آموزش تعمیرات موبایل جز آن دسته از دوره های آموزشی است که در صورت شرکت در آن می توانید به درآمد بالای 30 میلیون تومان دست پیدا کنید. امروزه موبایل یکی از پرطرفدارترین گجت های هوشمند است که به دلیل قابلیت های بسیاری که دارد تقریبا تمام افراد از کودکان تا افراد مسن از این وسیله استفاده می کنند. شیوع پاندومی کرونا و اینترنتی شدن بیشتر امور نیز تقاضا برای خرید این دستگاه را بیشتر کرده است. همه این موارد به خوبی نشان از بازار کار عالی تعمیر گوشی می دهد. از این آموزش تعمیرات گوشی یکی از بهترین دوره های آموزشی است که در صورتی که آن را در یک آموزشگاه تعمیرات موبایل معتبر سپری کنید می توانید در کمتر از 2 ماه به صفر تا صد تعمیر موبایل مسلط شوید و به درآمدزایی بپردازید.  آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین مراکزی است که دوره آموزش تعمیر موبایل را به صورت حرفه ای و از پایه تا پیشرفته برگزار می نماید.

دوره های موبایل شامل دو دوره تعمیر نرم افزار و سخت افزار گوشی هستند. شما در دوره های آموزش تعمیرات موبایل فنی برق با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع موبایل های آیفون و اندروید از جدید تا قدیمی به صورت عملی آشنا می شوید. در این دوره ها ابزارها و تجهیزات لازم برای تعمیر گوشی در اختیار شما قرار گرفته و می توانید موضوعات آموزش داده شده توسط استاد را تمرین کنید و با اشکالات کار آشنا شوید. این موضوع باعث می شود تا تسلط کافی به مهارت های لازم برای تعمیرات گوشی دست یابید و بتوانید در بازار کار مشغول فعالیت شوید.

بازار کار تعمیرات گوشی امروزه به دلیل اینترنتی شدن مشاغل و فعالیت ها رونق بسیاری یافته است. با شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش مشاغل و کسب و کارهای اینترنتی هستیم. این مشاغل بسیاری از فعالیت های خود را از طریق گوشی انجام می دهند بنابراین به دنبال خراب شدن گوشی نیاز به تعمیر سریع آن دارند. مدارس و دانشگاه ها نیز کلاس های آموزشی خود را به صورت آنلاین برگزار می کنند و این موضوع دلیل دیگری است که به خوبی اشاره به بازار کار عالی تعمیرات موبایل دارد. علاوه بر این ظهور برنامه های گوناگون سرگرمی، عکاسی، تماشا فیلم، مکالمه و غیره محبوبیت این دستگاه هوشمند را بیشتر کرده و تحمل یک روز کار کردن بدون گوشی را غیر قابل تصور کرده است.

همه این موارد به خوبی اشاره به بازار کار عالی تعمیرات موبایل دارد. بازار کاری که می توانید با ورود به آن از طریق آموزش تعمیرات موبایل به درآمدی میلیونی دست یابید.

چگونه آموزش تعمیرات گوشی ببینیم؟

این سوال بسیاری از افرادی است که قصد ورود به بازار کار این رشته را دارند. گوشی های موبایل از دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده اند، داغ کردن گوشی، نصب نشدن برنامه ها، زود خالی شدن شارژ، شکستن ال سی دی، خراب شدن باتری، خوب کار نکردن دوربین برخی از رایج ترین مشکلاتی است که برای گوشی های موبایل رخ می دهد و شما به عنوان تعمیرکار بایستی بتوانید این مشکلات را رفع نمایید.

عده ای بر این باورند که با آموزش آنلاین تعمیرات موبایل و از طریق مشاهده ویدئو و فیلم های آموزشی تعمیرات گوشی می توانند به این مهارت ها تسلط پیدا کنند. اگر شما هم بر این باورید باید گوییم که تعمیرات موبایل جز آن رشته هایی است که یادگیری آن بایستی همراه با تمرین و تکرار باشد. یعنی تا زمانی که نتوانید گوشی را به صورت عملی باز و بسته کنید، قطعات آن را لمس کنید، قطعات معیوب را تست کنید، اقدام به تعویض قطعه کنید و با ابزارهای لازم کار کنید نمی توانید به مهارت های این شغل مسلط شوید.

بنابراین آموزش عملی تعمیرات موبایل مهم ترین موضوعی است که باعث یادگیری تعمیر گوشی می شود. که در صورت شرکت در دوره های آموزش موبایل مجتمع فنی برق این فرصت برای شما فراهم شده است و می توانید به صورت عملی بر روی گوشی کار کرده و زیر نظر استاد دوره رفع اشکال نمایید.

در صورت گذراندن دوره تعمیرات موبایل چه درآمدی به دست می آوریم؟

میزان درآمد تعمیر موبایل یکی از دیگر سوالات مهمی است که کارآموزان هنگام  ورود به بازار کار این رشته در ذهن دارند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این شغل یکی از بهترین مشاغل فنی در ایران و دیگر کشورها است و در حال حاضر تعمیرکاران موبایل از درآمد بالایی برخوردار هستند. اما توجه داشته باشید که ممکن است در ابتدای ورود به این رشته و پس از پایان دوره نتوانید درآمد بالایی در این شغل کسب کنید. اما به شما اطمینان می دهیم که اگر به مهارت های این رشته تسلط داشته باشید و در یک دوره تخصصی تعمیرات موبایل شرکت کرده باشید می توانید در کمتر از 3 تا 6 ماه به درآمدی 10 تا 20 میلیونی دست یابید و با افزایش مهارت ها این درآمد را بیشتر و بیشتر کنید.

اما در کنار تعمیرات موبایل هستند مشاغل فنی دیگری که درآمد بسیار عالی دارند. اگر از علاقه مندان به مشاغل خودرویی هستید باید بگوییم این مشاغل جز آن دسته از مشاغل فنی اند که امروزه از بازار کار بسیار عالی برخوردار هستند. در ادامه با دو شغل عالی در این زمینه که آینده شغلی درخشانی دارند آشنا می شویم:

آموزش مکانیک خودرو

آموزش مکانیک خودرو از رشته های عالی مرتبط با تعمیرات خودرو است که در صورت یادگیری می توانید به یک درآمد عالی دست یابید. امروزه شاهده افزایش تعداد خودرو در کشور هستیم. متاسفانه کیفیت تولید در سالهای اخیر به نسبت گذشته پایین تر شده و این موضوع باعث شده تا مشکلات خودرو بیشتر شود. از طرفی خودرو جز آن دسته از وسایلی است که خراب شدن آن بسیاری از فعالیت ها را مختل می کند و این موضوع باعث شده تا هنگام خرابی خودرو افراد اقدام به تعمیر سریع مشکل ایجاد شده نمایند.

این شغل جز مشاغل تخصصی و مهارت محور است که ورود به آن نیاز به آموزش مکانیکی آن هم به صورت تخصصی دارد. یک خودرو از سیستم های گوناگونی تشکیل شده است و یک مکانیک بایستی به خوبی با این سیستم ها و طرز کار آنها باشد تا هنگام خرابی خودرو به سرعت مشکل را شناسایی و رفع نماید.

آموزش مکانیک خودرو

با شرکت در دوره مکانیکی مجتمع آموزشی فنی برق می توانید این مهارت ها را یاد بگیرید. این آموزشگاه مجهز به انواع موتور و ابزارهای تعمیرات خودرو است و دوره های خود را به صورت عملی و کارگاهی برگزار می نماید. در این دوره استاد صفر تا صد مکانیکی را به کارآموزان آموزش داده و پس از آن کارآموز به صورت عملی مباحث را تمرین کرده و رفع اشکال می نمایند.

آموزش برق خودرو

آموزش برق خودرو یکی از دیگر رشته های عالی مرتبط با تعمیرات خودرو است که در صورت یادگیری مهارت های مورد نیاز آن می توانید به درآمد بالایی دست یابید. برق خودرو یکی از مهم ترین سیستم ها در خودرو است و از قطعات گوناگونی تشکیل شده است. بروز مشکل برای هر یک از این قطعات می تواند عملکرد خودرو را با مشکلاتی روبه رو کند. با آموزش برق خودرو می توانید به طور کامل با این سیستم و انواع قطعات آن آشنا شوید و انواع مشکلات مربوط به برق خودرو را عیب یابی و تعمیر نمایید.

آموزش برق خودرو

دوره برق خودرو در مجتمع فنی برق به صورت جامع به آموزش هر آنچه که برای ورود به شغل برقکاری خودرو و باطری سازی نیاز است می پردازد. آموزش باطری سازی، تعمیر بخاری، عیب یابی و تعمیر برف پاک کن، انواع چراغ ها، شیشه بالابر، استارت، مدارات برقی خودرو برخی از سرفصل هایی است که در این آموزش داده می شود. با شرکت در این دوره به صورت عملی مباحث برق خودرو را یاد گرفته و می توانید خود را برای ورود به بازار کار این رشته آماده کنید.

مجتمع فنی برق یکی از معتبرترین آموزشگاه های فنی در تهران است که دوره های متعددی را در حوزه های برق و الکترونیک برگزار می نماید. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای دوره های خود را برگزار کرده و کارآموزان بسیاری هر ساله وارد بازار کار می کند. اگر قصد تغییر آینده شغلی خود را دارید توصیه می کنیم به سایت این آموزشگاه به آدرس https://fannibargh.com/ مراجعه کنید یا با شماره 02166121029 تماس بگیرید.