امروزه اینستاگرام به بستری مناسب برای حضور بسیاری از برند ها به منظور تبلیغات تبدیل شده است

اگر فعالیت شما در اینستاگرام آنقدر که انتظارش را دارید قوی و از بازدهی بالایی برخوردار نیست، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یاد بگیرید چگونه استراتژی های خود را برای به دست آوردن فالوورهای واقعی و ارگانیک در اینستاگرام تقویت کنید. هرچه تعداد مخاطبان شما بیشتر شود، فرصت های بیشتری برای تعامل با کاربران و ایجاد تجربیات منحصر به فرد برای آنها دارید.

خرید فالوور ارزان

1- پروفایل اکانت اینستاگرام خود را بهینه کنید

قبل از اینکه بفهمید چگونه در اینستاگرام فالوور به دست آورید، یکی از مهم ترین مراحل این است که حساب خود را به طور کامل بهینه کنید.  بدون بیو، پست همراه کپشن ، نام کاربری یا تصویر نمایه مناسب، مردم چگونه متوجه خواهند شد که این پیج متعلق به برند شماست؟

شاید در ظاهر مناسب به نظر برسد ، اما در اینستاگرام بیوگرافی و تصویر شما به شکل گیری پایه های معرفی برند شما کمک می کند. لینک موجود در بیو شما یک نقطه برای هدایت مشتری ها اینستاگرام به سایت شما است، بنابراین بهینه سازی حساب شما ضروری است. و همچنین میتوانید از در کپشن ها از هشتگ ها مناسب با فعالیت خود استفاده کنید.

علاوه بر این، نام کاربری خود را تا حد امکان نزدیک به نام تجاری واقعی خود قرار دهید. اگر نام کسب‌وکارتان طولانی‌تر است، آن را مخفف کنید که مخاطب شما آن را تشخیص دهد. اعداد یا علائم خاص را به نام کاربری خود اضافه نکنید و در صورت امکان آن را با سایر رسانه‌های اجتماعی که قبلاً دارید هماهنگ کنید.

2-یک تقویم محتوای ثابت داشته باشید

بدترین کاری که می توانید در هنگام تلاش برای جذب فالوور در اینستاگرام انجام دهید این است که مطالب را در زمان های تصادفی و نامتعارف پست کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که کاربران در ابتدا شما را دنبال می کنند، نمی خواهید آنها را فراموش کنید که در ابتدا شما را دنبال کرده اند.

برای مبارزه با این موضوع، یک برنامه منظم پست را رعایت کنید. به طور معمول، برندها نباید بیش از چند بار در روز پست بگذارند تا از هرزنامه جلوگیری کنند، اما هر آهنگی که دارید، آن را ثابت نگه دارید.

در واقع، تحقیقات خود ما در مورد بهترین زمان‌ها برای ارسال پست در اینستاگرام، بهترین زمان‌ها برای ارسال پست برای صنایع مختلف را مشخص می‌کند، یا می‌توانید تحقیقات ما را در مورد بهترین زمان‌ها در تمام زمینه‌های موضوعی زیر دنبال کنید:

پایبندی به یک برنامه به شما کمک می کند تا یک تجربه ثابت برای فالوورهای خود ایجاد کنید و آنها را از برند خود مطلع کنید. اما اگر تعجب می‌کنید که چگونه می‌خواهید انتشار را در این زمان‌های مختلف در روز به خاطر بسپارید، ما برنامه‌ریزی و ویژگی‌های زمان بهینه را در اختیار شما قرار داده‌ایم – برای جزئیات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

3-پست های اینستاگرام را از قبل برنامه ریزی کنید

در حالی که الگوریتم اینستاگرام برای نشان دادن محتوای بیشتری به کاربران تغییر کرده است، پست کردن در زمان های مناسب همچنان می تواند با افزایش تعامل کلی که دریافت می کنند، به پست های شما بیشتر دیده شود.

کارهای زیادی وجود دارد که برند شما می تواند برای افزایش بازدید انجام دهد، و اکنون با فالوان میتوانید یک برنامه ریزی منظم محتوای اینستاگرام داشته باشید . با جدیدترین ابزارهای خود، می‌توانیم به برند شما در برنامه‌ریزی محتوا از طریق یک فرآیند آسان کمک کنیم.

با زمان‌بندی محتوا از قبل، کل تیم شما می‌تواند کمپین‌ها و زمان‌بندی‌ها را کارآمدتر ببیند. تولید محتوا از قبل همیشه هوشمندانه است و با ابزارهای برنامه ریزی اینستاگرام ما، می توانید به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید و در همان زمان جریان ثابتی از محتوا را حفظ کنید.

خرید فالوور واقعی ارزان

4-از پیج های و برند ها معروف در اینستاگرام برای تبلیغات استفاده کنید

زمانی که در حال یادگیری نحوه جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام هستید، مهم است که ارزش مخاطبان خود را بدانید. هرچه تعداد فالوورهای شما (به صورت ارگانیک) بیشتر شود، خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از راه های موجود این است از پیج هایی که دارای فالوور های واقعی هستند مانند اینفلوئنسرها درخواست کنید تا تبلیغات پیج و برند شما را انجام دهند و در مقابل هزینه ی لازم را پرداخت کنید همچنین می توانید برای معرفی برند خود مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید

 

5-سلیقه ی مخاطب خود را شناسایی کنید

اگرچه گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، اما هوشمندانه است که بدانید دنبال کنندگان شما چه محتوایی را می خواهند ببینند. به سرعت در اینستاگرام متوجه خواهید شد که برخی از محتواها بهتر از بقیه مورد توجه قرار میگیرد

چه فیلترها، کپشن ها، انواع محتوا یا زمان ارسال، کوچکترین جزئیات می تواند همه تفاوت را ایجاد کند. با ترندهای جدید اینستاگرام گوش خود را حفظ کنید تا بدانید محتوای محبوبی را منتشر می کنید.

برای اینکه تحلیل خود را یک قدم جلوتر ببرید، برند شما باید روی ابزارهای تحلیل اینستاگرام سرمایه گذاری کند. این کار ردیابی، محک و تجزیه و تحلیل محتوای اینستاگرام را در سراسر حساب ها آسان تر می کند.

با تجزیه و تحلیل فیلترهای مختلف، کپشن ها و موارد دیگر به استراتژی محتوای خود اطمینان داشته باشید تا ببینید چه چیزی با مخاطبان شما بهترین کار را می کند. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، سعی کنید رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید.

شما نباید مستقیماً از رقبای خود کپی کنید، اما یادداشت برداری از کارهایی که انجام می دهند یا پست هایی که باعث ایجاد تعامل می شود، هوشمندانه است. کمی تحقیق رقابتی می تواند راه درازی داشته باشد. می‌توانید از گزارش رقبای اینستاگرام ما استفاده کنید تا ببینید چه چیزی برای برندهای دیگر در صنعت شما کار می‌کند.

 

6- با مخاطبین خود تعامل داشته باشین

یکی از بهترین راه‌ها برای آگاه کردن کاربران از اینستاگرام، تعامل است. فالوورها می‌خواهند با محتوای بصری مانند عکس‌ها (68 درصد) و ویدیو (50 درصد) درگیر شوند و پس از آن 30 درصد کسانی که می‌خواهند با پست‌های متنی تعامل داشته باشند، قرار دارند. اینستاگرام برای این پروفایل مخاطب مناسب است، تصاویری چشم نواز را با کپشن‌ها ترکیب می‌کند که وقتی مهارت‌های نوشتن کپشن اینستاگرام خود را کامل کنید، می‌تواند به همان اندازه جذاب باشد.

مردم همچنان به استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان مرجع تماس خود برای برندها ادامه می دهند، خواه برای سؤالات و چت بدون سر و صدا، سؤالات جدی مراقبت از مشتری یا تمجید از مارک ها و محصولات مورد علاقه خود باشد. و برای کسب و کار خود، باید در اینستاگرام حامی و ارتباط برقرار کنید.

 

سعی کنید تا حد امکان به سوالات یا نظرات پاسخ دهید، زیرا این می تواند به معنای تفاوت بین جذب مشتری، فالوور جدید یا بهبود رابطه شما با مخاطبان باشد. تحقیقات شاخص ما همچنین نشان داد که 89 درصد از مصرف‌کنندگان پس از دنبال کردن در شبکه‌های اجتماعی از یک برند خرید می‌کنند، بنابراین مهم است که توجه و وفاداری مورد نیاز برای تبدیل بازدیدکننده به نمایه شما به دنبال‌کننده را تضمین کنید.

7- هشتگ های تبدیل کننده را پیدا کنید

یکی از راه های امتحان شده و واقعی برای جذب فالوور در اینستاگرام از طریق هشتگ است. سال‌هاست هشتگ‌ها به‌عنوان ابزاری ضروری برای پست عمل کرده‌اند و به ما اجازه می‌دهند تا دسترسی اجتماعی خود را گسترش دهیم. به عنوان یک بازاریاب، شما می خواهید جامعه هدف خود را برای به دست آوردن فالوور و مشتری های بالقوه بسازید و در اینجا باید از هشتگ ها مرتبط استفاده کنید.

برای شروع، هشتگ هایی را پیدا کنید که خیلی پرجمعیت نیستند. با توضیح اینکه چگونه هشتگ #love بیش از 184 میلیون عکس به آن متصل است، به این نظریه اشاره می کند. تلاش برای برجسته کردن محتوای اینستاگرام خود در دریایی از میلیون‌ها عکس و ویدیو کار ساده‌ای نیست.

شما باید هشتگ هایی را پیدا کنید که افراد در مخاطبان هدف شما بیشتر آنها را بررسی می کنند. در صورت برقراری ارتباط مرتبط، این کاربران به احتمال زیاد اکانت شما را دنبال خواهند کرد. هشتگ‌های منحصربه‌فرد و مارک‌دار یکی از راه‌های گروه‌بندی پست‌ها پیرامون محتوای بیش از حد مرتبط با برند و کمپین‌های شما هستند.

درک نحوه عملکرد هشتگ های شما در اینستاگرام نیز برای استفاده از آنها بسیار مهم است. و با ابزارهای تجزیه و تحلیل هستگ در فالووان دسترسی مستقیم به عملکرد و داده‌های استفاده از هشتگ دارید تا ببینید چه چیزی بهترین عملکرد را دارد.

کورکورانه وارد دنیای هشتگ نشوید، بدانید چه چیزی را تگ می کنید تا بتوانید دنبال کننده های خود را ایجاد کنید.

خرید فالوور

علاوه بر تمام نکاتی که در ابتدا ی این مقاله برای شما نقل کردیم تیم فالووان با استراتژیکی که در سایت خود به راه انداخته به شما کمک میکند که ره صد ساله را یک شبه طی کنید و با در نظر داشتن تمام موارد در تلاش است تمام خدمات خود را با کیفیت و با بازدهی حداکثری در اختیار کاربران خود قرار دهد.

سایت فالووان یکی از بهترین وب سایت های موجود در تبلیغات مجازی میباشد و از همه مهمتر اولین سایت بدون واسطه است که تمام محصولاتی که ارائه داده همگی ساخت مهندسین همین مجموعه بوده و توانسته جامع ترین سایت در حوزه تبلیغات باشد زیرا سایت فالووان با در نظر داشتن هر نوع سلیقه در هر شبکه اجتماعی هیچ کاربری را دست خالی از سایت خود خارج نکرده .

شما میتوانید با سرویس های تبلیغاتی موجود در سایت فالووان از جمله دایرکت انبوه اینستاگرام , ربات اینستاگرام , ارسال پیام انبوه تلگرام و غیره به رشد پیج خود کمک کنید

اگر پیج نوپایی دارید قبل شروع تبلیغات گسترده با خرید فالوور واقعی ارزان و همچنین خرید لایک یک پیج را برای راه اندازی تبلیغات گسترده در کمترین زمان اماده میکنید