یک آینه قدی مدرن نه تنها به شما این امکان را می دهد که خود و لباس خود را بهتر ببینید، همچنین به شما کمک می کند اتاق بزرگتر و روشن تر به نظر برسد. آینه های تمام قد در چندین اندازه مختلف با انواع قاب ها و سیستم های نصب عرضه می شوند. اگر می خواهید بتوانید انعکاس کامل تری از خود و لباستان را ببینید یا جلوه خاصی به فضای خود بدهید، یک آینه قدی مدرن می تواند راه حلی برای شما باشد.

آینه های تمام قد برای هر صاحب خانه ای متمایز هستند و افزودن همیشگی آینه باعث می‌شود هر اتاقی بزرگ‌تر به نظر برسد، افزودن آینه‌های تمام قد به اتاق شما نیز کمی به روال صبحگاهی شما کمک می‌کند، چه کسی این را نمی‌خواهد؟ اگر شما هم قصد خرید آینه قدی در اصفهان دارید به سایت شیشه و آینه مرادخانی مراجعه کنید.

Shape1

چرا به یک آینه قدی مدرن نیاز دارید؟

یک آینه با اندازه کامل می تواند افزودنی مفید برای هر اتاق باشد. این می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که بهترین ظاهر خود را دارید، چه در حال آماده شدن برای کار یا پوشیدن یک لباس شیک برای یک شب بیرونی. این می تواند به شما کمک کند تا ببینید آیا نقاط مشکلی وجود دارد که باید اصلاح شوند، مانند لکه روی پیراهن شما. آینه های قدی نیز می توانند برای بررسی وضعیت بدن شما مفید باشند. ابعاد یک آینه تمام قد  به آنها اجازه می دهد تا نور بیشتری را منعکس کنند، به این معنی که اگر به دنبال روشن کردن اتاق هستید، آنها ابزار نهایی هستند. اگر می  خواهید این توهم را ایجاد کنید که اتاق شما بسیار بزرگتر است، آینه های تمام قد بهترین انتخاب هستند.

محل نصب آینه قدی مدرن

چند مکان مختلف وجود دارد که می توانید آینه خود را قرار دهید:

1.از موقعیت آن برای ایجاد یک اتاق کوچک به بزرگتر استفاده کنید – اگر احساس می کنید اتاق شما خیلی کوچک است، آینه شما ممکن است توهم فضای بیشتری را ایجاد کند. افزودن یک آینه تمام قد آزاد به یک دیوار می تواند فضای اتاق را گسترش دهد.

2.برای اینکه زندگی شما راحت تر شود! اگر همیشه به چیزهایی برخورد می کنید، یا در دیدن پشت سر خود مشکل دارید، قرار دادن یک آینه قد مفید خواهد بود.

3. به عنوان یک قطعه دکور زیبا از آن بهره ببرید. اگر به دنبال زیباتر کردن فضای داخلی خود هستید، هرگز از سبکی که آینه ها ممکن است به ارمغان بیاورند، غافل نشوید.

گزینه های نصب آینه قدی مدرن

هنگامی که مردم به آینه های تمام قد فکر می کنند، اغلب آینه ای را به تصویر می کشند که روی دیوار آویزان شده است، اما این تنها گزینه نصب نیست.شما می توانید از چندین روش نصب مختلف انتخاب کنید، از جمله:

  • تکیه دادن، جایی که آینه را به دیوار تکیه می دهید.
  • بالای در، جایی که از سخت افزار برای آویزان کردن آینه روی در استفاده می کنید.
  • نصب روی دیوار، جایی که آینه را با استفاده از میخ یا پیچ از دیوار آویزان می کنید.
  • ایستاده، که در آن قاب به گونه ای طراحی شده است که آینه به تنهایی بدون حمایت از دیوار یا در بایستد.

توصیه می کنیم همیشه برای نصب آینه ها از یک متخصص حرفه ای استفاده کنید تا مطمئن شوید که کار با خیال راحت انجام می شود و آینه ایمن نصب می شود.

چگونه یک آینه قدی مدرن با کیفیت خوب انتخاب کنیم؟

مواد:مطمئن شوید که آینه از مواد محکمی ساخته شده است که می تواند استفاده روزانه را تحمل کند. یک آینه با کیفیت خوب برای سال های آینده دوام خواهد آورد، به جای آلومینیوم به دنبال موادی مانند فولاد باشید

طراحی: طراحی قاب و اینکه در فضای داخلی شما چگونه خواهد بود را در نظر بگیرید. مراقب اشکال مختلف آینه ها از جمله آینه های گرد و بیضی باشید .

سبک: سبک آینه و اینکه چقدر با فضای شما مطابقت دارد را در نظر بگیرید، به رنگ ها و دکوراسیون داخلی مورد علاقه خود فکر کنید. در دسته بندی سبک با مشاهده نمونه کارها حرکت کنید تا سبکی را پیدا کنید که با شما طنین انداز شود.

نام تجاری: برندی که می‌شناسید و به آن اعتماد دارید می‌تواند به شما کمک کند محصولی با کیفیت بالا پیدا کنید، در شیشه و آینه مرادخانی، تعدادی متخصص داریم که به شما در خرید آینه در اصفهان کمک می‌کنند و در مورد اینکه چه آینه‌ای برای شما مناسب‌تر است راهنمایی می‌کنند.

انواع سبک های آینه قدی مدرن

سبک های زیادی از آینه قدی مدرن برای انتخاب وجود دارد. چه دکوراسیون داخلی مینیمالیستی را ترجیح دهید یا منحصر به فرد بودن سبک های قدیمی. قبل از انتخاب آینه در مورد ترجیحات خود تحقیق کنید.

دکوراتیو :  آینه های دکوراتیو دارای جزئیات قاب نفیسی است که مهمانان شما را تحت تاثیر قرار می دهد و با طرح های مجلل روی قاب آن برجسته شده است. شما با خرید آینه دکوراتیو در اصفهان از گروه مرادخانی میتوانید مهمانان خود را تحت تاثیر قرار دهید.

قوس دار : آینه های قوسی مدرن، ساده و بی انتها هستند. ارائه یک شکل منحصر به فرد برای کسانی که چیزی تازه می خواهند.

اریب : به آینه هایی مراجعه کنید که لبه های زاویه دار دارند و به آینه ها لبه قاب می دهند. این سبک ظاهری آراسته به آینه می دهد تا قاب را بیشتر برجسته کند.

باروک : جزئیاتی که با کنده کاری های دقیق در قاب آینه مشخص شده است. پیچیدگی از این طرح ها بیرون می زند.

اندازه آینه قدی مدرن

این آینه ها تقریباً در هر اندازه ای که فکرش را بکنید در دسترس هستند، با ابعاد معمولی از حدود 43 در 13 اینچ تا 68 در 32 اینچ. آینه های تمام قد حتی می توانند کوچکتر یا بزرگتر از آن اندازه باشند. بستگی به این دارد که چه چیزی در فضای شما مناسب است و چه اندازه آینه می خواهید یا می توانید بخرید.

قیمت آینه تمام قد

قیمت آینه تمام قد به اندازه، جنس قاب و کیفیت آن بستگی دارد. آینه های قدی با قاب پلاستیکی نازک می توانند قیمت پایین داشته باشند. آینه‌های بزرگ با فریم‌های فلزی باکیفیت دارای قیمت بالاتری هستند. واقعاً برای همه و هر بودجه ای چیزی وجود دارد.

 

برچسب ها : آینه قدی,آینه قدی مدرن,خرید آینه قدی,خرید آینه قدی مدرن,قیمت آینه قدی,قیمت آینه قدی مدرن,قیمت آینه دکوراتیو,آینه دکوراتیو,بهترین آینه قدی,آینه قدی شیک,خرید آینه,بهترین آینه دکوراتیو