با توجه به وجود انواع شبکه های مختلف و رنگارنگ در فضای مجازی ، کسب و کار های اینترنتی هم رشد کرده اند. امروزه کسب و کار های اندکی را می توان مشاهده کرد که در فضای اینترنتی فعالیت ندارند. این نوع کسب و کار ها در واقع سود زیادی از فروش خود را از دست می دهند. در این میان هم تلگرام به عنوان یکی از مهم ترین شبکه ها جهت فعالیت در زمینه کسب و کار شناخته شده است.

در این زمینه ادمین کانال ها و گروه های تلگرامی هم سعی بر این دارند که میزان ممبر های خود را گسترش دهند. در ادامه این مقاله سعی داریم تا شما را با نحوه خرید ممبر هیدن آشنا کنیم. همان طور که می دانید روش های مختلفی جهت خرید ممبر وجود دارند که یکی از آنها خرید ممبر هیدن است. با ما همراه باشید و ادامه مطالب را مطالعه کنید.

اد اجباری ممبر چیست؟

با توجه به این که روش خرید ممبر هیدن از دیجی فالوور با بهترین کیفیت یکی از حالت های اد اجباری می باشد به این علت در ابتدا با روش اد اجباری آشنا گردید. در این روش ممبر به صورت ناخواسته و بدون اینکه اطلاعی از حضور خود داشته باشد عضو کانال می گردد.

این روش تنها در تلگرام های غیر رسمی امکان پذیر هستند و برخی از ادمین ها با استفاده کردن از این روش، روز به روز به افزایش تعداد ممبر های خود می پردازند. در برخی اوقات، اعلانها و نوتیفیکیشن ها خاموش میشوند و مانع متوجه حضور ممبر ها در کانال تلگرامی شما می شوند.

انواع روش های اد اجباری

  1. اد اجباری به صورت معمولی

در این روش همه کاربران به صورت ناخواسته و بدون اجازه در کانال ها اد می شوند و باید بدانید که ریزش ممبر این روش بسیار بالا می باشد.

2.اد اجباری به روش سایلنت

این روش تقریبا مشابه به روش قبلی می باشد. اما تفاوتی که میان این دو است، این می باشد که اعلان جهت اطلاع کاربر فرستاده نمی گردد و به علت عدم اطلاع کاربر، ریزش هم کمی کمتر از روش قبلی است.

  1. اد اجباری به صورت هیدن

یکی از بهترین روش های اد اجباری، اد به صورت هیدن می باشد. در این مقاله می توانید با مزیت های این روش آشنا گردید.

خرید ممبر هیدن تلگرام چگونه است؟

در این روش از اد اجباری کاربر اصلا متوجه حضور و عضویت خود در کانال نمی گردد و کانال شما را در صفحه چت خود مشاهده نمی کند. چرا که همان گونه که از نامش پیداست این روش کاملا هیدن و مخفی می باشد.

بهترین روش خرید ممبر هیدن

سایت های مختلفی در این زمینه ممبر به فروش می رسانند. اما ممکن است در این میان گاهی افراد سودجو باشند. به این علت توصیه می کنیم که حتما قبل از خرید تحقیق کنید تا بتوانید بهترین ممبر ها را خریداری کنید.

مزایا و معایب خرید ممبر هیدن

با توجه به این که هر روش خرید ممبر مزیت ها و معایبی دارد، این روش هم دارای مزایا و معایب مختلف است.

مزایای این روش عبارتند از:

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزیت های روش خرید ممبر هیدن، واقعی بودن تمامی ممبر های خریداری شده است.

هم چنین با استفاده کردن از این روش شما می توانید در کم ترین زمان ممکن دارای ممبر های زیادی باشید.

بهتر است بدانید که بالا بودن تعداد ممبر ها، به صورت طبیعی و ناخوداگاه نوعی اعتماد در میان کاربران ایجاد می کند و در واقع کانال شما معتبر تر به نظر می رسد. پس بهتر است با استفاده کردن از روش خرید ممبر هیدن، تعداد ممبر های کانال خود را بالا ببرید.

با توجه به این که کاربر ها از عضویت خودشان در کانال شما بی خبر هستند، به این علت هم کانال را ترک نمی کنند پس در نتیجه شما می توانید در اندک زمان، تعداد بالایی از ممبر ها را داشته باشید.

اما معایب روش خرید ممبر هیدن چه مواردی می باشند؟

یکی از مهم ترین و اصلی ترین معایب این روش، این است که میزان بازدید از پست های شما بسیار اندک خواهد بود. علت این امر هم این است که کاربران که متوجه حضور خود نمی شوند به این علت هم حتی پست های شما را مشاهده نمی کنند. با توجه به داشتن چنین عیبی، این روش برای تمامی کسب و کار ها کارساز نمی باشد و برای برخی از کسب و کار ها مناسب تر است.

شباهت و تفاوت های میان ممبر فیک و ممبر هیدن

بسیاری از ادمین ها تفاوت میان ممبر های هیدن و فیک را نمی دانند. اما باید بدانید که این دو تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. تفاوت این دو ممبر ها در این است که در روش جذب ممبر ها به صورت فیک، امکان ریزش اعضای واقعی بسیار بالا تر می باشد. اما در روش خرید ممبر به صورت هیدن امکان ریزش اعضای کانال بسیار پایین می باشد.

در این روش ریزش به حدی است ک می توان گفت میزان ریزش چیزی در حدود 10 درصد و یا حتی کمتر می باشد. هم چنین باید بدانید که در روش خرید ممبر فیک، تمامی اعضا به صورت فیک هستند. اما در روش خرید ممبر هیدن همانطور که گفته شده است، اعضا به صورت واقعی می باشد.

شباهت هایی که میان این روش وجود دارند عبارتند از:

استفاده کردن از این دو روش برای بالا بردن میزان اعتبار کانال با داشتن تعداد بالای ممبر ها

معمولا در هر دو روش، نرخ بازدید از پست ها بسیار اندک می باشد.

یکی دیگر از مهم ترین شباهت های بین این دو روش در این است که در هر دو روش، ممبر هایی که جذب کانال ها می شوند دارای هیچ گونه فعالیت نمی باشند.

با توجه به این که روش های مختلفی جهت جذب ممبر ها وجود دارد، روش اد اجباری به صورت هیدن جز یکی از نوین ترین روش ها می باشد که می تواند برای کسب و کار های زیادی کار ساز باشد. می توانید خرید خود را از این سایت انجام دهید.