برای راه اندازی موفقیت آمیز یک وب سایت، چگونگی انتخاب هاست مناسب را باید بدانید. بدون ارائه دهنده میزبانی خوب ، ممکن است نتوانید یک تجربه مرور عالی را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید.

این امر به ویژه برای مشاغل مهم از طریق اینترنت و آنلاین مهم است.

چرا ، ممکن است بپرسید؟

زیرا شما باید بتوانید به راحتی تجربه مرور و خرید به مشتریان خود ارائه دهید و سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

اگر وب سایت شما خراب است یا به آرامی بارگیری می شود، ممکن است به سراغ رقبای شما بروند. که می تواند به معنای از دست دادن مشتری برای همیشه باشد.

یک ارائه دهنده میزبانی وب خوب می تواند به وب سایت شما کمک کند که زمان خرابی کم و سرعت بارگذاری سریع تری داشته باشد. اما چیزهای زیادی بیش از این وجود دارد.

بنابراین، ممکن است بپرسید، چگونه می توانید یک ارائه دهنده میزبانی وب برای مشاغل خود پیدا کنید؟

برای کمک به شما، این راهنمای دقیق را گردآوری کرده ام.

مطالعه بیشتر: 25 افزونه مکمل ووکامرس: فروشگاه خود را عالی کنید

نحوه انتخاب هاست مناسب در 16 مرحله

در اینجا یک راهنمای گام به گام انتخاب هاست مناسب آورده شده است که به شما کمک می کند یک سرویس میزبانی وب را برای تجارت آنلاین کسب و کار خود انتخاب کنید.

1. نوع میزبانی مورد نیاز خود را تعیین کنید

وقتی می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید، باید نوع میزبانی مورد نیاز خود را بدانید. انواع مختلفی از میزبانی وب سایت ها وجود دارد. عبارتند از:

1. میزبانی مشترک

میزبانی مشترک یکی از متداول ترین روش های میزبانی است و برای مشاغل کوچک بسیار مفید است.

میزبانی مشترک به چه معناست؟

این بدان معناست که وب سایت شما به همراه بسیاری از وب سایت ها بر روی یک سرور میزبانی می شود. این گزینه ارزانترین گزینه برای مشاغل است زیرا سرور مشترک است.

با این حال ، این بدان معنی است که پهنای باند دریافت شده شما به ترافیک وب سایت های دیگری که در سرور شما میزبانی می شوند بستگی دارد.

وب سایت شما ممکن است در چنین شرایطی کند شود یا در آن مرحله نتواند از عهده بازدید کنندگان زیادی برآید.

2. میزبانی اختصاصی

نوع دوم میزبانی که می توانید انتخاب کنید ، میزبانی سرور اختصاصی است. در این نوع میزبانی ، وب سایت شما در یک سرور میزبانی می شود و تنها وب سایتی است که در آن میزبانی می شود.

این یعنی چی؟

این بدان معنی است که کل قدرت محاسباتی سرور برای وب سایت شما محفوظ است. در نتیجه ، وب سایت شما احتمالاً با سرعت بیشتری و زمان خرابی کمتری روبرو خواهد شد.

با این حال ، این همچنین به این معنی است که میزبانی وب هزینه بالایی خواهد داشت زیرا شما تنها وب سایت میزبانی شده در آن خواهید بود.

3. میزبانی ابر

میزبانی ابری یکی دیگر از انواع محبوب میزبانی است. در این نوع میزبانی ، وب سایت شما از طریق یک سرور مبتنی بر ابر میزبانی می شود.

این یعنی چی؟

این بدان معنی است که وب سایت شما همراه با چندین وب سایت دیگر میزبانی خواهد شد ، اما نه در یک سرور. در صورت خراب شدن سرور دیگری ، سرورهای ابری می توانند بارگیری کنند. این تضمین می کند که وب سایت شما حداقل زمان خرابی و سرعت بارگذاری سریعتر را تجربه خواهد کرد.

دیگه چی؟

میزبانی ابری این قابلیت را به شما ارائه می دهد که برخلاف سایر اشکال میزبانی ، سرعت سرور خود را بر اساس تقاضا کم و زیاد کنید.

هر زمان که انتظار افزایش ترافیک را دارید ، می توانید با استفاده از میزبانی ابری به راحتی خود را با آن تنظیم کنید.

4. میزبانی وردپرس

میزبانی وردپرس میزبانی وردپرس مدیریت شده ای است که می تواند با هر یک از تنظیمات میزبانی وب دیگر مرتبط شود.

تنها تفاوت این است که سرور به طور خاص برای مدیریت وب سایت های وردپرس طراحی شده است. در نتیجه ، اگر قصد ایجاد یک وب سایت وردپرس را دارید ، عملکرد وب سایت می تواند بهبود یابد.

اکنون که انواع مختلف میزبانی را شناختید ، باید بفهمید که به کدام نوع میزبانی نیاز دارید.

ارائه دهندگان میزبانی مختلف ممکن است در انواع مختلف میزبانی تخصص داشته باشند. بنابراین ، نوع میزبانی مورد نظر شما می تواند به شما در انتخاب سرویس میزبانی وب کمک کند که ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد.

2. عملکرد را بررسی کنید

عملکرد پارامتر در انتخاب هاست مناسب بسیار مهم است. شما باید آن را در هنگام انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب برای مشاغل آنلاین خود مورد توجه قرار دهید.

یک وب سایت با بارگذاری آهسته می تواند برای کسب و کار شما فاجعه بار باشد.

چرا ، ممکن است بپرسید؟

زیرا کاربران برای مدت زمان فشرده می شوند. در نتیجه ، آنها تمایل دارند برای مدت کوتاهی صبر کنند تا وب سایت بارگیری شود. اگر به سرعت بارگیری نشود ، آنها بلافاصله به وب سایت دیگری منتقل می شوند.

برای یک تجارت آنلاین ، این می تواند از دست دادن مشتری بالقوه باشد.

بنابراین ، شما باید به هر قیمتی از این کار اجتناب کنید.

و برای آن ، داشتن یک میزبان وب که عملکرد خوبی را ارائه می دهد بسیار مهم است.

هنگامی که شما عملکرد خدمات میزبانی وب مختلف را مقایسه می کنید ، باید عملکرد را برای نوع خاصی از میزبانی وب مورد نظر خود بررسی کنید ، چه میزبانی مشترک یا میزبانی ابری.

همچنین سخت افزاری را که شرکت میزبان وب از آن استفاده می کند بررسی کنید زیرا این امر نیز می تواند بر عملکرد وب سایت شما تأثیر بگذارد.

اگر میزبانی وردپرس را انتخاب کردید ، مطمئن شوید که ارائه دهنده میزبان آخرین نسخه PHP را نیز ارائه می کند یا خیر.

3. Uptime را پیدا کنید

به روزرسانی وب سایت شما یکی دیگر از پارامترهای مهم است که باید هنگام انتخاب هاست مناسب برای مشاغل آنلاین خود مورد توجه قرار گیرد.

چرا ، ممکن است بپرسید؟

شما به طور ایده آل می خواهید وب سایت شما همیشه آنلاین باشد. زیرا اگر پایین بیاید ، بازدیدکنندگان و مشتریان زیادی را از دست خواهید داد.

بنابراین ، شما باید یک ارائه دهنده میزبانی وب انتخاب کنید که حداقل 99.9٪ تضمین به روزرسانی را ارائه دهد. این بدان معنی است که بیشتر اوقات وب سایت شما آنلاین می ماند.

Hostwinds یکی از این شرکت های میزبانی وب است که نوید 99.9999٪ تضمین به روز بودن را می دهد. این امر باعث می شود که کسب و کارهایی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که وب سایت هایشان تقریباً هرگز خراب نمی شوند بسیار مطلوب هستند.

4. هزینه را در نظر بگیرید

هزینه معمولاً چیزی است که باید هنگام انتخاب هاست مناسب به آن توجه کنید.

هزینه میزبانی وب براساس ارائه دهنده میزبان ، بسته و نوع میزبانی متفاوت است.

بنابراین ، در حالت ایده آل ، شما باید بفهمید که میزبانی وب شما چیست.

برای آن ، شما باید پاسخ سوالاتی از قبیل:

  • آیا می خواهید یک وب سایت واحد داشته باشید یا چندین وب سایت؟
  • پیش بینی شما چقدر است؟
  • آیا وب سایت شما یک وب سایت وردپرس است؟
  • آیا ترافیک شما برای مدت زمان کوتاهی به شدت رشد می کند و دوباره کاهش می یابد؟

براساس پاسخ به این سوالات ، شما می توانید یک برنامه میزبانی مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید.

پس از انجام این کار، باید بهترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب را بررسی کنید.

در این میان مواردی را پیدا کنید که طرح های میزبانی مشابهی را برای نوع میزبانی شما ارائه می دهند. سپس می توانید ویژگی ها و قیمت گذاری را با هم مقایسه کنید.

بر این اساس، می توانید بستر میزبانی وب را انتخاب کنید که بهترین خدمات را با مقرون به صرفه ترین قیمت ارائه می دهد.

5. مقیاس پذیری را تحلیل کنید

در حالی که عملکرد و به روزرسانی وب سایت شما مهم است ، شما همچنین باید مقیاس پذیری ارائه دهنده میزبانی وب را بررسی کنید.

اما چرا؟

زیرا ممکن است در نهایت میزان ترافیک شما افزایش یابد و شما ممکن است به پهنای باند و فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز داشته باشید، که ممکن است در برنامه فعلی شما موجود نباشد.

به همین دلیل، شما باید یک میزبان وب داشته باشید که بتواند در هنگام افزایش تقاضا ، میزبان میزبانی شما باشد و در صورت کاهش تقاضا، از میزان آن کاسته شود.

اگر فروشگاه تجارت الکترونیک دارید، ممکن است یک فصل تعطیلات یا جمعه سیاه داشته باشید. در این مدت کوتاه ، ممکن است افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود را تجربه کنید.

این زمانی است که باید بتوانید مقیاس بندی کنید تا بازدیدکنندگان بیشتری را در خود جای دهید و اگر ارائه دهنده خدمات میزبانی وب شما می تواند چنین قابلیتی را ارائه دهد، در آنجا جایگاه بهتری خواهید داشت.

به طور خلاصه ، ارائه دهنده میزبان باید بتواند امکانات میزبانی ابری را فراهم کند، زیرا این مکانی است که می توانید از آن برای سرعت بخشیدن و کاهش منابع خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، Hostwinds بسته های میزبانی ابری بی شماری را ارائه می دهد که می توانید بسته مورد نیاز خود را بیشتر از همه انتخاب کنید. از 1 گیگابایت RAM و پهنای باند 1 ترابایت تا 96 گیگابایت RAM و پهنای باند 9 ترابایت ، بسته های مختلفی را برای انتخاب به شما ارائه می دهد.

6. به ویژگی های امنیتی نگاه کنید

وقتی تجارت خود را آنلاین می کنید، باید یک تجربه مرور ایمن را به بازدیدکنندگان خود ارائه دهید. در صورت راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیکی که به درگاه پرداخت پیوند خواهد یافت، این از اهمیت بیشتری برخوردار است.

چرا، ممکن است بپرسید؟

زیرا به احتمال زیاد اطلاعات حساس مشتری، از جمله شماره کارت آنها را در اختیار خواهید داشت. در نتیجه، شما باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در برابر حملات سایبری به خوبی محافظت می شود.

و تعداد این حملات فقط در حال افزایش است. در حقیقت ، در سال گذشته 52 درصد در حملات سایبری به وب سایت ها افزایش یافته است.

بنابراین ، چگونه می توانید از محافظت در برابر چنین حملاتی اطمینان حاصل کنید؟

میزبان وب شما می تواند کمک کند. میزبان باید بتواند چنین حملاتی را خنثی کند و همچنین باید ویژگی ها و منابعی را ارائه دهد که می تواند به شما در مبارزه با چنین حملاتی کمک کند.

این ویژگی ها شامل ویژگی هایی مانند SSL (Secure Socket Layer) و SiteLock Security هستند.

بسیاری از شرکت های خوب میزبانی وب با برنامه های میزبانی این ویژگی های امنیتی را به صورت رایگان ارائه می دهند.

شما باید بررسی کنید که کدام ویژگی های امنیتی در برنامه های شما در بین میزبان های مختلف موجود است و بر این اساس تصمیم گیری کنید.

دیگه چی؟

آنها همچنین باید بتوانند زیرساختی ایمن ارائه دهند که به طور مرتب با جدیدترین وصله های امنیتی و پروتکل ها به روز شود تا امنیت وب سایت شما بیشتر شود.

7. تأثیر پشتیبانی مشتری را بررسی کنید

پشتیبانی مشتری بخش مهمی از یک بستر میزبانی وب است. پس از خرید یک برنامه میزبانی وب ، احتمالاً ممکن است در طول مسیر به برخی از گیرها برخورد کنید.

این موارد می توانند تجربه شما در استفاده از میزبانی وب را در حد توانایی بالقوه آن مختل کنند.

دیگه چی؟

آنها همچنین می توانند کار شما را به تأخیر انداخته و بر آن تأثیر بگذارند.

اگر قادر به درک نحوه استفاده از بستر میزبانی وب خود نباشید ، در موارد وخیمی مانند مهاجرت وب سایت خود ، حتی ممکن است مجبور به توقف وب سایت شوید.

در چنین شرایطی ، داشتن گزینه پشتیبانی مشتری از ارائه دهنده میزبانی وب بسیار مهم است.

مدیران پشتیبانی آگاه از مشتری می توانند به شما در حل مشکلات و بهبود تجربه کلی شما در استفاده از خدمات میزبانی وب کمک کنند.

در حالی که اکثر میزبانان وب تیم های خدمات مشتری دارند ، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که باید برای انتخاب بهترین آنها در نظر بگیرید.

در مرحله اول ، شما باید کانال های مختلفی را که می توانید از طریق آنها با تیم پشتیبانی مشتری در تماس باشید بررسی کنید.

هرچه تعداد کانالهایی که از طریق آنها می توانید با پشتیبانی مشتری در ارتباط باشید بیشتر است ، بهتر است. در حالت ایده آل ، شما باید بتوانید از طریق ایمیل ، گفتگوی زنده و تلفن با تیم های پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

اما این همه چیز نیست.

در دسترس بودن تیم پشتیبانی مشتری نیز بسیار مهم است. شما باید به دنبال شرکت های میزبانی وب باشید که پشتیبانی 24 × 7 مشتری را ارائه می دهند. این راحت ترین حالت برای شما خواهد بود.

دیگه چی؟

همچنین لازم است تخصص تیم پشتیبانی مشتری را بدانید. اگرچه نمی توانید فوراً این موضوع را تشخیص دهید ، اما می توانید برای بررسی اینکه تیم واقعا مفید است ، به بررسی ها مراجعه کنید.

8. خدمات انتقال وب سایت را بررسی کنید

اگر قبلاً وب سایت دارید و به دنبال ارائه دهنده میزبانی وب جدید هستید ، باید بررسی کنید که آیا خدمات انتقال ارائه می دهند یا خیر.

چرا ، ممکن است بپرسید؟

از آنجا که هر میزبان وب به صورت متفاوتی کار می کند و ممکن است مجبور شوید برای تهیه نسخه پشتیبان مشکلات زیادی را متحمل شوید و سپس وب سایت خود را به یک ارائه دهنده میزبانی وب دیگر منتقل کنید.

اگر روند کار درست انجام نشود ، ممکن است وب سایت خود را بشکنید.

دیگه چی؟

حتی اگر در پایان وب سایت را خراب نکنید ، ممکن است زمان خرابی زیادی داشته باشید. اگر قبل از انقضا plan برنامه میزبانی از میزبان وب قبلی ، نتوانسته اید آن را با موفقیت منتقل کنید ، این اتفاق می افتد.

اگر شرکت میزبان وب جدید خدمات مهاجرت رایگان را ارائه دهد ، می توانید از این مسئله جلوگیری کرده و با خیالی آسوده به میزبان بروید.

و حتی اگر میزبان خدمات مهاجرت رایگان ارائه ندهد ، اگر تیم پشتیبانی مشتری آنها بتواند شما را در این روند راهنمایی کند ، مفید است.

9. مراحل نصب CMS (سیستم مدیریت محتوا) را در نظر بگیرید

وقتی می خواهید CMS مانند وردپرس را در تجارت آنلاین خود ادغام کنید ، روند کار باید آسان باشد.

اگر می خواهید برای تجارت آنلاین خود وبلاگی راه اندازی کنید ، CMS ضروری است.

برای این امر ، انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب که این روند را ساده تر کند ضروری است.

بر اساس CMS خود ، باید به دنبال ارائه دهندگان میزبانی باشید که امکان نصب ساده آن را دارند.

به عنوان مثال ، ارائه دهندگان میزبانی وب بسیاری وجود دارند که نصب یک کلیک وردپرس را ارائه می دهند.

اگر قصد استفاده از وردپرس را دارید ، این مواردی است که باید در نظر بگیرید زیرا نصب و راه اندازی آن به زودی انجام می شود.

10. در دسترس بودن ابزارهای ساخت وب سایت را ارزیابی کنید

اگر قصد انتخاب CMS مانند وردپرس را ندارید ، ممکن است مجبور شوید وب سایت خود را از ابتدا طراحی کنید. اگر بودجه محدودی داشته باشید و دانش فنی کمی داشته باشید و یا دانش کافی نداشته باشید ، این می تواند یک چالش باشد.

در چنین شرایطی چه باید بکنید؟

در این حالت ، داشتن یک ارائه دهنده میزبانی وب که ابزارهای ساخت وب سایت را نیز ارائه می دهد ، کمک می کند. این ابزارها می توانند به شما کمک کنند وب سایت خود را بدون تخصص فنی زیادی راه اندازی کنید.

به عنوان یک مالک مشاغل کوچک ، این می تواند برای شما مفید باشد زیرا شما نیازی به صرف بودجه خود برای توسعه دهندگان گران قیمت برای ایجاد وب سایت خود ندارید.

دیگه چی؟

این ابزارها معمولاً سازنده وب سایت با کشیدن و رها کردن هستند. در نتیجه ، شما می توانید عناصر را به طور یکپارچه در صفحات وب خود اضافه کرده و منتقل کرده و وب سایت خود را با سهولت طراحی کنید.

بنابراین ، باید هنگام تهیه یک برنامه میزبانی از آنها ، تأیید کنید که آیا ارائه دهنده میزبانی وب چنین ابزاری را ارائه نمی دهد یا خیر.

علاوه بر این ، شما همچنین باید بررسی ها را برای تعیین اثربخشی سازنده وب سایت بررسی کنید و بر این اساس تصمیم بگیرید.

11. نام دامنه رایگان را بررسی کنید

نام دامنه برای کمک به شما در شناسایی هویت آنلاین ضروری است. بدون آنها ، نمی توانید وب سایتی را بصورت آنلاین و آنلاین داشته باشید.

همراه با میزبانی وب ، آنها جز component ضروری دیگر یک وب سایت هستند.

با این حال ، دامنه باید جداگانه خریداری شود و این می تواند آن را به عنوان یک مالک کسب و کار برای شما هزینه اضافی کند.

خب چکاری باید انجام بدی؟

شما باید به دنبال ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب باشید که دامنه رایگان را همراه با برنامه میزبانی وب شما ارائه می دهند.

بسیاری از میزبانان وب به همراه طرح میزبانی وب سایت شما به مدت یک سال دامنه رایگان می دهند. این بدان معنی است که شما می توانید برای هزینه دامنه برای سال اول پس انداز کنید.

با این حال ، یک نکته مهم در این مورد وجود دارد.

شما باید قیمت تمدید دامنه را بررسی کنید و آن را با سایر ثبت کنندگان دامنه مقایسه کنید و بر این اساس تصمیم بگیرید که کدام بستر میزبانی وب را انتخاب کنید.

12. تعداد ایمیل های ارائه شده

هنگامی که برای تجارت آنلاین خود وب سایتی راه اندازی می کنید ، باید آدرس ایمیل نیز برای آن داشته باشید.

دیگه چی؟

ممکن است بسیاری از مشاغل آنلاین به چندین آدرس ایمیل احتیاج داشته باشند ، به خصوص اگر قصد دارید آدرس ایمیل مختلفی به کارمندان خود بدهید.

همچنین ممکن است به آدرس های ایمیل نیاز داشته باشید که از طریق آنها ایمیل های تبلیغاتی را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی ایمیل خود ارسال کنید.

در چنین شرایطی باید تعداد آدرسهای ایمیل همراه بسته میزبانی خود را نیز در نظر بگیرید.

شما باید بررسی کنید که ارائه دهنده میزبانی وب در حساب کاربری خود چند حساب ایمیل ارائه داده و بر این اساس یک انتخاب آگاهانه انجام دهید.

برخی از سیستم عامل های میزبانی وب به شما امکان ایجاد حسابهای ایمیل نامحدود در بسته های خود را می دهند.

اگر انتظار داشته باشید که در آینده باید حسابهای ایمیل بیشتری ایجاد کنید ، بسیار عالی خواهد بود.

13. کنترل پنل را بررسی کنید

اگرچه ممکن است این اولین چیزی نباشد که هنگام انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب برای وب سایت خود به ذهن شما خطور می کند ، اما نکته مهمی است که باید به آن توجه کنید.

چرا ، ممکن است بپرسید؟

زیرا صفحه کنترل وب سایت شما صفحه ای است که شما به طور منظم با آن ارتباط برقرار خواهید کرد.

اگر این به اندازه کافی کاربر پسند نیست ، ممکن است زمان سختی داشته باشید تا از طریق آن جستجو کنید و آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

دیگه چی؟

کنترل پنل باید این امکان را برای شما فراهم کند تا بتوانید نمای کلی از وب سایت خود داشته باشید. همچنین باید نگهداری وب سایت را ساده کند.

بنابراین مطمئن شوید که قبل از انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب ، صفحه کنترل وب سایت خود را بررسی کرده اید.

cPanel یکی از محبوب ترین پانل های کنترل در بین ارائه دهندگان میزبانی وب است ، بنابراین مطمئن شوید که میزبان شما آن را تأمین می کند یا خیر.

14. سیستم عامل را مشخص کنید

سیستم عامل سرور وب سایت شما نیز بسیار مهم است. به هر حال ، این می تواند بر عملکرد وب سایت شما تأثیر بگذارد.

لینوکس و مایکروسافت ویندوز دو محبوب ترین سیستم عامل مورد استفاده ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب هستند.

براساس ترجیح خود ، باید یک ارائه دهنده میزبانی وب انتخاب کنید که سیستم عامل دلخواه شما را در اختیار شما قرار دهد.

دیگه چی؟

برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب هر دو سیستم عامل را ارائه می دهند. با این حال ، ممکن است هزینه ها بر اساس سیستم عاملی که انتخاب می کنید متفاوت باشد.

همچنین ، حتماً ویژگی های ارائه شده توسط هرکدام را بررسی کنید تا مشخص شود کدام یک برای شما بهترین است.

15. محل سرور را تعیین کنید

مکان سرور نقش تعیین کننده ای در تعیین سرعت وب سایت شما دارد.

اگر سرور شما در همان مکان مخاطبان هدف قرار داشته باشد ، سرعت بارگیری بسیار سریعتر از سروری است که در فاصله بسیار دور قرار دارد.

به همین دلیل لازم است هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب ، مکان سرور را بررسی کنید.

اگرچه ممکن است بسیاری از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب محلی را پیدا کنید که به سرورهای محلی ارائه می دهند ، اما در برخی از کشورهای بزرگتر نیز مراکز داده در چندین کشور وجود دارد.

بنابراین اطمینان حاصل کنید که هاست را بر اساس موقعیت مکانی مخاطبان خود خریداری کرده اید.

سرعت بارگیری سریعتر صفحه ، تجربه مرور و نرخ تبدیل را نیز بهبود می بخشد.

در واقع ، سرعت بارگذاری صفحه به طور مستقیم بر نرخ پرش تأثیر می گذارد. سرعت بارگیری صفحه همچنین یک پارامتر رتبه بندی برای Google است.

Pingdom
Pingdom

16. پهنای باند و ذخیره سازی را تجزیه و تحلیل کنید

عامل دیگری که هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب باید در نظر داشته باشید ، پهنای باند و فضای ذخیره سازی ارائه شده توسط آن است.

این البته براساس برنامه میزبانی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود.

با این حال ، این دو جنبه اساسی است که شما باید قبل از انتخاب ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، آنها را کاملاً بفهمید.

چرا ، ممکن است بپرسید؟

اگر فضای ذخیره سازی ارائه شده به شما کم است ، این احتمال وجود دارد که فضای کافی برای بارگذاری رسانه در وب سایت خود نداشته باشید.

به همین ترتیب ، پهنای باند کم به این معنی است که وب سایت شما قادر به پشتیبانی از تعداد زیادی بازدید کننده نخواهد بود.

برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب نیز فضای ذخیره سازی و پهنای باند “نامحدود” را می نویسند. در چنین شرایطی ، باید کمی حفاری کنید تا بفهمید معنای واقعی “نامحدود” در اینجا چیست.

آماده انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب هستید؟

هنگام راه اندازی یک وب سایت برای تجارت آنلاین خود، انتخاب میزبان وب مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر در نهایت با یک میزبان اشتباه مواجه شوید ، وب سایت شما احتمالاً زمان خرابی زیادی خواهد داشت ، کند است و این می تواند منجر به از دست دادن مشتری شود.

بنابراین، شما باید ارائه دهندگان میزبانی وب بالقوه خود را از نظر زمان کار، پشتیبانی مشتری، خدمات انتقال وب سایت، سیستم عامل و ویژگی های امنیتی ارزیابی کنید.

همچنین بررسی مکان سرور، پهنای باند، فضای ذخیره سازی، نوع میزبانی، عملکرد و روند نصب CMS ضروری است.

در آخر، باید ببینید که آیا بستر میزبانی ابزارهای ایجاد وب سایت، ایمیل و نام دامنه رایگان را ارائه می دهد یا خیر.

آیا در مورد عوامل انتخاب هاست مناسب که در بالا ذکر شد سوالی دارید؟ یا چیزی برای اضافه کردن؟ لطفا افکار خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.