کفش ایمنی یکی از انواع تجهیزات ایمنی است که برای پوشش دهی به پا ها از آن استفاده می شود. کفش ایمنی از مهم ترین لوازم ایمنی است که در هر یک از فعالیت ها باید حتما از آن استفاده شود زیرا می تواند تا حد بالایی از پا ها محافظت کند. برای انجام هر گونه فعالیتی نیاز است که حتما از تجهیزات ایمنی استفاده شود. این تجهیزات شامل کلاه ایمنی ، عینک ایمنی ، لباس کار ، کفش ایمنی ، دستکش ایمنی … می باشد. هر یک از این تجهیزات برای حفاظت از جان پرسنل کار مورد استفاده قرار گرفته و می تواند در برابر هر گونه خطرات احتمالی از جان افراد حفاظت نماید. متاسفانه برخی از افراد به تجهیزات ایمنی و استفاده از آن اهمیت نمی دهند. یکی از انواع کفش های کار با کیفیت، کفش نگهبان است. فروشگاه رادین ایمن انواع تجهیزات ایمنی از جمله کفش کار را با بهترین قیمت به فروش می رساند. فروش تجهیزات ایمنی توسط این مجموعه به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت رادین ایمن انجام می گیرد.

کفش ایمنی

کفش ایمنی چیست؟

مشاغل زیادی وجود دارند که در هنگام انجام این گونه فعالیت ها نیاز به استفاده از تجهیزات ایمنی وجود دارد. یکی از مهم ترین ابزار آلات ایمنی ، کفش کار می باشد. ظاهر کفش ایمنی شباهت زیادی به کفش های معمولی دارد اما مواد استفاده شده در این کفش ها و طراحی آن ها به صورت متفاوت از سایر کفش ها است. مقاومت بالا از ویژگی های انواع کفش های ایمنی می باشد. استفاده از متریال در ساخت کفش کار و طراحی آن برای هر شغل به صورت مختلف بوده تا بتواند کاربردی واقع شود. کفش نگهبان یکی از برند های معتبر کفش ایمنی است و فروش کفش نگهبان توسط رادین ایمن در انواع مختلف انجام می گیرد. کار هایی مانند کار در معدن، کار های ساختمانی، حفاری، جوشکاری، کار با دستگاه های صنعتی و… از مشاغلی هستند که استفاده از کفش ایمنی مناسب در آن ها بسیار ضروری است.

کاربرد کفش کار

مشاغل زیادی وجود دارند که نیاز به انواع تجهیزات ایمنی دارند و رعایت به نکات ایمنی و استفاده از ابزار آلات ایمنی می تواند موجب جلوگیری از وقوع حوادث شود.

a%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%A8%D8%A7%D8%A7%D9%86.jpg

انواع کفش ایمنی

کفش های ایمنی در انواع مختلف به تولید می رسند  برای خرید کفش کار  می توانید با همکاران ما در مجوعه ی رادین ایمن تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

  • کفش ایمنی با سرپنجه فولادی

یکی از انواع کفش نگهبان، کفش کار سر پنجه فولادی است. این نوع از کفش های کار از رایج ترین انواع هستند و برای بسیاری از فعالیت های کاری مورد استفاده قرار می گیرند. این کفش ها که از زیره ی  پی یو ساخته شده اند بسیار سبک هستند و ضد لغزش و ضد سایش می باشند. از کفش با زیره پی یو برای محیط های اسیدی و نفتی و روغنی استفاده می شود.

  • کفش ایمنی سر پنجه فولادی با زیره ی تی پی یو

کفش ایمنی سر پنجه فولادی با زیره ی تی پی یو از کفش هایی است که بسیار مقاوم هستند و به طور کلی مواد تی پی یو پس از مواد پی یو ساخته شدند که دارای مقاومت بالاتری در مقابل ساییدگی و خورندگی و حرارت می باشند. کفش نگهبان با زیره ی تی پی یود معمولا از دو لایه ی پی یو ساخته می شود و برای محیط هایی که با حرارت بالا و مواد اسیدی تماس است مورد استفاده قرار می گیرد. این کفش کار در مقایسه با کفش هی پی یو دارای وزن بالاتری هستند.

  • کفش ایمنی با زیره ی لاستیک

کفش ایمنی با زیره ی لاستیک که به آن زیره یRuber نیز می گویند برای محیط های کاملا اسیدی و حرارت های بالا مورد استفاده قرار می گید.  نقطه ذوب این نوع کفش کار در حدود 270 درجه سانتی گراد می باشد و برای کار در کنار کوره های ذوب می توان از این کفش ایمنی بهره برد.

  • کفش ایمنی با سرپنجه کامپوزیت

کفش کار با سرپنجه کامپوزیت در مقابل جریان الکتریسیته مقاوم بوده و از جان افراد حفاظت می نماید. این نوع کفش، کفشی عایق برای مکان های در تماس با الکتریسیته است و در این کفش از فلز استفاده نشده است. کفش ایمنی با سرپنجه کامپوزیت در انواع محافظ فشار ضعیف و محافظ فشار قوی به تولید می رسد.

  • کفش ایمنی کانداکتیو

کفش امینی کانداکتیو نوعی از کفش های متفاوت از سایر کفش ها است. این کفش هادی جریان برق بوده و در مکان های که در خطر انفجار است از آن استفاده می شود.

خرید کفش ایمنی با کیفیت

برای خرید کفش ایمنی مانند کفش نگهبان باید با توجه به نوع فعالیت و حیطه ی کاری خود اقدام به تهیه ی نوع مناسب از کفش کار را نمایید. کفش های ایمنی دارای تنوع بالایی بوده و طراحی هر یک به صورتی است که با توجه به شغل مربوطه بتواند از خطرات احتمالی در آن شغل جلوگیری کند. کفش های ایمنی را می توانید از مجموعه ی رادین ایمن به صورت مطمئن خریداری نمایید. این مجموعه انواع تجهیزات ایمنی از جمله کفش کار را با بهترین کیفیت ارائه می کند. محصولات فروشگاه رادین ایمن در نوع اصل و استاندارد هستند. برای خرید کفش ایمنی به سایت رایدن ایمن مراجعه کرده و خرید کفش نگهبان را به صورت مطمئن انجام دهید.

فروش کفش ایمنی

در صورتی که می خواهید خرید کفش کار مانند کفش نگهبان را انجام دهید در ابتدا باید متناسب با شغلتان بررسی های لازم را انجام داده و نوع مناسبی از کفش ایمنی را انتخاب نمایید و سپس با مراجعه به مراکز معتبر مانند فروشگاه رادین ایمن خرید کفش ایمنی را انجام دهید. بسیار مهم است که کفش ایمنی خریداری شده در نوع مرغوب باشد تا ایمنی کاملی را فراهم آورد. سعی کنید حتما خرید کفش کار و سایر تجهیزات ایمنی را در برند های معتبر انجام دهید. برند های شناخته شده در تولید محصولاتشان از مواد اولیه ی مرغوب بهره می برند و در ساخت تجهیزات ایمنی تمامی استاندارد های لازم را در نظر می گیرند.

مزایای کفش ایمنی

همان طور که به آن اشاره کردیم از کفش کار برای انواع مشاغل استفاده می شود. این نوع از تجهیزات ایمنی در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار گرفته و از پا ها حافظت می نماید. در ادامه به مزایای کفش ایمنی می پردازیم:

  • کفش ایمنی دارای وزن کم و طراحی مطلوب می باشد.
  • کفش کار در مقابل فشار و ضربه و الکتریسیته و مواد شیمیایی و حرارت و… از پا ها محافظت می نماید.
  • استفاده ی آسانی دارد.
  • از پا به هنگام دویدن حفاظت می کند.

کفش ایمنی

قیمت کفش ایمنی

قیمت کفش کار با توجه به نوع ، برند، کیفیت و… در نظر گرفته می شود و برای خرید کفش ایمنی باید توجه داشته باشید که نوع با کیفیت کفش ها را تهیه کنید.

کفش ایمنی با کیفیت معمولا قیمت بالاتری هم دارد اما با توجه به کیفیت بالای آن و طراحی استانداردی که دارد ، می تواند بهترین کارایی را در زمان استفاده داشته باشد. برای خرید کفش کار از جمله کفش نگهبان به سایت رادین ایمن مراجعه کرده و خریدتان را به صورت اینترنتی انجام دهید. فروش اینترنتی تجهیزات ایمنی توسط فروشگاه رادین ایمن برای دسترسی تمامی مشتریان در نظر گرفته شده است و افراد می توانند خرید اینترنتی کفش کار و تجهیزات ایمنی را بدون محدودیت فضا و زمان انجام دهند.

https://radinimen.com/