. با استفاده از گزینه های پیش رو انتخاب و خرید یک اشتراک مناسب کار ساده تری خواهد بود. accountishop به شما فرصت خریدی امن در میان اشتراک برنامه های کاربردی بین المللی را می دهد و به این ترتیب فرایند خرید شما تسهیل می شود. هر یک از اکانت های نام برده شده در این گزارش برای استفاده همه افراد از مبتدی تا حرفه ای مناسب خواهند بود. بدیهی است که هر چه بیشتر از این برنامه استفاده کنید، انتظار شما از آن بالاتر رفته و از اکانت های پیشرفته تر آن استفاده خواهید کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت فروش اکانت پرمیوم اکانتی شاپ مراجعه نمایید.

 

برچسب ها : پلی استیشن,پلی استیشن پلاس,بازی,اکانت پلی استیشن