سفر به جزیره تفریحی کیش اگر بدون تجربه کردن تفریحات مختلف آن باشد، لذت زیادی ندارد. به همین دلیل ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تعدادی از تفریحات این جزیره را به شما معرفی کنیم و در نهایت بگوییم که چطور می‌توانید با خرید بلیط هواپیما با قیمت مناسب، به این جزیره سفر کنید. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

پارک آبی اوشن

جزیره کیش تفریحات آبی مختلفی دارد که از میان آنها می‌توان به جت اسکی سواری، قایق سواری، فلای بورد و پاراسل اشاره کرد. اما اینها تنها تفریحات این جزیره نیستند، یکی دیگر از تفریحات آبی هیجان‌انگیز کیش، پارک آبی اوشن است. این پارک آبی روباز که در جنوب جزیره ساخته شده، برای علاقمندان به تفریحات آبی، خیلی هیجان‌انگیز است. این پارک آبی وسایل مختلفی دارد که از میان آنها می‌توان به سقوط آزاد، رفتینگ و سرسره‌های آبی اشاره کرد. یکی از نکات مثبت این پارک آبی، چشم‌انداز آن رو به خلیج فارس است که لذت بازی در آن را چند برابر می‌کند.

برای سفر به جزیره بلیط هواپیما تهران کیش را از اینجا تهیه کنید.

شهربازی هایلند

یکی دیگر از تفریحات دوست داشتنی جزیره کیش، شهربازی هایلند است. این شهربازی در شرق جزیره و داخل پارک شهر کیش ساخته شده و اگر علاقمند به وسایل هیجان‌انگیز شهربازی باشید، رفتن به آن حتما توصیه می‌شود. یکی از نکات مثبت این شهربازی، داشتن رستوران و کافی شاپ است که می‌توانید ناهار و شام را همانجا میل کنید و مدت زمان بیشتری را داخل شهربازی بگذرانید. داخل این شهربازی هم می‌توانید به سینما هفت بعدی بروید و از آن لذت ببرید، هم از تفریحات جالب دیگر مانند سفینه و سورتمه استفاده کنید.

پیست کارتینگ

آخرین تفریح هیجان‌انگیزی که قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم، پیست کارتینگ جزیره کیش است. این پیست نزدیک پارک شهر و شهربازی هایلند ساخته شده و مخصوص علاقمندان به اتومبیل‌سواری و سرعت است. کارتینگ در واقع پیست کوچکی است که در آن، اتومبیل‌های مسابقه‌ای کوچکتر از مسابقات فرمول 1 در آن باهم مسابقه می‌دهند. پیست کارتینگ جزیره کیش، بزرگترین پیست خاورمیانه‌ست که 800 متر طول دارد و مسابقه در آن، لذت خاصی دارد.

سفر هوایی به کیش

برای سفر هوایی به جزیره کیش با خرید بلیط سیستمی یا بلیط چارترهواپیما با مناسب‌ترین قیمت، می‌توانید به سایت https://snapptrip.comمراجعه کنید. کافیست بعد از ورود به سایت، به بخش پرواز داخلی بروید، مبدا و مقصد خود را معین کنید و تاریخی که قصد پرواز دارید را نیز تعیین کنید. اسنپ تریپ لیستی از بلیط‌های موجود را به شما نمایش می‌دهد که می‌توانید از میان آنها، بلیط مورد نظرتان را خریداری نموده و هزینه آن را بصورت آنلاین پرداخت کنید.