خرید ابزار آلات صنعتی از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که تنوع و قیمت بالای آنها باعث میشود تا هرکسی که قصد خرید این دستگاه ها و آلات را دارد با گمراهی و سردرگمی مواجه شود و به سختی بتواند انتخاب کند. که البته همه خرید ها نیز موفقیت امیز نیستند و در برخی موارد فرد ابراز  پشیمانی میکند. حال ابزار توسن 29 با دانش به هیجانات موجود در بازار و سابقه ای پر افتخار قصد دارد به راهنمایی افراد مورد علاقه این حوزه پرداخته و خرید ابزار آلات مورد نیاز افراد را برای انها ساده تر کند. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

انواع ابزار آلات صنعتی

ابزار آلات صنعتی دارای انواع گوناگونی و برای اصناف گوناگون در ابعاد و اندازه و کار آیی های مختلف موجود میباشند. این ابزار آلات را به مانند زیر میتوان دسته بندی کرد:

 • ابزار آلات برقی

در محیط های صنعتی به دلیل وجود فشار کاری بالا و نیاز به سرعت و البته قدرت زیاد، استفاده از ابزار های دستی کاهش پیدا کرده و ابزار های برقی به خوبی توانسته اند جای ابزار های دستی دار پر کنند. این گونه ابزار ها که از الکتریسیته استفاده میکنند باعث میشوند سرعت پیشروی کار ها دوچندان شود. اکثر این ابزار ها به طور مستقیم به برق منطقه صنعتی متصل اند اما برخی از این آلات به دلیل نیاز به حمل و نقل و یا استفاده راحت تر در مکان های صعب و یا بهره گیری از انها در زمان قطعی برق، دارای باتری میباشند.

از این گونه ابزار های برقی میتوان به پمپ باد، انواع دریل های برقی و شارژی، سشوار صنعتی، کارواش، سنباده لرزان و … را اشاره کرد که هر کدام در صنایع مختلف دارای کاربرد های گسترده ای هستند. برای مثال از دریل در سوراخکاری های کوچک تا سوراخکاری های گسترده بهره گیری میشود.

 • ابزار آلات بادی

استفاده از باد در صنعت به دلیل مقرون به صرفه بودن است بدین صورت که دستگاه توسط یک پمپ باد برقی تغذیه میشود و با استفاده از جنبش نیرو های در هم رفته هوا، کار انجام میدهد. از ابزار های این حوزه میتوان به میخکوب و منگنه کوب و بکس بادی اشاره کرد که هر کدام در صنایع گوناگون کاربرد دارند. برای مثال شما با استفاده از بکس بادی به تعویض لاستک خودرو میتوانید بپردازید که سرعت بسیار بیشتری از ابزار دستی این حوزه دارند و یا در صنعت چوب بری و ساخت  اجزای چوبی با استفاده از منگنه چوب ها را به یکدیگر متصل میکنند. کاری که با دست سخت و نا ممکن است.

 • ابزار آلات بنزینی

ابزار های بنزینی در دسته ابزار های سنگین قرار دارد. باتری نمیتواند این گونه ابزار ها را تغذیه کند و از طرفی این ابزار ها در محل هایی به دور از برق به کار گرفته میشوند در نتیجه استفاده از بنزین تنها راه حل ممکن بود. برخی از این ابزار ها مورد استفاده غیر مستقیم قرار میگیرند. مانند موتور برق که با استفاده از بنزین الکتریسیته تولید میکند. برخی از ابزار ها نیز مورد استفاده مستقیم قرار میگیرند نظیر: اره برقی، شمشاد زن بنزینی، چکش تخریب بنزینی و … که برخی از آنها در صنعت و برخی دیگر در باغبانی کاربرد  دارند.

 • ابزار آلات دستی

این گونه ابزار آلات از رایج ترین نوع ابزار ها به شمار میروند که در طول زندگی بسیار با آنها سروکار داریم و در هر حوضه ای، از باغبانی، آهنگری، خودرو سازی و … کاربرد گسترده ای دارد و میتوان گفت از بقیه انواع ابزار استفاده بیشتری دارد. البته که در برخی موارد هزینه کمتر آن هاست که سبب استفاده از انها شده زیرا این گونه ابزار به دلیل ساده بودن و عدم وجود پیچیدگی های خاص از بقیه موارد ذکر شده ارزان تر هستند. از این دسته میتوان به پیچ گوشتی، اره دستی و … اشاره کرد که با گذر زمان نه تنها حذف نمیشوند بلکه شرکت های طراح با طرح های بهتر این محصولات را عرضه میکنند.

البته نوع دیگری از دسته بندی نیز موجود است که بر اساس نوع کاربرد دسته بندی شده است که تنها از آن نام خواهیم برد:

 • ابزار آلات خودرویی
 • ابزار آلات نجاری
 • ابزار آلات ساختمانی
 • ابزار آلات لوله کشی
 • ابزار آلات آهنگری
 • ابزار آلات تراشکاری
 • ابزار آلات باغبانی
 • ابزار آلات غواصی
 • ابزار آلات ساعت سازی
 • ابزار آلات تعمیرات موبایل
 • ابزار آلات سفالگری
 • ابزار آلات قلم زنی
 • ابزار آلات جواهر سازی
 • ابزار آلات شکار
 • و …

عوامل موثر بر قیمت 

از عوامل موثر بر قیمت میتوان به شرکت سازنده محصول اشاره کرد چرا که برخی برند ها به دلیل برند سازی، قیمت کالای بالاتری دارند و البته که جنس بدنه و مواد مورد استفاده در ابزار آلات نیز به شدت تعیین کنندست. سال ساخت، تکنولوژی ساخت را مشخص میکند و قطعا بر قیمت تاثیر خواهد داشت و البته فروشنده ای که ابزار آلات خود را از آن تهیه میکنید نیز بر قیمت کالا موثر است. ابزار توسن 29 همواره بر این تاکید دارد که مناسب ترین و ارزان ترین قیمت بازار در کنار کیفیت مناسب را به مشتریان خود ارائه دهد.

راه های خرید ابزار آلات صنعتی

شما میتوانید به صورت حضوری به سطح شهر سر بزنید، کالا را بررسی کنید و نهایتا خرید خود را انجام دهید اما امروزه تکنولوژی رنگ و بویی تازه به خرید داده و این امر سبب شده خرید آنلاین به شدت پر طرفدار شود. چرا که به دور از هر گونه بیماری، حرف های ناقص فروشنده و اتلاف وقت میباشد. شما میتوانید به صورت آنلایت در وبسایت ابزار توسن 29 تمامی امکانات یک وبسایت را مورد بررسی قرار داده و خرید خود را با اطمینان خاطر با ارزانترین قیمت انجام دهید.

 

با در نظر گرفتن انواع ایزار آلات، ابزار متناسب با خود را برگزینید و قیمت و برند مناسب و با کیفیت را به ابزار توسن 29 واگذار کنید تا خریدی بی دغدغه و آسان را تجربه کنید. ابزار توسن 29 همواره کوشیده تا مناسب ترین ابزار ها برای شما را با کم ترین قیمت ممکن در اختیارتان قرار دهد و اطمینان خاطر و خیالی آسوده را به شما هدیه کند. این مجموعه با تجربه ای 18 ساله ارائه بهترین ابزار های صنعتی، اکنون به صورت آنلاین پذیرای شماست