آیا تفاوتی بین استفاده از اپلیکیشن و وب‌سایت معاملاتی وجود دارد؟

شما برای خرید و فروش ارز دیجیتال از اپلیکیشن استفاده می‌کنید یا خرید‌های خود را از طریق سایت‌های اینترنتی صرافی‌های ارز دیجیتال ثبت می‌کنید؟ این سؤال ما از شماست. به نظر شما چه تفاوتی میان استفاده از وب‌سایت و اپلیکیشن ارز دیجیتال وجود دارد؟ آیا با استفاده از اپلیکیشن شرایط بهتری خواهیم داشت؟ بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال اپلیکیشن ارز دیجیتال را برای خود ایجاد کرده‌اند تا کاربران بتوانند برای ثبت خرید‌های خود نیاز به استفاده از کامپیوتر و لپ‌تاپ و رجوع به سایت نداشته باشند.

صرافی‌های باتجربه و برتر این امکان را برای کاربران فراهم کرده‌اند تا بتوانند با دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال تمام یا بخشی از امکاناتی که در سایت وجود دارد را در بستر برنامه اندروید یا ios داشته باشند. حال در این مقاله می‌خواهیم ببینیم که چرا استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال می‌تواند برای یک صرافی مفید باشد؟

آیا اپلیکیشن ارز دیجیتال بر سایت برتری دارد؟

در پاسخ به این سؤال باید به این نکته توجه کنیم که یک صرافی در اپلیکیشن خرید ارز دیجیتال خود چه امکاناتی قرار می‌دهد و آیا رابط کاربری این برنامه می‌تواند آنقدر آسان باشد که هر کاربر به راحتی بتواند از آن استفاده کند؟ اگر پس از دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال متوجه شدیم که برنامه به خوبی طراحی شده است و ویژگی‌های مختلفی که درون وب‌سایت وجود دارد را با خود به همراه دارد می‌توانیم نتیجه بگیریم که استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال می‌تواند مزیت‌های بیشتری نسبت به استفاده از سایت داشته باشد.

اپلیکیشن خرید ارز دیجیتال در برخی صرافی‌ها امکانات مناسبی را به مشتریان ارائه نمی‌کند و شاید قابلیت‌هایی که در وب‌سایت دارید برای شما در اپلیکیشن در نظر گرفته نشده باشد؛ به همین دلیل در این موارد شاید استفاده از وب‌سایت بهتر از اپلیکیشن ارز دیجیتال باشد. ولی در صرافی‌های برتری مثل والکس که تمام امکانات و قابلیت‌هایی که در سایت وجود دارند را وارد اپلیکیشن کرده است، دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال می‌تواند مزیت‌های بیشتری داشته باشد.

حال ممکن است برایتان این سؤال پیش آمده باشد که چه مزیت‌هایی در استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال وجود دارد؟ ما در ادامه این مقاله سعی می‌کنیم مهم‌ترین فواید استفاده از اپلیکیشن خرید ارز دیجیتال را بیان کنیم تا انتخاب برای شما راحت شود.

راحتی و بهینگی استفاده از اپلیکیشن

اولین نکته‌ای که در ارتباط با استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال وجود دارد این است که در دراز مدت استفاده از آن انرژی و برق بسیار کمتری نسبت به دیگر ابزار‌ها از جمله لپ تاپ یا دسکتاپ خانگی دارد. به همین دلیل شما با استفاده از اپلیکیشن هم هزینه کمتری بابت اینترنت می‌دهید و هم انرژی برق کمتری مصرف می‌کند.

علاوه بر این باز کردن حساب معاملاتی آنلاین یک فرایند بسیار آسان و بدون دردسر با اپلیکیشن موبایل معاملاتی است. تنها با اتصال به اینترنت تلفن همراه، می‌توانید حساب کاربری ایجاد کنید و همچنین سرمایه‌گذاری‌های خود را به راحتی پیگیری کنید. بنابراین با دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال می‌توانید در زمان خود صرفه‌جویی کنید و همزمان همه فعالیت‌های خود را داشته باشید.

در لحظه می‌شود خرید و فروش کرد

یکی از ویژگی‌های دنیای کریپتوکارنسی این است که قیمت‌ها به صورت لحظه‌ای ممکن است دستخوش تغییرات جدی شوند بنابراین به عنوان یک تریدر باید همیشه به بازار و قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال آشنایی داشته باشید. اپلیکیشن ارز دیجیتال طوری طراحی شده است که همه امکاناتی که در پلتفرم صرافی آنلاین قرار گرفته را دارا باشد بنابراین در هر لحظه که احساس کردید معامله‌ای خاص برای شما سودآور است می‌توانید سریعاً اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایید.

استفاده از اپلیکیشن والکس چه مزیت‌هایی دارد؟

صرافی ارز دیجیتال والکس به عنوان یکی از بهترین و با تجربه‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران، اپلیکیشن خرید و فروش ارز دیجیتال خود را طوری طراحی کرده است که کاربران بتوانند به راحتی معاملات خود را در بازار کریپتوکارنسی به ثبت برسانند. در این اپلیکیشن شما می‌توانید:

  • واریز و برداشت پول را به آسانی انجام دهید.
  • گزارشی از سود و زیاد خود دریافت کنید.
  • سفارشات خود را سریع ثبت کنید.
  • کیف پول ارز دیجیتال خود را مدیریت کنید.

شما با استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال والکس می‌توانید خیلی سریع احراز هویت خود را انجام دهید. به گفته بلاگ والکس فرایند احراز هویت برای شما در کمتر از 5 دقیقه انجام خواهد شد. علاوه بر این والکس به شما قابلیت ویژه‌ای می‌دهد که به عنوان استاپ لاس شناخته می‌شود. استاپ لاس همان حد سود و ضرر است که در اپلیکیشن خرید ارز دیجیتال والکس قرار گرفته است و کمکی به شماست تا معاملات خود را با ریسک کمتری انجام دهید.

یکی دیگر از مزیت‌های مهم دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال والکس این است که می‌توانید به صورت لحظه‌ای لیست قیمت ارز دیجیتال را به دست بیاورید و اگر می‌خواهید معامله‌ای انجام دهید به سرعت آن را ثبت کنید. تمام این مزایای مختلف سبب می‌شوند که استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال مزیت‌های بیشتری نسبت به استفاده از وب‌سایت صرافی ارز دیجیتال داشته باشد. بنابراین با رجوع به سایت والکس می‌توانید دانلود اپلیکیشن ارز دیجیتال برای اندروید یا ios را انجام داده و از مزایای آن استفاده کرده و بهره ببرید.

جمع‌بندی

استفاده از اپلیکیشن خرید ارز دیجیتال به جای وب‌سایت می‌تواند دارای مزایای مختلفی برای کاربران باشد. رابط کاربری بهتر و آسانی بیشتر در ثبت و انجام معاملات می‌توانند دلایل اصلی و عمده استفاده از کاربران و مشتریان از اپلیکیشن ارز دیجیتال باشند. والکس به عنوان یکی از صرافی‌های مناسب اپلیکیشنی قوی برای خرید ارز دیجیتال فراهم کرده است که با استفاده از آن می‌توانید تجربه خود در خرید و فروش ارز دیجیتال را آسان کنید.

منبع : https://wallex.ir/blog/why-we-use-crypto-app/