به‌عنوان یک بازاریاب محتوا، ساعت‌ها صرف تحقیق در مورد آنچه بنویسید، سپس درک موضوع و بهینه‌سازی پست می‌کنید. وقتی بالاخره کارتان تمام شد، تنها کاری که می‌خواهید انجام دهید این است که یک عنوان سریع روی آن بزنید و انتشار را فشار دهید. اما دست نگه دارید: عنوان شما یکی از مهمترین بخش های بازی سئو شما است. به عبارت دیگر، عنوان بهینه‌نشده می‌تواند به این معنا باشد که وقت خود را برای نوشتن پست خود تلف کرده‌اید، زیرا خوانندگان مناسب آن را پیدا نمی‌کنند. بنابراین بهترین راه برای اطمینان از سئو دوستانه بودن پست های شما چیست؟ نکته سه شنبه: سئوی وبلاگ خود را با عناوین قوی تر بهبود بخشید.

مطالب زیادی در مورد اینکه چه چیزی بهترین عنوان را می سازد وجود دارد. برخی از کارشناسان واقعاً برای عناوین غنی از کلمات کلیدی تلاش می کنند. در حالی که دیگران به نیاز به طنز و هیجان بیشتر در منظره محتوای شلوغ اشاره می کنند.

نتیجه گیری اصلی که می توانیم بگیریم ایجاد تعادل است. با هر پست، هدف قرار دادن یک عبارت کلیدی قوی و همچنین برجسته کردن عنوان خود را داشته باشید.

اگر نمی‌توانید هر دو را در یک عنوان انجام دهید، سعی کنید طیف گسترده‌ای از انواع پست‌ها را داشته باشید تا به هر یک از آنها ضربه بزنید. برخی از پست‌های شما، مانند محتوای همیشه سبز یا سنگ بنا می‌توانند بیشتر بر روی کلمات کلیدی متمرکز شوند. محتوای قهرمان یا سایر قطعات منحصر به فرد می تواند بر عناوین سرگرم کننده و چشم نواز تکیه کند.

حالا عنوان خود را چگونه توسعه می دهید؟

برای شروع، اجازه دهید نگاهی به پست مفید ایوان بایلین از First Page Sage بیندازیم، “وقتی SEO = درآمد جدید: درس در مورد کلمات کلیدی Bullseye”.

او در تمام پست‌های سئوی خود، بر اهمیت عناوین وبلاگ سازگار با سئو تاکید کرده است. به منظور ایجاد یکی از بهترین شیوه ها، او دو مفهوم را ارائه می دهد: کلمات کلیدی Bullseye و Title Tightness.

بخش 1: از عبارات کلیدی متمرکز استفاده کنید

 کلمات کلیدی BULLSEYE:

تعریف: کلماتی که کاربران زمانی که آماده خرید هستند تایپ می کنند.

مثال:

کلمه کلیدی Non-Bullseye = بهترین شیوه های طراحی وب برای سازمان های غیرانتفاعی
کلمه کلیدی Bullseye = آژانس غیرانتفاعی طراحی وب مینیاپولیس
همانطور که ما سعی می کنیم مشتری غیرانتفاعی را جذب کنیم، ایده بدی نیست که آژانس طراحی وب مانند ما در مورد بهترین روش های طراحی وب بنویسد. که هم رهبری فکر را نشان می دهد و هم به نفع مخاطب ماست. با این حال، هنگام ایجاد محتوای خود برای سئو، ابتدا می خواهیم با پست هایی شروع کنیم که منجر به تبدیل می شوند. این پست‌ها عبارت جستجویی دارند که شخصی که آماده خرید است می‌تواند تایپ کند. سپس در محتوا به آن سوال پاسخ می دهند.

B. Title Tightnness

تعریف: تا چه حد عبارت کلیدواژه شما واضح و مختصر در عنوان شما گنجانده شده است.

مثال:

با مثال بالا، “مختص ترین” عنوان “آژانس طراحی وب غیرانتفاعی Minneapolis” خواهد بود زیرا با عبارت کلیدی مطابقت دارد.

جنبه ای که در اینجا باید به آن دقت کرد این است که یک عنوان برای خوانندگان چقدر طبیعی است. برای ایجاد تعادل بین صحت عنوان و صحت، عنوانی را هدف قرار دهید که به نظر می رسد مستقیماً با خوانندگان صحبت می کنید. چیزی مانند “چرا ما بهترین آژانس طراحی وب غیرانتفاعی مینیاپولیس برای شما هستیم.”

* تحویل کلید
اگر اوان بایلین می‌خواست که شما چیزی را از پست او حذف کنید، باید به خاطر داشته باشید که سئو چگونه به خوانندگان چیزی که به دنبال آن هستند ارائه می‌کند. گوگل می‌خواهد پست‌هایی را بیابد که آنچه را که در عناوین خود وعده می‌دهند را ارائه می‌دهند، زیرا این چیزی است که خوانندگان را به محتوای مورد نظرشان سوق می‌دهد. عناوین واضح و مختصر را انتخاب کنید، سپس محتوا را صرفاً بر اساس آن موضوع بنویسید.

بخش دوم: باهوش باشید

اما همه چیز نمی تواند در مورد کلمات کلیدی باشد. اول از همه، فقط به این دلیل که عناوین می توانند فنی شوند، به این معنی نیست که نمی توانند خنده دار باشند. ثانیا، با تعداد زیادی پست، به خصوص برای عبارات جستجوی رتبه بالا، باید بازی خود را افزایش دهید تا متمایز شوید. همانطور که عبارات جستجو مهم هستند، اگر روی عناوین خود کلیک نکنید، رتبه سئو شما کاهش می یابد.

گاوراو جین در پست خود “چگونه عناوین پست وبلاگ جذابی بنویسیم که دیوانه وار کلیک می شوند” در مورد اهمیت کاهش سر و صدا با عنوان وبلاگ شما صحبت می کند.

مردم یک کتاب را از روی جلد و یک وبلاگ را با عنوان آن قضاوت می کنند. عنوان پست جذاب و چشم نواز دروازه ای است برای جذب کاربران برای کلیک کردن به طوری که آنها بتوانند به سرعت تشخیص دهند که محتوا در مورد چیست و تصمیم بگیرند که آیا برای آنها قابل اجرا است یا خیر. – گاوراو جین

نمونه هایی از Gaurav عبارتند از:

الف. کلمات عاطفی

به جای “چیزها، عالی، عالی” آن را با کلماتی مانند “درخشان، باورنکردنی، پر زحمت” تغییر دهید.

ب. اعداد

عناوین وبلاگی که با یک عدد شروع می شوند اغلب کلیک می شوند. گاوراو کارهایی را که یک عدد می‌تواند انجام دهد برجسته می‌کند: «گربه‌ها همراهان شگفت‌انگیزی هستند» در مقابل «۱۹ دلیل شگفت‌انگیز که چرا گربه‌ها همراهان درخشانی دارند». اولی با عدم مشخص بودنش به حاشیه می رود، اما دومی مورد توجه قرار می گیرد.

ج. کلمات محرک

اینها کلماتی مانند “چی”، “چرا” و “چگونه” هستند زیرا باعث کنجکاوی خواننده می شوند.

*هشدار
مطمئن شوید که همیشه از همه این ایده ها استفاده نمی کنید. اگر دائماً به اعداد و کلمات متکی هستید تا عناوین پست خود را جذاب نگه دارید، با شروع ترکیب شدن با یکدیگر، آنها قدرت خود را از دست خواهند داد.

D. برای الهام بیشتر، از ابزار استفاده کنید

اگر ایده‌های بالا قدیمی شدند، چیزی شبیه اینفوگرافی twelveskip.com از ۷۴ عنوان پرکننده یا Blog Title Generator توسط imPACT را امتحان کنید.

برای بینش بیشتر در مورد ظاهر سئو امروز، پست وبلاگ آژانس ALT را بخوانید روندهای سئو در سال 2018 – کارشناسان چه فکر می کنند.