آیا حاضرید وقتی در حال خواب و استراحت هم هستید کسب درآمد کنید؟ پرسش ما کاملا جدی است و هیچ‌گونه کلاهبرداری در آن وجود ندارد. البته متذکر می‌شویم که این مطلب را فقط برای علاقه‌مندان به آشنایی با جدیدترین شیوه‌های بازاریابی و کسب درآمد در دنیای امروز نوشته‌ایم. یکی از جدیدترین شیوه‌های بازاریابی در جهان همکاری در فروش است که معمولا با سایت‌ها و مجموعه‌های بزرگ انجام می‌شود. آیا می‌دانید همکاری در فروش چیست؟ بدونه هیچ عجله‌ای قسمت‌های بعدی مقاله را مطالعه کنید که با همکاری در فروش یا Affiliate Marketing، به‌عنوان ساده‌ترین روش بازاریابی جهان آشنا شوید.

همکاری در فروش سامانه پیامک

همکاری در فروش یا Affiliate Marketing چیست؟، جدیدترین شیوه بازاریابی در جهان امروز

همکاری در فروش به‌عنوان یک سیستم فرایندی شناخته می‌شود که با کمک شیوه‌های بازاریابی و تبلیغ محصولات مختلف منجر به کسب درآمد خواهد شد. در نگاه اول این سیستم فرایندی، سخت و پیچیده به نظر می‌رسد در حالی که کاملا برخلاف این تصور است. همکاری در فروش بسیار ساده‌تر از تصور و نام پیچیده‌اش است. کسب درآمد از طریق همکاری در فروش توسط بازاریابان و معرفی محصولات به مشتری‌ها انجام می‌شود. در این شیوه بازاریا‌ب‌ها با معرفی محصولات به خریداران کمک می‌کنند تا محصول یک کمپانی شناخته شود و هدف آن‌ها برای تبلیغات یک گروه خاص و مشخص است.

فرایند همکاری در فروش کمک می‌کند تا افراد یک جامعه با محصولات مورد نیاز و کاربردی آشنا شوند و بازاریاب‌ها نیز با دریافت کمیسیون فروش آن محصول، کسب درآمد کنند. بازاریاب‌ها می‌توانند برای معرفی محصول از بسترهای آنلاین و آفلاین استفاده کنند. تبلیغ در نرم افزارهای اینترنتی، سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از بازاریاب‌ها نیز از طریق farazsms و با ارسال اس ام اس اقدام به معرفی محصولات می‌کنند. ارسال پیامک روشی ساده و ارزان برای کسب درآمد از طریق همکاری در فروش بوده و به همین دلیل محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است.

آیا واقعا می‌توان از همکاری در فروش کسب درآمد کرد؟ بررسی واقعیت همکاری در فروش

متاسفانه کسب‌وکارهای شبکه‌ای و هرمی متعدد باعث شده‌اند تا افراد بسیاری در جامعه نسبت به سیستم‌های جدید درآمدزایی خوش‌بین نباشند. اما در حال حاضر در ایران مجموعه‌های بزرگی مانند دیجی‌کالا، همیار آکادمی، تخفیفان، فراز اس ام اس، بانه دات کام و باسلام از طریق سیستم همکاری در فروش اقدام به معرفی محصولات به مصرف‌کنندگان می‌کنند و با دریافت کمیسیون فروش، درآمد قابل توجهی دارند.

برای مثال سامانه پیامکی فراز اس ام اس یکی از مجموعه‌هایی است که با اعطای نمایندگی پنل پیامک بستر مناسبی برای Affiliate Marketing یا همان سیستم همکاری در فروش ایجاد کرده. خریداران نمایندگی پنل پیامک با فروش پنل ارسال اس ام اس به دیگران می‌توانند به کسب درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. مثلا یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت نمایندگی پنل پیامک این است که حتی از تعداد اس ام اس‌های ارسال شده نیز امکان کسب درآمد وجود دارد.

افیلیت مارکتینگ

فرایند همکاری در فروش چگونه انجام می‌شود؟ یک فرایند بازاریابی دقیق و اصولی

همکاری در فروش مانند یک اهرم یا چرخه است بین بازاریان مختلف که هرکدام به‌طور مستقل فعالیت می‌کنند. همچنین فروشندگان و خریدارن نیز در این فرایند نقش قابل توجهی دارند. با توجه به این توضیحات باید با نقش و ارتباط هرکدام از این عناصر با یکدیگر در چگونگی انجام فرایند همکاری در فروش آشنا شویم تا اطلاعات دقیق‌تری از این سیستم بازاریابی و کسب درآمد داشته باشید.

نقش فروشندگان در سیستم همکاری در فروش محصولات

در سیستم همکاری در فروش هر فردی می‌تواند به‌عنوان یک فروشنده محصولات خود را در معرض فروش قرار دهد. ممکن است فروشندگان کسب‌وکارهای بزرگ یا کوچکی داشته باشند. عمده‌فروشان و خرده‌فروشان محصولات می‌توانند به راحتی از طریق بازاریاب‌ها محصولات خود را به مصرف کنندگان معرفی کنند. حتی کسب‌وکارهای کوچک خانگی نیز می‌توانند در نقش یک کارآفرین ظاهر شوند و در سیستم همکاری در فروش علاوه‌بر افزایش حاشیه سود و درآمد، برای بازاریاب‌ها موقعیت‌ شغلی همراه با کسب درآمد ایجاد کنند.

بازاریاب‌‌ها، بازیگران نقش اصلی در تبلیغ و جذب مشتری

بازاریاب‌ها بیشترین تاثیر را در فرایند سیستم همکاری در فروش دارند. بازاریاب‌ها می‌توانند افراد، مجموعه‌های بزرگ و سایت‌های اینترنتی باشند که با عرضه و معرفی محصول به خریداران و مصرف‌کنندگان سعی در فروش دارند. ابزارهای مختلف و متعددی برای فروش محصولات توسط بازاریاب‌ها وجود دارد. ایمیل، سایت، پنل اس ام اس Ippanel و ارسال پیام صوتی از جمله ابزاری‌اند که بازاریا‌ب‌ها می‌توانند مصرف‌کنندگان را به خرید محصولات ترغیب کنند.

مصرف‌کنندگان، محور اصلی فرایند Affiliate Marketing

مصرف‌کنندگان و خریداران مهم‌ترین و اصلی‌ترین نقش را در نتیجه و انجام فرایند سیستم همکاری دارند. محصولات از روش‌های متعدد و مختلفی به خریداران معرفی می‌شود و در حقیقت مصرف‌کنندگان با خرید خود باعث می‌شوند تا بازاریاب‌ها در فروش موفق شده و افزایش درآمد داشته باشند. به همین خاطر بازاریاب‌ها باید توانایی قابل توجهی در ترغیب مشتریان به خرید محصولات دارند و معمولا جامعه مشخصی را برای فروش مورد هدف قرار می‌دهند.

معرفی جدیدترین انواع همکاری در فروش، کسب درآمدی بدون نیاز به تخصص

همکاری در فروش یا همان Affiliate Marketing انواع و روش‌های متعدد و مختلفی دارد. شاید گاهی اوقات تصور شود کسب درآمد در سیستم همکاری در فروش فقط از طریق سایت‌ها انجام می‌شود. اما مهم‌ترین انواع همکاری در فروش به طرق زیر صورت می‌گیرد که برای اغلب افراد قابل اجراست:

  1. پرداخت سود در مقابل فروش هر یک عدد از محصولات
  2. پرداخت مبلغ توافق شده در مقابل هدایت مصرف‌کنندگان به سمت سایت
  3. پرداخت در مقابل بازدید از سایت
  4. پرداخت برای تبلیغات بنری
  5. همکاری در فروش از طریق روش واسطه‌ای
  6. مشارکت در فروش محصول

در حال حاضر کمپانی‌های بزرگی از طریق روش‌هایی از جمله بازدید از سایت یا تبلیغات کلیکی کسب درآمد می‌کنند. به‌عنوان مثال کمپانی بزرگ گوگل از طریق گوگل ادز درآمد قابل توجهی در قالب یک سیستم همکاری در فروش و از طریق هدایت مصرف کنندگان به سمت سایت و بازدید از محصولات دارد. در کشور ایران هم همکاری در فروش محصولات دیجیتال،‌ همکاری در فروش محصولات آموزشی، همکاری در فروش موبایل، همکاری در فروش از طریق نمایندگی پنل پیامک و همکاری در فروش لباس تقریبا با استقبال و موفقیت‌های چشمگیری مواجه شده است.

کسب درامد از نمایندگی پنل اس ام اس

همکاری در فروش را با فراز اس ام اس شروع کنید!

در این مقاله سعی کردیم به‌طورکامل درباره سیستم همکاری در فروش با یکدیگر صحبت کنیم تا با یکی از جدیدترین و امن‌ترین شیوه‌های کسب درآمد آشنا شوید. اگر قصد دارید میزان درآمد خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید انتخاب یکی از شیوه‌های کسب درآمد کمکتان خواهد کرد. خرید نمایندگی پنل پیامک به عنوان یکی از ساده‌ترین شیوه‌های همکاری در فروش است.

فراز اس ام اس بزرگ‌ترین سامانه‌های فروش پنل اس ام اس در ایران با اعطای پنل نمایندگی پیامک بستر مناسبی برای کسب درآمد از طریق فروش پنل اس ام اسی فراهم کرده است. اگر می‌خواهید از چگونگی و مراحل خرید پنل نمایندگی پیامک مطلع شوید همین حالا به سایت فراز اس ام اس به آدرس farazsms.com مراجعه کنید یا با شماره تلفن 74853-021 تماس بگیرید.