وقتی صحبت از تور ژاپن می شود تمامی افراد به یاد معابد خاص و دوست داشتنی در ژاپن می افتند. بهتر است بدانید امروزه علاوه بر ژاپن تورهای دیگری نظیر  تور اسپانیا و تور مالاگا طرفداران زیادی دارند. زیرا زیبایی هایی که در دل این کشورها وجود دارد باعث شده است مسافرانی که به آنجا می روند حس خوبی را تجربه نمایند. اما برای اینکه مسافران بتوانند از سفر خود لذت ببرند باید از آژانس های معتبری خدمات دریافت کنند. بی شک، آژانس نوید گشت یکی از بهترین آژانس ها در این زمینه است.

تور ژاپن

ساختمان های مدرن در کنار بافت سنتی ژاپن

یکی از مهمترین مزایای تور ژاپن بهره مندی از ساختمان های مدرن در کنار بافت سنتی است. هیچ چیز مانند تلفیق سنت و مدرنیته نمی تواند حس خوبی را در افراد به وجود بیاورد. اگر شما به شهرهای بزرگ ژاپن بروید تنها چیزی که مشاهده می کنید مدرنیته و تکنولوژی های بسیار پیشرفته است. در کنار آن، می توانید با سفر به حاشیه شهر از زندگی سنتی لذت ببرید و حس خوب فیلم های ژاپنی را درک نمایید. کسانی که تور ژاپن را انتخاب می کنند می توانند از خدمات ترانسفر و گشت رایگان در توکیو بهره مند شوند

معابدی بی نظیر

وقتی می خواهید تور ژاپن را انتخاب کنید باید به این موضوع توجه داشته باشید که قرار است معابد بی نظیری را ببینید. معابد ژاپنی در دل طبیعت عجیب و شگفت آوری قرار گرفته اند و حسی که در آنجا جاری است با حس هیچ یک از معابد دیگر در سراسر دنیا یکسان نیست. کسانی که می خواهند مدیتیشن و یوگا را به روش های متفاوتی احساس کنند باید به ژاپن بروند. حضور در این کشور پیوندی میان زمین و آسمان است و مسافرانی که معابد ژاپن را تجربه کرده اند می گویند توانسته اند آرامش مثال نزدنی را در قلب خود جاری سازند.

تور ژاپن

آیا برای سفر به ژاپن باید ویزا بگیرم؟

یکی از سوالاتی که در مورد تور ژاپن پرسیده می شود در این باره است که آیا برای سفر به ژاپن باید ویزا بگیرم؟! پاسخ به این سوال مثبت است. قبل از سفر به این کشور باید از سفارت آن ویزا دریافت کنید. توصیه می شود این کار را حداقل یک ماه قبل از تاریخ سفر انجام دهید. ویزایی که برای سفر به کشور ژاپن باید انتخاب کنید ویزا توریستی است. این ویزا سه ماهه و یا شش ماهه صادر می گردد. همچنین، می توانید از آژانس نوید گشت خدمات ویزا دریافت کنید.

آیا مردم در ژاپن انگلیسی صحبت می کنند؟

زبان مردم کشوری که به آن سفر می کنید بسیار مهم است. به همین دلیل همواره این سوال پرسیده می شود آیا مردم ژاپن می توانند انگلیسی صحبت کنند. پاسخ به این سوال مثبت است. با توجه به این موضوع که در ژاپن تکنولوژی بسیار پیشرفته است شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی به این کشور سفر کنید و با زبان انگلیسی می توانید با آنها ارتباط خوبی برقرار سازید و نیازهای خود را برطرف کنید.

تور اسپانیا، سفر به کشور رنگ ها

تور اسپانیا یکی از تورهای خوب و به یادماندنی برای اغلب مسافران است. تور اسپانیا یکی دیگر از تورهای پرطرفداری است که افراد انتخاب می کنند. دلیل اصلی این امر ویژگی هایی است که در کشور اسپانیا وجود دارد. زمانیکه تور اسپانیا را انتخاب می کنید می توانید به کشور بسیار پیشرفته ای وارد شوید که از قدرت رنگ ها به خوبی استفاده می کند. اسپانیا از جمله کشورهایی است که هیجان و شادی در آن جاری است و رنگ های مختلفی در طول شهر به کار برده شده اند. تور اسپانیا می تواند خاطرات خوب و لذت بخشی را برای شما تداعی کند و در پایان باعث می شود با خاطراتی تکرار نشدنی آن کشور را ترک کنید.

تور مالاگا تلفیق دنیای گذشته و امروزی

تور مالاگا تجربه خوب برای کسانی است که به دنبال سفر به شهری هستند که دنیای گذشته و امروزی را در کنار هم قرار داده است و می تواند به آنها کمک کند هم از هنر دنیای گذشته و هم از زیبایی های دنیای مدرن لذت ببرند. مالاگا شهری در اسپانیا است که سالیانه افراد زیادی به آن مسافرت می کنند. سواحل مالاگا از معروفترین سواحل در سراسر دنیا هستند و می توانند به افراد کمک کنند لذت بودن در کنار دریا را حس کنند. به طور کلی، تور مالاگا برای کسانی مناسب است که به دنبال تجربه یک حس خاص هستند. در واقع تورهای لحظه آخری مالاگا اسپانیا و یا تور پیشنهادی آفر مالاگا اسپانیا تورهایی محسوب می شوند که به طور متوسط با قیمت پایین تری به حساب می آیند.

برای خرید تور ژاپن به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تور ژاپن در اختیار شما قرار دهیم. برای اینکه به ژاپن سفر کنید باید ویزا دریافت کنید و هرگز نباید نگران مردم آن کشور باشید زیرا ژاپنی ها به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند. ژاپن دنیای مدرن و سنتی را به شیوه ای متفاوت در کنار یکدیگر قرار می دهد.

اگر می خواهید برای خرید تور ژاپن، تور اسپانیا و تور مالاگا اقدام کنید می توانید به آژانس نوید گشت اعتماد داشته باشید. این تور خدماتش را بر اساس علم روز دنیا و اصول گردشگری به مسافران ارائه می دهد و به آنها کمک می کند از سفر خود لذت ببرند.

نوید گشت

درباره نوید گشت

نوید گشت (https://navidgasht.com) یکی از معتبرترین آژانس های هواپیمایی است که سالیان زیادی است در زمینه ارائه تور های مسافرتی به مسافران فعالیت دارد و شما می توانید تور های اسپانیا، تور بالی و تور آفریقا را از این آژانس بخواهید. این آژانس از اصول علمی و استاندارهای حرفه ای در صنعت گردشگری بهره می برد و خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریانش ارائه می دهد.

آدرس : تهران-بالاتر از خیابان دولت-اختیاریه جنوبی-پلاک 134

تلفن تماس : 71147

ساعات تماس : از 8:00 صبح تا 9:00 شب

ایمیل : info@navidgasht.com