یکی از اصلی ترین مشکلات کسانی که به دنبال خرید محصولات کشاورزی نظیر گندم، جو، تغذیه دام، ذرت و … می باشند، نداشتن یک قیمت واحد است. بزرگترین مشکل موجود در فرایند خرید و فروش محصولات کشاورزی نوسان قیمت می باشد که به دلیل وجود واسطه ها روز به روز نیز در حال افزایش است. عدم توجه به بازاریابی نوین و خرید و فروش مستقیم و بدون واسطه ی محصولات کشاورزی سبب کاهش سودآوری کشاورزان و در نتیجه از بین رفتن انگیزه آن ها برای کشاورزی شده است. از سوی دیگر برنامه ریزی درستی جهت ایجاد بستری مناسب خرید و فروش محصولات کشاورزی صورت نگرفته است و یک قیمت مبنا در دست مشتریان وجود ندارد.

در حال حاضر بسیاری از کشاورزان و تولید کنندگان با تکنیک های بازاریابی نوین اشنایی ندارند و مجبور هستند طبق روال گذشته از بازاریابی سنتی استفاده کنند که همان دلالان می باشند. در نتیجه محصولات به قیمت اندکی به دلالان فروخته می شود و کشاورز به سود کم راضی می گردد. اما برای حل این مشکل کیمیازرین قدمی بزرگ و مثبت در جهت سودآوری کشاورزان برداشته است. دیگر نیازی به بازاریابی سنتی و استفاده از دلالان ندارید. این بار کافیست به صورت اینترنتی اقدام به فروش محصولات کشاورزی و یا خرید محصولات دامی و اولیه خود کنید که با هزینه کمتر خرید کنید و با سود بالایی به فروش برسانید.

چگونه محصولات کشاورزی خود را بخریم؟

خرید آنلاین محصولات کشاورزی و خوراک دام و طیور بدون واسطه از روش هایی است که بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان از آن استفاده می کنند. این شیوه مزایای بسیار زیادی دارد. در حقیقت با استفاده از خرید به صورت اینترنتی واسطه ها از میان برداشته شده و سود بیشتری نصیب کشاورزان خواهد شد. از طرف دیگر قیمت تمام شده این محصولات نیز کاهش پیدا می کند. این کار هم به نفع خریدار می باشد و هم فروشنده سود بیشتری می برد.

بسیاری از افرادی که از دامو طیور و پرندگان نگهداری می کنند به دلیل اینکه اغذیه این حیوانات به طور مداوم باید تامین شود ترجیح می دهند که با خرید عمده هزینه کمتری برای اغذیه دام پرداخت کنند. این دسته از افراد می توانند با مراجعه به وب سایت اینترنتی کیمیا زرین محصول مورد نظر خود را به قیمت عمده خریداری کنند.

مزایای خرید آنلاین محصولات کشاورزی

در حقیقت خرید و فروش بدون واسطه محصولات کشاورزی، روشی موثر در جهت حذف و از میان برداشتن دلالان محسوب می‌شود و از این طریق، رابطه مستقیم میان خریدار و فروشنده ایجاد می‌گردد. از این طریق خریداران می‌توانند به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابند و آن را خریداری کنند و در این میان واسطه در کار نباشد و فروشندگان این محصولات نیز می‌توانند به طور مستقیم با خریداران مرتبط شوند و به سود بیشتری دست یابند. این کار موجب می‌شود تا نقش واسطه‌هایی که تنها تاثیرشان افزایش قیمت انواع این محصولات است با کاهش شدید مواجه گردد و یا به حذف آنان منجر گردد و از این طریق به توسعه محصولات کشاورزی کمک فراوانی شود.

خرید گندم دامی بدون واسطه

گندم یکی از مهم ترین مواد اولیه در سطح بین المللی محسوب می شود و یکی از کالاهای مهم در صنعت کشاورزی است. از دانه گندم دو محصول مهم آرد گندم و سبوس گندم تهیه می شود که اولی برای غذای انسان و دومی برای خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد. برای تغذیه دام، سبوس گندم به دلیل قابلیت هضم خوب و جذب مواد معدنی یکی از غذاهای اصلی محسوب می شود و برای کسانی که دام هایی مانند گاو گوسفند نگهداری می کنند می بایست به صورت عمده خریداری کنند.

علاوه بر این گندم دامی در مرغداری نیز استفاده می شود و یکی از غذاهای مرغ نیز محسوب می گردد. باید در نظر داشت که گندم دامی پروتئین خام و اسیدهای آمینه مانند لیزین و تریپتوفان بیشتر، اما انرژی کمتری نسبت به ذرت دارد. علاوه بر این، گندم در مقایسه با ذرت حاوی ویتامین A و بیوتین کمتری است. به این دلایل، استفاده از مقدار زیاد یا برای دوره های طولانی توصیه نمی شود. در چنین شرایطی توصیه می شود برای جلوگیری از کمبودهای تغذیه ای در طیور، جیره تکمیل شود.

خرید ذرت دامی با مناسب ترین قیمت

اگر بخواهیم به یکی خوراک دام پر طرفدار در بین دامداران اشاره کنیم میتوانیم به ذرت دامی اشاره کنیم. چرا که ذرت دامی یکی از ایده آل ترین خوراک ها برای دام و طیور در سرتاسر دنیا به شمار میرود و همواره توسط دامداران مورد استفاده قرار گرفته و خواهد گرفت. ذرت دامی منبعی غنی از فیبر برای دام شماست و اگر ذرت دامی که انتخاب می کنید ارگانیک باشد میتوانید سلامت دام خود در دراز مدت را تضمین نموده و بازده بهتری از دام خود دریافت کنید.

 

شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین

شرکت خدماتی بازرگانی کیمیا زرین جهان پوشش (سهامی خاص ) با وجود جمعی از فعالین حوزه تجارت و بازرگانی با هدف واردات کالاهای اساسی از جمله خوراک دام و طیور، دانه های روغنی، کنجاله، غلات، تره بار، صیفی جات و صادرات کالاهای ایرانی و بر پایه تحقیقات علمی و بنیادی در بازارهای تجاری و رقابتی پا به عرصه تجارت جهانی گذاشته و هم اکنون به عنوان یکی از شرکت های موثر در زمینه تامین کالا در حوزه غلات و صادرات کالاها با منشا ایرانی میباشد و در حال حاضر در کشورهای روسیه ، قزاقستان و اکراین تیم ترخیص کالا در مبادی ورودی ایران از جمله بنادر شمالی و جنوبی کشور را دارا می باشد.

مهم نیست فرمالین بخواهید یا پودر استخوان، دانه کتان یا کنحاله کنجد یا دانه کنجد، همین الان میتوانید با کارشناسان ما در کیمیازرین تماس بگیرید تا ذرت دامی ارگانیک را تهیه نمایید و با خاطری آسوده از دستاورد های دامی خود لذت ببرید.