انتخاب یک آموزشگاه نقاشی معتبر

آموزشگاه نقاشی معتبر آموزشگاهی است که در آن انواع سبک های نقاشی توسط اساتید برجسته به هنر آموزان آموزش داده شوند. هنرآموزان نقاشی افراد مختلفی در سن و جنسیت های متفاوت را در بر می گیرند. یک آموزشگاه معتبر بایستی بتواند مدیریت کلاس ها را با دسته بندی مناسب هنرآموزان انجام دهد. علاوه بر این اساتید آموزش دهنده در مورد انواع سبک ها بایستی اساتیدی به نام و مطرح باشند.

انواع سبک آموزش نقاشی

سبک های مختلف آموزش نقاشی با توجه به سوژه نقاشی، ترکیب بندی، رنگ های مورد استفاده، وسایل و تکنیک های مورد کاربرد، سطحی که نقاشی بر روی آن کشیده می شود و … متفاوت هستند. برخی از سبک ها را تنها می توان با رنگ روغن آموزش داد. در حالی که آموزش و اجرای برخی دیگر از سبک ها تنها با مداد یا مداد رنگی امکان پذیر است. بعضی از سبک ها تنها روی سطوح تیره قابلیت اجرا دارند و برخی دیگر فقط باید روی پارچه به رنگ روشن کشیده شوند.بهترین آموزشگاه نقاشی در شیراز ، تهران و سایر شهرها را در پی جو مشاهده نمایید.

انتخاب یک آموزشگاه نقاشی معتبر

نقاشی به سبک رئال

نقاشی واقع گرایانه یا نقاشی به سبک رئال در هنر مدرن بسیار رایج و معروف است. علاوه بر نقاشی، این سبک در شاخه های دیگر هنری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل نامگذاری این سبک به عنوان رئال آن است که در آن فرد نقاش سعی در کشیدن سوژه های مختلف همانطور که در زندگی واقعی به نظر می رسند دارد. در حقیقت نقاشی های کشیده شده به سبک واقع گرایانه دنیای حقیقی را بازتاب می کنند. قواعد خاصی برای کشیدن سوژه در این سبک به کار گرفته نمی شود. در عوض نقاش تمرکز خود را بر ترکیب بندی خوب تصویر، رعایت دقیق روشنی و تاریکی ها، پرسپکتیو، رنگ و شکل صحیح سوژه می کند تا نتیجه حاصل بر خلاف طرح های انتزاعی کاملا واقعی به نظر برسد.

از دیگر سبک های هنری در سایت پی جو که مورد توجه قرار گرفته است آموزش پتینه در شیراز و سایر شهرها می باشد.

نقاشی به سبک امپرسیونیسم

ضربه های نازک و کوچکی که بر روی سطح زده می شوند اساس آموزش نقاشی به سبک امپرسیونیسم را بر عهده دارند. نور در این سبک از نقاشی تاثیر زیادی دارد. در برخی از آموزشگاه های نقاشی در فصول مناسب سال، این سبک در فضای باز آموزش داده می شود تا جلوه های نور طبیعی بتواند رنگ سوژه را به درستی انعکاس دهند. ژست سوژه و توهم نقاش در این سبک با هم ترکیب شده و تصویر نهایی را به وجود می آورند. افراد خاص پسند اغلب تابلوهای کشیده شده به سبک امپرسیونیسم را بر تابلوهای رئال ترجیح می دهند.

این موارد تنها دو مورد از انواع سبک آموزش نقاشی بود که می توانند در یک آموزشگاه نقاشی ارائه شوند. هنرآموزان بسته به علاقه و تمایلاتشان می توانند به سمت هر سبکی از نقاشی در این دنیای بزرگ هنری بروند.

 

نقاشی به سبک امپرسیونیسم

ویژگی های یک آموزشگاه نقاشی خوب و معتبر

در یک آموزشگاه نقاشی خوب و معتبر:

  • نقاشی در تنوع بالایی از سبک ها آموزش داده می شود.
  • اساتید آموزش دهنده تخصص و تجربه بالایی در سبک مورد ارائه خود دارند.
  • کلاس ها مرتب برگزار شده و آموزش به صورت مرحله به مرحله انجام می شود.
  • آموزشگاه نقاشی خوب همچنین فضای دنج و مناسبی برای برگزاری کلاس های آموزشی دارد.

یافتن بهترین آموزشگاه نقاشی  در سایت پی جو

جهت یافتن بهترین آموزشگاه نقاشی می توانید به طرق مختلفی اقدام به جستجو کنید. برخی افراد تحقیق از دوستان و آشنایان را برای این منظور مناسب می دانند و برخی دیگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال یافتن مرکز مناسب هستند. سایت پی جو، به عنوان مرجعی جهت معرفی آموزشگاه های نقاشی معتبر در کشور می تواند این پروسه را برای شما آسان کند. با جستجو در این سایت در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای می توانید آموزشگاه معتبر و مطابق میل خود را بیابید.